Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z okazji akcji because we may są duże obniżki wielu dobrych gier na appstorze, ale też na google play, steamie itp. Łapcie póki tanio, bo 1 czerwca koniec akcji. PS. Co polecacie? Chyba się szarpnę na osmos, sword & sworcery a wziąłbym jeszcze parę fajnych rzeczy.

 

http://www.becausewemay.com/index.html

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem słyszę to wszędzie, ale jak patrzę na trailery i recenzje na youtube, to jakoś się nie jaram. Tak samo miałem z Rolando. Jak pierwszego ajfona kupiłem, to wtedy wszyscy się rozpływali nad tą grą, a mnie się znudziła po paru etapach. WOG wydaje mi się bardzo podobne.

 

PS. Because we may to nie jedyna świetna wiadomość dzisiaj. Apple wprowadza stałą promocję free app of the week. Na pierwszy ogień poszło Cut the rope experiments. Niestety ja już swoją kupiłem za 69 pensów. Łapać bo gierka przednia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Note to Self: Siri Not Just Working for Me, Working Full-Time for Apple, Too | ACLU of Northern California

 

Everything you say to Siri is sent to Apple, analyzed and stored. Personal information relating to your Siri query is also sent. And Apple reserves the right to share this information with partners and related services.

:blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już updatowałem i zjailbreakowałem ipada, któremu za nic w świecie nie mogłem wgrać 5.0.1 i skończył z 5.1

 

Aha i do tego dzisiaj jest jeszcze wyprzedaż gier EA http://dailydeals.eamobile.com/mcs/publish/3250/46423

 

Zaprawdę dobry to dzień dla naszych sprzętów. ;-)

 

EDIT: Nosz kufa, za wcześnie się cieszyłem jednak to że pisało "recovery succesful", to znak że jailbreak się nie udał, a nie, że jest gotowy. Za cholerę nie chce przejść bez powodu, wielu ludziom się to dzieje i ogólnie zawsze tak mam że jak coś z jb może pójść nie tak, to akurat u mnie pójdzie... Ostatni bezproblemowy jb chyba miałem w 2g na 3.1.3 ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

EDIT: Nosz kufa, za wcześnie się cieszyłem jednak to że pisało "recovery succesful", to znak że jailbreak się nie udał, a nie, że jest gotowy. Za cholerę nie chce przejść bez powodu, wielu ludziom się to dzieje i ogólnie zawsze tak mam że jak coś z jb może pójść nie tak, to akurat u mnie pójdzie... Ostatni bezproblemowy jb chyba miałem w 2g na 3.1.3 ;-)

 

Ostatnio to norma ... z poprzednim dopiero wersja 0.3 działała jak należy abym i teraz nie musiał czekać do 2.3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Z pierwszym redsnowem dla 5.0.1 walczyłem chyba pół dnia i nic. Parę dni później wyszła kolejna wersja i udało się bez problemu.

 

Tutaj też udało się rozwiązać problem:

 

Twórcy absintha chyba to przegapili, ale jb nie zrobi się jeśli robi się update softa przez ota update albo klasycznie przez itunesa. Trzeba zrobić restore: Wyłączone urządzenie podłączyć kabelkiem trzymając wciśnięty przycisk home i wtedy absinthe leci gładziutko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Z pierwszym redsnowem dla 5.0.1 walczyłem chyba pół dnia i nic. Parę dni później wyszła kolejna wersja i udało się bez problemu.

 

Tutaj też udało się rozwiązać problem:

 

Twórcy absintha chyba to przegapili, ale jb nie zrobi się jeśli robi się update softa przez ota update albo klasycznie przez itunesa. Trzeba zrobić restore: Wyłączone urządzenie podłączyć kabelkiem trzymając wciśnięty przycisk home i wtedy absinthe leci gładziutko.

 

Hym ja tam zawsze wgrywam nowy soft przez restore bo: 1. czysty system 2. musze wykonać kilka czynności zanim odtworzę kopie (opisane w FAQ). Dlatego też nie miał bym tego problemu :)

 

A tak dodatkowo dzisiejsza zabawa z LockScreen'em :)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam Unfold. Ładne ale trochę niedorobione. Czasem się wysypuje i poza tym chciałbym się pozbyć ikonki, napisu, dźwięku blokady który mam wyłączony a z unfoldem i tak jest, i żeby można było przeciągać z dowolnego punktu ekranu.

 

Zakupy na dziś:

Osmos - 69p

GTA Chinatown Wars - 69p

Superbrothers Sword & Sworcery - 69p

Dream Track Nations - gratis

Anodia - Gratis

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam fold to unlock, ale jeszcze czasem się wysypuje. Poza tym chciałbym się pozbyć ikonki, napisu, dźwięku blokady który mam wyłączony a z unlockiem jest, i żeby można było przeciągać z dowolnego punktu ekranu.

 

Dużo byś chciał i wszystkie wymienione "zachcianki" należy kierować do dewelopera tej modyfikacji :) No może poza "ikonką" (rozumiem strzałką) gdyż znajduje się ona w /Library/ApplicationSupport/Unfold/Unfold.bundle/slide@2x.png i wystarczy podmienić na przeźroczysty PNG, lub za pomocą Winterboard:

 

Bundles: de.maxner.unfold

File: slide@2x.png

 

Kwestia napisu "fold to unlock" to napisałem do autora czekam może odpisze, natomiast co do reszty cóż może w kolejnych wersjach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Tak sobie tylko narzekam. Dla tego jeszcze nie wywaliłem, bo wiem, że to pierwsza wersja i jeszcze może się dużo poprawić.

PS. Miałem napisać, w poprzednim poście ale gdzieś mi uleciało: Mistrzowsko grafiki zrobione masz. Szczególnie jak ten przycisk do aparatu jest wkomponowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale apek z cydii już tak łatwo nie przywrocisz. Chyba ze jestem do tylu i już jest 100% pewny sposób

 

Sent using Tapatalk

 

Samych pakietów nie ale repo i ich ustawienia bez problemu, a jak już to masz i listę tego co miałeś to dodanie do kolejki i wciśnięcie raz instaluje to 5 góra 10min :)

 

EDIT:

 

Heh już mamy Absinthe v2.0.1 :)

 

EDIT2:

 

Dziś w końcu zabrałem się za iOS5.1.1, podsumowanie:

 

- iPhone 4s: bez problemów, wszystkie paczki z Cydii jakie działały na 5.0.1 działają i na 5.1.1 więc pełen sukces :)

- iPad 2: też bez problemów jedynie Belfry (paczka jedynie przydatna na iPad zawiera aplikacje z iPhone które nikt nie wie czemu nie znalazły się na iPad np. Pogoda, Giełda, Kalkulator itp.) nie jest kompatybilny z 5.1.1 ale mam nadzieję na szybki update :)

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce wam się tak zmieniać te iOS jak tam mało co się zmienia

 

Sent using Tapatalk

 

Ne, nie chce się i dla tego nie robię na ajfonie. Tylko jak ipada za darmo dostawałem, to był na nim 3.2, a 5.0.1 za chiny ludowe nie umiałem wgrać, więc stanęło na 5.1 i dopiero teraz zrobiłem jailbreaka. Też czekam na belfry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumplowi przydarzyła się fajna Historiia,ale nie tak fajna dla Ip 4 leci sobie nad Nowym Targiem pod nogami jakieś 2000m ASL

dzwoni do żony ze dolatuje do 130km nagle upsss i telefon wypada :lol: ląduje i dzwoni na tel okazuje się że jest sygnał :blink:

pancerna sztuka z tej 4rki

nie stety bateria pada i telefon przepada

 

ciekaw jestem w jakim jest stanie

Edytowane przez kwscore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumplowi przydarzyła się fajna Historiia,ale nie tak fajna dla Ip 4 leci sobie nad Nowym Targiem pod nogami jakieś 2000m ASL

dzwoni do żony ze dolatuje do 130km nagle upsss i telefon wypada :lol: ląduje i dzwoni na tel okazuje się że jest sygnał :blink:

pancerna sztuka z tej 4rki

nie stety bateria pada i telefon przepada

 

ciekaw jestem w jakim jest stanie

 

Heh no niezły "przypadek" ale obawiam się że szkło się mogło potłuc :P

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Darmowa elektrownia atomowa w postaci VirtualDub'a albo znakomity, prosty HandBrake

2. Safari ma chyba funkcję read it later która zapisuje strony do pamięci by je później móc odczytać?

 

1. A po JB nie można ustawić 720p 30fps?

2. Czyli nie wystarcza pamięci. Myślałem, że się od tego uchronie na ios, ale najwidoczniej nie.

 

3. Czy istnieje jakis tweak, po którym wszystkie playery video(np BUZZ) globalnie widziałyby zawartość. W androidzie przegrywalem teledyski na karte i playery same wyszukiwały zawartość do odtworzenie, a tu jakieś dziwne kombinacje przez itunes pod dany player, chore.

4. Jakie repo polecacie?

5. Jaki player mp3, bo standardowy jest słaby i czy tu również trzeba przewalać wszystko przez itunes, aby zostało widziane przez iphone?

6. Pogoda od yahoo jest git, ale nie łapie mojej wioski co w zamian?

7. Gielda też ok, ale bez pl - macie coś innego?

8. sbsettings jakie ciekawe tweaki polecacie?

9. Co z cydii must have?

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też macie wrażenie, że ostatnie wersje iOS nie mają w sobie nic ciekawego (nie mówiąc już o wow-factorze)? Nudy, nudy, nudy.

 

W iOS5 dali NC więc było na co czekać ale iOS6 hym ... Jakoś bez szaleństw ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...