Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Niekoniecznie. Miałem full Reakor w skrzyni i wydropilem tylko Vile wards. A wcześniej reakor był bezużyteczny

 

To samo było z firebirdem.

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie jak zdobyc gemy co osobno expia?

? Ja takiego nie zauważyłem albo bardzo rzadko wypadają

 

EDIT

Chyba nie zrozumiałem pytania :D

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robisz zwykly rift. Wypada ci klucz do triala (poziom trudności torment). Robisz triala i otrzymujesz klucz adekwatny do swoich umiejętności. Robisz grifta i dostajesz gem

 

Po polsku masz

eu.battle.net/d3/pl/blog/15317478/zapowiedź-aktualizacji-210-głębokie-szczeliny-22-08-2014

Poczytaj

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to czytam to się wydaje że jednak cos się w tym d3 dzieje. Ciekawią mnie nowe sety. Gdzieś pokazali co to ma być?

 

Swoją drogą to troszkę crusa podkrecilem i dziś gr 31 poszedł w 9:49 także już powoli ogarniam bombę

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Off-Stage info:

  • New Armor Sets (from press kit)
    • Barbarian:
      • 2P: Rend deals 300% more damage.
      • 4P: Rend lasts 300% longer.
      • 6P:  Targets affected by Rend take +300% Whirlwind damage.
    • Demon Hunter:
      • 2P: Gain 2 Discipline every time you use a Hatred Generator.
      • 4P: Take 20% less damage if there are enemies within 40 yards.
      • 6P: Every point of Discipline you currently have increases the damage of your Hatred Generators and Multishot by 10%.
    • Wizard: Fierce Set
      • 2P: Casting Arcane Orb, Energy Twister, Magic Missile, and Shock Pulse reduce the cooldown of Slow Time by 1 second.
      • 4P: Enemies affected by your Slow Time take 1250% weapon damage every second.
      • 6P: Enemies affected by your Slow Time take 500% more damage from your Arcane Orb, Energy Twister, Magic Missile and Shock Pulse.

 

Na diablofans jest wszystko podsumowane z wczorajszego panelu. Jest dużo drobnych zmian tam gdzie powinny byc, na plus. Można obejrzeć na YT całość 

https://www.youtube.com/watch?v=KvNcdgijEEQ

Edytowane przez ZlyDzien
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak zwykle g.ówno dla mnicha. Po co, przecież ta postać to szczyt perfekcji i doskonałości...

 

Coś tam dostał i patrząc na opinie jest ok, nadaje się na nowy build. To nie tak znaczące jak nowy set, ale jest ;p Ci co grali w demie monkiem mówią, że robi sie z tego reakcję łańcuchową która może sięgać na dużą cześć mapy. Sety i buildy mają być tematem następnego panelu, zobaczymy.

 

gungdogear.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabe dość te newsy, nic ciekawego.

Liczyłem na jakiś konkretny rebalans greater riftów, wywalenie triali.

Dalej będzie 1 najlepszy build na klasę (jakiś set), i będzie robić to samo, aż trafisz łatwą mapę w rifcie. Nawet condiut pylonów nie chcą usunąć z GR.. :)

Do tego team ma przewagę w robieniu masowych ilości kluczy. Także bez mocnego klanu, który jest w stanie produkować mnóstwo kluczy z triali, żebyś mógł próbować bez końca aż trafisz łatwy rift, jesteś bez szans.

Nie wiem czy dam radę grać następny sezon, i robić to samo znowu. Musieliby zmienić dużo więcej niż w tych zapowiedziach. Co ciekawe większość tych zmian ma dopiero wejść w trzecim sezonie :D.

 

Itemy ancient:

 

7cUcXO6.png

 

Super kreatywna rzecz, legendarna właściwość w ogóle nie zwiększona przez typ przedmiotu, nawet 20% fire damage ciągle cap na 20 :) Jedynie co to daje trochę więcej statsów i armora. Nic tylko farmić.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobne itemy, które mają mniejszą szansę na dropa. Chodzi żebyś miał co farmić jak już uzbierasz sety i legendary pod dany build. 

Pomysł ogólnie ok, zawsze dobrze mieć coś ekstra do znalezienia, ale mogliby dodać coś ciekawszego niż 50 więcej statsów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmęczył mnie już trochę monk, i wracam do barba (w sumie nie gralem nim od premiery RoS).

Po rankingach szczelin widzę, że barb (i dh ale nie trawię tej  klasy) to jedyna opcja na zaliczenie wysokich lvli szczelin.

Monkiem będę zbierał odłamki a barbem robil zakupy u kadali. Opcja docelowa: Reakor + piec (kostke pod socketa już mam wydropioną)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Po rankingach szczelin widzę, że barb (i dh ale nie trawię tej  klasy) to jedyna opcja na zaliczenie wysokich lvli szczelin.

 

 

wyniki barbow sa TROCHE naciagane. Może być fajnie w nastepnym sezonie z nowym setem i gemami defensywnymi bo na razie brab dostaje po [gluteus maximus] jako melee strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale częściej ludzie nimi grają ostatnio.

A Krzyżowcem na wysokie GRifty nie da rady?

 

Co do zmian, to ja nie rozumiem ich toku myślenia. Przecierz to powinno być tak że jest kilka opcji i możliwości zrobienia bardzo dobrej postaci. "Jedyna słuszna opcja" kompletnie zabija dla mnie fun z gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio każda gra w diablo podnosi moją frustracje, kiedy co chwila ktoś musi mnie wskrzeszać ma grifcie. To jest dołujące...

 

Zacytuje z forum blizzarda: "Monk ma dynamikę konającej kozy" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio każda gra w diablo podnosi moją frustracje, kiedy co chwila ktoś musi mnie wskrzeszać ma grifcie. To jest dołujące...

 

Zacytuje z forum blizzarda: "Monk ma dynamikę konającej kozy" ;)

 

Dlatego przesiadam się (a raczej wracam) na barba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk niestety lezy i kwiczy. mam tanka swojej produkcji. 50kk wytrzymałość. grift 37 juz jest problemem.

zrobilem monka na setach 15 kk wytrzymałość i pierwsza elita na t6 i koniec.

nowe sety i gemy sa oki.

niestety potrzeba jeszcze nowych zadań w bounty bo juz mam maxa w a1. jest masa legend bez afixow. pole do popisu jest.

no i najważniejsze: gdzie jest moje kukri?! ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...