Skocz do zawartości
Janekk

I Am Alive

Rekomendowane odpowiedzi

Na trwających właśnie targach E3 2008 w Los Angeles pokazano przed chwilą debiutancki trailer najnowszej gry UbiSoftu - I Am Alive. Zobaczcie sami, warto:

 

http://www.gametrailers.com/player/36321.html

 

I Am Alive będzie grą akcji utrzymaną w klimacie “survival-thrillera” (all rights reserved - Gabor). Na rynku pojawi się w lutym przyszłego roku i ukaże się na PlayStation 3, Xboxa 360 oraz komputery osobiste.

 

Patrząc na powyższy trailer zapowiada się ciekawie - kolejna gra, o której wcześniej nie słyszałem trafia na moją listę najbardziej oczekiwanych tytułów.

 

Wstępną datę premiery I Am Alive ustalono na wiosnę 2009 roku.

Edytowane przez rmvbhd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Am Alive będzie grą akcji utrzymaną w klimacie “survival-thrillera” (all rights reserved - Gabor). Na rynku pojawi się w lutym przyszłego roku i ukaże się na PlayStation 3, Xboxa 360 oraz komputery osobiste.

(...)

Wstępną datę premiery I Am Alive ustalono na wiosnę 2009 roku.

To w końcu kiedy wyjdzie? :wink:

 

Trailer fajny, ale o czym ta gra ma właściwie być??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co dokładnie patrzę na relacje z targów E3 ta gra ma być tylko na konsole ( :mur: ) A co do trailera jest niesamowity :)

"I Am Alive is an upcoming action and survival video game by Ubisoft to be released on the PlayStation 3, Xbox 360, and PC. "

 

strona gry na IGN PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co dokładnie patrzę na relacje z targów E3 ta gra ma być tylko na konsole ( :mur: ) A co do trailera jest niesamowity :)

a co w nim niesaomwitego? zwykle intro do gierki z ktorego nic nie wynika. rownie dobrze moze zapowiadac survival jak i racera ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co w nim niesaomwitego? zwykle intro do gierki z ktorego nic nie wynika. rownie dobrze moze zapowiadac survival jak i racera ;-)

Akcja z wodą :] Ale trochę mi przypomina mieszankę z ...Mafia nawet postać bohatera jest troszkę podobna to bohatera nadchodzącej Mafii II ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra trafi do posiadaczy Xboxa 360, PlayStation 3 i – to szczególne zaskoczenie - Nintendo Wii, a nie jak się wcześniej wydawało, PeCetów. Niemniej ci ostatni powinni mocno trzymać kciuki, w końcu Assassin’s Creed na komputery nie sprzedał się źle, więc nowa gra może jeszcze zostać wydana na PC.

Źródło gry-online.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Am Alive to kolejna, po Assassin’s Creed, gra akcji, nad której produkcją czuwa Jade Raymond (na zdjęciu poniżej)

 

Dołączona grafika

 

Akcja została umiejscowiona w Chicago, dotkniętym straszliwym kataklizmem. Tłem rozgrywki jest rozgrywający się na świecie konflikt o ostatnie źródła wody. Zadaniem gracza będzie przetrwać w tych trudnych dla miasta warunkach. Twórcy zapowiadają, że I Am Alive będzie wymagało od gracza myślenia i szybkiego reagowania na ciągle pojawiające się, nowe zagrożenia. Ponadto niektóre z podjętych podczas zabawy korków będą miały wpływ na dalszy rozwój wydarzeń. Niestety, nie wiadomo nic więcej. Jade zapewnia że tytuł dostarczy użytkownikom wielu emocji związanych głównie z trudnymi decyzjami, które trzeba będzie podejmować podczas zabawy. Na więcej szczegółów trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Pierwszy teaser mnie bardzo zaciekawił, a ten mi sie nie podoba wcale, nie mój typ rozgrywki, bo nie lubie Tomb Raiderów czy Unchartedów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie grałem, ale ogladałem całą na yt i specyficzna gra, coś jak Mirrors Edge(mi ją bardzo przypominała) ma też coś z Assassina C.

Dużo takiego kombinowania jak w dane miejsce dojść/coś zrobić no i po drodze trzeba kogoś czasem zanihilować.

Choć bardzo krótka to mocno wciaga. Mi się podobało to co widziałęm jeśli o to pytasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem na konsoli. coz, gra jest dosyc specyficzna. oprawa graficzna prosta. przez co to nadaje klimat samej grze. duzo wspinaczki i kombinowania na budynkach. dodatkowo na jakims etapie gry dochodzi nam dziecko na plecach do targania :)

to takie prostsze Last Of Us :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek się coś nie rozwinął.

 

Zaczynam właśnie grać.

Mam problem z padem x360. W skrócie - nie działa. Próbowałem znaleźć rozwiązanie i owszem wiele osób miało problem z padem, ale z wersją bezprzewodową. Ja mam pada na kablu i fix coś nie bardzo chce działać.

Ktoś kto grał może kojarzy ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to po ostatnich hitach-gniotach czytam uważnie recenzje które nie są zbyt pochlebne, jak zresztą przy wiekszości ostatnich produkcji, doszło do tego że więcej gram na smartfonie niż na PC :D

 

[OT]

Dlatego odpala się gry sprzed 2-6 lat które do tej pory się nie skończyło + DLC za grosze :P

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...