Skocz do zawartości
Gość fuqs

Serwis Ogłoszeń

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgadzam się. :P Nie trzeba ciemnych elementów. Chociaż więcej koloru by nie zaszkodziło. No i trochę konsekwencji - przyciski czerwono-pomarańczowe a ramka na dole niebieska. Jakoś tak średnio...

 

Od strony kodu dobija HTML 4.01 i style inline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, z tymi ciemnymi elementami trochę przesadziłem :P

Jednakże ja bym to wszystko chapnął w jakąś ramkę i dodał trochę elementów bo biały przytłacza.

Już się martwię o ludzi którzy będą oglądać stronę nocą.

 

Może możliwość przełączania strony na layouty Light/Darkness?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej i do tego ładny kolor. Jeszcze reszte grafiki bym podciągnął kolorystycznie - czerwony na przyciskach razi, ale pomarancz na strzałce "Wyróżnione..."jest ok. Podobnie granat "Najnowsze.." odpada, ale niebieski "Baza... " jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym trochę poczernił teksty ogłoszenia. Wlazłem w kategorię i chwile mi zajęło zanim wyłuskałem spomiędzy szarych liter tekst ogłoszenia. Niech nagłówki będą szare a teksty wpisywane przez użytkowników też szare ale ciemniejsze - powinny się rzucać w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że coraz lepiej. 2 sprawy:

1. Ja bym rozjaśnił podkategorie lub jeszcze przyciemnił kategorie, bo teraz mają identyczny kolor i jakoś to mi nie leży wizualnie. No chyba że to zmęczenie oczu... :P

2. Pasowałoby jakieś moderowanie ogłoszeń - przynajmniej tytułów. Poniższe wygląda tragicznie - admin/mod zajmuje dużo i nie da się "łamać", a link jest zbędny. Co innego gdy ktoś domenę sprzedaje - wtedy nazwa domeny jest ok. W/w przykład:

Poszukuje

admina/moderatora na

stronę

www.rhacking.blo.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fuqs

ULLISSES > oczywiscie masz racje z ta moderacja, ale poki co nie ma za duzo ogloszen, a nie chce zniechecic nikogo do dodawania nowych

wiec przez jakis czas nie ebdzei zatwierdzania ogloszen, sam bede zmienial tytuly po fakcie w razie takiej potrzeby :)

 

PelzaK > takze masz racje, pracuje nad tym, postaram sie zrobic grafike jako tlo samej tresci ogloszenia

 

 

ps. zapraszam do dodawania Waszych ogloszen :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...