Skocz do zawartości
ath

Amd Phenom II X2 | X3 | X4 | DDR2/DDR3 | AM2+/AM3 | Deneb | Heka | Calisto

Rekomendowane odpowiedzi

Obawiam się tylko o tą sekcję zasilania tej płyty... Jest bez żadnego radiatora. Czy jest możliwość dokupienia do niego jakiegoś chłodzenia?

Ja tak to rozwiązałem i spisuje sie dobrze. Przy Phenom II X2@X4.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zapytam z ciekawości kręcił ktoś x4 940BE ? bo takiego obecnie posiadam tylko czekam na płytę pod niego. Ile stabilnie chodzą (przeważnie)

HDZ940XCJ4DGI

0919FPMW

 

z czystej ciekawości zapodałem go do mojego asusa M2N32 deluxe i oto rezultat

http://img690.imageshack.us/img690/439/deneb.jpg

tylko te tempy trochę za duze chyba są ?

może zmienić napięcie na niższe np.1.25v ?

Edytowane przez Tomasz76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze pójdzie na niższym V, ale musisz sam próbować nikt wróżką nie jest, zapuść mu np: Prime.

Nie wiem jak u ciebie ale u mnie core temp zaniża temp o 10*

Jakie masz chłodzenie ??

Edytowane przez pci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obniżyłem napięcie w biosie na 1,325v i tempy sa teraz na poziomie 38-39C , chłodzenie takie jak w sygu. Niestety bios nie jest w pełni kompatybilny z tym procem aby się w nim poruszać trzeba się trochę namęczyć (klikać po kilkanaście razy na strzałki , aby się kursor przesunął) no ale na razie jestem zadowolony bo nie muszę na szybko płyty kupowac, może przed świętami jakieś promo będą.

"Tyle to on powinien zrobić < 1,2 V."

w takim razie zapodam mu z biosu 1,2v i zobaczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zapytam z ciekawości kręcił ktoś x4 940BE ? bo takiego obecnie posiadam tylko czekam na płytę pod niego. Ile stabilnie chodzą (przeważnie)

HDZ940XCJ4DGI

0919FPMW

 

z czystej ciekawości zapodałem go do mojego asusa M2N32 deluxe i oto rezultat

http://img690.imageshack.us/img690/439/deneb.jpg

tylko te tempy trochę za duze chyba są ?

może zmienić napięcie na niższe np.1.25v ?

Ja mam chyba 1.375 V z biosu, chłodzenie box i leci 3.5 GHz od jakiegoś pół roku czy nawet dłużej - kupiłem do niego nawet scythe infinity, ale nie chce mi się go założyć i chyba na allegro puszczę :P Mam swoje doświadczenia z procesorami i nigdy zbytnio nie przejmowałem się napięciem - oczywiście nikt nie mówi, by dawać 1.6 V, ale 1.4 V nie miałbym oporów, o ile by bylo full stable i tempy spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod WC def vcore i 1,12v na NB ze względu na 4 kości ram. Procesor w pełni stabilny, pracuje już dobę.

 

3417938[/snapback]

a zapytam z ciekawości kręcił ktoś x4 940BE ? bo takiego obecnie posiadam tylko czekam na płytę pod niego. Ile stabilnie chodzą (przeważnie)

HDZ940XCJ4DGI

0919FPMW

 

Mój robił 3,5 na vdef, większość spokojnie do 3,4 daje radę. Na boxie udało mi się go stabilnie do 3,9 puścić na +0,1v ale grzała już była.

Edytowane przez BuMeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem phenoma x2 545 od memla i mam problem z odblokowaniem rdzeni. Mobo to Asrock A770DE+. Po włączeniu ACC na auto komp albo zawiesza się na bootscreenie, albo od razu po post screenie wywala mi błąd spowodowany zmianą sprzętu i każe naprawiać system z płytki, przy czym też się zwiesza.. Podniesienie napięcia nawet do 1,5V nic nie daje. Wie ktoś co mogę zrobić poza zmianą mobo?

Edytowane przez Hejger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jest jakaś dodatkowa funkcja w biosie, którą trzeba włączyć, albo wyłączyć, a ja o tym nie wiem? Czy wystarczy przestawić acc na auto?. Starsze biosy właśnie testuję.

 

Hahaa! Na starszym biosie wszystko działa. Jednak nie zawsze najnowszy bios jest najlepszy :D Dzięki za pomoc

Edytowane przez Hejger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość nowyuser

HA HA HA

 

Tyle razy memel sie wypowiadał o nowych to ulepszonych, najlepszych biosach do asrocka to nikt go nie chciał sluchac. odosobniony przypadek wołali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HA HA HA

 

Tyle razy memel sie wypowiadał o nowych to ulepszonych, najlepszych biosach do asrocka to nikt go nie chciał sluchac. odosobniony przypadek wołali

Skąd ty go znasz, jak dziś dopiero się zarejestrowałeś? Mhm...

 

 

Ja we wtorek dostaję w swoje ręce Gigabyte'a MA785GT-UD3H. Phenoma II 550 0929APMW już przy sobie mam, niby się odblokowuje na Asrocku - zobaczymy :)

Edytowane przez Fistach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...