Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Może i bym przeczytał po angielsku, ale z przyjemnością miałoby to mało wspólnego. Taką książeczkę pod choinkę dostać... :)

 

Szkoda, że Blizz nie dał tego do kolekcjonerki D3, a CDP nie dał do tłumaczenia jakiemuś dobremu tłumaczowi, który jest fanem Diablo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości jednego z forumowiczów byłem w stanie zagrać przez weekend w betę, i muszę powiedzieć że jest na co czekać. Jak początek był raczej średni i mało dynamiczny, tak od momentu otrzymania możliwości craftowania i dostępu do kolejnych umiejętności zaczyna się konkretna zabawa.

 

ps. Jak gra wyjdzie to i tak pewnie będę zachodził w głowę co zajęło im tyle czasu, tak samo jak w przypadku SC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości jednego z forumowiczów byłem w stanie zagrać przez weekend w betę, i muszę powiedzieć że jest na co czekać. Jak początek był raczej średni i mało dynamiczny, tak od momentu otrzymania możliwości craftowania i dostępu do kolejnych umiejętności zaczyna się konkretna zabawa. ps. Jak gra wyjdzie to i tak pewnie będę zachodził w głowę co zajęło im tyle czasu, tak samo jak w przypadku SC2.

 

Czy ten anonimowy forumowicz da sie uprosic jeszcze jednej osobie na taka "mala" przysluge? :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości jednego z forumowiczów byłem w stanie zagrać przez weekend w betę, i muszę powiedzieć że jest na co czekać. Jak początek był raczej średni i mało dynamiczny, tak od momentu otrzymania możliwości craftowania i dostępu do kolejnych umiejętności zaczyna się konkretna zabawa.

 

ps. Jak gra wyjdzie to i tak pewnie będę zachodził w głowę co zajęło im tyle czasu, tak samo jak w przypadku SC2.

 

U mnie tak samo. Tylko witch doctor wymaga solidnej przebudowy skilli imo. Strasznie nędznie mi się nim grało w porównaniu do pozostałych. Wizzard ze swoim skillem cyklopa z xmena niszczy całą armię momentalnie, ale równie momenalnie zostaje bez arcane power wtedy. Ale nie ma co gdybać nad skillami teraz, tylko będziemy to robić na 60 lvl.

 

Klimat zdecydowanie jest. No chyba że to dlatego, że gram w najniższych detalach w dodatku w nienatywnej niskiej rozdzielczości ;]

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten skill wizarda to czasem nie jest wyższy poziom? Trzeba się nabiegać żeby dobić do tego skilla, i wtedy wymiatasz bo i tak masz za wysoki poziom jak na część gry która jest dostępna w becie. Przechodząc betę normalnie nie dojdzie się do takiego poziomu.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten skill wizarda to czasem nie jest wyższy poziom? Trzeba się nabiegać żeby dobić do tego skilla, i wtedy wymiatasz bo i tak masz za wysoki poziom jak na część gry która jest dostępna w becie.

 

Nie. Na wyższym jest tornado. Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na pocieszenie dla osob ktore maja starsze kompy...

Gra korzysta ABSOLUNIE tylko z jednego jajka, dzis przeprowadzilem testy i zarowno pod XP jak i pod win 7 - gra korzysta jedynie z jednego rdzenia :mur:

Wiadomo poki co jest to Beta - choc tak czy inaczej wiadomos nie jest pocieszajaca

Szczegolnie ze zdarzaja sie miejscowe freezy i straszne doczytywania jakby wlasnie proc nie wyrabial

ponizej dowod

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu martwisz sie jednym rdzeniem? widocznie nie ma nic wiecej do liczenia.

 

zamówiłem właśnie The book of Cain tutaj Mój odnośnik Jest odrobinę taniej niż ściąganie z Amazon (31$ vs 103zł). Nie wiem jak szybko w praktyce podróżujanajtansze paczki z Amazon ale oni piszą o 18+ dniach, a w tym sklepie koleś powiedział że moze być w przyszlym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DHL wozi amazona i zazwyczaj przesylka jest na drugi dzien po nadaniu w Polsce czyli wyslane dzisiaj to pojutrze bedzie. Wszystko zalezy czy maja na stanie :) W ogole jest jeszcze jakas szansa na dostep do bety?

Edytowane przez KuBaB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale winamp to nie gra chyba co? W 2012r. przykro patrzeć jak taki wielki tytuł (jak na razie) jest niedorozwojem technologicznym. A co zmieni? Proste, jeżeli będzie n-mobków to 1 rdzeń może się zacząć krztusić, po to są kolejne rdzenie... no cóż dla Blizza jest to najwyraźniej zbyt skomplikowane. Poza tym dziwne, że tak chwalili fizykę, a nawet 2 jajek nie obsługuje, lol. Ale zanim to "arcydzieło" wyjdzie to trochę czasu minie, więc może zdążą dodać co nieco...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW wspiera multi cores, sc2 wspiera, d3 pewnie tez bedzie. Czysta spekulacja, rownie dobrze mozesz napisac ze w grze bedzie tylko akt 1 bo innych nie ma w becie. W koncu w wymaganiach minimalnych z jakiegod powodu jest napisane Intel Pentium® D 2.8 GHz or AMD AthlonTM 64 X2 4400+ .

 

 

Widze ze juz znasz i oceniles cala gre na podstawie bety.

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW wspiera multi cores

 

Wspiera tylko 2 jajka i w dodatku w bardzo slabym stopniu. Pseudo obsluga 2 jajek zostala dodana wraz z Wrath of the lich king. Sam engine nigdy nie byl pisany na multi cores.

 

Roznica miedzy 1 czy 2 core jest znikoma, liczy sie tylko zegar.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW wspiera multi cores, sc2 wspiera, d3 pewnie tez bedzie. Czysta spekulacja, rownie dobrze mozesz napisac ze w grze bedzie tylko akt 1 bo innych nie ma w becie.

 

Dokładnie nie wydaje mi się aby cofali się w rozwoju w stosunku do SC2, narazie jest jeden akt BETY... Ale z drugiej strony gdy grałem w betę SC2 a potem gotową grę to za dużo różnic nie było :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co? chcesz zeby i winamp smigal na 4 rdzeniach? co to zmieni? Nic na siłe.

 

Jak to co zmieni?:| Np. to, że na starych komputerach gdzie jeden rdzeń nie jest w stanie uciągnąć gry byłby jeszcze drugi? Teraz stare komputery mają najgorzej, bo w nowych to jeden rdzeń i tak powinien wystarczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...