Skocz do zawartości
qqrydza

Dead Space

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba się starzeję, bo gra nie zrobiła na mnie prawie żadnego wrażenia. Jest zdecydowanie za jasno żebym się bał a wygląd potworów przyprawia mnie o śmiech. Porównywanie tej gry do Event Horizon to jakieś nieporozumienie. Przecież to zupełnie nie ten klimat. Ale grafika i widoki naprawdę ładne.

Pomyslmy. Daleko w kosmosie...statek kosmiczny...duzo krwi... walka o przetrwanie... hmmm no tak rzeczywiscie nie te klimaty ;) Czy ja pisalem, ze to kalka EH?

 

A co do starzenia to ja mam to samo. Ostatnia gre, ktora przeszedlem dosc szybko zaraz po wydaniu byl HL2:EP2. W reszte pogralem 10min i wiecej nie odpalilem. Dobrze, ze sa simy, bo bym chyba kupil sobie lapa ;)

 

Powracajac do DS to mysle ,ze gra zasluguje na wyroznienie, bo mimo, ze wywodzi sie prosto z konsol (widok i sterowanie) to na tle ostatnich produkcji jest czyms niespotykanym.

Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff skończyłem ;) To chyba mój czwarty lub piąty tytuł, który ukończyłem w tym roku... Mało która gra jest mnie jeszcze w stanie zatrzymać na dłużej, a tu jednak miłe zaskoczenie. Grało się naprawdę przyjemnie i płynnie w 1600x1200, detale max. Wyglądało to wszytko bardzo przyjemnie dla oka, a zwłaszcza design pokładów. Klimat pierwsza klasa. Ciekawe zakończenie :]

Tak jak ktoś już pisał gra nie jest może bardzo straszna, ale to akurat dla mnie plus bo nie lubię się bać (za bardzo) przed kompem xD

Zdecydowanie jedna z ciekawszych obecnie gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem w 7 misji jest zadanie odpalenia asteroidy ale gdy na nią skacze i próbuje odpalić ładunek obracające się kręgi kończą mój udział w grze może są jakieś sposoby jakieś kruczki może coś trzeba zrobić przed wskoczeniem na asteroidę bo tam jest za mało czasu żeby wykonać to zadanie tak mi sie wydaje PORADZCIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem w 7 misji jest zadanie odpalenia asteroidy ale gdy na nią skacze i próbuje odpalić ładunek obracające się kręgi kończą mój udział w grze może są jakieś sposoby jakieś kruczki może coś trzeba zrobić przed wskoczeniem na asteroidę bo tam jest za mało czasu żeby wykonać to zadanie tak mi sie wydaje PORADZCIE

Trzeba przejść na tył asteroidy. W próżnię. Wszystko pokazane na youtube jak coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do dych którzy skończyli. Jak wiadomo można nosić przy sobie tylko 4 bronie. Które polecacie? Starczy power nodes by zupgrade'ować wszystkie?

Nie starczy.

Moje typy:

Z broni: piła-rozpruwacz, piła plazmowa, laser stykowy (tylko na boss'ów i na dystans - ale jak już jest potrzebny, to BARDZO pomaga), strzelba - świetna do zwalania z nóg szarżujące tłumy.

 

Upgrade: staza pod kątem mniejszego zużycia energii i piłę plazmową.

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z filmików,które widziałem jestem pewien ,że sam klimat tej gry idealnie trafi w me gusta ale zanim kupie to musze wiedzieć jak jest z poziomem trudności w tej grze? Ostatnio większość gier mnie dobija pod tym względem :sad:. Dla mnie gra jest przedewszystkim po to aby w nią grać a nie po to aby się na nią tylko patrzyć a grać tzn wkładac dużo wysiłku ze swej strony w pokonywanie kolejnych przeszkód i czerpać satysfakcje właśnie z tego . Czy ta gra stanowi miejscami duże wyzwanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile jest poziomów trudności? Może na wyższym niż średni jest duzo trudniej :) . Chyba już nigdy nie zrobią tak trudnej gry jak np w podobnym klimacie genialne AVP2 w trybie dla marines :-| o AVP1 już nawet nie będe wspominał. Teraz robi się gry prawie tylko dla niedzielnych graczy i niestety dotyczy to wszystkich gatunków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z filmików,które widziałem jestem pewien ,że sam klimat tej gry idealnie trafi w me gusta ale zanim kupie to musze wiedzieć jak jest z poziomem trudności w tej grze? Ostatnio większość gier mnie dobija pod tym względem :sad:. Dla mnie gra jest przedewszystkim po to aby w nią grać a nie po to aby się na nią tylko patrzyć a grać tzn wkładac dużo wysiłku ze swej strony w pokonywanie kolejnych przeszkód i czerpać satysfakcje właśnie z tego . Czy ta gra stanowi miejscami duże wyzwanie ?

ja gram na średnim i w paru miejscach musiałem się sporo namęczyć. nie jestem zaś niedzielnym graczem, ale może to dlatego że grając na PC używam kontrolera do XBOX i nie mam wspomagania sterowania. ogólnie gra miejscami jest przewidywalna, przez co staje się łatwiejsza :) z drugiej strony bywają momenty że brakuje energii i amunicji i jest trudniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamera w tej grze to pomyłka. Jak dla mnie ta gra jest niegrywalna, z powodu braku możliwości przypisania poruszania sie klawiszami kierunkowymi. Nikt nie zmusi mnie do grania na wasd :lol2:

Nawet jakby ta gra miała w sobie więcej miodu niż Wiedźmin, Mass Effect i stalker razem wzięte, nawet gdyby nie pozwolono mi grać w inne gry to nie ruszę jej nawet:P(dużo tego nawet:) ) przez kij od szczotki.

 

Ktoś musiałby przystawić mi broń do skroni żebym przeszedł to na wasd'zie :wink:

Następna niegrywalna gra od EA. Jak mi zrobią to samo w Mirror's Edge to ich pochlastam. <_<

Edytowane przez gryfmz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamera w tej grze to pomyłka. Jak dla mnie ta gra jest niegrywalna, z powodu braku możliwości przypisania poruszania sie klawiszami kierunkowymi. Nikt nie zmusi mnie do grania na wasd :lol2:

od wczoraj komputer w domu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamera w tej grze to pomyłka. Jak dla mnie ta gra jest niegrywalna, z powodu braku możliwości przypisania poruszania sie klawiszami kierunkowymi. Nikt nie zmusi mnie do grania na wasd :lol2:

Nawet jakby ta gra miała w sobie więcej miodu niż Wiedźmin, Mass Effect i stalker razem wzięte, nawet gdyby nie pozwolono mi grać w inne gry to nie ruszę jej nawet:P(dużo tego nawet:) ) przez kij od szczotki.

 

Ktoś musiałby przystawić mi broń do skroni żebym przeszedł to na wasd'zie :wink:

Następna niegrywalna gra od EA. Jak mi zrobią to samo w Mirror's Edge to ich pochlastam. <_<

Heh troche smiesznie nazywac gre, z ocenami na poziomie 9/10, niegrywalna z powodu braku umiejetnosci obsluzenia 4 klawiszy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj komputer w domu?

Od 10 lat :lol2:

Przeszedłem wszystkie cod'y ,biologicznego szoka:) wszystko co wypuściło Valve(gram w css regularnie), Mass Effecta, wiedźmaka, stalkera, mafie, trochę też pograłem lara, polatałem tez we freespace i tachionie i wiele innych i wszystko to zaliczyłem na kierunkowych.

 

DS to pierwsza gra, w która nie zagram bo spece z EA chcą mnie zmusić do grania na wasd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie zapomniałem że niektórzy mają lewe ręce... tzn są leworęczni ^^ - jeśli nie o to chodzi to chłopie zadziwiasz mnie...

Z klawiszy kierunkowych korzystałem jak miałem 6lat, ze względu na to że są oznakowane strzałkami .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh troche smiesznie nazywac gre, z ocenami na poziomie 9/10, niegrywalna z powodu braku umiejetnosci obsluzenia 4 klawiszy :lol:

Gra mogłaby mieć oceny nawet 11/10, mogłaby być gra stulecia, ale co z tego.

Widzisz, ja przyzwyczaiłem się do grania na kierunkowych, i granie na wasd doprowadza mnie do białej gorączki:)

 

W sumie zapomniałem że niektórzy mają lewe ręce... tzn są leworęczni ^^ - jeśli nie o to chodzi to chłopie zadziwiasz mnie...

Z klawiszy kierunkowych korzystałem jak miałem 6lat, ze względu na to że są oznakowane strzałkami .

Panowie, nie róbcie ze mnie jakiegoś niedorozwiniętego smarkacza :oops: Jestem praworęczny i w gry wyścigowe muszę grac prawą ręką, bo lewą mi nie idzie coś :) Klawirke mam a4tech evolution i wymieniłem kierunkowe klawisze na te gumowane co byly na wasd'zie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly swiat sie juz przyzwyczail do WASD, widac zostales sam ;)

 

Nie wiem co masz za problem z tymi klawiszami. Wiecej przyciskow jest w poblizu i rozklad taki sam jak na strzalkach... no chyba ze myszke masz w lewej rece :lol:

Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gryfmz jesli wsad dla Ciebie to taki problem to wydlub kierunkowe wsadz je w miejsce wsad i na odwrot :D nic sie praktycznie nie zmieni ale psychicznie odpoczniesz w koncu wizualnie bedziesz mial kierunkowe na wsadzie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...