Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

ja jestem gdzies koło zoltana kulle w 2gim akcie ... bo dopiero nazbieralem sprzet na ktorym moge jako tako grac na tym akcie...

jak sie nie trafią jakies szybkie elity to jest zonk ale tak to z grubsza ok ...

 

musze dzis jeszcze tylko troche hajsu nafarmic bo sie wykosztowałem na amulet nowy i moze braknac na naprawy potem

 

Dołączona grafika

Chaos#2480 jakby ktos chcial ;]

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie .. dzis cisnelem akt 2 i wypadlo mi takie cos

post-6306-0-81180400-1342020563_thumb.jpg

tak sobie wstepnie popatrzylem ze to warte kolo 10-15mln .... teoretycznie wspisujac staty przedmiotu na AH..

myslicie ze sprzedac to na AH czy jest to na tyle dobre ze pojdzie za sensowna cene na RMAH?

ewentualnie zostawie sobie bo leveluje z nudow barba czasem ... ale sam nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niiice, znalazles nowy blad. A myslalem, ze wszystkie juz widzialem Dołączona grafika

 

Największy cyc jest z tego że nie chce mi się nawet grać tylko zgarnąłbym itemy/kasę z AH a tak to musiałbym się bawić w szukanie rozwiązania. Chyba puszczę format C: i zmienię zasilacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo to ludzie będą kręcić filmiki jak wcisnąć przycisk power na obudowie, albo jak włożyć wtyczkę do kontaktu...

BTW, jak tam się gra Panowie bo ostatnio często słychać że nudy....

W sumie to ja się ciesze z takiego stanu rzeczy, bo im szybciej ludzie odejdą od D3 tym szybciej Runic wypuści Torchlight 2 :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm

Po przejściach z wejściem do aktu II obawiałem się aktu III

O ile na początku II najmniejsza istota ubijała mnie jednym pierdnięciem, to w III idę aż do pierwszej elity. I tutaj różnie, niektóre ubijają mnie tylko parę razy .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj przeszedłem moim DH Rzeźnika na Inferno. W party z przypadkowymi ludźmi. Mam 35k dps z ss. Solo jestem w stanie dojść do Króla Szkieletów. Głównie ubieram się w to co znajdę. Na AH wydałem może z 300k. Przez ~65 h gry udało mi się znaleźć 3 legendarne itemy i kilkanaście wartościowych żółtych. Mam na koncie 500k złota i zarobiłem w sumie ze 20 euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem inferno barbem:)

Włozyłem w to dużo czasu i kasy.

 

kupowałeś itemki na rmah? =]

 

panowie ... jaki teraz jest najszybszy sposob na levelowanie poza bieganiem z gemem w kasku na 3 akcie

 

winda ;) weź z inferno jakiegoś dh/maga i za nim biegaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem inferno barbem. To moje itemki i statystyki. Większosc itemów kupowałem na AH.

 

http://zapodaj.net/i...6a3c3416c75.jpg

 

 

W 4 tym akcie najwazniejszych szefow ( np Diablo) pokonowałem bez straty zycia ale elity niestety nie. Szczególnie te co zostawiały laser.

Cos mogę jeszcze zmienic zeby wszystko rozwalać?

Co zapobiega zmniejszaniu zycia przez laser?

Edytowane przez Lysyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...