Skocz do zawartości
Makchiavelli

Tragiczny Pożar W Kamieniu Pomorskim, A żałoba Narodowa?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co obwiniać strażaków bo to przecież też ludzie, na akcje przyjechało ich niewielu, pożar wręcz potężny, więc co w kilku mieli robić?

Telewizja jak zwykle podłapała temat i jak te hieny w każdym aspekcie wydarzenia szukają sensacji. W sumie co się dziwić telewizji... ostatnio taka posucha :lol: żadnych zamachów terro, nuda na frontach, więc trzeba szukać sensacji gdziekolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta cała żałoba jest jednym wielkim żalem, na myśl którego mnie po prostu ściska i się niedobrze robi.

 

Tyle mnie to obchodzi co i inne osoby gdyby moja chałpa się spaliła.

IMO to są jaja... jaka żałoba, dla kogo, z jakiej racji?

 

Ktoś pisał że Kaczyński robi to pod publikę? Hmm jaką?

Ja sobie tak %$#%^(*) osoby wyobrazić nie potrafię :blink:

 

(*) wpiszcie co chcecie o odcieniu negatywnym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał że Kaczyński robi to pod publikę? Hmm jaką?

Ja sobie tak %$#%^(*) osoby wyobrazić nie potrafię :blink:

Chyba troszkę nie zrozumiałeś. Publika w tym momenci to są ludzie który twierdzą że faktycznie żałoba to bardzo dobry pomysł i pan prezydent stanął na wysokości zadania ją ogłaszając. Nie będę pisał o którą część elektroatu chodzi <moher power>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta żałoba jest śmieszna. Generalnie, olałem ją tak samo jak olewam cały rząd obecny. Człowiek u góry powinien sie zastanowić czym dla niego żałoba jest. Bo chba tylko okazją do wbicia sie w publiczke... żałosny on jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalobe moim zdaniem to mozna miec po kims bliskim z ktorym sie mialo jakies relacje, a nie po obcych ludziach ktorych sie na oczy nie widzialo. Prawda jest taka ze jest to smutne ale nic po za tym. Moze to zabrzmi zle ale nie obchodzi mnie to i przejde obok tego zdarzenia "obojetny". A wznoszenie tego do rangi zaloby narodowej jest moim zdaniem smieszne. Rozumiem, gdyby to byla jakas katastrofa na wielka skale z grubymi dziesiatkami albo setkami ofiar ale nie cos takiego... Noz sie w kieszeni otwiera patrzac na takie zagrywki "rzadu".

 

Nie skomentuje jednej wypowiedzi ktora tu widzialem w stylu "to byl margines spoleczny wiec go olac"....

 

Na NK juz wystartowali

Dołączona grafika

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie skomentuje jednej wypowiedzi ktora tu widzialem w stylu "to byl margines spoleczny wiec go olac"....

Ależ skomentuj, to może być ciekawe.

 

To taki polski sport narodowy - umartwianie się, żałoby, procesje, pochody z bębnem, szat rozdzieranie. I rzecz jasna kult papieża pod każdą postacią - czekam tylko na papieskie kondomy, bo widziałem już chyba każdy inny przejaw komercji z tym człowiekiem. Cóż pogorzelcom i sierotom po wizycie Tusków i Kaczyńskich - pojęcia nie mam, ale skończyłem tylko eksternistyczną podstawówkę, do tego tylko cztery klasy, z czego trzecią dwa razy, więc pewnych rzeczy nie pojmę swym ograniczonym rozumkiem.

 

A autostrady na Euro2012 leżą i kwiczą. Otto von Bismarck oraz papa Adolf też kwiczą w piekle, ale ze śmiechu. Nadzieja w nowych rozbiorach - jest duża szansa, że trafię pod zabór niemiecki, heil! :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest paranoja, i przyznają to oraz zgadzają się z tą opinią wszyscy których znam.

 

Winić tutaj wg mnie należy przede wszystkim Kwaśniewskiego.

Kaczyńskiego oczywiście też, ale fakt jest taki, że to nie on zaczął walić żałoby na lewo i prawo - wystarczy spojrzeć na udostępniony wcześniej wykres.

Kwaśniewski stworzył precedensy i myślę, że teraz politycy boją się nie ogłosić żałoby po jakiejś większej tragedii. Media by ich zjadły.

 

P.S. Już pomijając zasadność samego ogłoszenia żałoby narodowej, na cholerę aż 3 dni?

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borsuczy_krolu - przyjrzyj sie jeszcze raz wykresowi, na ktory sie powolujesz, i zobacz, z jakich okazji Kwachu oglaszal zalobe. Zebys sie nie meczyl: dwie duze kleski zywiolowe, dwa duze zamachy terrorystyczne i smierc JPII. A teraz porownaj to z "okazjami" Kaczora. IMHO jest roznica...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie sama idea żałoby narodowej nie jest zła w każdym przypadku, choć według mnie był tylko 1 taki przypadek, a mianowicie śmierć Jana Pawła II, autorytet, wielki światowy człowiek i tu się zgodzę. No, ale za obecnego rządu ogłaszanie żałoby po każdej tragedii w której zginie więcej niż 10 osób. Po co? bo media się przyczepią?, jak nie do tego to do czego innego, bo od przyczepiania się są, a robić z tego wielkie halo i denerwować i irytować ludzi to jest przegięcie, które jeszcze trochę zrobi z nas pośmiewisko "polska krajem żałoby". Wydawać by się mogło, że prezydent działa pod dyktando "Ojca dyrektora", który to ,każe ogłaszać żałobę, bo mohery nie mają się już po co modlić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co byśmy nie mówili żałoba narodowa została ogłoszona...

 

zasłona dymna odciągająca media i społeczeństwo od obecnych sporów, przepychanek i problemów w państwie i oczywiście walka o elektorat kto bardziej się przejął i kto więcej obieca dać poszkodowanym...

 

@ Makchiavelli - nie wiem czy kojarzysz dość głośną sprawę w mediach o znieważenie "szanownego" Pana prezydenta... twoja wypowiedz może zostać właśnie w ten sposób odebrana a chyba nie chciałbyś mieć z tego powodu przykrości... niestety mamy taka a nie inna demokracje i mamy takiego a nie innego prezydenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nara

Nie wiem o co chodzi bo nie oglądam telewizji, po prostu sr*m na to wszystko!!! Codziennie umierają ludzie setki, tysiące i co z tego zawsze tak było, jest i będzie i żadna żałoba Kaczyńskiego (Wolałem napisać z dużej, wielki brat patrzy :rolleyes: ) czy śmieszne zapomogi nic nie zmienią.

A Ci co spłonęli to pewnie ich wina bo to ludzie i nara ze wszystkim i wszystkimi!!!!!!!!!

 

P.S jak by spłonęło schronisko dla piesków to bym nawet płakał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

P.S jak by spłonęło schronisko dla piesków to bym nawet płakał

Polska hipokryzja.. Kundlowi zle sie dzieje to lament. Czlowiek ginie , albo zdycha z glodu? Ma sie to w 4 literach.

 

 

Niemiec , nic nie dostana tak samo jak nie dostali z katowickiej hali oraz Grenbole czyli ci od tego autokaru. Medialna szopka - obietnice - mija czas , nikt nie pamieta , ze ktos z geby robil dupe.

 

 

Zreszta , jesli dobrze pamietam dzienniki to w jednym z nich Tusk powiedzial cos ala "licze/wierze w Polakow". Wiadomo , Ci nabiedniejsi pewnie beda wplacac jak zwykle , Ci bogaci nie beda miec drobnych...

 

(natomiast rzad postoi pare minut w ciszy i bedzie mial reszte w [gluteus maximus]. Zreszta , pisalem do nich rowniez z prosba o pomoc - olewka bo nie mam zaslug la Polski).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska hipokryzja.. Kundlowi zle sie dzieje to lament. Czlowiek ginie , albo zdycha z glodu? Ma sie to w 4 literach.

Ale przywaliłeś!!! znasz wogóle pojęcie słowa hipokryzja, bo w swojej wypowiedzi jej nie widzę mówię prosto i zwięźle sr*m na ludzi wole zwierzęta. Tak poza tym to sam jesteś kundel. Ludzie to najgorsze co spotkało naszą planetę, jesteśmy niczym wirus wyniszczający ją i jej dobra, zwierzęta które cierpią, cierpia z naszej winy, a ludzie sami zgotowali sobie taki los. A tak pozatym to chętniej pomagamy ludziom (niestety) niż zwierzętą, więc nara!!! Mam nadzieje że data 2012 jest nadal aktualna:-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba troszkę nie zrozumiałeś. Publika w tym momenci to są ludzie który twierdzą że faktycznie żałoba to bardzo dobry pomysł i pan prezydent stanął na wysokości zadania ją ogłaszając. Nie będę pisał o którą część elektroatu chodzi <moher power>

Hmm dlatego to napisałem... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ale przywaliłeś!!! znasz wogóle pojęcie słowa hipokryzja, bo w swojej wypowiedzi jej nie widzę mówię prosto i zwięźle sr*m na ludzi wole zwierzęta. Tak poza tym to sam jesteś kundel. Ludzie to najgorsze co spotkało naszą planetę, jesteśmy niczym wirus wyniszczający ją i jej dobra, zwierzęta które cierpią, cierpia z naszej winy, a ludzie sami zgotowali sobie taki los. A tak pozatym to chętniej pomagamy ludziom (niestety) niż zwierzętą, więc nara!!! Mam nadzieje że data 2012 jest nadal aktualna:-P

Glupota tego posta az razi :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ skomentuj, to może być ciekawe.

 

To taki polski sport narodowy - umartwianie się, żałoby, procesje, pochody z bębnem, szat rozdzieranie. I rzecz jasna kult papieża pod każdą postacią - czekam tylko na papieskie kondomy, bo widziałem już chyba każdy inny przejaw komercji z tym człowiekiem. Cóż pogorzelcom i sierotom po wizycie Tusków i Kaczyńskich - pojęcia nie mam, ale skończyłem tylko eksternistyczną podstawówkę, do tego tylko cztery klasy, z czego trzecią dwa razy, więc pewnych rzeczy nie pojmę swym ograniczonym rozumkiem.

 

A autostrady na Euro2012 leżą i kwiczą. Otto von Bismarck oraz papa Adolf też kwiczą w piekle, ale ze śmiechu. Nadzieja w nowych rozbiorach - jest duża szansa, że trafię pod zabór niemiecki, heil! :>

Pozwolę sobie podpisać się obiema rękami.

 

p.s.

Kondomy z Benkiem-papieżem już gdzieś na necie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

bo napisal co mysli? 

To , pomijajac ze mnie obrazil* , brzmi jak wyznanie feministy geja i do tego nad wyraz dbajacego o srodowisko...

 

Skoro uwaza , ze ludzie to najgorsze co Ziemie spotkalo tak moze uwolnic ja od siebie. Wiecej powietrza dla nas...

 

 

*"sam jestes kundlem".

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega wyraził się za ostro, ale trochę w tym racji ma że ludzie nie są zbyt dobrym gatunkiem dla naszej planety, ogólnie to polecam wrzucić na luz panowie bo zamkną temat albo wy dostaniecie nagrodę :)

 

A wracając do tematu to popieram większość głosów że ta żałoba to przesada, choć moi rodzice na pytanie o żałobę twierdzą że wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przywaliłeś!!! znasz wogóle pojęcie słowa hipokryzja, bo w swojej wypowiedzi jej nie widzę mówię prosto i zwięźle sr*m na ludzi wole zwierzęta. Tak poza tym to sam jesteś kundel. Ludzie to najgorsze co spotkało naszą planetę, jesteśmy niczym wirus wyniszczający ją i jej dobra, zwierzęta które cierpią, cierpia z naszej winy, a ludzie sami zgotowali sobie taki los. A tak pozatym to chętniej pomagamy ludziom (niestety) niż zwierzętą, więc nara!!! Mam nadzieje że data 2012 jest nadal aktualna:-P

Jeden woli pomarańcze, a drugi jak mu stopy smierdza....skoro wolisz zwierzeta twoja sprawa... :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To , pomijajac ze mnie obrazil* , brzmi jak wyznanie feministy geja i do tego nad wyraz dbajacego o srodowisko...

 

Skoro uwaza , ze ludzie to najgorsze co Ziemie spotkalo tak moze uwolnic ja od siebie. Wiecej powietrza dla nas...

 

 

*"sam jestes kundlem".

Hahaha feminista, gej no ciekawe połączenie. Wole określenie wolnomyśliciel. Nie uwolnię świata od swojej osoby ponieważ jestem zbytnim egoistom (sam jestem człowiekiem) a poza tym zrobił bym przyjemność takim osobnikom jak Ty. W twoim przekonaniu życie zwierzęcia jest mniej ważne niż człowieka, bo co bo religia Ci tak nakazuje?? Obraziłem Ciebie bo ty z pogardą odnosisz się do zwierząt. Jak już napisałem zwierzęta nie są niczemu winne to my je meczymy, porzucamy itp itd. A człowiek sam sobie zgotował taki los, stworzył podział na klasy społeczne (biedaków i bogaczy), wojny itd itp wiec czemu mam pomagac komus kto z własnej głupoty cierpi??

 

Dzięki Sarkazm za zrozumienie i za otwarty umysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha feminista, gej no ciekawe połączenie. Wole określenie wolnomyśliciel. Nie uwolnię świata od swojej osoby ponieważ jestem zbytnim egoistom (sam jestem człowiekiem) a poza tym zrobił bym przyjemność takim osobnikom jak Ty. W twoim przekonaniu życie zwierzęcia jest mniej ważne niż człowieka, bo co bo religia Ci tak nakazuje?? Obraziłem Ciebie bo ty z pogardą odnosisz się do zwierząt. Jak już napisałem zwierzęta nie są niczemu winne to my je meczymy, porzucamy itp itd. A człowiek sam sobie zgotował taki los, stworzył podział na klasy społeczne (biedaków i bogaczy), wojny itd itp wiec czemu mam pomagac komus kto z własnej głupoty cierpi??

 

Dzięki Sarkazm za zrozumienie i za otwarty umysł.

Troszke waćpan mieszasz...jak jarek uderzy psa, to pies jest NIE WINNY bo to jarek go meczy...ale jak jarek uderzy kasie to KASIA TEZ NIE JEST winna.

Wojny, podzial na klasy....przeciez nie kazdy wojne powoduje, i nie wszyscy ludzie sa zueeeeeem.

Ja sie zgadzam z Firekage, bo to co sie dzieje to komedia....lezy koles na ulicy...zaraz pewnie żul, pijak, narkoman, polowa znieczulica pojdzie dalej (a moze go auto potracilo?) a jak lezy piesek..zaraz o biedaczysko, ooo psina biedna...itd itd....najlepsze ostanio 2 historie...laske porawal koles, bil itd, cude skrępowana uciekła....do ulicy doczłapała, i wszyscy ja mijali nikt nie chial sie zatrzymac... powiedz mi czemu co ta laska byla sobie winna?

Zreszta dla mnie EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cieniu tej tragedii powstał znów mały spór na linii prezydent-premier, oczywiście wywołany przez kaczora, ma pretensje do rządu że nikt go nie powiadomił o tragedii, najlepiej podsumował to rzecznik rządu Paweł Graś, '' Wystarczyło by włączyć TV i Pan prezydent wiedział by dokładnie to samo co my''. Kaczor to świr!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35 osób zginęło, a 542 zostały ranne w wypadkach drogowych, do których doszło w święta wielkanocne, od piątku - poinformował rzecznik komendanta głównego policji, podinsp. Mariusz Sokołowski.

Żałoba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ja sie zgadzam z Firekage, bo to co sie dzieje to komedia....lezy koles na ulicy...zaraz pewnie żul, pijak, narkoman, polowa znieczulica pojdzie dalej (a moze go auto potracilo?) a jak lezy piesek..zaraz o biedaczysko, ooo psina biedna...itd itd....

Moja mama jest cukrzykiem. Kilkukrotnie "telepalo" ja na ulicy bo cukier jej spadl i zamiast pomocy slyszala "odejdz , to pewnie pijaczka , zobacz jak sie trzesie". Mijali ja przechodnie z takimi komentarzami , az wlazla na pasy i jeden typ o malo co by jej nie potracil autem. Naskoczyl na nia , mama powiedziala "przepraszam , jestem chora na cukrzyce , cukier mi spadl , "film" mi sie urywa". Facet pomogl , polecial do slepu po to i owo. Tylko , ze to jest wyjatek , facet uslyszal ocb. , a wiekszosc? Udaje , ze nie widzi , omija i puszcza takie teksty.

 

 

PS.

Smieszy mnie to , ze ciezsza kare mozna dostac za kopniecie bezpanskiego psa , ktory moze mnie pogryzc niz za to co sie ludziom wyczynia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz tu sie nie zgodze, cukrzyca a alkoholizm to inna sprawa, choc alkoholizm to takze choroba ale zapada sie na nia z wlasnej glupoty i nie pohamowania wlasnych pragnien. Zamiast byc bezrobotnym i pic. To za pieniadze na alkohol mozna zalozyc wlasna firme i zmienic swoja sytuacje. Chociazby praca jako murarz, tynkarz czy cholera wie co jeszcze a nie pic i mieszkac w domach spolecznych i uzalac sie nad soba jak to jest zle. I nie wciskaj komus slow ktorych nie wypowiedzial.

Edytowane przez radeksz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...