Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Głownie chodzi o to, że niektóre skille biorą obrażenia z broni, a nie DPS, ten wyświetlany w statystykach, i to daje spora przewagę broni 2h, znacznie większą niż wskazywałby na to dps.

 

Druga rzecz to małe znaczenie tarczy, w przypadku trudnych przeciwników, w a3/4 inferno elity zadają taki damage, że nawet jeżeli mamy wysoki blok, i najlepszy typ tarczy, wartość bloku (ilość absorbowanych obrażeń) jest mała w stosunku do tego czym dostajemy.

 

Ogólnie dużo rozbija się o styl gry. Taki barb musi walczyć praktycznie wyłącznie z bonusem do obrony z leapa, albo ignore pain, bo nawet zwykli biali przeciwnicy mogą nas zabić stosunkowo szybko, trzeba uważać. Insanity + earthquake niszczy elity w kilka sekund, nawet te z ranged AI, jak się odpowiednio je zachęci, zeby wleciały w earthquake. Gdyby mieć jeszcze lepszy gear, można by przerzucić się, na pasyw obniżający cooldown tych skilli o 30s, a wtedy da się już wręcz biegać po mapie i tylko szukać elite packów które można zniszczyć w kilka sekund. I to wszystko bez śmierci, run w stylu, 5x nephalem valor i zabicie diablo, da się zrobić w jakieś 10-15 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem info o patchu 1.03 i natrafiłem się na to...

Postanowiliśmy usunąć dodatkowe obrażenia zadawane przez potwory w grze kooperacyjnej.

Czy to jest jakiś żart ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lecz po tej zmianie będzie to przesadnie proste. Rozumiem jak by zmniejszyli te dodatkowe obrażenia, ale całkowicie to usunąć ? Moim zdaniem będzie za łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku gram w party, najczęściej 3-4 osoby. Nie mam ciśnienia na grę samemu, bo jest łatwiej i szybciej idzie.

Nie zapominajcie ze hp mobów nadal wzrasta wraz z liczbą graczy.

 

 

ha, no tak to wyglada z punktu widzenia wizarda. Ja w party gine znacznie czesciej niz nornalnie, wlasnie przez te extra 45% obrazen jakie dostaje. Nie wiem czy to akurat jest dobre rozwiazanie, chce inferno trudne ale chce rowniez zachete do częstszej gry coop. czas pokaze, zawsze bedize mozna do tego wrocic

 

problem jest taki ze jest pewien prog do ktorego np barb moze pozostac zywy przez cala walke majac kilka k hp, ale maly wzrost obrazen wystarczy zeby byl rip w sekunde.

 

@up heh mina kolesia mowi wszystko ^^

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania odnośnie poziomów trudności:

1. Czy po przejściu normala odblokowuje się tylko jeden poziom następny czy wszystkie?

2. Czy wyższe poziomy odblokowują się tylko dla tej jednej postaci, czy dla wszystkich (z nowymi)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odblokowuje się tylko jeden następny poziom i tylko dla tej postaci, którą przechodzisz grę.

 

@up co do tego kolesia co farmi gobliny widziałem dzisiaj kawałek jego streama i teraz je farmia w akcie 2 ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania odnośnie poziomów trudności:

1. Czy po przejściu normala odblokowuje się tylko jeden poziom następny czy wszystkie?

2. Czy wyższe poziomy odblokowują się tylko dla tej jednej postaci, czy dla wszystkich (z nowymi)?

 

odblokowuje sie jeden i dla jednej postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

250 zł. za klucz? Nie interesowalem sie ostatnio cenami D3 ale to normalka? :blink:

 

240 ;]

 

blizz sprzedaje za 59,9euro

biorąc pod uwage dzisiejszy kurs wedlug nbp 4,34

masz ~260zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

240 ;]

 

blizz sprzedaje za 59,9euro

biorąc pod uwage dzisiejszy kurs wedlug nbp 4,34

masz ~260zl

 

Czyli 20zł więcej to jest dużo za pewność, że klucz pochodzi z legalnego źródła ?

Swoją drogą ci co nie kupili na samym początku boxów to rzeczywiście mają przerąbane z cenami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto pierwszy ten lepszy jak to mówią, ja miałem kupować na początku czerwca, ale muszę zaczekać do co najmniej sierpnia, więc może już będzie można kupić boxa za 180, a jak nie to w empiku są po 199,99 przynajmniej według tego co mają na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo na Hell ubity, skubaniec chyba z 5 razy mnie ubił :/ a na domiar złego przy ostatnim podejściu skończył mi się x5NV i wypadły same niebieskie shity :mur:

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol i to by było na tyle z mojej przygody z Inferno :P nie mogę nawet wyjść z Tristram bo czekają na mnie 2 elit packi a jeden krąży po mieście za mną :P

 

pobiegaj po hellu czekając na patcha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dom aukcyjny odrzuca mi zakupy :-(

"z powodu zbyt dużej ilości transakcji nie można zrealizować"

 

Swoją droga cały kufer mam już w "złotych" i muszę się zacząć tego pozbywać.

Czy domyślna wartość przedmiotu x3 to dobra cena do wystawiania w "kup teraz" ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...