Skocz do zawartości
racegrid

Colin Mcrae Dirt 2

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam kupuje z UK :) i jest jeszcze taniej w przypadku gier na X360, PS3. taki DIRT2 jest za 24funciak + 3funty wysyłka i mamy za ~130zł w 3dni jest przesyłka.

http://www.shopto.net/PC/VIDEO%20GAMES/PCC...20DiRT%202.html

 

tylko jest jedno ale, wole wersje na PS3 jak juz bo obsługuje moje koło G25.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

ja tam kupuje z UK :) i jest jeszcze taniej w przypadku gier na X360, PS3. taki DIRT2 jest za 24funciak + 3funty wysyłka i mamy za ~130zł w 3dni jest przesyłka.

http://www.shopto.net/PC/VIDEO%20GAMES/PCC...20DiRT%202.html

 

tylko jest jedno ale, wole wersje na PS3 jak juz bo obsługuje moje koło G25.

Tak tylko jest to UK version. Ja wole iść do sklepu lub kupić w sieci i mieć wersję PL :) No ale przy konsolach gdzie wersje PL nie są standardem to rzeczywiście się opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

http://www.thehut.com/games/platforms/xbox...2/10048198.html

 

147 zł łącznie z wysyłką. Tylko zapewne powiesz że kupno za granicą też cie nie interesuje. Tak się składa że w przypadku nówek prawie zawsze za granicą jest taniej, także w momencie premiery. Ja dałem we wrześniu niecałe 180 zł w tym sklepie, jakoś nie płakałem.

 

Widze w sklepie podanym wyżej jest jeszcze taniej jeśli wysyłka za 3 funty (a wersja na X360 jest za 18.85 funtów).

 

@chronic - no widzisz, ale dla mnie większość polskich wydawnictw odpada właśnie przez to że są PL. Tak więc tu też każdy lubi co innego, i nie ma sie co kłucić.

 

 

Zresztą nie wiem co to znowu za wojna. Czemu zawsze konsolowcy PC-towcy muszą się gryźć z konsolowcami?

Owszem jak sie nie chce grać na najwyższych detalach to nie trzeba non stop robić upgrade-ów, tylko wtedy nie ma też przewagi graficznej, a i tak nie każda gra chodzi dobrze.

Do FullHD, AA i max detali trzeba mieć zawsze mocny sprzęt, a to nam zje dużo kasy przez te kilka lat.

 

Ceny gier konslowych zawsze były droższe i tak zostanie. Konsole są tanie, no i przede wszystkim rzadko kiedy developerzy robią sobie jaja z graczy.

Rynek gier PC od długiego czasu jest dziwny, i czasami nie poważny, coraz więcej badziewnych portów z konsol, a ile to gier wogóle nie wychodzi na PC.

A co z Modern Warfare 2? A co ze Steamem? Oni sobie robią maksymalne jaja z ludzi.

 

Ja właśnie po to kupiłem konsolę na początku roku. Nie patrze na to jakie mam ustawione detale, nie patrze na FPS-y, nie zastanawiam się czemu sie gra wykrzacza i są jakieś błędy - siadam i gram.

PC jest dla mnie obecnie drugą platformą do gier, na której zresztą prawie nie gram. Ciąglę myślę czy zrobić upgrade w przyszłym roku czy nie. Bardziej skłaniam się ku temu by nie robić, bo jak pomyśle ile musze wydać (musiał bym zmienić praktycznie wszystko, od mobo po zasiłkę) to mi ktoś po głowie puka.

 

Można jeszcze na to patrzeć pod kątem w ile gier gramy. Ja gram tylko w kilka gier rocznie (mówiąc o premierach, nie o starych tytułach), rzadko więcej niż 3 czy 4, tak więc wydanie "masy kasy" na kompa jest bez sensu, a konsolę kupiłem raz i starczy do premiery następnej generacji (oby za te trzy lata). Oczywiście można doliczyć koszty wysyłki na serwis te 2/3 razy, bo to niestety jest nieuniknione w takim okresie czasu. Tutaj plus dla PC.

 

A tekst o padach, kablach itp był bez sensu. Nie masz nic takiego do kompa? Ja pada i kabel HDMI miałem z konsolą, więc jedyne co musiałem kupić to akumulator z ładowarką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh po co ta niezdrowa podnieta? :) Dostalem wersje DiRT 2 przedpremierowa na PC i fakt jest taki, ze szalu nie ma - dobra giera i tyle, ale nic nadzwyczajnego. Fajnie sie smiga, dobry model jazdy oraz uszkodzen i tyle :> A czy to konsola czy PC, to akurat niewiele zmienia.

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A niby dlaczego konsoli nie podepnie do monitorka? Bo z bliska będzie słaby obraz? Jak miałem dawniej biurko i CRT 19" to grałem w rozdziałce 1024x768 która mi w pełni wystarczała, tak więc tak samo mógłbym grać na konsoli.

Pad na krzesle? A co to przeszkadza? To lepsza będzie klawiatura tylko dlatego że siedzimy na krześle i blisko monitora? Nie bardzo rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Pograłem trochę w demo. Na max detalach gra wygląda bardzo ładnie grałem tylko na DX9 ale gra wygląda o wiele lepiej niż na konsolach. Chodzi średnio ;/ na max detalach i 1650x1080 mam 20 klatek ale da się grać. Menu jest trochę zagmatwane no i gra lubi z menu się do windowsa wysypać.

 

Tutaj screeny w max detalach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Tylko nie wiem co się dzieje czasem w połowie wyścigu potrafi się zrobić tak

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

A jak sie gra?

Płyniesz czy jedziesz?

Płyniesz. Nawet kierownicy nie podłączałem bo na klawie ma się wrażenie, że auto samo jedzie :P Fizyka w sumie podobna do jedynki czyli jak dla mnie trochę za słabo bo jedynka w połowie już mnie znudziła, brak przyjemności z jazdy nie zachęcał do grania.

 

Aha no i woda jest dosyć fajnie zrobiona, jak wjeżdżasz w kałużę to czujesz opór, nawet mi odstający zderzak urwało po wjechaniu w kałużę!

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 klatek to troche malo, ale nic, odpale u siebie i zobacze jak to chodzi

 

edit: caly ten szum o wymagania, a na preset'cie ultra z msaa x8 mam 60+ fps

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

A jak się fizyka podoba? Bo mi jazda w tej grze nie sprawia wcale przyjemności a w wyścigach to akurat dla mnie najwazniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

chronicsmoke to jak będzie z tym linkiem do tego demka/bety czy co tam grałeś ? Grafika już widzę, że ładniejsza niż na klocku. Wiem bo grałem.

:lol2:

Robiłem screeny na najniższych detalach żeby wkręcić wam, że gra jest do niczego ;) Błędów żadnych też nie ma no ale chciałem zrobić przyjemność tym co mówią, że każdy port na PC to g*wno.

 

Gram na C2D 2.8Ghz i 8800GT w 1680x1050 z 2xMSAA na full detalach i nigdy nie spada poniżej 30. Na tych detalach ze screenów jest 120FPSów ;]

 

Tylko przyjemność z jazdy bardzo mała:/ Już lepiej mi się grało w RC99.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem i powiem ze jesli chodzi o grafike to trailery i "screeny" promujace gry od codemasters trzeba traktowac jak opowiadanie bajek dla dzieci. Wiem ze to bylo wiadomo juz od dawna ale teraz po raz kolejny po wlaczeniu gry i porownaniu jej grafiki do tej z zapowiedzi mialem mine typu :zonk: Rozbryzgujaca sie woda z blotem na szybie wyglada bardzo sztucznie i strasznie wyroznia sie na tle reszty grafiki. A model jazdy jak zwykle, lekko z [gluteus maximus] ale widac poprawe wzgledem poprzedniej czesci. Nie iwem skad te informacje ze wymagania zabijaja. Na moim zlomie w 1280x960 (all high, AAx4) smiga az milo, nie wiem ile klatek bo leje na to, plynnosc jest taka jaka wymagaja gry tego typu.

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzal ktos jak z tym dx11? :>

 

@chronic daj mi nr do swojego dilera  :lol:

problem w tym ze w grze nie ma opcji do wyboru trybu, gra automatycznie dobiera zaleznie od posiadanego sprzetu, patrzylem w config u siebie i jest napisane dx 11 true

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

ale nie wiem co masz teraz na mysli? grafike?

Grafika i model jazdy. To Mitsubishi lata 150 po szutrze bokami, fajerwerki podczas wyskoków buggy i grafika z dużą ilością bluru i bloomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

A ja miałem nadzieje na esencje Collin MacRae 2 ehh...

A co było esencją CM2? Ostatnio grałem i tam model jazdy jest równie arkadowy. O tym, że Dirt nie będzie miał nic wspólnego z WRC wiadomo od dawna ;)

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika i model jazdy. To Mitsubishi lata 150 po szutrze bokami, fajerwerki podczas wyskoków buggy i grafika z dużą ilością bluru i bloomu.

Nie ma bloomu tylko jest hdr , grafika kiepska , fizyki nie ma :lol2: , a wymagania sprzętowe niskie :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...