Skocz do zawartości
cavarr

Ati Radeon HD4850/4870

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę jeszcze raz :wink: Nie mamy żadnych potwierdzonych informacji o wydajności nowych kart. Mgliste info na temat rv770 pokazują raczej, że dobije do 98GTX (będzie to i tak spory skok w stosunku do rv670, czyli w porywach 50% szybciej). Informacje na temat wcześniejszej premiery gt200, jeżeli okażą się prawdziwe, świadczą o tym, że nV nie zamierza dzielić się z nikim miejscem na szczycie tabelki wydajnościowej :wink:

 

Powtórzę się, nie ma żadnych informacji na temat nowych układów, a przytaczanie linków z fudzilli świadczy tylko o nieznajomości tematu (bez urazy Gierek) :wink: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mgliste info na temat rv770 pokazują raczej, że dobije do 98GTX (będzie to i tak spory skok w stosunku do rv670, czyli w porywach 50% szybciej).

1. Jakie info...

Powtórzę się, nie ma żadnych informacji na temat nowych układów, a przytaczanie linków z fudzilli świadczy tylko o nieznajomości tematu (bez urazy Gierek) :wink: pzdr

2. Jak sam powiedziałeś nie ma żadnych informacji wiec na jakiej podstawie wnioskujesz ze rv770 będzie porównywalny ,lepszy czy też gorszy wydajnościowo z 9800gtx

Informacje na temat wcześniejszej premiery gt200, jeżeli okażą się prawdziwe, świadczą o tym, że nV nie zamierza dzielić się z nikim miejscem na szczycie tabelki wydajnościowej :wink:

3. To co NV zamierza a to co pokaże ich nowy układ w porównaniu do rv770 to 2 różne sprawy...

4. Mógłbyś skończyć już przepychać się na swoje domniemania? Wszyscy już wiedzą że jesteś zwolennikiem NV. Jeżeli już się wypowiadasz na temat wydajności nowych układów poprzyj to jakimś argumentem merytorycznym. Za argument merytoryczny można by uznać jakiś parametr,specyfikacje ,czy info na temat zmiany w architekturze któregoś układu(konkretne np.schemat blokowy).

Bez urazy ale czytam już po raz n-ty podobne stwierdzenia wypisywane przez ciebie nie poparte nawet tym linkiem z fudzilli.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) 1. Jakie info... (...)

Poczytaj fudzille i inne wiarygodne źródła jakimi ten temat jest naszpikowany :wink:

(...)2. Jak sam powiedziałeś nie ma żadnych informacji wiec na jakiej podstawie wnioskujesz ze rv770 będzie porównywalny ,lepszy czy też gorszy wydajnościowo z 9800gtx (...)

Na to można liczyć, jeśli liczysz na dwukrotny wzrost wydajności w stosunku do prekursora to IMO jesteś w błędzie :)

(...) 3. To co NV zamierza a to co pokaże ich nowy układ w porównaniu do rv770 to 2 różne sprawy... (...)

Alleluja! Widać, że jesteś niezwykle bystrym młodzieńcem! Poczytaj gdzie pojawia się coś o gt200 i kto to piszę... :wink:

(...) 4. Mógłbyś skończyć już przepychać się na swoje domniemania? Wszyscy już wiedzą że jesteś zwolennikiem NV. (...)

Zwolennikiem nV? :blink: Może sprostuje, ja jestem zwolennikiem wydajności, a z tym AMD ma nie małe problemy :rolleyes:

(...) Jeżeli już się wypowiadasz na temat wydajności nowych układów poprzyj to jakimś argumentem merytorycznym. Za argument merytoryczny można by uznać jakiś parametr,specyfikacje ,czy info na temat zmiany w architekturze któregoś układu(konkretne np.schemat blokowy). (...)

No właśnie kolego to nie ja pierwszy puściłem wodzę fantazji :wink:

(...) Jeżeli wierzyć w te przecieki które ukazdały się do tej pory a Nvidia nie poczyni zmian w konstrukcji -która jest dobra ale nie idealna ATI napweno jest w stanie wykonać lepszą- a szczególnie nie przejdzie do 55nm to nie zdziwiłbym się gdyby nowy GPU ATI/AMD był o 30-50% wydajniejszy od gt200. (...)

To pogrubione jest najzabawniejsze :D A przykładów mógłbym mnożyć i mnożyć, więc jeżeli zarzucasz mi pisanie bzdur spójrz w lustro, a potem na resztę bajkopisarzy z obozu AMD w tym temacie :lol: Mnie nie interesuje schemat blokowy (r600 wyglądał na monstrum) tylko realna wydajność w grach i to jest dla mnie argument merytoryczny :)

 

(...)

Bez urazy ale czytam już po raz n-ty podobne stwierdzenia wypisywane przez ciebie nie poparte nawet tym linkiem z fudzilli.

 

Pozdro

Po co mam podpierać się czymś co jest nie wiarygodne! Lepiej logicznie pomyśleć i wyciągnąć wnioski :wink: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj fudzille i inne wiarygodne źródła jakimi ten temat jest naszpikowany :wink:(...) Po co mam podpierać się czymś co jest nie wiarygodne! Lepiej logicznie pomyśleć i wyciągnąć wnioski :wink: pzdr

Hahaha sam przeczysz sobie dobry jesteś :P

Na to można liczyć, jeśli liczysz na dwukrotny wzrost wydajności w stosunku do prekursora to IMO jesteś w błędzie :)

Niegdzie nie pisałem o 2-krotnym wzroście wydajności

 

Zwolennikiem nV? :blink: Może sprostuje, ja jestem zwolennikiem wydajności, a z tym AMD ma nie małe problemy :rolleyes:

To poczekaj na testy a nie wypisuj dyrdymał...

No właśnie kolego to nie ja pierwszy puściłem wodzę fantazji :wink:

Może nie ty ale ciągle się powtarzasz nie wiadomo po jakiego wacka dolewasz oliwy do ognia

To pogrubione jest najzabawniejsze :D A przykładów mógłbym mnożyć i mnożyć, więc jeżeli zarzucasz mi pisanie bzdur spójrz w lustro, a potem na resztę bajkopisarzy z obozu AMD w tym temacie :lol: Mnie nie interesuje schemat blokowy (r600 wyglądał na monstrum) tylko realna wydajność w grach i to jest dla mnie argument merytoryczny :)

1.Zwróć uwagę na słówko 55nm w swoim cytacie(jest to argument).

2.Jest wyraźnie napisane jeżeli wierzyć w przecieki czyli np. specyfikacje podana na początku topicu - nie mówię że to prawda-(również argumęt)

3.Pisze wyraźnie "nie zdziwiłbym się" a nie "tak będzie" "przypuszczam że"

4.Jak nie interesuje cie schemat blokowy to nie pisz nic o wydajności zanim nie będzie testów bo tak się składa że to właśnie konstrukcja układu decyduje o jego wydajności a nie taktowania przykład P4 a A64 mniejsze takty a różnica niebo a ziemia.

 

Zastanów się zanim coś napiszesz i/lub przeczytaj DOKŁADNIE ze zrozumieniem co piszę bo niestety mijasz się w większości przypadków z prawdą. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Zwróć uwagę na słówko 55nm w swoim cytacie(jest to argument).

zaden. architektura jest argumentem w wydajnosci, nie proces.

 

2.Jest wyraźnie napisane jeżeli wierzyć w przecieki czyli np. specyfikacje podana na początku topicu - nie mówię że to prawda-(również argumęt)

i ze niby wg tych przeciekow 32TMU, 16ROP, 96 SP jest jakos super wydajna? ta specyfikacja ledwo sobie radzi ze starym gtx - 64TMU, 24ROP, 128SP. poziom starego gtx na g80, to imho wszystko czego mozna sie spodziewac. a gdzie tutaj g200

 

3.Pisze wyraźnie "nie zdziwiłbym się" a nie "tak będzie" "przypuszczam że"

a ja bym sie bardzo zdiwil

 

4.Jak nie interesuje cie schemat blokowy to nie pisz nic o wydajności zanim nie będzie testów bo tak się składa że to właśnie konstrukcja układu decyduje o jego wydajności a nie taktowania przykład P4 a A64 mniejsze takty a różnica niebo a ziemia.

no wlasnie . i jak widac na zalaczonym obrazku, jakim jest arch r600, zdecydowanie srednio sobie ona radzi w dx9 jak i dx10.

jezeli rv700 bedzie jej "rozwinieciem", to cudow nie ma sie co spodziewac. ot ewolucja

 

Zastanów się zanim coś napiszesz i/lub przeczytaj DOKŁADNIE ze zrozumieniem co piszę bo niestety mijasz się w większości przypadków z prawdą. Pozdro

dokladnie ;)

 

btw: chemiczny odpusc ;) z klapkowcami zapatrzonymi w ddr5, proces i arch r600, nie wygrasz ;)

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Niegdzie nie pisałem o 2-krotnym wzroście wydajności(...)

30-50% wydajniej od gt200 które to będzie wydajniejsze od 98GTX i masz dwukrotny wzrost wydajności :) Widać, że masz problemy z prostą matematyką :wink:

 

55nm argument? Od wymiaru technologicznego jeszcze nikomu klatek w grze nie przybyło więc kończ waść wstydu oszczędź :)

 

Ja mijam się z prawdą twierdząc, że nie ma się czym jarać, bo na razie nie wiemy nic? Za to słuchać (i przytakiwać) głupot jak to AMD jest z przodu z wymiarem technologicznym, który to spowoduje lawinowy wzrost liczby klatek :huh: Dobre sobie :D

 

BTW. Nie dość, że na matematyce nie uważałeś to jeszcze olewałeś j.polski? Nie siej zamętu tymi "argumętami" :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość RBEJ

Skończcie te kłótnie bo tylko zaśmiecacie porządne forum. Takie gdybanie nie ma najmniejszego sensu. Jak karty wyjdą, wtedy się zobaczy która będzie wydajniejsza.

Jak widać na tym forum jest sporo osób, które są mądrzejsze od panów z AMD i lepiej od nich wiedzą jakimi wydajnymi kartami będą R770.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie będe po raz kolejny tłumaczył jakie techniczne mozliwości daje mniejszy proces technologiczny podpowiem tylko że ma on pośredni wpływ na wydajność a NV daleko nie ujedzie na 65nm.

a ja bym sie bardzo zdiwil

Z tego co mówicie wynika że AMD/ATI jest skazane na porażkę widać lubicie jak na rynku jest monopolista.

Nie wiem po co porównania rv770 do r600 gdyż rv770 raczej nie będzie rozwinięciem a w najgorszym przypadku poprawieniem błędów i rozwinięciem chyba że AMD to ekipa w która wcale nie ma doświadczenia i w której oczach r600 odniósł wielki sukces.

chemiczny_ali bez prywatnych wycieczek...

Skończcie te kłótnie bo tylko zaśmiecacie porządne forum. Takie gdybanie nie ma najmniejszego sensu. Jak karty wyjdą, wtedy się zobaczy która będzie wydajniejsza.

Podpisuje się i ja pod tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu sobie gdybamy, czas leci, a testów jak nie było tak nie ma. Aż mnie to dziwi, bo sample leżą juz u producentów i oni je sobie testują, opracowywując własne projekty. GT200 dopiero pare dni temu zostało rozeslane do producentow, widać że AMD jest jakiś miesiąc do przodu. Jednak martwią mnie plotki o wycofaniu się AMD z prezentacji RV770 Computex

na Serwis OCWorkbench poinformował, że uzyskał informacje, iż firma AMD jednak nie zaprezentuje na nadchodzących targach Computex 2008 nowych kart graficznych z układami RV770.

 

Według serwisu źródła nie podały przyczyny zmiany decyzji, choć spekuluje się, że może ona wynikać z problemów ze sterownikami bądź samymi układami.

 

Nie można wykluczyć, że na targach pokazane zostaną karty graficzne z RV770 na pokładzie, ale nie będzie pokazu ich działania ani nie będzie można ich uruchomić.

Dodam, że targi odbywają się w czerwcu, dokładnie od 3 do 7, a premiera nowych Radeonów miała być jakoś niedługo po tym. Jeżeli faktycznie AMD nie pokazę działających RV770 to znaczyć to może opóźnienia i możliwość przesunięcia premiery w czasie. Czyżby szykował się nam pojedynek gigantów w postraci dwóch premier RV770 i GT200 w okolicach lipca - sierpnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atak " FANBOY'i " NV na ten dział :S Ludzie nie porównujcie tego co było do tego co może być. Nikt jeszcze nie wie co pokaże RV770 a Wy już spisujecie go na straty.... Osobiście życzę ATI jak najlepiej bo nie chcę mieć monopolu na rynku.... :S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówicie wynika że AMD/ATI jest skazane na porażkę

bzdura panie. kwestia tylko odpowiedniego umiejscownienia nowego produktu w przedziale wydajnosc/cena. jezeli amd nie zmieni jakos sczegolnie polityki cenowej, to rv770 z wydajnoscia na poziomie 9800gts/gtx bedzie mial bardzo przystepna cene. ale imho nie mozna robic z rv770 jakiegos demona szybkosci za grosze. dla mnie poziom wydajnosci g92 i podobna cena, to juz bedzie sukces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30-50% wydajniej od gt200 które to będzie wydajniejsze od 98GTX i masz dwukrotny wzrost wydajności :) Widać, że masz problemy z prostą matematyką :wink:

gt200 kilka plotek, tej karty jeszcze nikt nie miał, nvidia plotki rozsiewa o jej wydajności ale podejrzewam, ze efekt będzie podobny do r600 duża prądożerna bez przełomu tylko głośniejsza i droższa od poprzednich.

55nm argument? Od wymiaru technologicznego jeszcze nikomu klatek w grze nie przybyło więc kończ waść wstydu oszczędź :)

Owszem przybyło, im mniejszy wymiar tym karta mniej się grzeje i jest tańsza, dzięki temu można dać więcej i lepiej. Jak się nie zmniejsza wymiaru to nie ma mowy o postępie w projektowaniu kart, bo w takim przypadku będzie on okupiony zwiększeniem TPD, głośności chłodzenia i co najważniejsze kosztu. No chyba, że stanie się wyjątek, że jedna z firm wprowadzi bardzo skuteczne zmiany w architekturze i tego się spodziewam po rv770 :D

szczegolnie ze 55 nm karty ATI nie sa w stanie pokonac 90 nm 8800 GTX

I kosztują 400zł a tamta karta kosztowała ok 2000 w dniach swojej świetności :P Zresztą czy nie są? Czasem są, mam Ci pokazać testy? Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fudzilla

Za zamkniętymi drzwiami na Computex

AMD planuje pokazać swoje RV770XT i PRO w karty Computex, ale nie będzie go uruchomić do końca czerwca.

Mamy dowiedział się, że AMD planuje w uruchomienie i detaliczną / Etail RV770XT i dostępności produktów opartych PRO w ostatnim tygodniu czerwca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kosztują 400zł a tamta karta kosztowała ok 2000 w dniach swojej świetności :P Zresztą czy nie są? Czasem są, mam Ci pokazać testy?

ale po co podajesz ile kosztowaly ?

voodoo 1 kosztowalo na poczatku ponad tysiac i co z tego ?

taka a nie inna cena 8800 gtx wynikala z miazdzacej przewagi tej grafy nad topowymi kartami ATI

 

a co do wydajnosci to mnie nie rozsmieszaj

co z tego ze w kilku grach radek wygrywa skoro w kolejnych kilkudziesieciu przegrywa ?

 

liczy sie mysl techniczna

ATI nie potrafilo jak narazie pokazac jednordzeniowej karty szybszej od starego 8800 gtx

i to mimo posiadania procesu 55 nm ( kontra 90 nm ) oraz 1.5 roku czasu wiecej na zaprojektowanie czegos

 

przez ich nieudolnosc osoba ktora chce kupic wydajna karte jest skazana na NV

 

a co do tego iz RV770 jest sporo szybsze od gt200 to ja nie widze w tym nic niemozliwego

podwojenie ilosci TMU oraz zwiekszenie o 1/2 ilosci shaderow ( + ich zwiekszone taktowanie ) moze dac niezlego kopa

i jesli sie okaze, ze gt200 jest tylko lekko podrasowanym G92b to moze polec w walce z rv770

tak czy siak teraz to sobie mozemy tylko pogdybac bo na dobra sprawe absolutnie nic nie wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że NVIDIA pierwsza zaprezentuje swoje karty... kto by pomyślał...

 

Widzę, że stoczona tu została wielka bitwa między osobami wierzącymi w AMD a osobami wierzącymi w "wydajność" :razz: ... Ja się wycofuję, mam już dosyć, te dyskusje i tak do niczego nie prowadzą. Wrócę, jak ukażą się pierwsze recenzje nowych kart, z tarczą, albo na tarczy.

 

Jeszcze odniosę się do stwierdzenia kolegi chemiczny_ali, jako że niby czerpię moją wiedzę z Fudzilli. Tak samo jak ty analizuję posunięcia AMD i po prostu dochodzę do innych wniosków niż ty. Proste. A informacje Fudzilli traktuję jako ciekawostkę a nie jako wiarygodne źródło. To by było na tyle.

Edytowane przez Gi3r3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fudzilla podaje że GT200 ma kosztować 500$.

1340-1500zł? Może sam procesor, bo karta za tyle to raczej nie. No chyba, że nVidia jest już przyciśnięta i musi walczyć ceną. Na ale jeżeli tak to też dobrze dla użytkownika końcowego :)

Choć to też nie zapowiada że będzie miała w takim razie miażdżącą przewagę nad rv770 bo w takim razie wycenili by ja jednak jak zwykle ostentacyjnie drogo.

Panowie fanowie nVidii tak licznie goszczący na łamach tematu o kartach ATI, zapomnieliście o swojej karcie, tam temat ma dopiero półtorej strony :D

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1340-1500zł? Może sam procesor, bo karta za tyle to raczej nie. No chyba, że nVidia jest już przyciśnięta i musi walczyć ceną.

no popatrz. czyli nv juz nie moze sprzedawac taniej, np. z powodu przejscia na mniejszy wymiar ? :lol:

 

 

Panowie fanowie nVidii tak licznie goszczący na łamach tematu o kartach ATI, zapomnieliście o swojej karcie, tam temat ma dopiero półtorej strony :D

to w jakim celu podajecie informacje dot gt200 w tym temacie? zreszta wystarczy jeden smietnik i widac kto bardziej "podnieca" sie plotami. jak zwykle zreszta ;) Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no popatrz. czyli nv juz nie moze sprzedawac taniej, np. z powodu przejscia na mniejszy wymiar ? :lol:

Póki co to rv770xt jest wyceniany na 1000zł a jak widzisz gt200 poniżej półtora tysiąca. Jeżeli to dla Ciebie jest taniej to gratuluję pewności siebie, tak trzymaj a zajdziesz daleko.

to w jakim celu podajecie informacje dot gt200 w tym temacie? zreszta wystarczy jeden smietnik i widac kto bardziej "podnieca" sie plotami. jak zwykle zreszta ;)

To wy porównujecie je do gt200, a że odpowiedziałem, to sorry, rozumiem, że chciał byś pisać bzdury w temacie o ATI i aby Ci nikt nie odpisał i było by tak fajnie?

Napisałem już prośbę o oczyszczenie tematu ze spamu, więc już daj sobie spokój z bezproduktywnymi postami bo tylko dodajesz moderatorowi głupiej roboty.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wy podajecie i wciąż porównujecie go gt200, a że odpowiedziałem, to sorry, rozumiem, że chciał byś pisać bzdury w temacie o ATI i aby Ci nikt nie odpisał i było by tak fajnie?

prosze cie :) przeczytaj sobie posty "zwolennikow" ati (m.in. swoje), ile razy przytaczli nv, gt200 itp. chcesz pisac o gt200 - zapraszam do odpowiedniego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Owszem przybyło, im mniejszy wymiar tym karta mniej się grzeje i jest tańsza, dzięki temu można dać więcej i lepiej. Jak się nie zmniejsza wymiaru to nie ma mowy o postępie w projektowaniu kart, bo w takim przypadku będzie on okupiony zwiększeniem TPD, głośności chłodzenia i co najważniejsze kosztu. No chyba, że stanie się wyjątek, że jedna z firm wprowadzi bardzo skuteczne zmiany w architekturze i tego się spodziewam po rv770 :D

Proszę cię nie pisz bzdur! Na pytanie (stwierdzenie), że od zmniejszenia wymiaru jeszcze nie przybyło klatek odpowiadasz owszem przybyło :blink: Pokaż paluchem gdzie takie same karty w innym wymiarze technologicznym mają inną wydajność :wink:

 

Maxymili dobrze pisze chcialem napisać podobnie ale mnie ubiegł spryciarz :D

Ty jeszcze popierasz te głupoty :blink: Chyba z zasady musisz :lol2:

 

Dlaczego temat o gt200 nie ma tylu stron? Odpowiedź prosta, nie ma się czym jarać i pisać jakie to nowe dziecko nV będzie wspaniałe. Może będzie może nie, kto wie... Na razie nie ma co analizować, więc jest cisza :)

 

A ten temat... No cóż, ma tyle stron, a nie mniej, bo cześć lubi puszczać wodzę fantazji i rozmyślać jakie to nowe karty będą wspaniałe. Co gorsza swoje urojenia powstałe pod czaszką lubią wysyłać w świat, żeby inni nieświadomi mogli poczytać, a to jest już szerzenie ciemnoty i na to nie można pozwolić :mur: Niestety panowie średniowiecze się skończyło, mamy wiek XXI, a to zobowiązuję do myślenia :wink: I to jest odpowiedź na pytanie o długość wątku :damage_wall: pzdr

 

@Gierek peace, przytoczyłem Ciebie, bo jakoś ostatni się nawinąłeś, równie dobrze moglem napisać o naszych gwiazdach :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość RBEJ

Fajny wątek. Można się przynajmiej pośmiać czytając wywody fanboyów NVIDIA i ATI. Nie rozumiem jak można być tak mocno związanym emocjonalnie z jakąś firmą. Przecież to jest CHORE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL fanboy'ów? Fanboy'e piszą w tym stylu: "Moim zdaniem karta będzie lepsza od karty konkurencji". To jest wywód fanboy'a. Co gorsza, aby poprzeć swoją bezsensowną tezę podpiera się wyciągniętymi z tyłka argumentami (via wymiar technologiczny). Jak ktoś próbuje mu wytłumaczyć, że majaczy to zostaje nazwany fanboy'em emocjonalnie związanym z daną firmą. Jest to niezwykle smutne :sad: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL fanboy'ów? Fanboy'e piszą w tym stylu: "Moim zdaniem karta będzie lepsza od karty konkurencji". To jest wywód fanboy'a. Co gorsza, aby poprzeć swoją bezsensowną tezę podpiera się wyciągniętymi z tyłka argumentami (via wymiar technologiczny). Jak ktoś próbuje mu wytłumaczyć, że majaczy to zostaje nazwany fanboy'em emocjonalnie związanym z daną firmą. Jest to niezwykle smutne :sad: pzdr

Widać że nie masz żadnego pojęcia na temat elektroniki i elektrotechniki wiec proszę cię nie zabieraj głosu w sprawie wymiaru technologicznego tym bardziej architektury poczekaj lepiej na cyferki z 3d marka potem się wypowiadaj na temat wydajności. Według ciebie zdanie w stylu "w mojej opinii chip xxx będzie lepszy od xxx" może wypowiedzieć tylko osoba która jest fanboyem? Błagam cię nie pisz już nic(przynajmniej dopuki nie ukaza sie testy) bo widać ze w d... byłeś i g... wiesz i bynajmniej nie chce cię obrażać no ale po tym co ty piszesz inaczej się nie da. Aha miałem jeszcze pokazać gdzie mniejszy wymiar technologiczny dał większą wydajność. A wiec odsyłam cię do posta Maxymili'ego i mojego wcześniejszego postu gdzie jest wyraźnie napisane że mniejszy proces ma POŚREDNI wpływ na wydajność np. r670 ,g92 itp. itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...