Skocz do zawartości
Powerslave

Need For Speed Shift

Rekomendowane odpowiedzi

Musze powiedziec, ze ze wszystkich aut w tej grze najlepiej jezdzi mi sie murcielago lp640, bez "workings" bo po tym mam wrazenie ze to auto zamiast AWD staje sie RWD.

 

A mam jeszcze jedna watpliwosc co do niektorych opcji tuningowych w tej grze. Podczas zakupu mozemy patrzec na standardowe "paski" osiagow albo szczegolowa liste. No i wlasnie tutaj pojawia sie pare wisienek. Np w jednym samochodzie, nie pamietam teraz jakim, wzmocnienie turbo pogarszalo przyspieszenie 0-100km/h o 0,01s a polepszalo (!) hamowanie 100-0km/h o 0,01s. :damage_wall:

 

Do tego dochodza jeszcze swietne kwiatki fizyki, samochody AWD sa nadsterowne na zakretach (np audi r8) a RWD (bmw e92) wychodza przodem mimo gazu w podlodze.

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dakota Tri-Oval i Nissan GTR V-Spec : 33.056s  :)

 

 

EDIT : Mógłby się ktoś przejechać Zondą R albo czymś z klasy 4tej i mi powiedzieć wynik ? ;) Ciekawi mnie ile GTR odstaje od super-carów.

21dno punktowe murcielago 33.400 i to najlepszy czas.zonda prawie 34 sek.To nie jest tor do porownywania samochodow.Przejedz nurburgring i mozesz podac wynik.Ja mam 7;01 lub cos takiego nabite lambo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dakota Tri-Oval i Nissan GTR V-Spec : 33.056s  :)

 

 

EDIT : Mógłby się ktoś przejechać Zondą R albo czymś z klasy 4tej i mi powiedzieć wynik ? ;) Ciekawi mnie ile GTR odstaje od super-carów.

Murcielago Dakota Tri-Oval 32.480s, Nordschleife 6:22.330s, a Zondą R miałem jakieś 6:29s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas jazdy Bugatti Veyron w ostatnim wyścigu pierwszej serii wyścigów NFS Live (Road America) resetuje się komputer. Po raz pierwszy na drugim okrążeniu - po prostu rozwaliło cały obraz i zresetowało. Myślałem, że to jakiś przypadek i zdecydowałem się spróbować jeszcze raz. Pierwsze trzy wyścigi bez problemów i już myślałem, że będzie ok, ale na Road America, tym razem na czwartym okrążeniu, znowu to samo. Gram na pierwszym patchu i Real Modzie. Czy jest to jakaś przypadłość gry? To coś uniemożliwia mi przejście gry do końca... Nie za bardzo mi się chce od początku po raz trzeci jeździć wiedząc, że i tak na ostanim wyścigu wszystko (prócz punktów i gwiazdek) pójdzie w ....

Edytowane przez Miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Murcielago Dakota Tri-Oval 32.480s, Nordschleife 6:22.330s, a Zondą R miałem jakieś 6:29s.

McLaren F1 Tri-Oval 33.850, Nordschleife przejechałem raz żeby się zapoznać z trasą, więc czas naturalnie nie miał znaczenia - 8.05s

 

Do tego dochodza jeszcze swietne kwiatki fizyki, samochody AWD sa nadsterowne na zakretach (np audi r8)

Akurat to jest zgodne z prawdą - odsyłam do testu Audi R8 w TOP GEAR wersja papierowa - cytat: "Audi R8 V10, trakcja 4x4 z dominacją tylnej osi przejęta z Gallardo [...] na drodze straszący nadsterownym tyłem."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do znawcow tematu.

 

Mam problem z shift'em a mianowicie nie moge go za nic uruchomic gdyz wywala mi blad:

 

Dołączona grafika

 

I tak sie dzieje na swiezo zainstalowanej grze, po wgraniu patch'a, po wgraniu patch'a nr 2 tez.

 

Sterowniki: 195.62 WHQL

System: Windows 7 Home Premium 64bit

 

Ma ktos moze pomysl co jest nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś podkręcone? Ja bym spróbował wszystko odkręcić i spróbować na def uruchomić? Rzeczywiście dziwny problem.

Wszystko na stock.

 

Najnowsze stery do physx ze strony nv, najnowszy dx zainstalowany???

Stery physx te co byly w paczce. Juz ciagne najnowsze physx ze strony i dx

 

PS.

 

Sciagam: DirectX End-User Runtimes (August 2009) i PhysX 9.09.1112

 

PS. 2

 

Po instalacji - bez zmian. Dalej sie sypie gra.

Edytowane przez Malik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeinstaluj gre od nowa.

Tak zrobilem i nic nie pomoglo... no nic szukam dalej powodu.

 

PS.

 

Udalo sie :)

 

Znalazlem info ze jesli ktos ma SLI to wylaczyc przed instalacja i pozniej uruchomic, oraz kolejna wskazowka - po instalacji gry przeinstalowac physx. Zroblem i zaczelo dzialac.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez Malik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

21dno punktowe murcielago 33.400 i to najlepszy czas.zonda prawie 34 sek.To nie jest tor do porownywania samochodow.

Widać, nawet prosty Oval wymaga umiejętności, kolega Seba66 robi Cię tą samą furą o 1s, a to dużo jak na ten tor. Mi się bardzo podoba, bo w przeciwieństwie do Nordschleife tutaj jest o wiele mniej miejsc, gdzie można popełnić błąd, a jednak widać jak bardzo różnią się umiejętności kierowców...

 

1 sekunda Seby widzę, że jest adekwatna do czasu na Nurburgring , ponad pół minuty. ;) Nice ! Przejadę, ale GTRem, bo nic innego jeszcze nie mam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Wyszły jakieś ciekawe mody ostatnio ( głównie na fizykę i AI)? Mam zamiar wrócić do gry i dokończyć karierę. Jak najlepiej grać? Z Patchem 1.2 czy z jakimiś modami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obczaj sobie te mody:

 

NoIntro&SkippableMovies

RealSmoke

AI OVERHAUL v1.31

REAL MOD_2.0b

Pro-Career-Mod-2.2

 

Jak dla mnie to jest podstawa zeby sie wogole brac za ta gre. ;]

Wszystko sciagniesz na http://forum.racedepartment.com/downloads....o=cat&id=70

 

Oczywiscie patch 1.02 tez trzeba miec.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obczaj sobie te mody:

 

NoIntro&SkippableMovies

RealSmoke

AI OVERHAUL v1.31

REAL MOD_2.0b

Pro-Career-Mod-2.2

 

Jak dla mnie to jest podstawa zeby sie wogole brac za ta gre. ;]

Wszystko sciagniesz na http://forum.racedepartment.com/downloads....o=cat&id=70

 

Oczywiscie patch 1.02 tez trzeba miec.

Z tego co pisza na forum skad sa te mody: REAL MOD_2.0b nie dziala z nowym patchem 1.02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Zaczne od tego,ze na starosć zachciało mi się zabawy i kupilem sobie NFS Shift i do tego Driving Force GT. I tu jak widze prawie u wszystkich zacząl sie problem....prowadzenie aut.

Przeczytalem wasze forum i wiele innych. Co forum to inne ustawienia.

Troche sie zawiodlem bo z kierownicą jezdzi się tragicznie. Próbowałem już wiele ustawien i w sterownikach i w grze,jest lepiej ale jeszcze nie do końca.

Czy mógły ktoś mi pomóc ustawić paremetry gry i sterowników kierownicy tak aby sie zgrywała i było ok?

W sumie sterowniki to mam ustawione tak jak polecacie.Kąt 300 wstrząsy 100,0,0 . Centrowanie 0.Nadsterownosc w grze w tuning też ustawiona.

 

Kolejna sprawa...mam już zainstalowanego patcha. Teraz chcialbym usunac rozmycie kokpitu i mam problem z zalogowaniem,nie wiem o co chodzi w ty : "Can you spell? " ? Co mam tam wpisać ?

Jeśli ktoś ma ochote to prosiłbym ewentualnie na gg 7434047

I nie wkurzajcie sie ale mam już dosć prób,testów,przestawiania ciągle wszystkiego.

Edytowane przez pawelpp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby pobrac mody z tego forum co podajecie musze sie zarejestrowac/zalogować.

A co do prowadzenia to mam wrazenie jak bym jechał ze zrypaną przekładnią kierowniczą,która ma za...ste luzy albo jak by wspomaganie raz nie działalo raz działalo i kiera lata jak.....

Poradzcie coś. Bo ja dopiero z forum wiem co to patche ,co to mody,hehe

Edytowane przez pawelpp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdżę w shifta na driving force gt i dla mnie gra się extra (może ten entuzjazm z racji ,że mam kierownicę od 3dni;p)

Nic nie kombinowałem w sterownikach, a w grze mam włączoną asystę kierowania na low - jak to wyłączę to zaczyna się dziwnie jeździć(dziwnie majta na lewo i prawo), może to masz wyłączone... ( nie flamować mnie;D ale dopiero stawiam pierwsze kroki w jeżdżeniu na kierownicy)

Edytowane przez Milkman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj entuzjazm byl rownie wielki bo na shifcie pierwszy raz gralem z nowa kierownica.

Wszystko bylo fajnie do czasu az po raz n-ty nie zagralem w grida - od tego czasu nie ruszam juz nawet shifta. Moze i grid nie jest az tak realistyczny ale cala reszta bije shifta dalej na glowe.

Duzo lepsze AI, ktore nie wpiernicza w gracza na kazdym zakrecie - na niektorych wyscigach bylo gorzej niz na multi bo nawet z pierwszego zekretu nie dalo rady wychodzic, grafika na rownie wysokim poziomie zwlaszcza po modzie na oswietlenie - grafika nie jest juz taka zolta, duzo mniejsze wymagania, auta nie skacza jak gumowe pilki. Fakt nie ma super tuningu i super samochodow ale i tak dla mnie grid jest o wiele lepsza gra.

 

To tak pol-ot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja już troche pozmienialem w ustawieniach gry i w sterownikach kierownicy.

Ale nadal nie wiem jak sie zarejestrować na forum Racedepartment: "Kolejna sprawa...mam już zainstalowanego patcha. Teraz chcialbym usunac rozmycie kokpitu i mam problem z zalogowaniem,nie wiem o co chodzi w ty : "Can you spell? " ? Co mam tam wpisać ?"

 

A tak na marginesie , to popróbowałem różne dema gierek (nie wszystkie widziały kierownice) ale w porównaniu do nich prowadzenie i feedback w Shifcie to kaszana.

Edytowane przez pawelpp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,ja to wiem,trzeba przeliterowac,ale co ??? Żadnych obrazków tam nie ma. Jest pytanie,coś tam o Ferrari,próbuje wpisać i nie pasuje. Czy naprawde nikt z was nie wie o co chodzi ?

Co do ustawien to już kolega z innego forum mi podal ustawienia na których auta w miare jadą. Tylko te rozmycia jeszcze mi nie pasuja/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...