Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem Vietnam i pograłem jakies 2h. Nie mogę się odnaleźć z nowymi broniami <_< Inni trafiają bez problemu jakby przynajmniej grali z tydzień :blink: Generalnie mapy są olbrzymie, fajna jest górka spalona napalem, trzeba będzie więcej pograć i wczuć sie w klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak grałeś gustawem to odnaleźć się nie możesz, ci co grali pistoletem m60 m16 czy strzelbą bez problemu sobie radzą, moja recepta to m60 + magnum + dużo amunicji i biegnę przez dżungle jak rambo, ale heli i tak rządzi, z bystrym zespołem (2 kumatych strzelców + mechanik który naprawia w locie) można wygrać bez problemu mapę

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym naprawianiem w locie jest jakaś lipa. Siedzę sobie, mam "lutownicę" ale heli nie naprawia się tak jak to ma miejsce na postoju na zewnątrz pojazdu. O co tu kaman?

 

PS. Dla fanów Gustawa jest jeszcze RPG - może nie to samo ale jak ktoś lubi ;D Mi się świetnie gra Zwiadowcą z 3 snajperką od góry. Lepsza niż jakakolwiek w BC2 ;P

Edytowane przez Grinch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym naprawianiem w locie jest jakaś lipa. Siedzę sobie, mam "lutownicę" ale heli nie naprawia się tak jak to ma miejsce na postoju na zewnątrz pojazdu. O co tu kaman?

 

helka musi lecieć dość nisko aby szło ją naprawiać także cały zespół musi być zgrany, latając ponad drzewami helki nie naprawisz bo palnik nie działa na tej wysokości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie taka mechanika gry

moze tak sprawdzac czy naprawiajacy jest na ziemii

i jezeli latasz na wysokosci na ktorej mozesz naprawic z ziemii/dachu/czegokolwiek

to rowniez bedzie dzialac o ile jestes wewnatrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelec ze śmigłowca też może oznaczyć cel, a alternatywną bronią pilota jest rakieta, która może namierzyć cel.

 

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=QCCn--Ly8MU?fs=1&hl=pl_PL"></param><param'>http://www.youtube.com/watch?v=QCCn--Ly8MU?fs=1&hl=pl_PL"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=QCCn--Ly8MU?fs=1&hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moglibyscie mi drodzy koledzy powiedziec jak otrzymac klucz do vietnamu ?? kupilem to juz z 2 tyg wczesniej, otrzymalem wiadomosc potwierdzajaca zakup ale nic w niej nie ma, zadnego numeru, wrecz przeciwnie na samym dole wymalowane wielkimi literami ze nie potrzeba klucza, krew juz mnie zalewa :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

andrew777

 

Dzieki ,na Atacama Desert na jednym z serverow w UK goscie tak wymiataja w Heli ze nie ma szans czolgiem dluzej niz minute pogrzac :/

Lotkanaprowadzajaca z heli potem rakieta > mala seria =kaput , czasami podczas 3-4 sekundowego nalotu heli kasuja czolg z 100% tarcza ?

 

Przed chwila wchodzilem na trzy rozne servery i wszedzie tylko uzbrojenie podstawowe :/ cos im znowu padlo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie. Mój rekord to coś ponad 100 zabitych. O mam http://img29.imageshack.us/i/bfbc2game20101126203748.jpg/

 

Harry Lloyd: co to za klan ? Macie tam miejsca ? Jestem w jednym zagranicznym, ale przydało by się coś polskiego ;)

Edytowane przez sPiDeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To nie moje screeny, poza tym ja gram na konsoli. Dałem je pokazowo, bo wszędzie czytam że na wielu serwerach jest masakra i nie da sie grać przez to. Ja heli nie umiem latać, i nie cierpie gdy 50-tki nimi latają, bo wtedy nic sie nie da zrobić. Żeby to jeszcze heli ze sobą walczyły, albo ew. rozwalały same czołgi, a każdy zawsze napierdziela do piechoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wynik jest akurat z UH-60. Chcieliśmy swego czasu zrobić ponad 100 i się udało, ale tak to nie gramy bo nas od cheaterów wyzywają i wszyscy wychodzą. Dobry pilot i guner = pozamiatane. Harry Lloyd szukaj servów bez pojazdów wtedy jest najfajniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

andrew777

 

Dzieki ,na Atacama Desert na jednym z serverow w UK goscie tak wymiataja w Heli ze nie ma szans czolgiem dluzej niz minute pogrzac :/

Lotkanaprowadzajaca z heli potem rakieta > mala seria =kaput , czasami podczas 3-4 sekundowego nalotu heli kasuja czolg z 100% tarcza ?

 

Przed chwila wchodzilem na trzy rozne servery i wszedzie tylko uzbrojenie podstawowe :/ cos im znowu padlo ?

 

at-4 i heli trwa w powietrzu dokladnie tyle ile ten czolg o ktorym wspomniales

po prostu nabierz wprawy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Vietnamie ciężko zdjąć heli, zwłaszcza gdy engie naprawia je w locie. Nie ma tracera ani działek AA. Namówić team do strzelania ze zwykłej broni to nie lada wyzwanie.

 

przeciez ci kolesie to straszne nupy (otwierajacy gra tylko na minigunie, lol). dzialka blackhawka / hueya i tej lodki z vietnamu sa strasznie op.

 

To akurat nic dziwnego, źe zazwyczaj tacy wymiatacze w tabelach okazują się noobami w grze. W czasach BF2 miało to nawet swoją nazwę, 'armor whore'. Chodzi o zawodnika, który większość czasu gry spędza w jakimś pojeździe lub w bazie czekając na nowy pojazd. Potem chwali się taki swoimi scorami na forach, gdy tak naprawdę jest mięchem armatnim. Wiadomo, że pojazdy w Battlefieldach są istotne, ale niektórzy nie znają umiaru.

 

Przy okazji mały bonus, (ehh wspomnienia ;)):

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie serwery znowu nie dają rady.

Mi się podoba. Większość ludzi (szkoda, ze nie wszyscy) mają podstawowe wyposażenie, więc ciężko dostać z CG, itp.

 

I dziś znów wszystko padło... wyszukiwarka pokazuje z 1/5 serwerów w dodatku z nieaktualnymi danymi co do liczby graczy.

Już trzeci wieczór, kiedy nie daje rady grać... Dołączona grafika

Nie przewidzieli takiej popularności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj nie miałem czasu pograć, a teraz już się nie chce.

Jutro i pojutrze pewnie będzie gorzej, ponieważ dojdą jeszcze osoby, które nie kupiły DLC poprzez EA Store.

 

Jutro/pojutrze chyba kupię Vietnam.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...