Skocz do zawartości
XvAK

Ati Radeon Hd58xx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zrobię więcej testów w Crysis, Stalker CS . Dam radę również w Collatz.

 

Crysis DX10 1928x1080 0xAA --> 35fps.

 

Nie sprawdzałem jak z AA i czy AF działa. Sprawdzę to dzisiaj. Wyniki wieczorkiem...

Edytowane przez Michael86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem jak z AA i czy AF działa. Wyniki wieczorkiem...

Dobry test...no ale niektorzy wola smarki i punkty niz IQ...a ponoc karty sa do grania ;)

 

Ps - skoro nie sprawdzales to co to za wyniki? AF dzis jest STANDARDEM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem czasu bawić się kartą.... wrzuciłem 3D06 i Vantage...odpaliłem jeszcze crysisa w dx10 1920x1080 V.H bez AA i AF... dzisiaj wieczorem może będę miał więcej czasu to zrobię dokładniejsze testy...

 

Ja nie mam takiego parcia na szkło, Crysisa i twoje standardy jak ty Firekage...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam takiego parcia na szkło, Crysisa i twoje standardy jak ty Firekage...

Nie rozsmieszaj mnie , jesli nie mialbyc PARCIA to nie kupilbys karty w tej cenie skoro nie grasz Crysisa , a i nie odpalalbys jej w tej grze. Czy jest jakas gra , ktora nie chodzi dobrze na 4890 pomijajac fizyksa? Watpie.

 

Sprawa numer dwa - wyzej poczytaj co napisal Devil. Jesli nie wiesz CO DAJE AF tak w ogole rozmowa nie ma sensu. TO JEST STANDARD , a nie ficzer Crysisa. Bez AF w KAZDEJ GRZE tekstury wygladaja jak rozpackana sraczka bez ostrosci. Wydaje mi sie , ze kupujac karte za okolo 1500 mozna wymagac od niej tego by TRZYMALA STANDARD bo AF to cos co nie mozna , ale wrecz trzeba dzis odpalac by to jakos wygladalo. Skoro nie robi sie testow z tym to albo znowu na ATI to nie dziala , albo wisi CI IQ , a to juz dla mnie byloby dziwne z tego wzgledu ,z e to kosztuje sporo , a brak AF widac od razu i tutaj nie trzeba miec "oka recenzenta". Wiec?

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie twierdzę , że nie lubię grać....stwierdziłem, że nie miałem czasu się pobawić tą kartą,...odpaliłem na szybko Crysisa i tyle. Nie powiedziałem, że nie wymagam od karty AA i AF. Generalnie też zawsze włączam AF, ale jak juz powiedziałem bawiłem się w Crysisie 5-10 minut... dzisiaj wieczorem będę miał więcej czasu to sprawdzę....

Edytowane przez Michael86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie nie oczekujmy od razu wszystkich informacji. Na spokojno, niech stopniowo informuje nas o wynikach swoich testów. W końcu o czas w cale łatwo nie jest. A żeby coś porządnie przetestować, to trzeba mieć go sporo :) Bądźmy wdzięczni, że w ogóle dzieli się spostrzeżeniami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weź wyjdź...

 

 

wszyscy jesteście żądni informacji a człowiek który ma kartę i dzieli się jakimiś informacjami mimo iż brakuje mu akurat czasu jest be...

Spojrz na nazwe portalu na ktorym jestesmy. Chcesz miec tutaj recenzje na zasadzie chwalenia sie takiego jak widac po innych serwisikach? Czy to nie forumowicze tego forum dra lacha z konkurencji? Skoro tak to rob cos dobrze do konca.

 

Jeszcze raz przypomne - AF widac od razu , nie trzeba miec "oka recenzenta" , nie trzeba wykonywac dlugodystansowych testow i mieszac godzinami przy tym - odpalasz , widzisz. Jesli nie...daruj sobie dalsze "testy".

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frikage a ty daruj sobie kreowanie się na boga tego portalu. chciałeś info w kryzysie to je masz. właściciel karty dodał że później zrobi konkretniejsze testy.

 

brak info biadolisz że się wszyscy lenią. ktoś coś podaje na szybkiego aby umilić Ci życie (choć wcale nie musiał bo się śpieszył, czy w ogóle nie musiał nic pisać...) a jak jest już jakaś informacja to i tak jest źle. weź się człowieku zastanów nad sobą... z pięć razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrz na nazwe portalu na ktorym jestesmy. Chcesz miec tutaj recenzje na zasadzie chwalenia sie takiego jak widac po innych serwisikach? Czy to nie forumowicze tego forum dra lacha z konkurencji? Skoro tak to rob cos dobrze do konca.

 

Jeszcze raz przypomne - AF widac od razu , nie trzeba miec "oka recenzenta" , nie trzeba wykonywac dlugodystansowych testow i mieszac godzinami przy tym - odpalasz , widzisz. Jesli nie...daruj sobie dalsze "testy".

Raczej mało interesujące jest twoje zdanie, już się raz wypowiedziałeś na ten temat po co to powtarzasz?

@Michael86 - zapodaj te testy z AF :) i inne gry jak masz na przykład arma2.

 

ciekawe bo w 1920*1080 a nie jak na większości portali 1920*1200.

@ Lysyn ta sama prośba :)

 

Sprawdzał już ktoś co daje patch DX11 do Battle Forge? Jakie są różnice wydajności lub jakości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki fajnie że macie te karcioszki bo jestem w cholerę zainteresowany kupnem 5870 ale coś mi w głowie mówi "czekaj na hd 5890" hehe :-)

Opchne swoje "maleństwo" i jazda :-)

 

Fire coś tam...weź chłopaku wyluzuj, idź na dwór a nie się pienisz i rzucasz jak gów.no z balkonu, masz 12e lat czy co?

Edytowane przez Gosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forums.anandtech.com/messageview.as...hreadid=2338630

 

Zobaczymy czy to prawda , jak tak to ati nawet nie pocięło gpu laserem :lol2: .

 

@Lysyn zrób test z AF*16 bez AA :wink: , ale to jednak nadal timedemo :wink: .

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to jest bydle :D ledwo 250MHz i ponad 1k więcej ;) w większości testów jest przecież i7@3.8 i tam uzyskuje zazwyczaj 16k pkt w vantage :D

 

EDIT

Lysyn weź zapuść vantage po oc z ccc

Edytowane przez prznar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ktos musi!:P

i chwała mu za to :)

 

ładnie się tak karta skaluje bo przy 3.8 po oc z ccc był ledwo widoczny wzrost :)

 

Lysyn jak dasz radę to weź vantage puść przy 4.2 bez oc karty i po ;) z góry dzięki :)

 

EDIT

mam pytanko jak policzyć (tak na sucho) ile z przepustowości slotu pci-e ta karta jest w stanie pożreć? patrząc na wzrost wydajności gpu to chyba kolejna generacja na bank już będzie potrzebowała pci-e 3.0 albo ledwo zmieści się w 2.0.

Edytowane przez prznar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...