Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Był był :D w końcu jak już nie można narzekać na kolory to trzeba coś pohejtować ;)

 

Żeby poznać cały świat Diablo to oprócz tych książek:

1.Diablo - Dziedzictwo Krwi

2.Diablo2 - Czarna Droga

3.Diablo3 - Królestwo Cienia

4.Diablo - Pajęczy Księżyc

 

jest coś jeszcze o świecie Diablo? Warto kupić te 4 pozycje? Czy raczej polski Wiesiek byłby ciekawszy?

 

Edit:

A tak poza tym to Tyreal zszedł na złą stronę mocy? Zawsze chciałem sobie Tyrealem pograć w D2 :D

 

Oprócz książek które podałeś jest jeszcze trylogia Sin War, w tym roku wychodzi także Book of Cain i tą nią powinieneś się zainteresować jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o świecie sanktuarium. Co do losów Tyraela...

 

 

W d3 Tyrael zostaje wygnany z wysokich niebios za wtrącanie się do świata ludzi, tak że w grze spotkasz go w ludzkiej formie. Spekuluję się że to on jest w komecie która uderza w katedrę w Tristram.

Dołączona grafika

Tyrael to ten trzeci od lewej strony w pierwszym rzędzie, dostał chyba najgorszą karę jaką mógł dostać, od archanioła do czarnucha :D

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo III Release Date Bingo

 

Yesterday, we informed you about Diablo III’s new release date being March 31st 2012. Now we have updated information from the developer, saying they won’t make this new projection either. Diablo III is now scheduled to release within the 2nd quarter of 2012, so we pushed the estimated release date back to June 30th 2012.

 

Sorry for the confusion, thanks for your understanding, we’ll mail to you about the updated release date again soon, will make sure you have it the day it becomes available, yadda yadda ….

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd wzięły się te screeny, ale wyglądają paskudnie i finalna gra na pewno nie będzie tak wyglądać.

Mam lepszego newsa :D 10 grudnia blizz pokaże kompletne intro z d3.

 

P.S.

aerial w życiu nie uwierzę że jakiś sklep mógłby mieć prawdziwą datę premiery, sklepy już dawno temu wysyłały maile z rzekomą datą premiery np. na grudzień 2011...

Edytowane przez stalowy sracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd wzięły się te screeny, ale wyglądają paskudnie i finalna gra na pewno nie będzie tak wyglądać.

Mam lepszego newsa :D 10 grudnia blizz pokaże kompletne intro z d3.

 

P.S.

aerial w życiu nie uwierzę że jakiś sklep mógłby mieć prawdziwą datę premiery, sklepy już dawno temu wysyłały maile z rzekomą datą premiery np. na grudzień 2011...

 

Hmmm porównując te screeny to wydaje mi się, że jest to 100% Diablo 3. Zresztą patrząc na źródło - PC Gamer pozwoliłby sobie na fake przedstawiając wywiad z pracownikami Blizza ?

 

10 Grudnia powiadasz ? a masz jakieś źródło czy tylko tak mlasnąłeś :P ?

 

EDIT: ok mam źródło, ale nie 10 tylko 11 :)

Edytowane przez henrix34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm porównując te screeny to wydaje mi się, że jest to 100% Diablo 3. Zresztą patrząc na źródło - PC Gamer pozwoliłby sobie na fake przedstawiając wywiad z pracownikami Blizza ?10 Grudnia powiadasz ? a masz jakieś źródło czy tylko tak mlasnąłeś :P ?EDIT: ok mam źródło, ale nie 10 tylko 11 :)

 

Klimaty jak z raymana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm porównując te screeny to wydaje mi się, że jest to 100% Diablo 3. Zresztą patrząc na źródło - PC Gamer pozwoliłby sobie na fake przedstawiając wywiad z pracownikami Blizza ?

 

źle mnie zrozumiałeś, screeny są oczywiście z d3, ale nie wiadomo z której fazy produkcji, może to być stary build albo low settings.

 

źródło

Hah. So Amazon.de has the super secret inside scoop of release dates and Amazon.com doesn't? That's rich. Why would we tell any retailer a release date? Let alone a German specific outlet of a single retailer?

 

Retailers will find out the release date the same time you do.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że trochę nie podoba mi się to, jak działają achievementy (przynajmniej w becie). Jest takie coś, jak zdobycie 50 elite kills w trybie co-op. Sęk w tym, że trzeba to zdobyć podczas jednej sesji bez wylogowywania się, co oznacza kilkugodzinny grind. W dodatku jeśli ktoś ma słabej jakości neta, który co jakis czas zrywa połączenie, to moze zapomnieć o zdobyciu tego typu osiągnięć. Jeśli już w becie są takie kwiatki, to w pełnej wersji pewnie będzie to samo.

Edytowane przez blasphemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj była kolejna fala zaproszeń do bety, ktoś z forum się dostał ?

 

Ja mam 5 kont z różnymi konfiguracjami komputerów/laptopów i nic :(, dam zaproszenie do bety dota2 jak ktoś mi użyczy konta na weekend :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można ustawić tak, że jak się logujesz do gry to wpisujesz samo hasło, które ktoś może zmienić specjalnie dla Ciebie. Żeby zarządzać kontem z poziomu bn można zasadzić authenticatora i bez podania kodu się nie dostaniesz. To jest w sumie 100% zabezpieczenie, bo ktoś obcy może pograć bez ryzyka, że przejmie Twoje konto i narobi jakiegoś bałaganu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...