Skocz do zawartości
mazur30

Płyta Pod Oc Phenom Ii X3 720

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka wybrać płytę pod phenoma II x3 720? Mam zasilacz Modecom fell III 400W i ramy G.skill 2x2048Mb 800Mhz PK cl 4.

 

Miał ktoś styczność z tym procem proszę o porad? i jeszcze lepszy jest od e7400?

 

Pomoże ktoś mam jeszcze czas na zamówienie zestawu do godz 20.

Edytowane przez mazur30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się Asrock 780GXH odblokować 4 rdzeń?

Można.

 

Nie wiem co sie porobilo z tym ASRockiem, kiedys obok ECSa to byly najbardziej kupiaste mobo na rynku a tutaj prosze, w co drugim watku ktos to poleca do krecenia...A gdzie DFI, Asus, Foxconn?????

Bo ASRock jest tańszy? Bo to w tej chwili to samo co Asus (dosłownie...)? Bo zbiera świetne recenzje?

 

Tak to jest, jak ktoś po pewnym czasie wchodzi do tego działu i nie jest w temacie... Poczytaj trochę najpierw, zanim wydasz jakikolwiek osąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale chłopaki z tego co widze większość co się wypowiada jest na intelu a polecaja AMD phenom nie mowie jakby ktoś testował albo przynajmniej zaczął ale konfi z Q9400 + MSI Neo a wypowiada się na temat phenoma no dajcie sobie luz chłopaki co innego recenzje z neta itp a co inego własne doznania i sugestje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tej wypowiedzi, nieskalanej żadnym przecinkiem ani kropką, wiem już, z kim mam do czynienia...

 

A jak bym wszędzie pisał: Ludzie, kupujcie Q9400, AMD nie warto kupować, bo kupiłem Intela i jestem zachwycony, to by było obiektywne? Wybacz, ale ja się opieram nie tylko na recenzjach, ale także na sugestjach ludzi na forach z całego świata (tak, tak, mój angielski jest całkiem niezły...).

 

Daruj sobie takie wypowiedzi - nic nie wnosisz do tematu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale chłopaki z tego co widze większość co się wypowiada jest na intelu a polecaja AMD phenom nie mowie jakby ktoś testował albo przynajmniej

Bierz ASRocka i Phenoma, happy?

 

no ale chłopaki z tego co widze większość co się wypowiada jest na intelu a polecaja AMD phenom nie mowie jakby ktoś testował albo przynajmnie

Bo składali konfigi gdy AMD miał swoje chude lata?

Edytowane przez Palato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam AsRock'a AOD790GX/128M. Najlepsze co teraz można dostać do Deneb'a. Jeśli procesor masz na 100% odblokowywalny to bierz go. Jak nie jesteś pewien to sprawdź albo kup tańszego 780GXH... Jak nie przepadasz za AsRockiem, to spróbuj Gigabyte 780G-S2H itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy to jest bisotar 790gx w rozsądnej cenie. Tylko dostępność ograniczona.

 

Bo składali konfigi gdy AMD miał swoje chude lata?

Licząc cenami,

do E5200 Intel nadal jest lepszy, potem nagle AMD wyskakuje na prowadzenie dzięki PII 710 i tu ma zdecydowana przewagę potem jest remis ze wskazaniem na AMD od 810 do 940. Powyżej AMD nie ma nic a intel leci z ceną w kosmos. Nic dziwnego skoro nie ma konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można.

 

 

 

Bo ASRock jest tańszy? Bo to w tej chwili to samo co Asus (dosłownie...)? Bo zbiera świetne recenzje?

 

Tak to jest, jak ktoś po pewnym czasie wchodzi do tego działu i nie jest w temacie... Poczytaj trochę najpierw, zanim wydasz jakikolwiek osąd.

Wiesz co gierek, ja nie kwestionuje tego ze ASRock moze byc dobry, ze zbiera swietne recenzje i wogle jest super. Ale tobie sie wydaje ze dostajesz cos zajebistego za darmo? Niestety ale za jakosc, wykonanie bezawaryjnosc sie placi i nie pisz ze ASRock to samo co ASUS bo to nie jest to samo. A co do czytania...wiedze najlepiej zdobywa sie praktycznie, a na forach rozne rzeczy rozni ludzie pisza i czesto bywa tak ze pointa jest daleka od prawdy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co gierek, ja nie kwestionuje tego ze ASRock moze byc dobry, ze zbiera swietne recenzje i wogle jest super. Ale tobie sie wydaje ze dostajesz cos zajebistego za darmo? Niestety ale za jakosc, wykonanie bezawaryjnosc sie placi i nie pisz ze ASRock to samo co ASUS bo to nie jest to samo. A co do czytania...wiedze najlepiej zdobywa sie praktycznie, a na forach rozne rzeczy rozni ludzie pisza i czesto bywa tak ze pointa jest daleka od prawdy...

Za darmo...? Asrock nie jest polecany za to, że jest o wiele tańszy, bo przecież są inne płyty w trochę wyższych cenach.

 

Niestety, ale jedyną słabością Asrocka jest w tej chwili... marka, dość słaba i naznaczona latami produkcji płyt budżetowych, i tylko tym się niestety sugerujesz. Piszesz, jakbyśmy tu polecali płytę za 200 zł, a nie płytę z wyższej półki...

 

Porównywałem kiedyś Asrocka z Polsatem - 10 lat temu ta stacja była kwintesencją kiczu, a w tej chwili ma markę niewiele gorszą od TVN... Ale pewnie nie oglądasz, tak? Bo pamiętasz Polsat z lat 90. ...

 

Każda markowa firma produkuje zarówno tanie płyty do zestawów z supermarketu, jak i solidne płyty z wyższej półki. Pora to zrozumieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy AsRock nie płaci się za markę jakieś wymyślne systemy chłodzenia, i technologie. Jest to surowa płyta ze słabym dodatkowym wyposażeniem (wszystko co potrzeba bez zbędnych dodatków).

Nie jestem jakiś stronniczy sam mam MSI, ale miałem AsRocka za dawnych czasów, genialna niebyła, ale zła też nie :]

Myślę że mocną stroną AsRocka jest ze oferuje o/c na poziomie domowego użytkownika, jak ktoś chce więcej musi bulić :] nie zrobisz na niej rekordów o/c, ale tyle ile przeciętnemu zjadaczowi chleba wystarczy. Najprościej to można ując tak że gdzie się kończy możliwość o/c powietrzem tam kończy się AsRock, dalej trzeba bulić za lepsze marki, aby dalej kręcić.

Edytowane przez pci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...