Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcecie levelować od zera, polecam grać bez AH, bo to jest nudne, jeżeli kupimy za pare tysięcy golda bardzo dobre itemy, i wymiatamy wszystko praktycznie aż do inferno (wymieniając gear co 1-2 akty, krótką wizytą w AH). Takie coś musi się nudzić.

Ciekawie dość się gra używając tylko sprzętu który wypadnie z przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie dość się gra używając tylko sprzętu który wypadnie z przeciwników.

 

Przy tym co aktualnie wypada na wczesniejszych poziomach trudnosci samo wyjscie z miasta po dotarciu do inferno konczylo by sie naglym zgonem ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie levelować od zera, polecam grać bez AH, bo to jest nudne, jeżeli kupimy za pare tysięcy golda bardzo dobre itemy, i wymiatamy wszystko praktycznie aż do inferno (wymieniając gear co 1-2 akty, krótką wizytą w AH). Takie coś musi się nudzić.

Ciekawie dość się gra używając tylko sprzętu który wypadnie z przeciwników.

 

KAŻDY KORZYSTA Z AH pamiętaj o tym.

 

Jak widać: niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać: niemożliwe.

 

Dobra, nie doprecyzowałem

chodziło o SPRZEDAWANIE na AH/RMAH

Już lepiej?

Twierdzę że nie ma osoby ktora z tego nie korzysta w ten sposób!

 

Aha i nic mnie nie boli mój drogi. Może poza kwestią taką że nie ma singla...singla w prawdziwym rozumieniu tego słowa.

Już na pewno nie boli mnie to że gram DH

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Jest ktoś kto gra na HC?

Chcę zacząć nową postać na HC. Samemu trochę nudno:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do HC, polecam te streamy:

 

nl_Kripp

nl_Krippi

 

Teraz śpią, ale w nocy, + rano do południa działają, to chyba najdalszy progress hardcore inferno na świecie, przynajmniej nagrany na streamie.

Barb + wizard, dzisiaj przeszli azmodana, jutro będą grać a4. Goście to prawdziwy hardcore, żeby w ogóle ruszyć przez kilka map, przez ponad tydzień farmili goblina w a2, po 10-12h dziennie. Nie polecam oglądania vodów z tego :) Mają po kilka zapasowych setów przedmitów przygotowane, kilka postaci zrobionych w rezerwie. Grają tak, że jak zginą, żeby nie stracić postępu, inna postać zawsze zachowuje najdalszy checkpoint.

Dość emocjonujące są te momenty kiedy przechodzą dalej, masa kombinowania, losowania mapy, wszystkie możliwe tricki stosują. Gear na HC jest bardzo ograniczony, praktycznie nikt na serwerze nie może farmić powyżej A2, więc postacie są stosunkowo słabe, zwykłe białe potwory są dla nich sporym problemem, nie mówiąc o championach. Posuwasz się małymi kroczkami, jak wylosuje się pack z cięzkimi modami, to możemy stracić tydzien goblina w kilka sekund.

 

Ostatnio tydzień temu byli w a3, arreat crater, i trafili na packa soul lasherów. W d3 nie da się wyjść z gry (10s), więc jedyny sposób na cięzkiego packa elitów, to ucieczka do wejścia levela/waypointa. Błyskawiczny switch geara dodający run/walk bonus, i wizarda dopadly soul lashery jezorami na samym waypoincie, barb przezyl :) uciekali przez cały poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie doprecyzowałem

chodziło o SPRZEDAWANIE na AH/RMAH

Już lepiej?

Twierdzę że nie ma osoby ktora z tego nie korzysta w ten sposób!

 

Aha i nic mnie nie boli mój drogi. Może poza kwestią taką że nie ma singla...singla w prawdziwym rozumieniu tego słowa.

Już na pewno nie boli mnie to że gram DH

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Jest ktoś kto gra na HC?

Chcę zacząć nową postać na HC. Samemu trochę nudno:)

 

Ale innych może boleć. Tak samo jak ciebie boli powerleveling.

 

~~~~~~~~

 

Ja zacząłem barba. Doszedłem do Króla Szkieletów.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to ze Ci co tak zarzucaja exploity, powerleveling i nolifing pewnie i tak maja 2x wieksza ilosc godzin spedzonych w grze niz ja na wszystkich postaciach łacznie (110h btw) :lol:

 

Jak ktos chce marnowac swoj czas, jego wola, ale jak pisalem, łapy precz od innych, ktos was zmusza zeby gonic do 60? Nie, podoba wam sie levelowanie przez 60h? No to super, ja na to nie mam czasu, ani nie mam z tego przyjemnosci jak wiele innych.

Przypomina mi sie placz z RAF'em w WoWie, ze inny tak moga albo zaczeli dopiero grac :lol:

 

Z tym rozwalaniem AH to ktos na glowe upadl i ma marne pojecie o ekonomii :mur:

 

Aha, zapomnialem dodac, zbanujmy wszystkich DH za OP classe bo moga farmic 10x szybciej bez geara, przy tym nie bedac glass cannon.

 

Odnosnie jeszcze komentarzy nt. Nolife i Pro.

Wiecie jaka jest miedzy nimi roznica? Pro nie marnuje czasu :oops:

 

W ogole wrzucmy wszystkich do jednego worka, czas zaczac plakac ze np. w Wowie jedni maja gildie ktora czysci wszystko od prawie pierwszego dnia na hardmode'ach, zbanujmy ich tez :damage_wall:

 

Komuna wiecznie zywa.

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zaliczyłem zonka. 1a na inferno moim Wizardem całkiem spoko, ale nie tak gładko, bo zdarzały się elitepacki, które ubiły mnie 5 razy zanim je zabiłem. Dzisiaj doszedłem do kumpli, zrobiliśmy Rzeźnika, odpalam a2 na inferno... biegnę z kumplem (Monk), pierwsze 3 skoczki (normalne) z moździerzami + ze 2 te motyle i padliśmy z 4 albo 5 razy... to ja dziękuje za taką grę :< Czuje, że następne 20h to będę farmił 1a-inf./4a-hell, żeby jakiś dobry gear kupić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - co warto wymienić w moim obecnym ekwipunku żeby zacząć normalnie grać na Inferno ? Obecnie dochodzę bez większych problemów do Leorica, potem muszę ciach!ć gdzie pieprz rośnie ...

 

 

post-2619-0-63192800-1340045828_thumb.jpg

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup tanio

- niebieskie ringi z int/Attack speed

- bracery z int + crit

- gloves z int + ias/crit/crit bonus (min 2 z 3)

 

- bron z % crit bonus lub socket lub obydwa staty

- buty z int + run speed

 

PS. Nolife'y forumowe minusiki -> that way :lol:

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też w niedzielę się kapnąłem, że przeszedłem grę już x razy a jeszcze nie byłem w sekretnym lvlu :P Ogólnie fajny, ale muszę się tam wybrać jakąś inną postacią bo na 60 to frajdy raczej nie ma ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo wybierz się na inferno. A jeszcze jak ma się szczęście jak ja, to już w ogóle. Za piewszym razem wszystkie packi miały fast, za drugim odbicie obrażeń, a za trzecim razem pack się zespawnował na portalu. Zanim się zorientowałem co jest grane, było za późno. W ogóle DH z mackami ma tam ciężko. Moby są tak małe, że ciężko je trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to można na inferno? próbowałem na koszmarze i piekle i się nie dało, ale faktycznie inferno nie sprawdzałem. Jak się da to trzeba się wybrać, bo może być fajny loot ^^

 

żeby dostać się na wyższe poziomy musisz mieć odpowiednią laskę. dla każdego poziomu trudności (oprócz normal) plan rozbudowy laski sprzedawany jest w 3 akcie u kupca obok uzdrowiciela. koszmar kosztowal chyba 250000 na hell kosztuje 500000, inferno 1000000

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to ze Ci co tak zarzucaja exploity, powerleveling i nolifing pewnie i tak maja 2x wieksza ilosc godzin spedzonych w grze niz ja na wszystkich postaciach łacznie (110h btw) :lol:

 

Komuna wiecznie zywa.

 

A co ma czas do gry do bycia oszustem i exploiterem ?

 

Blizzard powinien sprzedac kilka banow na miesiac za Zoltan Kula i Beliala to by sie skonczylo.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby dostać się na wyższe poziomy musisz mieć odpowiednią laskę. dla każdego poziomu trudności (oprócz normal) plan rozbudowy laski sprzedawany jest w 3 akcie u kupca obok uzdrowiciela. koszmar kosztowal chyba 250000 na hell kosztuje 500000, inferno 1000000

 

I nie trzeba zbierać składników: laska niższego poziomu+schemat+kasa. A loot taki jak w a3/a4 tego samego poziomu trudności. Wypadło mi kilka niezłych żółtych i schemat po 3 wizytach (czy to już exploit?). Łatwo można nabić NV na 5 chociażby w kryptach na cmentarzu (przecież na zewnątrz to akt 1, więc moby łatwe).

 

Da się uruchomić grę po angielsku ale USA? Bo ang (brytyjski) to wiadomo - zmiana w menu i dociąga odpowiednie pliki.

 

Chodzi ci o język enUS zamiast enGB czy zmianę serwera?

 

Blizzard powinien sprzedac kilka banow na miesiac za Zoltan Kula i Beliala to by sie skonczylo.

 

Zbanujmy wszystkich! Chyba, że ktoś nie doszedł do 2 aktu normala. I jeszcze zabierzmy możliwość wyboru zadań. Po co się cofać? A poza tym to dodatkowa furtka do exploitowania.

Edytowane przez tymej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto sprowadza dyskusję do absurdu porównując powerleveling do jazdy na botach, wykorzystywania bugu z AH do wzbogacenia się czy też (uwaga) farmienia goblina?

 

Zmieniając temat:

Congratulations Kripp and Krippi! World first hardcore Diablo kill! : Diablo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już widzę tę wyprzedaż sprzętu z attak speed za grosze:D

Jak dobrze że w ogóle w IAS nie szedłem, tylko Crity:D

 

tymej, na szczęście nie ty decydujesz co jest słuszne a co nie. Widać po działaniach blizza, że słucha miłośników serii, i zależy mu na tym by wszelkiego rodzaju działania niezgodne zamierzeniem twórców skillować.

To że tego nie pojmujesz, trudno :wink:

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już widzę tę wyprzedaż sprzętu z attak speed za grosze:D

Jak dobrze że w ogóle w IAS nie szedłem, tylko Crity:D

 

Oj wcale nie. To dalej jest mega potezny bonus. 8% IAS zamaist 16 starych to nadal jest do 8% wiecej damage (w zaleznosci ile tego mamy na innych itemkach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj o jednym

IAS ma sens tylko gdy atakujesz;) w przypadku glass canonów, niekiedy naprawdę oddajesz rzadko strzały...i czy masz 1,5 czy 2 attak speed różnica znikoma.

 

Jak to teraz znefrią, to się okaże że ludziom DPS spadnie o 20-30% i co wtedy? Bawić się tak, czy podciągnąć dps critami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...