Skocz do zawartości
cavarr

Geforce GTX 260/280

Rekomendowane odpowiedzi

GeForce GTX 260 Core 216 EVGA 896MB (PCI-E) (55nm) SSC

 

A tak wogle to co sądzicie o tej gafice, w kontekście GTX 260 65nm ?

Czy chłdzenie faktycznie cichsze ?

Może ktoś się przesiadł z stargo GTX 260 na nowy 55nm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie dorobiłem mojej 260-tki. Inno3D ,ale w sumie to referat wiec i tak niema różnicy. Po zmianie z 8800GT (jednoslotowca) wreszcie nastała cisza w moim domu :)

Teraz tylko kręcić, choć i tak będzie chodziła na default,bo teraz procek ogranicza :(

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiecie moze ktore sterowniki sa nejlepsze do tej karty? Gram glownie fpsy na kosmicznie wysokich rozdzielczosciach wiec wiecie, kazda klatka sie liczy. Pisze jak gdzies cos wiecie. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos slyszal o marce Point of View ?

 

Na allegro jest takie cos : http://www.allegro.pl/item543701797_pov_po...lep_fv_wwa.html

 

Sprzedawca pewny wiec raczej nie walek, a trzeba przyznac- 1300zl kusi, szczegolnie ze 285 za mniej niz ~1600 nie idzie dostac...

 

Brac to poki jest ?

Firma przeciętniak, ale raczej karty nie padaja jak muchy - tak jak jest to w przypadku inno 3D ;)

Za tą cenę bierz i tak masz rok gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos slyszal o marce Point of View ?

 

Na allegro jest takie cos : http://www.allegro.pl/item543701797_pov_po...lep_fv_wwa.html

 

Sprzedawca pewny wiec raczej nie walek, a trzeba przyznac- 1300zl kusi, szczegolnie ze 285 za mniej niz ~1600 nie idzie dostac...

 

Brac to poki jest ?

I kolega dokonał zakupu mimo że można było kupić taniej lub za tą samą cenę ZOTAC GTX280 również nową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzie renomowaną marką wydaje się PoV. Już parę ładnych lat temu(2000) robiła solidny sprzęt a Zotac?

Wyskoczył jakoś ostatnio (2006). Zresztą kogo to interesuje za ile... ja do interesu nie dołożyłem Heniowi.

Generalnie to niech się dobrze spisuje i ewentualnie zwali jakieś cztery miesiące przed upływem gwarancji.

Mnie akurat taka przygoda spotkała i za wysłużonego 8800gts dostałem to co w podpisie.

 

;)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taki program gpu-z albo riva tuner. One pokazują liczbę procesorów strumieniowych. Sam dopiero dostając 260-tke do łapy otworzyłem tutejszy temat i "przestrachałem" się bo pierwsze co przeczytałem to to, że są różne wersje.

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi mi o to czy można to sprawdzić nie wkładając karty do komputera, np. po tym kodzie producenta.

Tylko chciałbym wiedzieć gdzie on jest.

Edytowane przez 1.pepe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

No to mnie pocieszyłeś :( Teraz sie bede bał podkręcać :(

pzd

Referent t referent , wczesniej pisali o padach ostro kreconych Gigabyteow , stary to jest norma. Kazdy Ci padnie jak przesadzisz , zobacz co sie dzieje z 4870 Asusa z Glaciatorem , po jakims czasie wentyl w ogole przestaje poprawnie bansowac...zostaja fan mate itd. Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.pepe

 

sprawdzisz która jest Core 216 bo 260 od gigabyte ma oznaczenie OC

 

np GV-N26-896H-B-GA to GTX260 192 a GV-N26OC-896H-B to core 216

 

EVGA ma tez rozpiske na stronie która jest która nawet z rozróżnieniem na wersje 65 i 55 nm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...