Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

@ crux

 

Przetestowałem z ciekawości na dobranoc Twój build maga i rzeczywiście całkiem ciekawa alternatywa do posuwania wszystkiego lodem. Tak się zastanawiałem z jaką kombinacją ugryźć ten teleport, a tu proszę trzeba było tylko chwilę pomyśleć. Co prawda mam maga, który nie dobił maxa, ale niewiele mu brakuje. Jakoś nie mam takiego parcia na szkło jak większość z tym inferno.

 

Magiczną broń jednak powinni poprawić. Nie wiem czemu ta zdolność czasowa nie ma znacznika w postaci aktywnej ikonki?

 

 

 

Muszę również przyznać, że jak większość z Was powoli mi się zaczyna nudzić. Chyba tylko DH nie przeszedłem normalu. Reszta towarzystwa w koszmarze i piekle. Cóż trzeba sprawdzić inferno, zacząć od nowa w trybie HC i poczekać na to co przyniesie przyszłość.

 

Swoją drogą to jakie nowe klasy obstawiacie w rozszerzeniu, które z pewnością się kiedyś pokarze? W jednym z eventów spotkać można nekromantę, więc... :wink:

Edytowane przez Melampus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie nooba...

Co robicie z niebieskimi przedmiotami? Sprzedajecie kupcowi czy przerabiacie na materiały?

Ja dotychczas z 90% z nich odzyskiwałem materiał. Ale chyba nie ma to zbytniego sensu... Przedmioty zrobione przez kowala najczęściej są beznadziejne. Może z 20% nadaje się do opylenia na AH, a już całkowitą rzadkością jest, żeby taki przedmiot warto było założyć.

Aktualnie mam drugi akt koszmaru i zastanawiam się, czy nie zmienić mojego postępowania i całkowicie nie zrezygnować z kowala.

W sumie trochę słabo, że nie przydaje się on za bardzo w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaję. Kupowanie u kowala nie ma sensu, więc przerabianie na materiały też nie ma sensu. Być może się to zmieni w nowym patchu.

 

Zauważyłem też, że praktycznie nic mi się nie sprzedaje na AH, jeszcze z 2 tygodnie temu przynajmniej połowa rzeczy mi się sprzedawała, teraz jak coś pójdzie to jest święto. A cen nie rzucam kosmicznych, raczej niskie, po 10000-20000 golda.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to koszmar, to nie ma sensu.

 

Też am wrażenie, że przedmioty po 10-20k się nie sprzedają. Pewnie jest ich mnóstwo na AH. Z kolei wypdała mi fajna kusza, wyszukałem podobną na AH, wystawiłem niewiele drożej niż najtańsza i poszła w 10 minut. Tak samo jakieś naramienniki. Rzeczy po ~300k. Druga kusza kupiona za 70k, gdy podobne były po 700k. Poużywałem kilka godzin, znalazłem na AH coś lepszego za 600k. Kupiłem, kuszę sprzedałem w ciągu kilku minut za 650k. Więc wolę zostawić sobie 2-3 sloty na AH gdyby coś wypadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL, co za poranek w diablo3

 

zobaczcie ten temat

 

sign if you saw livestream duping as proof - Forums - Diablo III

 

w skrocie:

 

* Kripp na streamie rzekomo pokazuje jak dupowac zloto na AH

* Bashiok wbija do tematu i mowi ze cos takiego nie dziala

* Na serwerze pojawia sie 2s lag, ludzie twierdza ze to byl ninja hotfix

* Bash twierdzi ze dzisiaj (US) nie bylo zadnych hotfixow i zaprzecza wszystkiemu

* hotfixow nie bylo a nikt juz sie automatycznie nie loguje na chat ogolny...

 

a na forum TW:

source - blue bost

 

 

首先,我們深深感謝您耐心等候開發團隊為了恢復整體服務的這段維護時間。

 

在6月10日,我們的開發團隊發現了一些在資料庫上有關儲存物品的錯誤,這些錯誤代表著有極小部份的物品無法正常交易或賣出。此錯誤造成有不到全部0.01%的物品遭到複製,雖然大部份玩家並沒有被此問題影響,但資料庫在移除這些複製物品前,是無法保持穩定的。所以,我們進行了伺服器的維護,並執行修復此一問題必要的作業。開發團隊目前正努力使伺服器得以儘快恢復服務。

 

所有原始物品以及其複製品將自資料庫中移除,後續我們將告知維護完成的確切時間,但目前預估伺服器恢復服務的時間大約在6月11日下午8時(台灣時間)。

 

我們也注意到部份玩家在進行一段短時間的遊戲後,因斷線而遭受回朔的問題。此問題後續也將進一步說明。

 

 

Rough translation:

 

Firstly, we are grateful for your patience during this time while waiting for development team to restore services on our server.

 

On 10 June, we discovered some errors on some items in our database and these errors represents a small percentage of items not being able to be traded or sold. These errors causes a total of not more than 0.01% of items being duplicated. While most players are unaffected by these errors, but due to these duplicated items in the database, the stability of the server cannot be maintained. Therefore, we started server maintenance and performed the necessary operations to fix this problem. Our development team is currently doing their best to resume service as soon as possible.

 

All original and their duplicated items will be removed from the database. We will also inform you when will be the exact timing the server maintenance will be completed. Currently, estimated time the server will resume on June 11, 8 P.M. Taiwan time.

 

We have also notice that some players, while playing the game for a short period of time and got disconnected, are also affected by this rollback procedure. We will address these problems at a later timing.

 

 

:lol:

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytam, mam ubaw po pachy.

Trochę to podejrzane się wydaje. Blizz zaprzecza, że był exploit i że był jakiś hotfix. Z kolei są filmiki gdzie ludzie biegają z bilionami złota. Ciekawe.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z tą całą sytuacją jest taki, że nikt nigdzie nie umieścił konkretnego dowodu wykorzystania takiego exploita.

Inna sprawa że ludzi, którzy zaprojektowali i zaimplementowli wykorzystanie czasu systemowego, a nie serwera przez AH, powinno się na zbity pysk wywalić :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu problemem jest battletag - bo blokujesz po imieniu postaci, więc spamer zmienia te postaci co chwilę.

Najprostszym sposobem byłoby wyłączenie general chata dla GuestPassów (chyba gdzieś czytałem, że niedługo mają być darmowe dla wszystkich, coś jak demo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padł Azmodan na inferno. Mam mieszane uczucia co do trudności walki z nim. Jak walnie czarną plamę, to zanim rzucę smokescreena jestem martwy. Jest w ogóle jakiś schemat kiedy i gdzie to robi? Po kilku walkach nie dopatrzyłem się, więc dla mnie ta walka to kwestia szczęścia: rzuci pod nogi czy nie. Z kolei pierwszy boss w czwartym akcie: masakra. Poddałem się po 3 próbach, bo nie widzę żadnych szans na jego uszkodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwusekundowy lag = śmierć na HC.

 

Brak autologowania na ogólny to akurat przedni pomysł. Powinni upodobnić chat do tego z WoW, gdzie można blokować i zgłaszać spamerów, bo ostatnio masakryczny śmietnik się przewijał na ekranie.

 

 

Przecież można zgłaszać spam, wystarczy na czacie kliknąć prawym na imię postaci i rozwija się lista :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety prawda jest taka, że botterów będa mogli banować tylko, jeśli dostaną donos (sami tego nie wykryją). O ile w wowie mogło się to sprawdzać (inni gracze widzą boty), o tyle w D3... no właśnie.

 

Kompletna bzdura - zarówno w WoW jak i Diablo obsługuje to Warden, a nie żaden system "donosów" - jeżeli uda się Wardenowi rozpoznać bota (skuteczność to już zupełnie inna kwestia), to ban poleci. Przeważnie Blizzard robi to hurtowo, co jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padł Azmodan na inferno. Mam mieszane uczucia co do trudności walki z nim. Jak walnie czarną plamę, to zanim rzucę smokescreena jestem martwy. Jest w ogóle jakiś schemat kiedy i gdzie to robi? Po kilku walkach nie dopatrzyłem się, więc dla mnie ta walka to kwestia szczęścia: rzuci pod nogi czy nie. Z kolei pierwszy boss w czwartym akcie: masakra. Poddałem się po 3 próbach, bo nie widzę żadnych szans na jego uszkodzenie.

 

Chodzi Ci o tą plamę co się rozszerza po całym ekranie? U mnie zawsze przed rzuceniem tego czegoś Azmodan ryczy "dość tego, niech pochłonie Cię coś tam coś tam" i po tym się orientuję co się szykuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletna bzdura - zarówno w WoW jak i Diablo obsługuje to Warden, a nie żaden system "donosów" - jeżeli uda się Wardenowi rozpoznać bota (skuteczność to już zupełnie inna kwestia), to ban poleci. Przeważnie Blizzard robi to hurtowo, co jakiś czas.

 

W teorii tak, w praktyce boty działające w WoWie są dla wardena niewykrywalne i są wykrywane tylko przez donosy, info mam od człowieka, który się z tego utrzymuje. Ci sami ludzie robią boty do D3, resztę można dopowiedzieć sobie samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o tą plamę co się rozszerza po całym ekranie? U mnie zawsze przed rzuceniem tego czegoś Azmodan ryczy "dość tego, niech pochłonie Cię coś tam coś tam" i po tym się orientuję co się szykuje.

 

Tak. Ale i tak nie wiem gdzie ona będzie. Raz pojawia się pod nim samym, drugi raz ledwo wyłania się zza krawędzi ekranu, a trzeci raz pode mną. Jakoś nie widzę korelacji między jego zachowaniem, moim zachowaniem a miejscem pojawienia się plamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował zbierać gear, który pozwala nie zginąć od każdego trafienia w a3.

Demon hunter może być niezłym tankiem, jak zacznie zbierać gear który dodaje coś innego oprócz zręczności i mf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie te plamy nie mają żadnego wskaźnika, gdzie będą się pojawiać, zresztą nawet jak się od nich ucieka to kolejna przeważnie pojawia się pod naszymi nogami, co może być uciążliwe, bo jak nie ma się jak uskoczyć to trzeba przyjąć dmg na klate :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...