Skocz do zawartości
Gość delavego

Geforce GTX 470/480

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem skąd oni wzięli tą cenę i jak to możliwe skoro za tyle samo idą najtańsze GTX 460 1GB, a 470 rzadko schodzą poniżej 1100 w większości sklepów. Cóż mam nadzieje, że będzie do kupienia jeszcze w tej lub podobnej cenie.

 

Znając życie kart pewnie do końca tygodnie zabraknie. A dopiero w przyszłym będę miał te 900 zł do dyspozycji i zastanawiał się co wziąć. Do 470 będzie mi potrzebny jednak mocniejszy zasilacz. Także prawdopodobnie byłbym miesiąc bez karty graficznej, bo 8800GT leci do znajomego jeszcze tego samego dnia jak kupie nową kartę. Cóż miesiąc bez kompa to nie wieczność.

 

Zasilacz oczywiście w tej sytuacji tez bym sprzedał tego samego dnia. Jest okazja, by sprzedać obie części naraz, ale jak wspomniałem wcześniej decyzję muszę podjąć w kilka dni, bo kumpel nie chcę czekać kolejnego miesiąca. No cóż nie wnikam w czym problem, ale to jego kasa.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże daj mi 800 zł, ta cena za gtx470 jest niemożliwa, coś musi być tutaj nie tak. Jak ktoś będzie miał ta wersje Palita to mile widziane będą screeny z oc i 3dmarka... Na razie mam 400+ może 300 za stara grafe a jeszcze zasilacz...

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem tylko powiedzieć że grając przy otwartej budzie temp karty nie przekroczyła 87C a obroty doszły do 3000rpm czyli o jakieś 1200 mniej niż na zamkniętej budzie temperatura akurat w obu przypadkach jest taka sama.

 

pytanie mam odnośnie podkręcania gtx480 bo nie czytałem nic na ten temat i niechce mi się przeszukiwać wątku :oops: czy w przypadku tej karty można podnieść napięcie na gpu poprzez moda biosa??, czy trzeba jednak robić vmoda ?

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem gorszy interes od was obu, bo wymieniłem GB HD5850 za GTXa 470 w ramach gwary... Ale z drugiej strony HD5850 miałem za 830 zł z przesyłką :wink: .

 

@Colin_MC

Rozumiem, że karta referent? Porównaj poziom głośności z HD5870, czy jest ogromna różnica, bo jestem ciekaw :wink: . Ciekawi mnie również to, jak długo obaj wytrzymamy na tej suszarce :) .

Edytowane przez Gi3r3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gi3r3k - mniej więcej pamiętam jak to było z 5870 referencyjnym , dziś GTX470 zamontuję do kompa to porównam. Zresztą - sprzedaję teraz Radeona i muszę zdjąć Zalmana, wiec tak czy owak - muszę uruchomić i sprawdzić czy działa dobrze.

Czekam na Zalmana VF3000F albo rozwiązanie Arctic Cooling. (Gelid chyba trochę niewypał)

 

Palit GTX470 - referent. Wersja dwu-"wiatrakowa" specjalnie lepsza nie jest pod względem hałasu/temperatur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gi3r3k - mniej więcej pamiętam jak to było z 5870 referencyjnym , dziś GTX470 zamontuję do kompa to porównam. Zresztą - sprzedaję teraz Radeona i muszę zdjąć Zalmana, wiec tak czy owak - muszę uruchomić i sprawdzić czy działa dobrze.

 

Świetnie :wink: .

 

Czekam na Zalmana VF3000F albo rozwiązanie Arctic Cooling. (Gelid chyba trochę niewypał)

 

Ja chyba też :) .

 

Palit GTX470 - referent. Wersja dwu-"wiatrakowa" specjalnie lepsza nie jest pod względem hałasu/temperatur.

 

Wiem, stąd moje pytanie :wink: .

 

@DUSZEK2323

Zdecydowanie czekaj, obserwuj sklepy, bo być może szybciej znajdziesz kartę w lepszej cenie.

Edytowane przez Gi3r3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Tyle ile podalem tyle zaplacilem za nia (zadnych dodatkowych kosztow).

 

Jaka akcje rzekomo przespales? :) - nie wiem czy dobrze zrozumialem ale jesli Ci chodzi o to, ze robilem duze zamowienie i sprzedalem kilka sztuk po ludziach to niestety nie ;)

 

Gdzie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Taa :-)

 

Kupcie cos z tego linka :-)

Wchodze na sklep i ... zamiast 916 zł jest 1160 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega również chce sobie zakupić gtx480 ale nie jestem pewny czy 650W zasilacz bequieta uciągnie gtx480 + C2D @ 3,8 + GTX280 + 2 dyski twarde i napęd dvd?? gtx280 też chce sobie zostawić do fizyki. jeżeli nie ten zasilacz to jaki inny to uciągnie. wiem że 850W sobie radzi ;) ale czy 650...

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...