Skocz do zawartości
nrl

Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno SoftClub wydał jakiegoś moda Crysis Second Coming, slyszal ktos o nim?

 

http://radikal.ru/F/i024.radikal.ru/0805/a...556979.jpg.html

http://radikal.ru/F/i015.radikal.ru/0805/c...a78414.jpg.html

http://radikal.ru/F/i035.radikal.ru/0805/2...3aa191.jpg.html

http://radikal.ru/F/i006.radikal.ru/0805/d...28111e.jpg.html

 

O grze:

użytkownik ma więcej możliwości i więcej zależy od niego, głowne zadania to załagodzić konflikt koreański, zbudować baze wojskową, zdobyć kilka wysp oraz wyeliminować wszystkich nieprzyjaciół.

 

Co nowego:

* nie wymaga obecności wersji oryginalnej

* Nowe ekscytujące misje

* Ogromna liczba różnych form broni

* Niezrównana piękno otoczenia

* Ogromna liczba wrogów nie pozwoli ci się zrelaksować

 

Wymagania sprzętowe

* System operacyjny: Windows XP / Vista

* Procesor: Pentium IV 3,0 GHz

* Pamięć: 1 GB (2 GB dla Vista)

* Video: 256 MB (na poziomie GeForce 7600 GT lub Radeon 9800)

* Dysk twardy: 5 GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo chyba oczywiste ze dopiero nastepna generacja GPU w pelni pociagnie Crysie :> OSobiscie nie narzekalem i 1280x1024 AAx2 ANx4 Full mi na Dx9 latalo i na GT200 czekac nie trzeba bylo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie narzekałem. Na dobrym konfigu na DX9 VHigh średnio FPS latał od 23-40. Przy ostrej rozróbie 18-19 FPS, a trzeba dodać, że to dość wypasiony cofnig. Grafika na oko niczym nie ustępuje DX10 VHigh. Może tylko cienie nieco słabsze, ale reszta IMO wygląda podobnie, a działa o wiele płynniej od DX10 ;) Grę już przeszedłem i nie będę się od razu rzucał na tego GT 200. No chyba, że zmusi mnie do tego jakiś ciekawy tytuł z ładną grafiką, której nie podoła poczciwy G92. Co do Crysisa to z pewnością jeszcze długo będzie benchmarkiem dla nowych układów i jak to było z FarCry czy D3 każdy będzie liczył ile to FPS przybyło. A jak już każdy będzie miał po 100 FPS w Crysis wtedy wszyscy o tym zapomną. Pojawią się nowe gry i nowe układy/procesory. itd bla bla bla ;) Co do tego moda to czemu nie. Swojego czasu do FarCry wyszło parę nieoficjalnych dodatków. Fajnie jakby wydali coś ciekawego również do Crysisa.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno SoftClub wydał jakiegoś moda Crysis Second Coming, slyszal ktos o nim?

 

http://radikal.ru/F/i024.radikal.ru/0805/a...556979.jpg.html

http://radikal.ru/F/i015.radikal.ru/0805/c...a78414.jpg.html

http://radikal.ru/F/i035.radikal.ru/0805/2...3aa191.jpg.html

http://radikal.ru/F/i006.radikal.ru/0805/d...28111e.jpg.html

 

O grze:

użytkownik ma więcej możliwości i więcej zależy od niego, głowne zadania to załagodzić konflikt koreański, zbudować baze wojskową, zdobyć kilka wysp oraz wyeliminować wszystkich nieprzyjaciół.

 

Co nowego:

* nie wymaga obecności wersji oryginalnej

* Nowe ekscytujące misje

* Ogromna liczba różnych form broni

* Niezrównana piękno otoczenia

* Ogromna liczba wrogów nie pozwoli ci się zrelaksować

 

Wymagania sprzętowe

* System operacyjny: Windows XP / Vista

* Procesor: Pentium IV 3,0 GHz

* Pamięć: 1 GB (2 GB dla Vista)

* Video: 256 MB (na poziomie GeForce 7600 GT lub Radeon 9800)

* Dysk twardy: 5 GB

To jest właśnie ów "Crysis - Второе пришествие" o którym tu pisałem (str.76).

Tylko tytuł zmieniony na angielskojęzyczny - gra nadal w jęz ros.

I nie jest to mod tylko samodzielny dodatek

Jest już dostępny na polskich stronach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem w końcu w kryzysa

daje radę ale i sporo mu brakuje ;] najbardziej podoba mi się klimat, najmniej - 'inteligencja' przeciwników (współpraca ? jak dla mnie to dają się lać okrutnie..), ich zachowanie (np helikoptery, nie ma szans widzieć a widzi, można go tylko zestrzelić, wyptakać się nie da ;)), 'realizm', bronie - brak celności czy raczej pociąganie seryjkami,, i to praktycznie nie zależy od gracza.

 

14xx x cośtam low low low i na x800gto raz widziałem przycinkę i to ewidentny bug bo tylko odrobina dymu i widok na drzewo ;p a tak jest ok :]

 

ogólnie - gameplay taki sobie, widać to najlepiej jak się nie zachwyca efektami tylko biegnie między biednymi teksturkami ;p ale wciąga i jest kandydatem na pierwszą grę którą przejdę od hl2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej wkurza w Crysisie to, że Chinol jest w stanie wytrzymać 10 naboi w łeb :o, albo jakiś cały magazynek w brzuch...

Chyba grasz w inną grę zapewniam Cię, że "Chinole" padają po max. 3 celnych strzałach w głowę, a przeważnie po jednym. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jwstem po crysis. wrazenia , tu dostaną mi się baty o wielbicieli crysis, grafika super , wytyczyła nowe standardy,nie da się ukryć lepszej do tej pory nie zrobili. widoczki efekty wybuchy dech zapiera.IA hmmm troche się mozna przyczepić do tych ciołków do których trzeba był podejść i wsadzić im prawie guna do zębów, lub do panów olewaczy wszyskiego, kiedy zabijająć im kompana jarali ślugi dalej nie robiąc sobie nic z tego faktu. no wiadomo bugi ale gdzie ich nie ma.no i słaby gameplay jak dla mnie troszeczke nudnawa była ta giera.dla mnie ważniejszy jest gameplay od grafiki i na to zwracam uwage.ale to tylko moje zdanie.kazdy ma inny gust.dałbym jej 8.5

 

a i mam jeszcze takie zapytanko widziałem nie wiem czy to mody czy co w crysis wybuczch atomowy, jakieś poustawiane beczuszki w które sie ładuje , pokazywały fizyke w crysis fajna zabawa , czy może ktoś mi napisać skąd to pobrać a szczególnie ten wybuch atomowy super to wyglądało.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem patcha 1.1 i na savach z przed poprawki nie mam broni nic nie moge robic:/ Jak to naprawic? Teraz jestem zaraz po znalezieniu tego statku ide odbic tego zakladnika

Na kompie z sygnaturki smiga az milo ofc wszystko na max

 

 

PS:

Glupie pytanie jako ze dawno nie gralem [w sumie to moja pierwsza gra nowa od paru lat] jest dx10 na XP? Pod sp2 czy trzeba sp3 czy jakos inaczej?

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie po misji Core kiedy to wszystko zamarzło już nie jest tak fajnie jak było wcześniej kiedy się koreanczyków eliminowało.

A jak dla mnie, to i Koreańce byli fajni, i UFOlki :lol2: bo trzeba przyznać, że ta walka z kosmitami, ma swój klimat :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

A jak dla mnie, to i Koreańce byli fajni, i UFOlki :lol2: bo trzeba przyznać, że ta walka z kosmitami, ma swój klimat :rolleyes:

Naprawdę myślę, że do wielu nie dociera, że to Sci Fi shooter :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje pomocy gram w Crysisa i utknolem w jednej misji tam gdzie musze odbic zakladnikow i isc na miejsce ladowania jednak powybijalem wszystkich a to wejscie takie co tam jest jest czalyczas zamkniete co zrobic caly czas dwie strzalki zielone swieca a do tej drogiej nie moge sie dostac tam z zakladnikami za odp z gory dzieki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje pomocy gram w Crysisa i utknolem w jednej misji tam gdzie musze odbic zakladnikow i isc na miejsce ladowania jednak powybijalem wszystkich a to wejscie takie co tam jest jest czalyczas zamkniete co zrobic caly czas dwie strzalki zielone swieca a do tej drogiej nie moge sie dostac tam z zakladnikami za odp z gory dzieki :wink:

Mógłbyś powiedzieć która to dokladnie misja? Chodzi mi o Nazwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś powiedzieć która to dokladnie misja? Chodzi mi o Nazwę.

 

 

Tamta juz teraz przeszlem teraz jestem na statku i musze zalatwic statek obcych pisze mi ze musze dzialkiem lotniskowca znalazlem takie dzialko i tylko te cztery wyrzutnie obcego zniszczylem a ta gosciowka ze smiglowca cos mi tam o ataku szmargocze niemoge tego wielkiego statku zniszczyc doradz co mam robic czy jest jeszcze jakies inne dzialko lotnioskowca????? ta misja nazywa sie Accesion crysis

Edytowane przez bushidoblade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz czekać na odpowiedni moment, i uderzać z działka taktycznego (chyba tak to się nazywa), oczywiście najpierw czekając zanim się naładuje :rolleyes: jeszcze moment i koniec twojej przygody :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz sie domyslilem ale dzieki strzelilem poprostu gape i nie wziolem ze zbrojowni tego dzialka a pozniej juz drzwi byly zablokowane jednak cofniecie do 3 save gry zalatwilo sprawe i statek alienow poszedl pod dno :wink: the end podroz helikopterem z koreanka do Crysis2 :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...