Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Szukam kilku ciekawych gier (najlepiej darmowe, ale płatne też mogą być) z kategorii:

- gra 2D, przechodzimy ją w prawo niczym Mario, najlepiej strzelanka (coś jak Duke Nukem 2D)

- gra 2D, lecimy statkiem do góry i rozwalamy całą masę przeciwników

Ad1. Bionic Commando Reamed by mogl sie nadac

Ad2. Klasyczny Raptor i chyba nic wiecej.

 

Acha potrzebuje jakis pecetowy odpowiednik Sing Stara (dla dziewczynki z podstawowki) znacie cos takiego ?

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja poszukuję jakieś bijatyki. Wiem że na PC to straszny temat, ale może jest jakaś gra o tej tematyce o której nie słyszałem. Proszę nie mówić żebym kupił konsolę :rolleyes: ani o emulacji PSX/PS2. Mortal Kombat znam :lol2:

Battle Arena Toshinden (typowa bijatyka)

Fighting Force (bijatyka z chodzeniem)

 

Siema. Szukam kilku ciekawych gier (najlepiej darmowe, ale płatne też mogą być) z kategorii:

- gra 2D, przechodzimy ją w prawo niczym Mario, najlepiej strzelanka (coś jak Duke Nukem 2D)

- gra 2D, lecimy statkiem do góry i rozwalamy całą masę przeciwników

- gra 2D, golf niczym te flashowe

- gra 2D, bijatyki (ale nie walka na arenie tylko przechodzimy w prawo)

- gra 2D, odbijanie piłki deską i zbijanie klocków (coś jak Arkanoid )

1. Emulator Pegasusa + Contra, Flimo's Quest lub PC: Duke Nukem: Manhattan Project.

2. Raptor? Riveraid?

3. nie znam

4. DragonBall?

5. Pełno tego w Sieci, do tego darmowe, można grać w Javie, Flashu lub mieć normalną grę (exe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Szukam kilku ciekawych gier (najlepiej darmowe, ale płatne też mogą być) z kategorii:

- gra 2D, przechodzimy ją w prawo niczym Mario, najlepiej strzelanka (coś jak Duke Nukem 2D)

- gra 2D, lecimy statkiem do góry i rozwalamy całą masę przeciwników

- gra 2D, golf niczym te flashowe

- gra 2D, bijatyki (ale nie walka na arenie tylko przechodzimy w prawo)

- gra 2D, odbijanie piłki deską i zbijanie klocków (coś jak Arkanoid )

1. jak wyżej - emulator magiczniego Pegazusa i wszystkie Contyry (dużo ich było :P)

4. Franko ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad1. Bionic Commando Reamed by mogl sie nadac

Ad2. Klasyczny Raptor i chyba nic wiecej.

 

Acha potrzebuje jakis pecetowy odpowiednik Sing Stara (dla dziewczynki z podstawowki) znacie cos takiego ?

Jest taka gierka UltraStar, myślę że będzie odpowiadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry - latało się poduszkowcem i strzelało...

 

Witam serdecznie.

 

Pamiętak ktoś moźe tytuł do fajnej gry, wydanej lub dystrybuowanej przez (prawdopodobnie) Mirage, Avalon lub podobną polską firmę?

 

Latało się w niej takim małym stateczkiem (a w zasadzie poduszkowcem) nad obcą planetą i strzelało do wszystkiego co strzelało do ciebie...? Widok z góry, kamera nie obracała się wraz ze statkiem, a jedynie przesuwała. Miałem kiedyś demo (1995 - 2000). pamiętam, źe gra miała świetną grafikę (jak na tamte czasy), niskie wymagania oraz fajne efekty dźwiękowe. Chodziła z tego co pamiętam pod windowsy.

 

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Zbliżają się ferie i chciałbym zakupić sobie jakąś gierkę. Budżet do 80zł, wchodzą w gre takze używki. Na początku napiszę, ze multiplayer mnie nie interesuje - jesli mam ochotę, młóce w UT3, jakis czas temu grałem nawet klanowo itd.

Poszukuję gry klimatycznej, z ciekawą fabułą, FPS`a , ew coś powiązanego z fps`ami (elementy rpg mogą byc w kwestii np rozwijania postaci, fabuły itd), przejście gry ma trwać jakiś czas, 2-3 h gnioty mnie nie interesują. Nie jestem na bieżąco z grami, chciałbym, aby tytuł ktory kupie był wydany w 2008 roku. Od razu napisze ze Far Cry 2 odpada, ze względu na fatalną fabułę i nudziarstwo; GTA IV na razie tez, ze względu na brak optymalizacji pod sprzęt.

 

Moj konfig:

 

PDC E2160@3.0 ghz

Palit Sonic + 8600GT non oc (sekcja zasilania padła)

2x1gb kingmax 1066mhz

modecom mc350

 

 

Liczę na jakieś propozycje,

pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra podobnież świetna, ale najpierw to zapytaj go, czy jego piecyk mu to uciągnie ;]

Jeśli na pudełku nie musi być rocznik 2008, to (kolejność celowa):

  • The Orange Box - czyli generalnie HL2 i dwa dodatki
  • FEAR - świetna gra z dreszczykiem, tylko nie wiem czy chłopak nie obrazi się za prezent o wartości 20zł :P
  • Bioshock - jak wyżej, ale nie jest w żadnej taniej serii
Edytowane przez vENiZE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zacząłem grać w Fahrenheita i... MIAZGA.

Najdłuższa Podróż, Broken Sword, Runaway i inne to badziewie przy tym. Krótkie i zwięzłe dialogi (a nie gadka z jedną osobą przez kilka minut), ciekawa fabuła, w jednym momencie aż się przestraszyłem, bardzo fajne elementy zręcznościowe (jak w Harrym Potterze przy nauce zaklęć o ile dobrze pamiętam) i uczucie niepewności (nazwijmy to symboliczną nieliniowością).

Polecam wszystkim, gierka jest na półce za psi grosz. Grafika i sterowanie kuleje, ale cała reszta nadrabia z nawiązką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry platformowej w ktorej porusza sie kalawiszami a celuje myszka (celownik lata po ekranie)

Dawno temu gralem w gre w tych klimatach o nazwie ABUSE (swietna grafa, super gameplay)

Zna ktos moze cos podobnego tylko troche nowszego w ciekawej oprawie A/V ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

zadanie: znaleźć grę, którą mogę polecić siostrze na prezent dla męża :P robi się problem, ponieważ ja się grami zupełnie nie interere

 

wiem, że szwagier lubi pogrywać w counter strike (chyba ten najwcześniejszy), więc chciałbym coś w tym klimacie - bardzo grywalnego, ale nowego i atrakcyjnego

z tym że komp potworem nie jest - a 64 x2 5000+, 1gb ramu, grafa 9600gt, monit lcd 17cali - więc mega rozdzielczości nie ma, ale fajnie byłoby pograć na wysokich detalach,

jest jeszcze jedno wymaganie - aby dało się kupić tą grę jako nową w sklepie, ponieważma to być na prezent

 

proszę o propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może któraś część Call of Duty, może Half-Life (Orange Box'a gdzie jest 2 + Epizody + Portal + Team Fortess 2), albo CS Sourca :lol2:

Edytowane przez marminho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam realistycznych wyścigów WRC, typu jak kiedyś był stary poczciwy Colin 2. Ostatnio wpadł mi w łapy Colin 2005, ale to jest taka kupa, jeśli chodzi o fizykę jazdy i zachowanie się samochodu. Interesują mnie wyłącznie rajdy WRC na szutrze, asfalcie itp. z realistyczną fizyką i zachowaniem samochodu, nie jakieś ścierwowate nfsy itp. gdzie jedziesz 300km/h i robisz autem co chcesz. Ktoś pomoże? :)

Edytowane przez czeku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam problem

 

jest to dość nowa gra, fabuła osadzona jest w takim klasycznym heroic fantasy, charakterystyczny jest system walki - turowa karcianka, walczy się za pomocą talii kart, którą wcześniej podczas awansu bohatera się zbiera i ustawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam problem

 

jest to dość nowa gra, fabuła osadzona jest w takim klasycznym heroic fantasy, charakterystyczny jest system walki - turowa karcianka, walczy się za pomocą talii kart, którą wcześniej podczas awansu bohatera się zbiera i ustawia

BattleForge ;)

Jest na razie w wersji beta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zakupić kampanię do Nightfall do Guild Wars. Ważne jest jednak dla mnie to czy nadal gra w tą grę dużo ludzi? Nie chciałbym aby okazało się, że będę mieć problemy ze znalezieniem drużyny do robienia zadań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałem sobie dzisiaj taką gierkę RTS, ale nie mogę sobie przypomnieć nazwy tej gry... była to gra raczej wydana przed 2000 rokiem. Co pamiętam to były 2 czy 3 nacje, czasy raczej takie współczesne, może trochę bliska przyszłość, choć nie koniecznie, różne pojazdy, czołgi, ale raczej robotów itd nie było. Co najbardziej pamiętam, że były tam takie "buldożery" do zbierania szczątków/części po rozwalonych pojazdach po bitwie itd.

 

Ktoś kojarzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem dla chłopaka gry Dead Space na jego urodziny może kupić mu coś innego?

jedyna rade jaka moge Ci dac to kup mu cos w co bedzie mogl pograc na multiplayer a nie odstawi do kata po przejsciu :) no chyba ze tego nie chcesz :D

 

orange box to niezly pomysl imho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałem sobie dzisiaj taką gierkę RTS, ale nie mogę sobie przypomnieć nazwy tej gry... była to gra raczej wydana przed 2000 rokiem. Co pamiętam to były 2 czy 3 nacje, czasy raczej takie współczesne, może trochę bliska przyszłość, choć nie koniecznie, różne pojazdy, czołgi, ale raczej robotów itd nie było. Co najbardziej pamiętam, że były tam takie "buldożery" do zbierania szczątków/części po rozwalonych pojazdach po bitwie itd.

 

Ktoś kojarzy?

Outlive ? Ale w sumie tam jest cała nacja robotów - a raczej zdalnie sterowanych pojazdów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...