Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty Modern Warfare Mod

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

 

Na początku wypadałoby wspomnieć do zamiłowania grą z serii call o duty, a do tego do moddingu, lecz ze zlych wspomnien z pierwszego mojego mod'a stracilem natchnienie, ale traz powracam, mam nadzieje, że z dużo lepszym efektem ;).

 

Wykonanie:

Blacha wycięta na maszynie CNC, "szyba" to plexi (acryl) 5mm, także wycięty na maszynie CNC, do tego z grawerką.

Na samej górze plexi są zamoowane diody LED czerwone, które miały oświetla grawerke, lecz przez UV nic nie widać.

 

Dwie ktody UV, kabel sATA UV+, kabel ATA UV+, no i moje chlodzonko ASUS'a, i moj cureczka 8800 gts 640mb.

 

Proszę o komentowanie ;).

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Wrzucę później więcej fotek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za wiele świecidełek... za wiele kabli widać... jakoś tak ni jak ;P

Jeśli się tobie to podoba to fajnie, ale nie nazwał bym to modem.

Edytowane przez ExEq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu masakra...

 

gdyby nie napis wyrzezany na pleksie to ciekaw jestem ile osób skojarzyłoby "to" z cod'em

 

lepszy efekt byś uzyskał jakbyś cisnął w budę granatem - wtedy miałoby to więcej wspólnego z grą niż teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak chcesz taki mody pokazywać i żeby ci lud klaskał idź do PC lab

 

Ten róż mi się z gejami kojarz a nie z cod'em

zrób coś dla moddingu wycofaj się

 

To co zrobiłeś to może zrobić każdy bo nie szuka jest iść z mamusią i nakupić katod obudowę od kochanego MOD com i włożyć tego ile się da!!!!!!!!!1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam nie bijcie go, świeci ładnie... mi osobiście kojarzy się moulin rouge :wink:

 

A wogóle tam oprócz plexy jest jakaś inspiracja codem? :?

Widzisz, że pleksi cięła maszyna, tak samo blachę.. czego się więcej od maszyny spodziewać...

 

Do tego, środek niepomalowany fe..

 

Jakiegos moda tam wykonałeś, ale żeby nazwać moda mianem Call of Duty Mod to jednak, większość chyba zgodzi się ze mną, że trzeba ustylizować całą obudowę na theme. Samo okno wycięte laserem czy grawerowane to jest tyle co bym sobie na trabanta nakleił naklejkę z napisem porsche.

 

Tak, że mi się nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra...

Koniec jazdy, ze wzgledu na to, ze napisalem cod mode, to mi sie kojarzylo z acrylem, ale ok, waszym calym pojechaniem po mnie, zdecydowalem sie na wiecej dodatkow, tak aby naprawde byl to cod mod'e.

Co do swiatla jest to UV, zaden fiolet.

Co do moda, mam juz sporo pomyslow, ale to wymaga szpachlowki, duuuuzej ilosci szpachlowki.

 

Pozdrawiam, jak bede mial juz jakies relacje z pracy wrzuce foty i dam jakies info, jak narazie, dalsze "podziewianie" z waszej strony mi wystarczy EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem jest w tym, że nas świecidełka nie rajcują :). Jeśli ktoś pisze COD mod to ja się spodziewam chamskiej obudowy z wojskowym akcentem - niedawno nawet komuś tam machnąłem przykładowy projekt moda COD - jak ja to widzę :) Nie pamiętam komu, ani nie wiadomo czy ten ktoś z tego skorzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to umowmy się tak...

Zdjęcia u góry przedstawiają początki pracy :D.

(W sumie oświetlenie i bok na końcu powinno się dawać).

Ale jakoś tak wyszło.

 

Co do pierwszych pomysłow.

Już wiem co i jak będzie wyglądało, oczywiście mniej więcej, bo reszta sama przyjdzie.

Napewno przód obudowy będzie wyglądał jak wyposarzenie żołnierza US. Army, cały ekwipunek i tp, widok z boku, elementy te wykonam z pianki (granaty i inne przedmioty), oszlifuje na kształt, a następnie pokryje zywicą. Po przodzie przyjdzie część na góre, będzie tam taka nierówna powierzchnia z e wzniesieniem. A w tym karabin z acrylu, który już przed modem wykonałem.

Gora będzie nierówna, coś w stylu jakiejś powierzchni, lądu, zniszczonego przez wojne, okopy, leje po bombach (oczywiście małych rozmiarów. A przód tak jak wspomniałem mundur, i będzie miał gładką lecz pomarszczoną powierzchnie.

Bok zostanie taki jak jest, tak samo oświetlenie, bo wydałem troche kasy, a na kilka negatywnych wypowiedzi nie będe zmieniał oświetlenie (UV), bo mi się podoba, i napewno nie jest gejowskie jak ktos wspomnial :|. W środku będzie kolor munduru oczywiście, oraz naszywki (2-3) amnerykańskiej armi, oraz jakieś odłamki blachy czarnej. A w samym dolnym prawym rogu będzie stała figurka żołnierza US.A.

 

No to zaczynamy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmach nazwy odwrotnie proporcjonalny do efektu. Jak zwykle.

 

Synu swojego ojca, "będzie" to koniec świata, druga Irlandia, wygrana w Totolotka. Czas przeszły dokonany poproszę.

 

Nowy kierunek w moddingu - "thornizm". Charakteryzuje się nadużywaniem makaronizmów i czasu przyszłego nieokreślonego, pompatycznością, szumnymi zapowiedziami, a kończy się podkulonym ogonem i neverending story. Fe, jako słusznie PelzaK rzecze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lecz ze zlych wspomnien z pierwszego mojego mod'a stracilem natchnienie

Nie chcę oglądać wersji pierwszej.

 

stracilem natchnienie ale traz powracam

Oj oj oj...

 

Ten róż mi się z gejami kojarz a nie z cod'em

Nie tylko Tobie ;) A do CODa gej-moda nie widziałem.

 

Leżę :lol:

Nie Ty jeden :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do Tego "moda" hm.. za dużo kolorów IMHO ta plexi nawet fajna ^^

 

 

//OT

pelzak.. wiesz komu machnales(mi) i jestem w trakcie :P więc jak coś plz ®?:D Pelzak&me :P

Edytowane przez Komixx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba i ja sie wezme za modowanie, gasnica zawsze sie przyda [;

 

Co do moda

Albo te fotki tak wyszly albo taka jest prawda.

Te kolorki jakos nie pasuja mi do militariow.

Zamiast zieleni, brazu i khaki jakis roz i fiolet [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to umowmy się tak...

Zdjęcia u góry przedstawiają początki pracy :D.

(W sumie oświetlenie i bok na końcu powinno się dawać).

Ale jakoś tak wyszło.

 

Co do pierwszych pomysłow.

Już wiem co i jak będzie wyglądało, oczywiście mniej więcej, bo reszta sama przyjdzie.

Napewno przód obudowy będzie wyglądał jak wyposarzenie żołnierza US. Army, cały ekwipunek i tp, widok z boku, elementy te wykonam z pianki (granaty i inne przedmioty), oszlifuje na kształt, a następnie pokryje zywicą. Po przodzie przyjdzie część na góre, będzie tam taka nierówna powierzchnia z e wzniesieniem. A w tym karabin z acrylu, który już przed modem wykonałem.

Gora będzie nierówna, coś w stylu jakiejś powierzchni, lądu, zniszczonego przez wojne, okopy, leje po bombach (oczywiście małych rozmiarów. A przód tak jak wspomniałem mundur, i będzie miał gładką lecz pomarszczoną powierzchnie.

Bok zostanie taki jak jest, tak samo oświetlenie, bo wydałem troche kasy, a na kilka negatywnych wypowiedzi nie będe zmieniał oświetlenie (UV), bo mi się podoba, i napewno nie jest gejowskie jak ktos wspomnial :|. W środku będzie kolor munduru oczywiście, oraz naszywki (2-3) amnerykańskiej armi, oraz jakieś odłamki blachy czarnej. A w samym dolnym prawym rogu będzie stała figurka żołnierza US.A.

 

No to zaczynamy :).

 

Twoje pomysły nie są złe, ale wydaje mi się, że z takim podejściem ciężko będzie utrzymać piecyk w klimatach COD...

 

Wywal kolorowe oświetlenie, bo uwierz mi, fajnie to wygląda tylko przez 3 pierwsze miesiące, potem i tak sam uznasz to za wioskowy akcent. W różach i fioletach ten ołowiany soldier będzie wyglądał jak w tajwańskim burdelu, więc oszczędź mu wstydu przed kolegami...

 

Wiem, początki są trudne ale przecież każdy z nas jakoś zaczynał i nie zawsze wychodziło tak jak się chciało. Każdy "moder" musi dojrzeć do pewnego etapu, w którym będzie w stanie stworzyć coś co zostanie docenione i udowodni tym samym czy autor jest rzeczywiście moderem czy tylko "moderem".

 

 

 

 

Święty spamer przystopuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywal kolorowe oświetlenie, bo uwierz mi, fajnie to wygląda tylko przez 3 pierwsze miesiące, potem i tak sam uznasz to za wioskowy akcent. W różach i fioletach ten ołowiany soldier będzie wyglądał jak w tajwańskim burdelu, więc oszczędź mu wstydu przed kolegami...

 

Wiem, początki są trudne ale przecież każdy z nas jakoś zaczynał i nie zawsze wychodziło tak jak się chciało. Każdy "moder" musi dojrzeć do pewnego etapu, w którym będzie w stanie stworzyć coś co zostanie docenione i udowodni tym samym czy autor jest rzeczywiście moderem czy tylko "moderem".

 

Święty spamer przystopuj.

dobrze gada - polejcie mu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...