Skocz do zawartości
nrl

Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mucha1414

Co jest mniej wymagające i w której grze będę mieć więcej fpsów w Crysise czy Crysisie Warhead ?

 

 

Crysis Warhead - Na 1680 x 1050 Enthusiast no AA no AF bez patchy przy i7 920 @ 3,6 GHz + GTX 285 680/1548/1272 MHz miałem czasem spadki nawet do 22 FPS :lol:

 

 

 

Jak tam to wypada w Crysisie 1 ?

Edytowane przez mucha1414

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moim z sygnatury wszystko na maxa ustawione 1680 x 1050 od 24 do jak dobrze pamiętam 38 granicy minimalnej jestem pewien ale maksymalnej już nie pamietam dokladnie, bez patchy

Edytowane przez andrzejs82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przeczytalem ze polecacie mod Real Lifesis a znalazlem tez crysis high texture co ma 2,1 GB.

Moglibyscie mi powiedziec co zainstalowac aby miec najladniejsza grafike ? I czy w Warhead jest ladniejsza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mucha1414

Ja tam wole Real Lifes, moim zdaniem grafika jest wtedy ładniejsza.

 

 

Crysis Warhead w porówanniu do Crysisa ma ładniejszą wodę, lepsze ekspolozje, bardziej szczegółowe modele pojazdów i to właściwie tyle...

 

 

 

Crysis z Real Lifes = Crysis Warhead, moim zdaniem są na takim samym poziomie graficznym.

Edytowane przez mucha1414

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mucha1414

Dzisiaj kupuję Crysisa (nie Warhead ) Mam Windows 7 64 bit. Rozumiem, że bedzie trzeba sciagnac patcha ? Tylko którego... 1.2 z crymod.com ?

Edytowane przez mucha1414

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mucha1414

Cześć, jak uruchomić Sandboxa 2 ? Zainstalowałem go już i teraz powiedzcie mi jak go uruchomić ( w co mam wejść ??? )

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś link do jakiegoś dobrego poradnika do Warheada? Utknąłem na plaży przy zabezpieczeniu jakiejś bazy, pozabijałem wszystkich ale dalej nie mogę iść dalej. Szukam wszędzie po sieci ale nigdzie nie mogę znaleźć. Sorry za offtop i z góry dzieki za wszelką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam konfiga dającego grafikę Warheada w zwykłym Crysisie. Tyle tego jest na sieci, że nie potrafię się doszukać. Rozumiem, że mster i real lifes nie obcinają detali tylko dają bardziej naturalną kolorystykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie mam 2 gb ramu i viste normalnie zajęte jest prawie 1gb nie mówiąc o graniu to kupując kolejne 2 giga mam spodziewać się jakiegoś wzrostu wydajności? karta hd4850 i phenom x4 925

dodam że nie gram w rozdzielczości wyższej niż 1280/1024

Edytowane przez R4ptorr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coop do Kryśki to imho fajne rozwiązanie. Tak poza tym, na DX9 wszystko mi działa świetnie, ale na DX10 to już tragedia. Jak przykładam celownik do oka, to czarne pasy/artefakty pojawiają sie na dole ekranu :/ . Komputer jak w sygnie, jeszcze nie kręcony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę.

Litości bo pół dnia w wątku przesiedziałem i w gmatwaninie wiadomości się potraciłem.

Podstawowe pytania.

Są jakieś mega forceware pod 9800GTX, które po prostu robią różnicę jeżeli chodzi o FPS ?

Gdzie jest benchmark w Crysis ?

Czy da się zmienić detale na VeryHigh w winXP 32bit - tutaj to już w ogóle zgłupiałem bo tylko pamiętam, że w demku coś się zmieniało ale czy w full też tak jest ?

Czy real life mode mocno zjada FPS ?

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę.

Litości bo pół dnia w wątku przesiedziałem i w gmatwaninie wiadomości się potraciłem.

Podstawowe pytania.

Są jakieś mega forceware pod 9800GTX, które po prostu robią różnicę jeżeli chodzi o FPS ?

Gdzie jest benchmark w Crysis ?

Czy da się zmienić detale na VeryHigh w winXP 32bit - tutaj to już w ogóle zgłupiałem bo tylko pamiętam, że w demku coś się zmieniało ale czy w full też tak jest ?

Czy real life mode mocno zjada FPS ?

 

Może i są jakieś stery dedykowane crysis, ale pewnie te więcej fps jest okupione wyciętą grafiką. :] Generalnie im nowsze tym lepsze, ja zawsze staram się mieć aktualne.

Bencha w grze z tego co pamiętam nie ma, ale możesz się tym posłużyć -> Download: Crysis Benchmark 1.5

A jak włączyć max detale na xp ? TweakGuides.com - Crysis Tweak Guide

RL mocno nie zjada, ale da się odczuć jak wcześniej nie miało się dużej ilości fps'ów.

Jak grasz na 1280 to powinno w miarę śmigać, crysis mimo lat do max grafy wymaga nadal mocnej maszyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ath, bench w Crysisie jest wbudowany. Nie pamiętam już, w którym podkatalogu w grze, ale znajdują się tam 2 pliki wsadowe bat. Jeden z nich uruchamia test grafiki, a drugi test cpu. Zresztą w demie tez to znaleźć można.

Co do RL to fakt zjada trochę zasobów. Jest jednak małe ale. Jak poczytasz readme tego udogodnienia to dowiesz się, że mod ten tworzy również plik autoexec.cfg gdzie umieszczone są ustawienia. Ten plik można sobie zostawić i samą jego edycją zrobić niezły tweak graficzny. Na przykład plik ten da się śmiało wsadzić do Warhead'a i tym samym zlikwidować rozmazywanie tekstur itp. Ot taka mała rada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko to rozmywanie tekstur nie jest takie uciążliwe, a to chyba dzięki temu gra działa mi dość płynnie na DX 10 i ustawieniach entuzjasta. Tylko cienie dałem na gracz. Na upartego można też zmienić jakość cieniowania i wtedy jest jeszcze płynniej, a różnice w grafice dla mnie praktycznie niewidoczne. W każdym razie Warhead działa mi o wiele lepiej niż podstawka. FPS rzadko co spada poniżej 30. Zwykle utrzymuje się na poziomie 40 przy rozdzielczości 1680x1050. Ale z ciekawości zapytam co za komendę wpisać w Warhead by tekstury się nie rozmywały. Pamiętam, że kiedyś znałem tą komendę, ale jej wpisanie nic nie zmieniało jeśli chodzi o rozmywanie tekstur. Efekt był ten sam. Im dalej tym mniej szczegołów. Jak się podeszło np do jakiejś skrzyni to widać było jak tekstura się zmienia i dochodzi więcej szczegółów. Na początku było to dość irytujące, ale po czasie szło się przyzwyczaić.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odinstalowałem grę z powodu tego RL bo cięło, że był niegrywalny.

Nie mam sprzęta na to (3 lata po premierze :P ).

Średnio zresztą wypada sama gra.

Jestem na początku a już zaczyna przynudzać..

Będzie się coś działo innego niż zasuwanie przez dżunglę wte i z powrotem ?

Sama dżungla może być ale czy misje będą zróżnicowane czy tylko wybijanie kolejnych patroli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...