Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

A czy te filmiki byly robione po tym jak bosowie dostali enrage'a? Dołączona grafika mój barb, którym przeszedłem 2gi akt bijąc wszystko i nie ginąc przy tym, był wart kilka razy więcej, a i tak miałem spory problem z belialem. Wątpię żebym dał radę z azmo...

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy te filmiki byly robione po tym jak bosowie dostali enrage'a? Dołączona grafika mój barb, którym przeszedłem 2gi akt bijąc wszystko i nie ginąc przy tym, był wart kilka razy więcej, a i tak miałem spory problem z belialem. Wątpię żebym dał radę z azmo...

 

Z palcem wiesz gdzie ;) Azmo to pikus do Beliala.. do Beliala na inf pierwszy raz podchodzilem z kumplem, troche sie meczylismy (moja postac radzila sobie na A2 tak sobie.. niektore elity bez smierci, wiekszosc na kilka razy, niektore praktycznie nie do ruszenia). Jakos 1-2 dni pozniej przeszlismy caly Arreat Crater i Azmo.. koles nie stanowil zadnego zagrozenia. Z elitami wczesniej sie duzo wiecej meczylismy, a Azmo moglem normalnie tankowac bez zadnego stresu. Tylko jak puszczal te "czarne dziury" to trzeba bylo uciekac, ale to chwila i znowu tankowanie.. za 1 podejsciem padl i ani chwili nie czulem, ze nie damy rady. Belial tez by nie stanowil problemu, gdyby nie te meteoryty, ktore czasem trudno ominac. Bez nich bylby niczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wszyscy mówią" iż najlepsza dla DH 2h kusza, mam mieszane uczucia, dla testów kupiłem 2x 1h kuszę(1- 955, 2 - 890) z "kradzieżą życia", obie po 80% cit damage + speed(ogólnie na poziomie 2.4, pierwsza 9IAS, druga 11 IAS)+vit+dex. DPS z SS mam taki sam jak dla 2h kuszy, może nawet większy ale dla "ellitów" lub "championów"(oczywiście "gady z odbiciem") dwie kusze sprawują się o wiele lepiej, wynika to z "kradzieży życia(1- 2.9%, druga 2.8%) + IAS" przy bliskiej odległości po prostu "ameryka"(oczywiście pułapka +10% crit)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DPS z SS mam taki sam jak dla 2h kuszy, może nawet większy

 

To przez sekundę po piewszym strzale robisz podobny dmg... Wyłącz SS to wyjdzie Ci realny dps... Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza kusza jest na allegro^^

 

KUSZA 1115 DPS + 157 DEX DIABLO 3 GOLD PRO Kup Teraz! 40,00 zł

-

 

 

 

 

Albo typek z 230gf farmi 500k /h chyba jak mu wypadnie taka kuszaXD

 

Przeglądając niektóre aukcje można napisać tylko jedno HIPOKRYZJA !

 

Sorry, nie mogłem się powstrzymać

Edytowane przez Lano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem kiedy jest realny DPS, różnica pomiędzy 2h a 2x1h to 11k, ale wydaje mi się iż nadrabiam to IAS 2h = 1,44 a 2x1h = 2,22...

No jedynie większy(sporo) rozrzut w krytykach

Edytowane przez xavier78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiegnę nieco od tematu itemów, bugów itd. Dzisiaj rano zauważyłem, że mój brat (pomimo uszkodzonej karty graficznej i tego że urodziła mu się wczoraj córka) jest zalogowany do gry. Skakał pomiędzy aktami na Inferno. Napisałem do niego - bez odpowiedzi. Zadzwoniłem upewnić się czy gra i czemu milczy. Co się okazało - dopiero co go obudziłem. Zalogował się na swoje konto i pojawiła mu się informacja, że ma dodany autenthicator do konta (nie dodawał go). Oczywiście zgłosił fakt kradzieży konta na supporcie Blizzarda. Z ciekawości zalogowałem się do gry która została utworzona z jego konta - postać(bot) farmiła kasę na "mięsnym jeżu" w I akcie i tak co kilka sekund. Ciekaw jestem co z tego wyniknie. Na jego niekorzyść działa to, że nawet nie miał włączonych żadnych powiadomień SMS ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie .. kto ma inferno act IV quest na zabicie diablo? chcialbym kupic plany do laseczki na inferno

po farmieniu porzez ponad 1h 3 aktu i szukaniu chiltary udalo mi sie ;]

teraz chcialbym miec ja na inferno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem kiedy jest realny DPS, różnica pomiędzy 2h a 2x1h to 11k, ale wydaje mi się iż nadrabiam to IAS 2h = 1,44 a 2x1h = 2,22...

No jedynie większy(sporo) rozrzut w krytykach

 

A mi się wydaje, że źle Ci się wydaje ;) dps, czyli damage per second uwzględnia już zwiększoną szybkość ataku. Czyli faktycznie oddajesz więcej strzałów, ale są słabe - mimo wszystko robisz o 11k mniejszy dmg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK zgadza się ale jeśli szanse na kryta mam takie same niezależnie od broni to przy IAS prawie dwa razy większym(1,5 a 2,30) dla dwóch 1h niż 2h średnia jest porównywalna. Dodatkowo w razie "W" kradzież życia przy tym spidzie robi swoje(łącznie na poziomie 5%). Żeby było jasne 2h jest mocniejsza(mniejszy rozrzut krytyka), ale przy elitach z odbiciem lepiej sprawowały się dwie 1h(kradzież życia), nie zawszy udało się włączyć zasłonę. Tak dla "jaj" 3 akt zrobiłem na dwóch 1h, podniosłem szansę ma crit do 38% i jakoś szło, tylko mam problem z RES max wartośc to 150 :)...

 

DPS uwzględnia IAS ale dla większego IAS szanse na kryta są większe... Dlatego piszę iż nadrabiam IAS'em, np dla 2h w ciągu 2sek mogą max paść max 3 krytyki a dla 2x1h max 6kryta (DPS uśrednia prawdopodobieństwo) - oczywiście tylko jakie(ze względu na rozrzut dla kusz - 2 h w tym wypadku lepsza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze 1 rzecz -> więcej strzałów to większe zużycie nienawiści a najbardziej "niszczycielskie" strzały potrzebują duzo nienawiści. Chyba, że nie wychodzisz ze zużyciem powyżej strzały nienawiści.

 

Mam obecnie regenerację na poziomie prawie 10/sek, używam bolasa + strzałę odłamkową hmmm, ale zaraz potestuje z bolasem opóźnionym .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK zgadza się ale jeśli szanse na kryta mam takie same niezależnie od broni to przy IAS prawie dwa razy większym(1,5 a 2,30) dla dwóch 1h niż 2h średnia jest porównywalna. Dodatkowo w razie "W" kradzież życia przy tym spidzie robi swoje(łącznie na poziomie 5%)

Po mojemu 1.5 a 2.3 to jest 1.5x więcej. A po drugie procentowy life steal na inferno jest ograniczony o 80%. Liczy się tylko Life on Hit.

 

Wszystko co piszesz ogólnie pokazuje jak teoretyzujesz nie znając zasad matematyki i mechaniki gry.

 

2x kusza 1h sprawdza się tylko wtedy jak masz w nich naprawde dużo crit dmg lub LoH (albo kombinacje obu).

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiegnę nieco od tematu itemów, bugów itd. Dzisiaj rano zauważyłem, że mój brat (pomimo uszkodzonej karty graficznej i tego że urodziła mu się wczoraj córka) jest zalogowany do gry. Skakał pomiędzy aktami na Inferno. Napisałem do niego - bez odpowiedzi. Zadzwoniłem upewnić się czy gra i czemu milczy. Co się okazało - dopiero co go obudziłem. Zalogował się na swoje konto i pojawiła mu się informacja, że ma dodany autenthicator do konta (nie dodawał go). Oczywiście zgłosił fakt kradzieży konta na supporcie Blizzarda. Z ciekawości zalogowałem się do gry która została utworzona z jego konta - postać(bot) farmiła kasę na "mięsnym jeżu" w I akcie i tak co kilka sekund. Ciekaw jestem co z tego wyniknie. Na jego niekorzyść działa to, że nawet nie miał włączonych żadnych powiadomień SMS ...

 

Blizzard zresetował konto brata do ostatniego save'a (nie wiem co mieli na myśli pisząc to sformułowanie ;) sprzed włamania. Po zalogowaniu wszystko było tak jak zostawił za wyjątkiem historii aukcji. Z normalnego AH widać było niezły obrót itemami (średnio zakupy po 400k). Sprzedaży nie było, ale prawdopodobnie była na RMAH. Świadczy o tym otrzymany mail o usunięciu aukcji ze względu na naruszenie regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich modyfikacjach mój barb przedstawia się tak (krzyk + zaklinaczka):

 

http://www.fotoload....d41ae0bb07d6461

 

Praktycznie rozwalam wszystko. Przeszedłem także sekretny poziom. Oczywiście przez przypadek mogę zginąć ale to bardzo rzadko.

 

http://eu.battle.net/d3/pl/calculator/barbarian#WRQVkP!eaY!cZbccZ

Edytowane przez Lysyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lysyn. Weź już nie dawaj screenów bo się tylko denerwuje :) ja tu dopiero w miarę ok ogarniam 2 akt moim DH. A Barb czeka na sprzęt Ty masz barbem większy crit chance niż ja dh. Btw. Bijesz normalnie ze tak powiem czy WW?

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś wrzucić gear? Dorobiłem się właśnie 50% bloku i chciałbym podnieść trochę DPS (15k), z tym że do tej pory głownie grałem jako tank w 4 osobowym teamie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...