Skocz do zawartości
nrl

Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chronicsmoke

Nic poza chodzeniem tam się nie robi. No i mapka jest trochę nie dopracowana ma kilka błędów. Ale ogólnie wygląda bardzo ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tam napisane jak się uruchamia z konsoli...

 

Macie może jakieś configi inne wgrane na lepszą grafike? Bo nie wiem czy po prostu ta mapa jest tak niedopracowana czy mi się może z moim configiem gryzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic poza chodzeniem tam się nie robi.

"Zdechł pies" :sad: Nawet fizyki nie dali "zabawowej" na otarcie łez....buuuueee

@JROX Extreme Quality Mod Tweak

Najnowszy zdaje się...nie sprawdzałem jeszcze

BTW -co ten Twój proc taki luz ma? :wink:

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka [;

Nie bardzo jest za co -był do d...y.Sprawdziłem na chacie.Masz teraz do zbioru właściwych konfigów -coś wybierzesz pewnie

Link

Co do Niveusa....wywaliłem.Mój ranking map dla SP

1.Vulcano

2.Ghadir

3.Der Hafen/Giggenheim

Niveus się do poczekalni nawet nie łapie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Panowie mam problem.

 

Gram na CCC 2.21 , najnowszym. Odnalazlem corke profesorka i musze rozwalic 2 czolgi. Gram na normalu i tutaj pojawia sie problem. Nie moge wziac pociskow do bazooki , mam bazooke ale ta jest pusta. Podchodzac do broni mam napis , ze moge na raz miec tylko 1 tego typu :| Rozwalil ktos inaczej czolgi?

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem.

 

Gram na CCC 2.21 , najnowszym. Odnalazlem corke profesorka i musze rozwalic 2 czolgi. Gram na normalu i tutaj pojawia sie problem. Nie moge wziac pociskow do bazooki , mam bazooke ale ta jest pusta. Podchodzac do broni mam napis , ze moge na raz miec tylko 1 tego typu :| Rozwalil ktos inaczej czolgi?

Ja normalnie bez najmniejszego problemu je rozwalilem...

Jak skonczylo sie ammo, to juz nie mialem jej w wyposazeniu, i szedlem po nastepna. A moze zostal Ci w niej jeden naboj? Kazda ma po 2

 

A napewno nie jest pusta, jesli ja masz w swoich broniach. Nomad upuszcza ja kiedy nic juz w niej nie ma.

 

Ja ma za to wiekszego cwieka... Jestem juz u kosmitow na tym statku w skale, i kuzwa bladze jak cholera. Minalem wlasnie pomieszczenie, gdzie maszyny cos produkuja, i Nomad mowi ze chyba jakas inwazja, odwracam sie do tylu a tam te diabelne stwory, i nie wiem gdzie stamtad dalej isc... HELP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja normalnie bez najmniejszego problemu je rozwalilem...

Jak skonczylo sie ammo, to juz nie mialem jej w wyposazeniu, i szedlem po nastepna. A moze zostal Ci w niej jeden naboj? Kazda ma po 2

 

A napewno nie jest pusta, jesli ja masz w swoich broniach. Nomad upuszcza ja kiedy nic juz w niej nie ma.

 

Ja ma za to wiekszego cwieka... Jestem juz u kosmitow na tym statku w skale, i kuzwa bladze jak cholera. Minalem wlasnie pomieszczenie, gdzie maszyny cos produkuja, i Nomad mowi ze chyba jakas inwazja, odwracam sie do tylu a tam te diabelne stwory, i nie wiem gdzie stamtad dalej isc... HELP.

 

Przenośna wyrzutnia rakiet (RPG)mieści po 3 pociski. Jak nie można jej wyrzucić to znaczy, ze jakiś pocisk został odpalony ale nie trafił celu i dopóki tego nie zrobi to będziemy wyposażeni w puste RPG.

Co do statku obcych to porozglądaj się. Jesteś prawdopodobnie w ogromnym tunelu z polami siłowymi, które otwierają się co jakiś czas i wtedy musisz iść. Z tych dużych pomieszczeń zawsze wychodzi się dużymi okrągłymi wyjściami. Rozejrz się. Jeśli dotarłeś na tej mapie (Core) aż tak daleko to chyba dasz radę... :rolleyes: :D

 

--------------------------------

QX9650, 4 GB Mushkin DDR2, EVGA 780i, EVGA 9800GX2, Asus Xonar D2, 500GB WD Abbys, Samsung DVD-RW, Nec 90GX2 MultiSync Pro, NZTX Lexa, LC (Swiftech Apogee GTX, EK WB 9800GX2, Laing DDC 12V 1plus RT, M3 Thermaltake, Thermochill PA120.3).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ja normalnie bez najmniejszego problemu je rozwalilem...

Jak skonczylo sie ammo, to juz nie mialem jej w wyposazeniu, i szedlem po nastepna. A moze zostal Ci w niej jeden naboj? Kazda ma po 2

 

A napewno nie jest pusta, jesli ja masz w swoich broniach. Nomad upuszcza ja kiedy nic juz w niej nie ma.

Bazooka ma 3 , problem w tym , ze w ogole z niej nie strzelalem. Mialem 3 pociski przed wejsciem na teren , gdzie jest cala baza z corka profesorka. Od razu po wejsciu na ten teren z 3 pociskow w bazooce przelaczylo mi sie na 0 mimo tego , ze nie strzelalem i nie moge podniesc , ani jej wyrzucic.

 

Przenośna wyrzutnia rakiet (RPG)mieści po 3 pociski. Jak nie można jej wyrzucić to znaczy, ze jakiś pocisk został odpalony ale nie trafił celu i dopóki tego nie zrobi to będziemy wyposażeni w puste RPG.

Problem w tym , ze ja z niej w ogole nie strzelalem. Jak zazznaczylem wyzej , mialem 3 pociski , wlazlem na ten teren , od razu 0/3 i nie moge podniesc nowej.

 

Czolgu nie rozwale strzelajac karabinem , granaty nic nie daja. Albo bazooka , albo przyczepiane miny. Ale tych znowu w ogole nie ma , zas byly w wersji bez moda.

 

Smieszne to jest , tych modow to chyba nikt nie sprawdza. Poza MsterConfigiem , ktory wyglada po prostu fantastycznie - najlepszy z modow , to jeszcze jest poprawnie wykonany , nic sie nie sypie ani w grafie , ani w grze , tymczasem to juz moj 2 mod typu CCC i drugi problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przenośna wyrzutnia rakiet (RPG)mieści po 3 pociski. Jak nie można jej wyrzucić to znaczy, ze jakiś pocisk został odpalony ale nie trafił celu i dopóki tego nie zrobi to będziemy wyposażeni w puste RPG.

Co do statku obcych to porozglądaj się. Jesteś prawdopodobnie w ogromnym tunelu z polami siłowymi, które otwierają się co jakiś czas i wtedy musisz iść. Z tych dużych pomieszczeń zawsze wychodzi się dużymi okrągłymi wyjściami. Rozejrz się. Jeśli dotarłeś na tej mapie (Core) aż tak daleko to chyba dasz radę... :rolleyes: :D

 

--------------------------------

QX9650, 4 GB Mushkin DDR2, EVGA 780i, EVGA 9800GX2, Asus Xonar D2, 500GB WD Abbys, Samsung DVD-RW, Nec 90GX2 MultiSync Pro, NZTX Lexa, LC (Swiftech Apogee GTX, EK WB 9800GX2, Laing DDC 12V 1plus RT, M3 Thermaltake, Thermochill PA120.3).

O fuck, sczerze, to nie lubie strasznych gier, w ogole nie lubie horrowrow, iitp :P. Ale Core troche przerazajacy :D. Pewnie troche ludzi mnie wysmieje, ale serio, czasami w crysisisie sram w gacie, a swoje lata juz mam ;p.

 

Jakos dalem rade wyjsc stamtad :D. Jestem na zewnatrz, i teraz next problem... Jak rozwalic te maszyny? Patroluja co chwile, a ja nawidzialnosci, ukradkiem im przemykam, ale pewnie o to nie chodzi :D.

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz przemykać ;) Ja na tamtym etapie straciłem całą amunicje w tunelach bo nie wiedziałem że niektóre śluzy same się otwierają po jakimś czasie i potem między wyjściem z jaskini a następnym kluczowym miejscem biegałem na niewidzialności od kamienia do kamienia bo nie chciało mi się cofać o kilka save'ów :lol2:

Edytowane przez Koen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz przemykać ;) Ja na tamtym etapie straciłem całą amunicje w tunelach bo nie wiedziałem że niektóre śluzy same się otwierają po jakimś czasie i potem między wyjściem z jaskini a następnym kluczowym miejscem biegałem na niewidzialności od kamienia do kamienia bo nie chciało mi się cofać o kilka save'ów :lol2:

Uf udalo sie :D

 

Teraz jestem juz na statku, i walcze nie z tym pierwszym potworem, ktory ma 4 nogi :P, ale juz z Obcym Statkiem. rozwalilem mu ramiona, teraz srodek, i kurde tutaj mam probelm... Juz chyba z 7 razy probowalem, ale odechcialo mi sie juz ;). Nie moge zdarzyc namierzyc, bo ta sluza za szybko sie zamyka ;/. A juz chyba 2 czy 3 odziny gram to koniec na dzisiaj.

 

A tak BTW. to duzo jeszcze do konca, chcoaiz logiczne, ze nie ;]. Rozwale Maszyne, i co znowu z nudnymi Koreanczykami :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten statek jest łatwy sposób. Wokół śluzy są wieżyczki więc je załatw najlepiej z bazooki. Później rozwal tę śluzę, która co chwilę się otwiera i wyskakują z niej te małe cholerstwa. Strzel w nią po prostu kilka razy z RPG. Powinna się rozlecieć i będzie non stop otwarta. Wtedy namierz TKT i po robocie.

Na pokładzie lotniskowca po drugiej stronie jest dziura i dużo ognia a za nią pudło RPG. Można brać ile się chce. Obcych najlepiej sprzątać Gaussem, który też pałęta się po płycie lotniskowca w ilości kilku sztuk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten statek jest łatwy sposób. Wokół śluzy są wieżyczki więc je załatw najlepiej z bazooki. Później rozwal tę śluzę, która co chwilę się otwiera i wyskakują z niej te małe cholerstwa. Strzel w nią po prostu kilka razy z RPG. Powinna się rozlecieć i będzie non stop otwarta. Wtedy namierz TKT i po robocie.

Na pokładzie lotniskowca po drugiej stronie jest dziura i dużo ognia a za nią pudło RPG. Można brać ile się chce. Obcych najlepiej sprzątać Gaussem, który też pałęta się po płycie lotniskowca w ilości kilku sztuk.

Kilka bossów naprawa reaktora i odlot :P

Jo juz przeszedlem calego Crysisa ;).

 

Jak to teraz jest, zeby kontunowac gre, trzeba ten dodatek "Warhead" kupic, czy Crysisa 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jo juz przeszedlem calego Crysisa ;).

 

Jak to teraz jest, zeby kontunowac gre, trzeba ten dodatek "Warhead" kupic, czy Crysisa 2?

Crysisa 2 nie ma póki co! Warhead to dodatek i pokazuje to co w jedynce tylko z perspektywy porucznika Psychola :rolleyes: Oczywiście akcja rozgrywa się po drugiej stronie wyspy... Jeśli Ci się podobał Crysis to kupuj Warhead'a B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ! Wielka prośba i pytanie - co może być przyczyną wieszania się crysisa na samym końcu w momencie wyjścia na płytę startową lotniskowca ? Cała gra chodziała ultra stabilnie, a teraz co zoom z broni zwiecha...

Czy ktoś mógłby podesłać mi save z końca gry ?! Będę niesamowicie wdzięczny :) gra to oczywiście oryginał, nie żadne iso sriso

Edytowane przez war3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

A co ma do tego oryginal? Do niego tez jest pacz , 1.2 i 1.21. Przeszedlem 2x bez problemow , raz na VH , drugi raz na MsterConfigu ,a teraz CCC2.21.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma do tego oryginal? Do niego tez jest pacz , 1.2 i 1.21. Przeszedlem 2x bez problemow , raz na VH , drugi raz na MsterConfigu ,a teraz CCC2.21.

z toba to takie gadanie jak zawsze, irytuje mnie ze pomimo iz napisane masz jasno to zawsze sie czepiasz,

odwaracam pytanie do ciebie bo uwazam je za jakies nieporozumienie,

jednak odpowiem, nic! poza tym ze abym mógł grac z patchem musze zrobic obraz dysku bo mi wyskakuje błąd emu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez tak myslałem ze przez zasyfiny system brakuje mi pamieci i przez to te zwiechy wiec wycinałem save-y ale u mnie to nie pomogło, dopiero zmiana detali na nizsze wydłuzyły odstepy czasu po którym nastepowały zwiechy i jakos sie udało wy-end-owac gre,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

z toba to takie gadanie jak zawsze, irytuje mnie ze pomimo iz napisane masz jasno to zawsze sie czepiasz,

odwaracam pytanie do ciebie bo uwazam je za jakies nieporozumienie,

jednak odpowiem, nic! poza tym ze abym mógł grac z patchem musze zrobic obraz dysku bo mi wyskakuje błąd emu.

Sory , ale swoja nieporadnoscia rozsmieszyles mnie.

 

Do twojej informacji. Tez mam oryginal , z niego iso , pacze najnowsze 1.2+1.21 i gram z dysku. Skoro nie umiesz poradzic sobie z tak banalna czynnoscia to do kogo masz pretensje? Moj post nie jest zrozumialy? Masz problem , twoja strata , reszta raczej domysli sie. Skoro nie chce Ci sie szukac , sprawdzac to daruj sobie durne dywagacje w temacie czepialstwa.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory , ale swoja nieporadnoscia rozsmieszyles mnie.

 

Do twojej informacji. Tez mam oryginal , z niego iso , pacze najnowsze 1.2+1.21 i gram z dysku. Skoro nie umiesz poradzic sobie z tak banalna czynnoscia to do kogo masz pretensje? Moj post nie jest zrozumialy? Masz problem , twoja strata , reszta raczej domysli sie. Skoro nie chce Ci sie szukac , sprawdzac to daruj sobie durne dywagacje w temacie czepialstwa.

o wybacz ale zrobic iso to ja umiem bo to zadna filozofia i sztuka wystarczy nero albo Clone CD, UltraISO

wiec daruj se uszczypliwosc,

kto tu powiedzial ze twój post jest nie zrozumialy? no wlasnie tylko ty, po za tym to ty nie rozumiesz, ja napisalem ze nie wgrałem patcha bo trzeba było robic iso, po prostu mi sie nie chcialo, mam orginal niestety, z piratem bylo by szybciej, wiec jak zobaczyłem ze sie nie da w ten sposób, olalem co nie znaczy ze nie umiem, do nikogo nie mam pretensji co Ty wogóle tworzysz chłopie!

no i to jest wlasnie to co lubie :lol2: , ktos ci wklada w usta cos czego nigdy nie powiedziales i odwraca kota ogonem :ploom: polac Panu Firekage

Edytowane przez lukaszrobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Rozmowa z takimi jak ty jest po prostu zenujaca.

 

Kto Ci kaze w ogole robic iso? Czlowieku , instalujesz z czego tam chcesz , wwalasz odpowiednie pacze + cos jeszcze co jest na necie i grasz bez problemow.

 

Myslenie boli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto Ci kaze w ogole robic iso? Czlowieku , instalujesz z czego tam chcesz , wwalasz odpowiednie pacze + cos jeszcze co jest na necie i grasz bez problemow.

 

Myslenie boli?

sam sobie kaRZe robic iso, od taki kaprys, jak bym chcial inaczej to najpierw program do sprawdzenia zabezpieczen potem, odczyt w alcoholu uwzgledniajac typ zabezpieczen, odpalam czekam az wysypie błedami i tak przygotowany obraz nagrywam w nero jak chce miec kopie dzialajaca z patchem i płyta zrazem bo taki mam kaprys jak nie to pakuje do Daemona i po sprawie,

 

Rozmowa z takimi jak ty jest po prostu zenujaca.

zenuj sie wiec :mrgreen:

 

najpierw piszesz brednie ze czegos tam nie umiem, widac ze nie zrozumiales o co mi chodzi bo se wywnioskowales ze skoro mam orginal to sie nie da zainstalowac patchy, to przeciez twoje dywagacje, da sie tylko troche zachodu, ale nic trudnego czy nie do zrobienia, nie chce mi sie-zabij mnie dla tego :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam sobie kaRZe robic iso,

Przepraszam za małe wtrącenie ale podkreślając czyjeś błędy upewnij się ,że sam ich nie robisz :wink: ...A robisz i nawet nie chodzi o niechlujne zaczynanie zdań z małej litery.Wychodzi ,że shift i alt działają Ci jak kierunkowskaz: "raz tak, raz nie".I nie piszę tu w żadnym wypadku jako "strona"(dyskusja Wasza jest dla mnie zbyt błaha i nacechowana osobistymi animozjami :wink: ).Po prostu nie kaleczmy o ile to możliwe naszego języka... Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za małe wtrącenie ale podkreślając czyjeś błędy upewnij się ,że sam ich nie robisz :wink: ...A robisz i nawet nie chodzi o niechlujne zaczynanie zdań z małej litery.Wychodzi ,że shift i alt działają Ci jak kierunkowskaz: "raz tak, raz nie".I nie piszę tu w żadnym wypadku jako "strona"(dyskusja Wasza jest dla mnie zbyt błaha i nacechowana osobistymi animozjami :wink: ).Po prostu nie kaleczmy o ile to możliwe naszego języka...

wiadomo ale nic na to nie poradzisz, choroba mózgu o nazwie dysleksja i dysgrafia udokumentowana, mature swego czasu pisałem i nie martwilem sie czy zabraknie przecinka, wielkiej litery, czy koncówki pzry co drugim slowie, poprostu moej pólkule tego nie ogrna, to jak odruchy bezwarunkowe na ktore nie masz wpływu, ortografie znam, bo bez niej nigdy bym nie dostał stosownego papierka i o maturce bym zpomnial,

w 100% masz racje dyskusja nacechowana osobistymi animozjami, wiele razy pzremilczałem a korciło mnie zeby mu odpisac, czynie to teraz, jesli razi cie moje pisownia wybacz nie robie tego specjalnie, ale faktycznie poprawianie potem wszystkiego mija sie z celem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...