Skocz do zawartości
Kaeres

Nasze furki

Rekomendowane odpowiedzi

eeeee, allroad ma bude A6 Avant a mój ojciec mieści się między tirami, szczerze mówiąc to bardziej podoba mi się audi od hondy bo lubie "duże" i komfortowe samochody

P.S.

ten diesel 2.5 to miał 180 czy 163 Km bo są w konciernie VW dwie wersje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie Toyota Corolla 1,8D XL diesel 68KM rocznik 1990 - auto jest nie do zdarcia spalanie 5,5-6l, nie jest zbyt dynamiczne-vmax 160 po dłuuuuugim rozbiegu ale za to super niezawodne i oszczędne.

Za 3 tygodnie Corolki dosiada braciszek a ja wskakuję w Nubirę kombi Van 2.0 CDX 2000 rocznik, pewnie będę musiał dać ją do gazownika :(, ale za to pociesza mnie odliczanie VATu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam nic :( Tramwajem codziennie poginam :( Ale jeździłem już paroma autami - bobem, dużym fiaciorem, Cariną, Fordem Courierem, IVECO TURBO DAILY (super efekt - wszyscy <span style="color:red;">[ciach!]</span>ją na skrzyżowaniach), Yaris, Tavria, tuningowana Łada 2107, Toyota Hilux...

 

No i zaliczyłem 25-cio kilometrowy korek (stałem tak mniej więcej na 8 kilometrze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przejme po mamusi Opla corse 1,2 75HP 160Vmax jechalem na paliwie 95 z orlen moze cos by dalo to z shela ale narazie nie bede prubowal:)Przyspieszenie mialem 0-100 12s Jak na moje potrzeby narzie stytknie potem jak sie dorobie moze vectra 2,0 16v lub passat 2,5 V6(ale to tylo mazenia narazie):)

pozdro

Passat nie ma takiego silnika :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chevrolet Lumina 1992. 3.1 litra V6.

od zera do 60 mil w jakies 9 sekund.

Najwiecej jechalem 105 mil (jakies 168 km/h)

Spoko furka

Taka jak na zdjeciu tylko biala.

Dołączona grafika

Ile przelozen ma skrzynia, tam jest automat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chevrolet Lumina 1992. 3.1 litra V6.

od zera do 60 mil w jakies 9 sekund.

Najwiecej jechalem 105 mil (jakies 168 km/h)

Spoko furka

Taka jak na zdjeciu tylko biala.

Dołączona grafika

Ile przelozen ma skrzynia, tam jest automat ?

Automat, automat. To wlasnie mnie najbardziej denerwuje.

Ma piec przelozen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśle że to automat(większość aut w usa to automaty bo tam leniwi mieszkańcy są :wink: )

To nie przez leniwosc. Tutaj na manualnej skrzyni dlugo bys nie pojezdzil.

Szybko bys sprzeglo zajechal. Co chwila tylko ruszasz i stajesz ruszasz i stajesz. Dlaetgo w USA automat jest lepszy bo tak szybko go nie zajezdzisz.

A musze wam powiedziec ze tutaj to jest przesrane. Maxymalna predkosc na autostradzie to 65 MP/h. Przejebka... Ale coz czasem trzeba zlamac troche przepisow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audi A3, 1.8T 180KM, 0-100km/h 7,5 sek. Vmax 232km/h (instrukcja), Vmax 243km/h (ja)

na obwodnicy testowale???

Hehe, no jasne. Ale taką prędkość można osiągnąć dopiero wieczorkiem (w wakacje) na odcinku Szadółki-Pruszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest taki odcinek jak sie jedzie z warszwy do wyszkowa że można te 200km/h jechać , jest tam kilku kilometrowa autostrada :wink:

btw. kiedyć jechałem z rodzicami na autostradzie pod wiedniem i koło nas(jechaliśmy 160) przemknęło ferrari testarossa (albo f40) z jakimś 20 latkiem w kombinezonie fabrycznym ferrari(podejrzewam że jakiś schumacher). automatycznie wszystkie samochody (nawet BMW 750il) zjeżdżały na prawy pas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przejme po mamusi Opla corse 1,2 75HP 160Vmax jechalem na paliwie 95 z orlen moze cos by dalo to z shela ale narazie nie bede prubowal:)Przyspieszenie mialem 0-100 12s Jak na moje potrzeby narzie stytknie potem jak sie dorobie moze vectra 2,0 16v lub passat 2,5 V6(ale to tylo mazenia narazie):)

pozdro

Passat nie ma takiego silnika :lol:

I tu sie mylisz bo ma .Dokladnie jest to kombi moich znajomych jak byk napis w dowodzie 2,5 V6 :)To nie jest ten najnowszy passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...