Skocz do zawartości
Camis

Rewolucja W Play - 0,29zł Za Minutę Do Wszystkich I Konto Ważne Przez Rok Za 5zł

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w Play i tak nie dostaje takich smsow.

 

Uwaga! Dzisiaj wszedl mi do życia nowy abonament i... Play dal dpy. Obiecano mi 820min a mam 620. Dzwonilem do BOK i bede walczyc o swoje. Czy jak otworzylem juz telefon to rekojmia dziala?

 

Wejdź na swoje konto w play24 i sprawdź jedną rzecz. Otóż możesz mieć 620 minut i co takiego jak 'minuty do wszystkich' jeżeli coś takiego jest - to są to te dodatkowe darmowe minuty.

 

Dołączona grafika

Pakiet złotówek to zwykły pakiet za który się płaci a minuty do wszystkich to te bonusowe minuty. Sprawdź, bo jeżeli też tak masz to głupio robić raban :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Trwa jakoś od maja, dopiero teraz sobie o niej przypomniałem. Koszt butelki w sklepach poniżej 3zł, więc się opłaca. Wg. regulaminu można wykorzystać 8/miesiąc, czyli ekstra 16zł. Szkoda, że nie dotyczy Coli :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Play zaczyna do mnie dzwonić w sprawie przedłużenia umowy, a ja się na tym nie znam, tj. nie siedzę w tym ;)

 

Proponowali mi 69 zł z pakietem 250MB, a do tego pierdyliard darmowych minut, których i tak nie wykorzystam (do Play ponoć bez limitu nawet). Rzecz w tym, że nie chcę tyle płacić miesięcznie tylko po to, by telefon był tańszy (miesięcznie wyliczyłem, że oszczędność na telefonie wyniesie jakieś 5 zł, więc bardzo niewiele). Jestem zdania, że lepiej zapłacić więcej za telefon niż mieć wyższy abonament z powodu oszczędzaniu na zakupie aparatu. Obecnie mam oneplay 45 + 5 zł pakiet 3G 25MB (mam E63, więc zero yt, obrazków), czasem starcza, czasem nie. Nie ukrywam, że obecny abonament był optymalny, więc takiego chciałbym się trzymać (plus-minus 10 zł).

 

Przeglądałem jakieś porównywarki, ale nic ciekawego nie znalazłem, ew. jakieś bardziej interesujące oferty to ponad 600 zł za telefon, a to już duże pieniądze. Chciałem jakiegoś dotykowca z qwerty, ale:

- Milestone ma kosmiczną cenę

- Desire Z ma jeszcze bardziej kosmiczną cenę

- Nokia C6 ma Symbiana (obecnie potrafi się zwiesić nawet Opera Mobile, trzeba robić reset) - może ten najnowszy jest już bardziej stabilny?

 

Może Blackberry? A może kombinować i zerwać umowę i następnego dnia podpisać nową, tym razem jako "nowy abonent"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj się bawię.

 

Smartfon dla początkującego może być, ale jeśli ktoś ma coś lepszego, to wydaje się być trochę powolny. Udział wziąłem tylko po to, aby przetestować play jako sieć, bo w listopadzie kończy mi się umowa w t-mobile i zastanawiam się bardzo nad przejściem na fresh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zostałem zakwalifikowany, ale o odbiorze telefonu to mogę pomarzyć. Nie wyświetla mi w ogóle miasta na mapie ani żadnych punktów odbioru. Jedyna lokacja to Plock i Gostynin... Także to chyba na tyle z tego misternego planu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie odbiór za 59 dni, wnioskuje, że telefon będzie już dojechanym szmelcem. No, ale co tam chce pobawić się androidem. Może pozwoli to określić jak długo telefon u mnie będzie wytrzymywał na jednym ładowaniu.

 

Dodali dłuższe terminy "rezerwacji", więc trzeba sprawdzać stronę na bieżąco jeśli ktoś nie widzi żadnego punktu odbioru.

Edytowane przez Konar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę jak tu zmusić play do lepszych warunków na przedłużenie. Nie to żeby mi nie odpowiadały ale jednak wolałbym taniej.

 

AllInclusive Max 85, daje mi 75zł abo i w tym 500minut na stałe plus stan darmowy. Bodajże też tańsza minuta połączenia poza abo 19gr, ale to akurat z jakiegoś starego newsa wyszarpałem.

 

No i internet 1GB.

 

Jednak te 75zł boli, wolałbym oszczędzić coś. Jakie macie z nimi doświadczenia? Jeśli wypowiem umowę to skruszą się coś i zaczną dzwonić z dużo lepszymi ofertami? To samo w niższym abo byłoby fajne ale jak będą chcieli mi dać 50minut m-cznie to imho gra nie warta świeczki i lepiej wyjde szybciej przedłużając umowę niż czekając 2 m-ce na ich decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie, może ktoś ma troche więcej do czynienia z tymi taryfami niż ja.

 

Miałem abonament w play'u, byłem dzisiaj przedłużyć umowę, a jako że kupiłem sobie telefon miesiąc temu chciałem ofertę bez telefonu. Okazało się, że tak naprawdę nie opłaca mi się tego robić, wszystko co mi mogli dać to stan darmowy, pakiet 250MB (sic!) a kolejny mogę sobie dokupić osobno, a zniżka na abonamencie 79zł to by było jakoś 20zł, czyli nic specjalnego. Zrobiłem przeniesienie do play fresha, i teraz moje pytanie: jak we freshu wygląda sprawa z internetem, zależy mi na ~1GB miesięcznie, doładowania nawet do 100zł miesięcznie, ale chciałbym się mieścić w 50zł :) Czy może przejść na red bull mobile? e/w jakaś inna sieć?

 

EDIT:

Jak są np. te pakiety:

http://www.play.pl/pl/promocja/play-karta/all-inclusive-internet/index.html

http://www.play.pl/pl/promocja/play-karta/all-inclusive-sms/index.html

http://www.play.pl/pl/promocja/play-karta/all-inclusive-rozmowy/index.html

 

Można te pakiety łączyć ze sobą? czy tylko jeden na raz?

Edytowane przez boratsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są akurat taryfy, musisz wybrać jedną z nich. Do każdej są dostępne oczywiście różne pakiety, np. internetowe.

 

Poglądowo jak to będzie wyglądać za doładowanie 50zł (uwzględniając pakiet 1GB):

 

All Inclusive Rozmowy lub All Inclusive SMS

Darmowe połączenia i smsy do Play (bez limitu) lub darmowe smsy do wszystkich sieci (limit 2000) na 50 dni, pakiet 1GB/25zł, zostaje 25zł na koncie.

 

Tu masz poszczególne pakiety internetowe dla tych dwóch taryf:

Play Fresh Pakiety Internetowe w Play Fresh

 

All Inclusivie Internet

Darmowe 500MB + zwolnienie prędkości po wykorzystaniu (50 dni). Jeśli jednak to Ci nie wystarczy, kolejne 500MB/35zł, czyli zostaje 15zł na koncie

 

Tu info o pakietach internetowych dla tej taryfy:

Play Fresh Internet do wyboru

Ciekawostka, że można również dokupić internet na godziny, zamiast na limit danych. Już sobie w linku wyżej zobacz co i jak

 

Moim zdaniem, All Inclusivie Internet jest ogólnie słabą ofertą, a co dopiero, jeśli potrzeba Ci ~1GB transferu. Chyba, że wystarczy Ci te darmowe 500MB + zwolnienie prędkości po przekroczeniu.

 

Jeśli nie wystarczy to kieruj się w stronę dwóch pierwszy taryf (która jest bardziej przydatna to już zależy od Ciebie), z tych 25zł, które zostaje na koncie, można zrobić więcej dzięki pakietom złotówkowym (30zł za 10zł i 10zł za 5zł, oba można wziąć raz na miesiąc). Tylko pamiętać, że złotówki z tych pakietów lądują na koncie dodatkowym, które jest ważne 30 dni i pozwala na połaczenia/SMSy/MMSy do wszystkich sieci (innych pakietów za to już nie weźmiesz).

 

P.S. Jeśli nie wybierzesz All Inclusivie Rozmowy, stan darmowy (tylko rozmowy do Play) do pozostałych taryf można kupić za 10zł/30dni. Play Fresh dla świeżaków jest strasznie zakręcony, trochę współczuję :wink:

Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest zakręcony strasznie, mając abonament o nic się nie martwilem, kupiłem pakiet to co miesiąc go miałem o nie musiałem się martwić o kody itp :) ale abonament 65zl wystarczał mi na ~24-25dni :( jak mi braknie to doładuje sobie za kolejne 50zl :)

Tak przegladałem sobie ofertę tego red bulla i jeśli dobrze ją zrozumiałem to przy każdym doładowaniu dostaje sporo esek, stan darmowy i chyba 500mb, ale nie jestem pewny, no zobaczymy :) coś się wybierze :) zależy mi głównie na tym internecie jednak bo moja zetka lubi sobie sprawdzać pogodę, news itp :) a na uczelni wykop i purepc ;)

 

Sent from my HTC Desire Z using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim odpowiedz sobie na pytanie, w jakiej sieci masz najwięcej znajomych?

 

Jeśli w Play brałbym to

 

All Inclusive Rozmowy w Play

 

Doładowanie za 30zł i na 30 dni masz darmowe smsy i rozmowy w play, następnie

 

Play Fresh Pakiety Internetowe w Play Fresh

 

Pakiet 1GB ważny 30 dni za 25zł (IMO 1GB to bardzo dużo i 500MB starczyłoby spokojnie, ale Ty wiesz najlepiej ile potrafisz zużyć myślę ;) )

 

Zamykasz się w 55zł. Jak piszesz dużo smsów do innych sieci bierzesz pakiet 600 smsów za 6zł.

Możliwości jest dużo, pierwsze zasadnicze pytanie - czy masz dużo znajomych w Play. Jeśli nie, to lepiej zakombinować tak, żeby mieć więcej korzyści do obcych sieci.

 

Red bull to praktycznie to samo.

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma abonament w play polecam przejście się do salonu i podpisanie rezygnacji albo przejście na play fresh :) bardzo szybko dostałem nową ofertę, troche lepszą niż oferowali mi w salonie, abo 69zł za 34.50 na rok bez telefonu ale zdecydowałem się na inny wariant, jako, że płacę ~100zł/mc za telefon więc wziąłem abo all inclusive 115 ze zniżką 20zł na cały czas trwania umowy, dodatkowo dostałem zniżke 25% na rok (mogłem sobie <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> jeszcze ileś tam minut), do tego dostałem oczywiście stan darmowy do play (a do play najwięcej dzwonie), 1GB internetu co powinno mi wystarczyć (naprawdę dużo korzystam z internetu na telefonie, często na uczelni ściągam sobie pdf'y na wykłady czy ćwiczenia) i do tego dostałem PS3 za 1zł :D i w sumie mi to pasuje :) a i dodatkowo jeszcze chyba 100min/500sms o ile dobrze pamiętam na 6 miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda.

 

Od jakichś dwóch tygodni dobijał się do mnie numer 790-500-500 (jestem we Freshu od samego początku i poza jednym kontaktem z BOKu w sprawie oferty mobilnego Internetu nikt do mnie nie dzwonił od wielu miesięcy) . W końcu zlitowałem się i odebrałem.

 

Facet nakręcony jak katarynka recytuje: "Czy chciałby pan rozmawiać za tylko 13gr/min..., czy chciałby pan otrzymać telefon Samsung Galaxy Gio za złotówkę..., proszę o podanie adresu aby kurier mógł już jutro dostarczyć panu ten wspaniały telefon..., oferta ważna tylko do 12:30..." Facet zadzwonił tak jakoś przed 12. Niezły sprinter, ale socjotechnik marny ;)

 

Zapytałem konsultanta co to dokładnie za oferta, bo chyba tak za nic, to nie otrzymam tego telefonu i obniżki stawki na rozmowy. No i okazało się, że to będzie abonament za 59 zł (All Inclusive) na dwa lata. Szybki rachunek 59 zł x 24 miesiące daje 1416 zł kosztów w tej propozycji. Fabrycznie nowy Galaxy Gio w Karen jest za 599 zł, więc oferta w Play'u jest słaba.

Dla porównania w Orange w abonamencie Pantera II za 69 zł miesięcznie (umowa na dwa lata, dwa czy trzy pierwsze miesiące 50% tanszy abonament) HTC 7 Mozart jest dostępny za 29 zł. Czyli przez cały czas trwania umowy łączny koszt wyniesie 1587 zł. Mozart na Allegro jest do ustrzelenia za 800 zł (z drugiej ręki, nieużywany). HTC 7 Mozart to jednak smartfon ze średniej półki, świetnie wykonany, wydajny - z kolei Galaxy Gio to jednak low-end. Przedstawiłem taką ofertę konsultantowi - po wysłuchaniu, drugiej stronie zabrakło argumentów poza ale, ale ,ale ;) Jednak konsultant nie tracił nadziei na zwerbowanie klienta i na koniec zaproponował abonament za 19 zł miesięcznie (120 minut) na dwa lata bez telefonu. Ale bezskutecznie :)

 

Tak czy inaczej, to po Play'u spodziewałem się znacznie lepszej oferty (składanej bezpośrednio przez konsultanta). Kilka tygodni wcześniej wybrałem Oragutana - więc byłem na czasie z ofertami. Szkoda też, że we Freshu zakończyli promocję 30 za 10. Ale za to zbieranie minut nadal funkcjonuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może usługę "Lubię to"? Facebook mnie nie interesuje, ale 1 gb na 150 dni po doładowaniu za 50 zł jak najbardziej... Można to łączyć i sobie dokupić za piątaka 100 minut do play i na stacjonarne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jaki może być powód, że nie mogę się zalogować na play24?

 

PrzepraszamyNie można pobrać danych dla Twojego numeru Informacja o wystąpieniu błędu została zarejestrowana. Kod błędu: 9910727

Dodam, że numer stary jak świat, od razu jak play wszedł to wziąłem, potem przeniosłem do fresha i z 2 lata już nie był doładowany. Teraz jadę na wielkanoc do Polski i chciałem internet aktywować, ale nie mam nawet dostępu do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kkNd! Ja mam i ogromnie polecam.

Osobiście korzystam z internetu w telefonie bardzo dużo poza WiFi (głównie mail, ale także strony www, facebook akurat jest darmowy) minęło już 2,5 miesiąca i mam jeszcze 450mb.

 

Owe 50zł wykorzystuję na

- pakiet 600sms za 6zł

- pakiet 30 minut za 6zł

 

I jak minie miesiąc od pakietu, aktywuję kolejny.

W związku z tym jestem prawie pewny, że 100minut do play i na stacjonarne też wejdzie.

 

Jak promocja wchodziła, to przy doładowaniu przez FB z 50zł gratis wpadło jeszcze aż 15zł... Było minęło, teraz jest 5zł do każdego doładowania powyżej 20zł chyba.

 

Podsumowując, całość kosztuje mnie około 20zł miesięcznie, jest 1gb na 150dni, jak się skończyły złotówki doładowałem za 30zł, wpadło kolejne 500mb, więc przez te 150dni może uda mi się zejść poniżej 20zł na miesiąc za telefon :)

Edytowane przez FoX 13
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki dzięki, to przejdę za jakieś 15 dni, teraz i tak mam wykupione 500 mb ;)

 

przy okazji jakoś możesz zerknąć na play24 czy masz też możliwość dokupienia pakietu 100 min do play i na stacjonarne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do wszystkich, bo w ofercie dla osób fizycznych nie ma darmowych na stacjonarne... I dotyczy tylko osób przenoszących numer od innego operatora i przedłużających umowę. Inaczej 89.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy okazji jakoś możesz zerknąć na play24 czy masz też możliwość dokupienia pakietu 100 min do play i na stacjonarne :)

 

Pakiet 100 minut do Play i na stacjonarne

5.00 PLN Jednorazowa

wyłączony

(możesz jeszcze włączyć 3)

 

;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...