Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli nie miałeś autentykatora, możliwe że ktoś się włamał na konto, i używał na nim botów. Były już takie przypadki, ludzie dostają bany, mimo że nie uruchamiali gry od miesięcy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy podczas licytacji można wycofać swoją ofertę? Już drugi raz mam sytuację ze mając wystawiony przedmiot oferta mi znika :D Tzn. wczoraj ktoś zalicytował za minimalną, dziś rano nie było żadnej oferty a teraz znów jest :D

Zazwyczaj korzystam z kup teraz ale jak ostatnio licytowałem to nie widziałem nigdzie opcji żeby anulować Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja załozyłem authenticator na androidzie i mam nadzieje ze sie nikt nie włamie. Ale identyfikacja nie działa za kazdym razem. Nie wiem czy na tokenie tez tak jest? Czy za kazdym razem trzeba wpisac kod?

Edytowane przez Lysyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja załozyłem authenticator na androidzie i mam nadzieje ze sie nikt nie włamie. Ale identyfikacja nie działa za kazdym razem. Nie wiem czy na tokenie tez tak jest? Czy za kazdym razem trzeba wpisac kod?

 

 

bo logujesz się z tego samego ip w tym samym dniu, jak zmienia się ip to trzeba wpisywać kod raz jeszcze.

 

 

co do samej gry, to nie odpalałem z miesiąc, znudziła mnie farma :)

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja załozyłem authenticator na androidzie i mam nadzieje ze sie nikt nie włamie. Ale identyfikacja nie działa za kazdym razem. Nie wiem czy na tokenie tez tak jest? Czy za kazdym razem trzeba wpisac kod?

 

W ustawieniach konta masz 2 opcje podawania AC:

-przy każdym logowaniu

-raz na tydzien /przy zmianie IP jak pisał slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm napisałem do Suportu i odp. ,że prawdopodobne iż włamano mi się na konto. Przywrócili mi konto. Wbiłem i widzę ,że mam kasy i wszystko tak jak miałem więc nie wiem o co kaman

 

Nie dostales przypadkiem maila z trescia cytowana http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2012/31/dostales-mail-od-blizzarda-z-informacja-o-zablokowaniu-twojego-konta-nie-daj-sie-nabrac]tu[/url]? Podobno kraza i byc moze zamiast faktycznego bana zostales podpuszczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dostawałem takie maile ale zazwyczaj były one w spamie więc je od razu usuwałem ,ale dzisiaj dostałem info ,że mnie zbanowali wbiłem na konto i rzeczywiście Error 52 ,że mam BANA.

 

A co do AH historia jest taka jak była czyli wszystko jest OK , więc dalej nie wiem za co był BAn ale kij im w Oko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nowy zakup, za 4,5kk udało się kupić kuszę 2H 1250DPS + 54% crit

 

Tak to teraz wygląda

Z takimi resami to i tak zbyt długo nie żyjesz jak wyjdzie szybsza elita :)

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prosze? Bana za otwarcie gry w FS windowed? :) Czy moze za symulowanie najechania myszką na itemy i porobienie screenshotow? Nie popadajmy w paranoję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...