Skocz do zawartości
robowsky

Geforce 9600 GT / GSO

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie tempy na tym turboforce są całkiem OK. Ale na samym początku po 30minutach Furmarka miałem 98* C. Wtedy przypomniałem sobie, że moja obudowa ma z boku otwory na wysokości grafy, które kiedyś zalepiłem taśmą, żeby syf nie leciał. Odkleiłem taśmę i temp. spadła o 28 oczek.

 

Zrobiłem 3dmarka2006 na czyściutkim systemie, najnowszy directX. stery 175.19 i wynik średni. mimo, że karta jest fabrycznie podkręcona :

Dołączona grafika

Edytowane przez AndrzejP4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małego kopa dodają też stery 177.79 (bety od NV) + drobne zabawy w sterownikach. 13k można lekko osiągnąć na procku 3,6GHz, a nawet więcej. Pamieci miały coś koło 1.94V a rdzeń 1.35V. Moja karta kręciła się bez modów dość dobrze, no ale miała 1,21V. Takie napięcie już powoduje spore temperatury (te rdzenie to małe grzałki, w 8800GT mają tylko 1,05-1,1V). Po podbiciu nawet na te 1,3V przy Furmarku dochodzi do ponad 80C (wyżej nie sprawdzałem, w grach i tak jest pod 70C). Muszę kupić jakieś chłodzenie, bo ten Glaciator jest fajny, ale na standardowym napięciu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc, czy oplaca sie sprzedawac mojego galaxy 8600GE za około 140zl i dokładac do 9600 ?

 

jesli tak to do którego modelu i firmy zeby wyszło najlepszy stosunek ceny do jakosći? GSo 384 ? GSO 768 ? gt ?

 

Z góry wielkie dzieki za kazdą pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc, czy oplaca sie sprzedawac mojego galaxy 8600GE za około 140zl i dokładac do 9600 ?

 

jesli tak to do którego modelu i firmy zeby wyszło najlepszy stosunek ceny do jakosći? GSo 384 ? GSO 768 ? gt ?

 

Z góry wielkie dzieki za kazdą pomoc

Skok wydajnościowo ponad dwu-krotny,ale to zależy jaki masz sprzęt.mógłbyś napisać...bo jeżeli byś miał procka jedno-rdzeniówkę to moim zdaniem zakup mijałby się z celem.jeżeli natomiast posiadasz jakiegoś pentium DC lub przynajmniej athlon x2 to jak najbardziej można kupić :wink:

 

I jeżeli dokładać to do 96gso 768 mb lub 96gt=>karty bardzo porównywalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ci daje za GE 140zł to sprzedaj i kup sobie narazie GSO najtańsze no chyba że proc będzie hamował bo mój C2D hamuje przy 3,6 ;]

 

Choć wiem że można kupić 9800gt za 360zł więc warto dopłacić co to się porobiło z tymi cenami a jeszcze ati wyskakuje z 4670 za 200 ;p

 

Jak jak zwykle poczekam aż ceny polecą w dól poco przepłacać i prawdopodobnie zostawię sobie moją aktualną kartę dalej co prawda drugie pci-e to tylko 4x ale do fizyki która się rozwija styknie no i te 96sheadry ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm czy ja wiem czy sie bardzo greją ;]

 

mam leżącą obudowe chifteka w której niema obiegu odłączyłem wyjący wiatrak i postawiłem 2 witraczki na dosłownie płycie 80mm i karta w idle ma 55 stopni więc źle nie jest ;]

 

Wie ktoś co zrobić żeby ten wyjeć jednak dział? tylko wolniej ?;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchacie, mam bardzo dziwny problem.

 

Otóż w Stalkerze po paru minutach gry zaczynają mi skakać na ekranie artefakty - różne długie linie i tekstury. Żeby było ciekawiej - skaczą tylko na niebie i przy świecących przedmiotach. Jakby pamięci siadały. Czasem w ścianach i na podłodze zdarzają się białe tekstury(puste miejsca).

 

Pierwsza myśl - karta się przegrzewa (pasywne chłodzenie rozgrzewało się do 60-65*C). Dorzuciłem od razu wentyl 120mm 2000RPM(temp spadła w stress do 52*C). Włączam grę i po chwili znowu arty.

 

Zmniejszyłem taktowanie z 720/2000 na 400/1000. Zero poprawy.

Zwiększyłem taktowanie na 800/2150. Zero zmian.

Otworzyłem bok obudowy, żeby karta się mocno rozgrzała(do 90*) - zero zmian.

 

Zrobiłem godzinny test:

- Furmarkiem - żadnych przekłamań w obrazie.

- Ati tool - żadnych błędów

- zapętlony 3dmark06(dragonfly,return proxycon) - żadnych artów.

 

Jak myślicie, co robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchacie, mam bardzo dziwny problem.

 

Otóż w Stalkerze po paru minutach gry zaczynają mi skakać na ekranie artefakty - różne długie linie i tekstury. Żeby było ciekawiej - skaczą tylko na niebie i przy świecących przedmiotach. Jakby pamięci siadały. Czasem w ścianach i na podłodze zdarzają się białe tekstury(puste miejsca).

 

Pierwsza myśl - karta się przegrzewa (pasywne chłodzenie rozgrzewało się do 60-65*C). Dorzuciłem od razu wentyl 120mm 2000RPM(temp spadła w stress do 52*C). Włączam grę i po chwili znowu arty.

 

Zmniejszyłem taktowanie z 720/2000 na 400/1000. Zero poprawy.

Zwiększyłem taktowanie na 800/2150. Zero zmian.

Otworzyłem bok obudowy, żeby karta się mocno rozgrzała(do 90*) - zero zmian.

 

Zrobiłem godzinny test:

- Furmarkiem - żadnych przekłamań w obrazie.

- Ati tool - żadnych błędów

- zapętlony 3dmark06(dragonfly,return proxycon) - żadnych artów.

 

Jak myślicie, co robić?

a ze tak spytam.. gierka oryginalna? Może być uszkodzony obraz płyty jeśli do najoryginalniejszych nie należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra oryginalna, wgrane najnowsze patch'e ze strony wydawcy.

 

O dziwo wykasowałem cały folder "Stalker SHOC"(savy, configi itp),odpaliłem grę OD POCZĄTKU i nie było żadnych problemów. Wygląda na to, że karta jest jednak w porządku, a gierca syfiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od dzisiaj jestem posiadaczem Galaxy 9600gt ICE Blue i przy pierwszej próbie podkręcania jest podobny problem jak wczesniej w moim 8600 sonic +, że w atitool wali śmieciami a nigdzie indziej nie ... komu wierzyć?

 

i czy jest sens przyklejanie radiatorów do pamięci taśmą dwustronną 3M (czy to coś da? ) -- zmieniam chłodzenie na wodne.

Edytowane przez jupijupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w atitool wali śmieciami a nigdzie indziej nie ... komu wierzyć?

AtiTool nie wierz :) Kłamie skubany jak najęty :P

 

i czy jest sens przyklejanie radiatorów do pamięci taśmą dwustronną 3M (czy to coś da? ) -- zmieniam chłodzenie na wodne.

IMO takowy sens istnieje :D Edytowane przez -=Qroń=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie, 'wiatrakowe' problemy w GSO Palita znikają po zainstalowaniu sterowników z PALIT.BIZ . Nawet jest very profesjonalna notka:

There is some error at NVidia driver version 177.79 and 177.83. Please download suitable driver from Palit Download Service.

:kijem: no ale wszystko działa, nie ma też problemu z dorzuceniem PhysX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam od kilkunastu dni Galaxy 9600GT OC, ta wersje z zabudowanym chlodzeniem. Tak slabego fabrycznego chlodzenia to ja juz dawno nie widzialem. Jesli chodzi o halas to 50-100% obrotow wentylatora nie robi roznicy, huczy jak tornado. Przy 30 tez jest glosno, dopiero 17% jest nieslyszalne z 2m. Najlepsze jest to, ze miedzy 17% a AUTO (50% lub wiecej sadzac po halasie) w stresie nie ma absolutnie zadnej roznicy jesli chodzi o temperatury. W spoczynku ledwo 2 stopnie.

Co do samej karty, jestem zawiedziony slabym OC. Z fabrycznych 650/1800 (Galaxy 675/1625/2000) udalo mi sie podkrecic zaledwie do 725/1745/2000 (pamieci nie ruszalem). Temperatury nie przekraczaja 60 stopni w stresie. Irytuje w tych nowych kartach brak podzialu na 2d/3d w biosie, zamiast tego wszystko (chodzi mi glownie o obroty wentylatora) kontroluja sterowniki co jest po prostu idiotyzmem ze strony producentow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem o problemach z popiskującą elektroniką w 9600gt. Czy obecne karty (np pality sonic) tez mają taką wadę?

U mnie cisza. Nic nie piszczy, wiatrak może troszkę głośny, ale da się wytrzymać ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem o problemach z popiskującą elektroniką w 9600gt. Czy obecne karty (np pality sonic) tez mają taką wadę?

u mnie w stresie przy wysokim fps (np. crysis menu ok. 2000fps) jest pisk przy niskim fps (do ok. 150) lekkie pyrkanie równo z klatkami a w 2d kompletna cisza (cewki wycisza skutecznie to chłodzenie które zakrywa całą karte, po wymianie delikatnie się nasila.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedługo szykuję sie na wymianę grafy,kasa niestety ograniczona,max 300pln,i teraz zastanawiam się co będzie dla mnie lepsze,9600gt czy 9600gso 768mb,kupiłem ostatnio monitor lcd 22" o rozdzielczości 1680-1050 i na takiej rozdzielczości mam zamiar pogrywać,lubię ustawić jakość grafiki w grach na "high",a AA max x4,przeważnie x2 mi wystarcza,reszta sprzętu to:

c2d 7200@4000ghz

2x2gb ram

gigabyte GA-EP35-DS3R

CHIEFTEC 420-302 420W

no i stara grafa 8600gt palit+

 

proszę o poradę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na starej też byś pograł ;]

 

hmm ja mam teraz GSO i jestem bardzo zadowolony i to tylko z 384mb

 

zakładając że każde gso idzie kręcić na te same taktownie co ma GT czyli 650 to gt się chowie ale nie które karty idą bez problemu i wyżej np na 750 choć u mnie narazie dużej różnicy niema między 700 a 750 bo proc hamuje ;p

 

cofnij sie pare stron zobacz wyniki GT i GSO i porównaj

 

ps nie tylko mhz dają kopa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno temu w moim domu zawitał listonosz z paczką, w której znajdowała się nowa karta graficzna - tym razem wybór padł na 9600GSO :)

 

Gdy wróciłem z pracy nie zastanawiając się otwarłem szybko paczkę po czym już po raz kolejny ujrzałem zielone pudełko z uzbrojoną żabką na czele :D

 

Dołączona grafika

 

Firma Palit gości już u mnie nie po raz pierwszy, zaczynałem od modelu 7300GT Sonic jeszcze za czasów AGP. Z racji tego iż miała bardzo duży potencjał OC, (na pamięciach pamiętam do dziś zrobiłem 1000MHz@1600MHz) wybrałem 8600GT z której również byłem zadowolony i służyła mi prawie przez rok czasu. Kolejny wybór padł na 8600GT Sonic+, która również bardzo ładnie się kręciła.

 

Tym razem był dylemat między 9600GSO 768MB a 9600GT 512MB przyznam, że łatwo nie było, ale wybrałem to co wybrałem i jak na razie powiem wam,że nie żałuję choć trudno oceniać, bo z 9600GT jak na razie nie miałem do czynienia.

 

Wracając do karty o której mowa :wink:

 

Widok żabki na pudełku wcale mnie nie zdziwił więc pomyślałem...a co mi tam otwieram :D

 

Dołączona grafika

 

No i właśnie tutaj było lekkie zdziwieniw :blink:

 

Dlaczego ??? A no dlatego, że na fotkach było chłodzenie na sekcję zasilania i radiator na pamięci.

Troszkę się zdenerwowałem, ale szybko mi przeszło, bo nie mogłem się nacieszyć upragnionym 9600GSO :rolleyes:

 

Po wyciągnięciu karty z pudełka i wszystkich dodatków, byłem już spokojny ponieważ reszta była na swoim miejscu.

 

Dołączona grafika

 

Dla wszystkich którzy planują zakup tej karty zrobiłem kilka fotek, aby mogli dokładnie zobaczyć jak karta wygląda:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Kolejnym krokiem było zdjęcie plomby gwarancyjnej, które Palit stosuje jak na złość swoim klientom :angry:

 

Po zdjęci plomby, wymontowałem chłodzenie, bo wiem jakie producenci kart stosują pasty termo przewodzące czyt. twarde jak beton :D

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Po usunięciu spirytusem tego czegoś pasto podobnego moim oczom ukazał się jedyny w swojej osobie rdzeń G92

 

Dołączona grafika

 

Po nałożeniu pasty Arctic Silver 5 i założeniu chłodzenia przyszedł czas na podłączenie do komputera.

Heh i co tu napisać - chyba pozostaje prawdę :)

A więc powiem szczerze, że karta pracowała kilkanaście minut, bo ten szum z wiatraka mnie po prostu zwalił z nóg. Jeszcze takiej suszarki od Palita nie słyszałem, zarówna jak i w 2D tak i w 3D. Nawet riva tuner nie pomagał, choć wiem, że są sposoby, aby zmniejszyć obroty wentylatora - ale komu się w to chce bawić :D bynajmniej nie mi, zwłaszcza, że temperatury po teście Atitool temperatury były masakryczne - ponad 100*C dalej już nawet nie testowałem :unsure:

 

Kartę szybko odłączyłem i zabrałem się za zmianę chłodzenia. Akurat dysponowałem chłodzeniem Pentagram Freezone XC-70 Cu+, które chłodziło moją 8600GT / GT+

Jak już zmieniałem chłodzenie założyłem od razu radiatory na sekcję zasilania i pamięci.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Podłączyłem kartę pod kompa i w końcu miałem swoją ciszę.

Od razu zapuściłem Atitool i przyznam, że wcale nie było rewelacji. Temperatury rzędu 96*C a przy większych obrotach wentylatora, co wiązało się z utratą ciszy temperatury w granicach 86*C.

Jednak okazało się, że to chłodzenie nie radzi sobie już z kartą tej klasy, musiałem pomyśleć o czymś nowym.

 

Wybór padł na znanego wam dobrze Accelero S1 rev. 2, którego zdobyłem za śmieszne pieniądze bo 25zł. :D (Allegro).

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Przyszedł czas na montaż nowego chłodzenia, z którym teraz karta prezentuje się jak "zielony potwór" :lol2: oczywiście wiedziałem, że muszę dokupić do tego chłodzenia jakiś wiatraczek więc długo się nie zastanawiając wybór padł na 2x ACUTAKE 92mm, które nabyłem u znanego wszystkim użytkownika MILANS.

Niestety moja karta sieciowa ograniczała montaż wentylatorów i nie mogłem zastosować 2x 120mm.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Wszystko pięknie ładnie ale jeszcze czegoś mi brakowało :rolleyes:

Znalazłem stare chłodzenie z karty graficznej i postanowiłem wykorzystać z niego radiator, w efekcie uzyskałem coś takiego.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Teraz mogłem spokojnie odpalić kompa i zobaczyć rezultaty.

Karta w spoczynku osiąga temperaturę 41-43*C zaś max w Atitool to tylko 65*C.

W grach temperatura jeszcze nigdy nie przekroczyła mi 50*C, zazwyczaj osiąga temperaturę wyższą od tej w spoczynku o jakieś 4-5*C.

 

Na koniec trochę danych:

 

Name: NVIDIA GeForce 9600GSO

GPU: 92

Revision: A2

Technology 65nm

Tranzystory: 754mln.

Bios: 62.92.43.00.00

ROPs: 12

Shaders: 96

DirectX 10.0

Wypełnianie pixeli: 7.2 GPixel/s

Wypełnianie textur: 25.2 GTexel/s

Pamięć: DDR3 1,1ns 192bit 768MB

Przepustowość: 38,4 GB/s

Taktowanie:

GPU 600MHz

Memory 1600MHz

Shader 1500MHz

 

Jak tylko będę miał czas postaram się sprawdzić jak kręci się karta.

Jeśli byliby zainteresowani mogę zrobić testy w różnych grach, choć może być ciężko, ale chociaż w niedziele postaram się znaleźć trochę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupic sobie GeForca 9600GT od Gigabyte'a dokladnie tego

obecnie moj komp wyglada nastepujaco:

 

Athlon X2 4400+

OCZ Platinum Rev. 2 2x1GB 800MHz

Galaxy GF 7900GS 256MB

Płyta Asus M2N4-SLI

Chieftec 450W

 

I tu mam pytanie. Jaki odczuje skok wydajnosciowy w grach? Nieznaczny? Spory? a moze gigantyczny?

Wiem pewnie ze polecicie mi inny model ale ja juz sie uparlem na tego nie bede sam nic krecil bo nie umiem a gdyby karta zbytnio sie grzala to zamontuje jakis dodatkowy maly i cichy wiatraczek :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwiazdorek88 - ładna relacja z montażu wyszła :wink: Piękny "zielony potworek" ci wyszedł, aż mi się przypomniały moje boje z montażem na 9600 GSO S1 +2x120 Acutake.Fotki w temacie o Accelero S1.

To że nie było na karcie radiatorów na sekcji zasilania i brak tego pseudo-radiatora na pamięciach to z tego powodu że kupiłeś zwykłą wersje Non-Sonic z zegarami 600/1600.

Sonic+ ma te wyżej wymienione radiatory +pamięci są taktowane 1800 MHz.

Orginalna pasta na rdzeniu jest twarda jak beton ale tylko jak karty nie rozgrzejesz przed zdjęciem chłodzenia.Mi cooler nie chciał zejść po odkręceniu śrubek.Potem można wacikiem elegancko zetrzeć starą pastę.

Dziwną miałeś tą temperaturę na defaultowym chłodzeniu 100*, jak tam z przewiewem w budzie ? Być może twoja karta miała tą samą wadę co moja, że po przekroczeniu 70* wentylator wyłączał się wogóle :lol2: Ale podobno PALiT rozwiązał to wypuszczając ostatnio jakieś tam poprawione stery, ale nie sprawdzałem.

Teraz pokręć coś, zobaczymy ile się kręci twoja sztuka.Moja kręci się 740/1800/2070 (GPU/SHADERY/MEMORY)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwiazdorek88 - ładna relacja z montażu wyszła :wink: Piękny "zielony potworek" ci wyszedł, aż mi się przypomniały moje boje z montażem na 9600 GSO S1 +2x120 Acutake.Fotki w temacie o Accelero S1.

Jak pytałem jaką kartę kupić właśnie twoja recenzja nakłoniła mnie do tej karty, niestety z Acutake 2x120mm nie wyszło a szkoda, ale nie narzekam na 92mm.

 

To że nie było na karcie radiatorów na sekcji zasilania i brak tego pseudo-radiatora na pamięciach to z tego powodu że kupiłeś zwykłą wersje Non-Sonic z zegarami 600/1600.

Sonic+ ma te wyżej wymienione radiatory +pamięci są taktowane 1800 MHz.

Jak kupowałem kartę to te wersje 768MB ciężko dostać było, a jak już były to w kosmicznych cenach, na żadnej aukcji nie widziałem wzmianki o wersji Sonic, chyba że te droższe były to właśnie Sonic, ale co tam nadrobimy OC :D

 

Orginalna pasta na rdzeniu jest twarda jak beton ale tylko jak karty nie rozgrzejesz przed zdjęciem chłodzenia.Mi cooler nie chciał zejść po odkręceniu śrubek.Potem można wacikiem elegancko zetrzeć starą pastę.

Ja na trzecim Palicie mam beton, nawet po wygrzaniu był, ale przyznam, że w tej od razu po zakupie zmieniłem na AcS5, aha i starą wacikiem ścierałem tak jak mówisz.

 

Dziwną miałeś tą temperaturę na defaultowym chłodzeniu 100*, jak tam z przewiewem w budzie ? Być może twoja karta miała tą samą wadę co moja, że po przekroczeniu 70* wentylator wyłączał się wogóle :lol2: Ale podobno PALiT rozwiązał to wypuszczając ostatnio jakieś tam poprawione stery, ale nie sprawdzałem.

Normalnie w grach było ponad 70*C nie pamiętam już dokładnie ile, ale w Atitool takie jak mówię ponad 100*C. Chłodzenie w budzie ? Nie no nie jest tak, źle Tył i przód 120mm, kabelki ładnie w miarę uporządkowane, na procku Karakorum, Zasilacz 120mm z boku 80mm, choć pogarsza cyrkulację powietrza ale niewiele, jakieś 2*C są większe temperatury, lecz mam sentymenty do niebieskich "świetlików" na nim B-)

 

Teraz pokręć coś, zobaczymy ile się kręci twoja sztuka.Moja kręci się 740/1800/2070 (GPU/SHADERY/MEMORY)

Postaram się pobić twoje osiągi jak tylko znajdę trochę czasu.

A jakią procedurę testową stosujesz ? 3DMark, gry, Unigine_v0.4_Sanctuary , czy może coś innego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakią procedurę testową stosujesz ? 3DMark, gry, Unigine_v0.4_Sanctuary , czy może coś innego ?

W 3DSmarki "nie gram" :D, testuję w grach po parę godzin non stop, Crysis, Lost Planet, GRID, i dodatkowo FurMark

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 3DSmarki "nie gram" :D, testuję w grach po parę godzin non stop, Crysis, Lost Planet, GRID, i dodatkowo FurMark

Ja dziś miałem troszkę czau i przetestowałem OC karty :sad:

Max jaki udało mi się osiągnąć to 695/1750/2040 :sad:

Masakra, ja zawsze mam takiego pecha do kart, że mają słabe OC :(

Teraz pozostaje pograć dłużej i sprawdzić czy to na 100% stabilne jest, nic więcej raczej nie wycisnę z niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...