Skocz do zawartości
nrl

Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania systemowe Crysis Warhead:

 

* Procesor: Intel Pentium 4 2.8 GHz (3.2 GHz dla Visty), Intel Core 2.0 GHz (2.2 GHz dla Visty), AMD Athlon 2800+ (3200+ dla Visty) lub lepsze

* Pamięć RAM: 1GB (1.5GB dla Windowsa Visty) lub więcej

* Karta graficzna: NVIDIA GeForce 6800 GT, ATI Radeon 9800 Pro (Radeon X800 Pro dla Visty) lub lepsze

* Pamięć vRAM: 256MB pamięci karty graficznej

* Wymagane miejsce na dysku: 15GB

* Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 9.0c

* System Operacyjny: Windows XP z Service Pack 2 lub Windows Vista

* DirectX: 9.0c lub 10

 

 

 

 

Przed chwilą otrzymaliśmy informację od EA Polska, w której to firma ujawniła datę premiery Crysis: Warhead w naszym kraju. Jeśli czekacie na ten tytuł, to mam dla Was dobrą wiadomość. Gra trafi do polskich sklepów już 12 września bieżącego roku. Cena tytułu wyniesie 79 złotych.

 

Przypomnijmy Crysis: Warhead nie jest bezpośrednią kontynuacją Crysisa. W trakcie gry wcielimy się sierżanta Michaela “Psychola” Sykesa i przeżyjemy te same wydarzenia, co w pierwszej części gry, jednak z zupełnie innej perspektywy. Warto pamiętać, że w trakcie Crysisa sierżant znika i pojawia się dopiero pod koniec. Co się z nim działo? Wreszcie się o tym przekonamy.

 

Warto również pamiętać, że Crysis: Warhead ma chodzić płynnie na sprzęcie, który można kupić za kilkaset dolarów.

Edytowane przez rmvbhd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wątpię z tego co pamiętam to straszyli wszystkich, że jak nie będą mieli super cpu i gpu to w wysokich detalach nie pograją. Dziś ta opcja kilkaset $ jest jak najbardziej realna- dziś zasadniczo pierwszy raz odpaliłem crysisa na x2 i 9600gt efekt? 1400x900, 0 af/aa, detale high/v.high i działa to bardzo ładnie, a przecież te dwa podzespoły to dziś koszt ~450 zł więc o jakich wymaganiach vs cena y tutaj mówimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam prośbe jak kiedyś czytałem ten temat to natkonąłem sie na takie coś że dx10 w naturlany sposób można osiągnać na xp w crysiie bez podmianki żadnych plików konfiguracyjnych.. czy mogli byście mi dać namiary na ten trick?? z góry dzięki pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Zmiana CryRenderD3D9.dll z tym samym oznaczonym dx10. Zamien je nazwami. Jednak 1 efektu nie bedzie.

 

Swoja droga , na demie mi to dzialalo , na Fullu z polskimi paczami juz nie , wie ktos ocb?

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga , na demie mi to dzialalo , na Fullu z polskimi paczami juz nie , wie ktos ocb?

zmieniasz nazwę pliku CryRenderD3D9.dll na CryRenderD3D10.dll, odpalasz z parametrem -dx10 i musi grać Edytowane przez kwasior500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktos wie moze jak odblokowac dodatkowe rzeczy w demku, np latanie helikopterem, bomba atomowa, i najwazniejsze zeby zobaczyc co jest dalej w miejscu gdzie konczy sie demko jak obcy przebija sie pzrez statek, bo na youtube widziałem własnie takie cos?

dziekuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktos wie moze....

Są specjalne modyfikacje całego dema -obok wioski nr 1 masz wtedy full wypas z broniami.Można też powalczyć z Obcym...Było tego kilka wersji.Nie pamiętam szczegółów -musisz sprytnie popytać Google lub pomęczyć się i poszukać na http://www.crymod.com ,bo zapewne to mają(wymagana darmowa rejestracja).

Np. wpisanie crysis+demo+mod&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl%3a%6ffficial&client=firefox-a

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage
Co się przejmujesz? :razz: Zassij jeden z kilkunastu(-dziesięciu?) konfigów zmodowanych do gry i będzie git.Ze znanej 3072582[/snapback]

zmieniasz nazwę pliku CryRenderD3D9.dll na CryRenderD3D10.dll, odpalasz z parametrem -dx10 i musi grać

Tak , zgadza sie , zapomnialem o tym ale olalem to i w ogole inaczej to zrobilem :D

 

Konfigi olalem , edytowalem pliki w x\Crysis\Game\Config\CVarGroups > tutaj pod DX10 z Visty i na tym gralem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal edytor i możesz sobie łazić po mapie i dodawać rożne zabawki z pełnej wersji.

no własnie przy inastalacji edytora wyskakuje mi cos takiego: post-146613-1218970864_thumb.jpg co z tym zrobic, nie moge zainstalowac :(

Edit.

juz sobie poradziłem trzeba było wył. kontrole konta uzytkownika:)

 

a mozna potem ta mape jakos uruchomic w pełnym oknie tj. grę?

Edytowane przez lukaszrobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam otóż mam grę Crysis i gdy ją uruchamiam początkowe pokazówki się zacinają np. gdy pokazuje się logo nvidi to się zacina jak jestem w menu na niskich detal (na innych też) też się zacina icon_sad3.gif .W czym jest problem??Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam mapkę Vulcano.Działająca w pełni dla SP.Nie ten styl co powyżblivsza(Asasyno-Oblvionowa :wink: ) ale subiektywnie najładniejsza dostępna.Ciekawe kiedy będzie dostępny Jurrasic Park na CryEngine....Mała prośba -jak ktoś się dorwał do moda "Obliwion na silniku Crysis"...poproszę o linka.Kij z tym ,że koleś użył elementów kodu Obka bez pytania -ja mam i Oblivion i Crysis oryginalne więc może mi drzwi nie wywalą kominiarze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie samej gry. Pod każdy karabin można przyczepić nasadke taktyczną, zakładam że chodzi o granatnik. Tylko za cholere nie moge go znaleść na tej wyspie. Już siadam 3 raz do tej gry i wiem że w końcu bede mógł się cieszyć jakąś płynnością, ale ten granatnik psuje mi całą radoche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Nasadka taktyczna to te strzałki usypiające.

Dokladnie , Scar ma cos takiego , kalach tak samo. Zmiana pod x'em - auto , semi i strzalki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

To nie graj z paczem...wersja game for windows , ta polska smiga poprawnie z hdd , ale bez pacza jesli dobrze wykonasz sobie sam , z wlasnego oryginala obraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem...nie mam jak sprawdzić z braku dostępu kompa na którym gram.Zassałem jeszcze jakieś [ciach!]łki ze stronki i po treningu testy.Ciekawi mnie ten Niveus i "co się tam robi" :D .Super ,że Crysis ma taką architekturę otwartą -na dłużej starcza.Do tej pory mapą numero uno u mnie bez dwóch zdań jest Vulcano.Świetna robota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...