Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

No, po szesnastym odcinku spodobało mi się na dobre, "bo to przecież Klub Herbaciany".

 

Na początku, pozornie, School Rumble wypadało słabo, ale teraz rzeczywiście jest się z czego śmiać.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po Code Geass

 

Jedno słowo: Masakra.

 

Zupełnie nie wiem jaką ocenę wystawić :blink:

Zaczekam do jutra...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Końcówka mnie rozwaliła. Tak czekałem na końcówke, a tu łup, łup i fajrant. Zupełnie jak by im się dniówka skończyła przy robieniu ;] [; ;] Karen mnie trochę zawiodła tym że sie załamała. No ale ogólnie wypas. Czekam na 2 sezon. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

dobra, kto ogladał slayersów ?

bo chyba bede brał od biedy od kolegi bo dobra jakosc :>

Ja i w sumie odradzam. Na poczatku jest niezle , w pewnym momencie sa ciekawe gagi a im dalej tym nudniej. Pozniej ogladalem to juz z rozpedu bo chcialem to zaliczyc. Im dalej tym wlasnie nudniej , a o zgrozo - gagow coraz mniej , wiec nie za bardzo rozumiem mysl jaka towarzyszyla tworzeniu tego anime bo fabuly wybitnej to nie ma , a jako komedia nie sprawdza sie. Sa znacznie lepsze jak Love Hina , Golden Boy czy Mohoro. Dalem bodajze 6/10 albo 5/10 ale tylko przez kilka gagow. Sam sie zastanawiam czy katowac sie Nextem bo pierwszy sezon byl po prostu slabiutki.

 

 

Za mna polowa Fafnera. Faktycznie , to jest podrobka NGE jak sie patrzy , nawet na sile probowali to udramatyzowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie FLCL po raz drugi, po pół roku

Warto było, tym bardziej, że odkąd widziałem Furi Kuri obejrzałem także masę innych anime (w tym parę produkcji Gainaxu), dzięki czemu zauważyłem nawiązania, np. mechy mają wiele wspólnego z aniołami z Evangeliona, parę momentów przypomina te z EPka 25 i 26 Evangeliona (tyle, że na wesoło - tu chodzi o to, że są to tak samo niezrozumiałe myśli bohatera ;)), nie wspominając o tej pojechanej akcji (i zrozumiałem o wiele więcej niż za pierwszym razem, na dodatek nic nie pamiętałem, więc oglądałem tak jak bym oglądał pierwszy raz :)). Do tego genialna muzyka the pillows (mam całą dyskografię, posłuciach!e, nawet [za] często)

Chyba nie muszę mówić, że warto obejrzeć? Oczywiście polecam :)

No i jeszcze zapomniałem dodać - za pierwszym razem oglądałem w angielskiej wersji dźwiękowej, a teraz w japońskiej, która oczywiście jest znacznie lepsza ;)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Boondocks - jak na razie 8+/10 - pomimo typowej amerykanskiej kreski spodobala mi sie bajka :P

Powiem tak.. smierdzi stereotypami tak samo jak south park tyle ze wiekszosc z nich odwoluje sie do tak zwanej czarnej kultury. Na dodatek sporo znanych aktorow podklada glos np xibit, katt williams, samuel l. jakson(on jest we wszystkim :D), itd. polecam jak ktos lubi sie posmiac

 

CG - ciekawa pozycja, az sie milo oglada jak lelouch(chyba tak sie to pisalo :P dawno temu juz to ogladalem) planuje inwazje na krolestwo brytanii chociaz za mechami nie przepadam.. przynajmniej w anime

 

co do slayersow rowniez odradzam, szybko sie nudzi a wiecej komentarza jest zbedne.

 

na razie mecze black lagoon i skapowalem skad jest avatar carsona :D rzeczywiscie cos w tym jest z cowboy bebop. na razie wiecej nie moe powiedziec bo pracuje nad tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

na razie mecze black lagoon i skapowalem skad jest avatar carsona :D

Ten avek jest wyciety z fotek , ktore ze 2 strony wczesniej dalem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten avek jest wyciety z fotek , ktore ze 2 strony wczesniej dalem :D

:D

No nareszcie znalazlem godnego nastepce BL, co prawda klimat inny ale przykul moja uwage rownie mocno co BL, mowa o Death Note. Bardzo fajny opening, muzyka tez mi sie podoba, tylko Ryuk wyglada troche jak jakis pinokio :lol: Nie podoba mi sie jego glos (powinnien byc bardziej "mroczny") i oczy, wygladaja jak plastikowe kulki. ;)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sensie chronologicznym raczej nastepca byc nie moze :) Nastepca jako ciekawy wypelniacz wolnego (i nie tylko :lol:) czasu.

 

ps. A jeszcze takie pytanie: BL jest na podstawie mangi, czy moza ja gdzies dostac? Bo w Polsce chyba bedzie z tym ciezko. Oczywiscie wersja EN nie jest przeszkoda.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vennor, a jednak oceniłem CG tak samo jak ty :)

A widzisz.

 

School Rumble jeszcze bardziej wciąga. Dobrze, że mam też Ni Gakki, to obejrzę zaraz po sezonie pierwszym.

 

Choć jednak to nie to (co jest chyba oczywiste), co wspomniany już Death Note - uważany przeze mnie z najlepsze anime, spośród wszystkich, które widziałem.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach znów DN ;]

 

Muszę sobie przejrzeć twoją listę i zobaczyć co tam ma u Ciebie 10 ;]

Żeby obejrzeć. ;)

 

Ma ktoś jakąś stronkę gdzie znajdę napisy 1 paczce do zakończonych serii?

 

Bo nie uśmiecha mi się siedzieć przy ściąganiu 50 paczek ręcznie :|

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz.

 

School Rumble jeszcze bardziej wciąga. Dobrze, że mam też Ni Gakki, to obejrzę zaraz po sezonie pierwszym.

 

Choć jednak to nie to (co jest chyba oczywiste), co wspomniany już Death Note - uważany przeze mnie z najlepsze anime, spośród wszystkich, które widziałem.

zdziwisz jak bardzo 2ga czesc jest beznadziejna.

ale pewnie nie, bo mnie w school rumble juz od pierwszego odcinka podobalo, widze cos innego niz Ty w nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

School Rumble, koniec.

 

Nie mogę nazwać tego dobrym anime, aczkolwiek źle nie jest. Nie wiem tylko dlaczego "poleciało" tyle nagród z Anime-Reactor.

 

Nie podobały mi się, oczywiście, wstawki z animacją trójwymiarową, poza tym kreska jest tu dość przeciętna (punktów ujemnych, ani dodatnich za kreskę przeciętną nie przewiduję ;)).

 

Było parę szczególnie śmiesznych scen (na przykład ta z bananem), a końcówka - już myślałem, że naprawdę będzie aż tak nielogiczna i wydumana... Point taken.

 

Właściwie, to pozwolę sobie wkleić obrazek, który przed chwilą zrobiłem i który dobrze odzwierciedla moje odczucia.

 

Dołączona grafika

 

Trochę się pośmiałem, trochę się ponudziłem. Myślę, że wystawię 8, ale poczekam z tym do jutra.

 

Z Ni Gakki trochę poczekam, bo chciałbym njapierw obejrzeć Ichi Gakki Hoshuu.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GitS: Innocence przerobione.

 

Ogólnie wizja tego wszystkiego mnie rozwala. I jeszcze te niektóre teksty...

 

Znalazłem w końcu SAC i 2nd gig, ale w rmkach. Niestety, ale jeżeli mam mieć na torrentach transfer rzędu 40kb/s to dziękuje. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w końcu SAC i 2nd gig, ale w rmkach. Niestety, ale jeżeli mam mieć na torrentach transfer rzędu 40kb/s to dziękuje. :|

Dramatyzujesz :P

 

Nie masz zadnego znajomego, ktory mialby plytki? W koncu oba sezony wyszly u nas na DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To cień TL :rolleyes: :P No ale miałem parę linków i z taką prędkością szło. Chwilowo było ponad 100kb/s

BTW. Jakiego programu do torrentów używasz?

 

Ehh no nikt nie ma :? Wypytałem chyba wszystkie możliwe osoby i nic.

 

 

grobel, jakoś nie za bardzo lubię oglądać anime w TV :P

Nie dość że ograniczają porę w jakiej bym coś obejrzał to jeszcze ilość epków też :P :P :lol:

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Cofam to co pisalem wczesniej o Fafnerze. Mocne 8.5 i na pewno ocena nie spadnie , zatrzymalem sie na ep 22 i uwazam , ze to anime wybija sie ze swojego gatunku. Zdecydowanie lepsze niz Gundam , mocno przypomina NGE ale bardziej mi sie podoba. Jest dobrze , bardzo dobrze. Jestem ciekaw konca ale na dzis daje sobie juz spokoj , czas walnac w kime :) Juz wiem skad 8 na anime.db :)

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uTorrent 1.6

 

Bylbys ze stolicy, to bym Ci pozyczyl plytki - a tak lipa...

 

Już nie przesadzajmy :P

Już leci 2 sezon. Tym razem waga prawie 300mb także o jakość nie ma sie co martwić ;]

 

W każdym razie dzięki :)

 

Cofam to skreślone. Niczym nie różni się od tych rmek :blink:

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprosciej to wejsc na anidb i zobaczyc ktory release ma najwyzsze oceny i w jakiej jest jakosci.

te oceny sa z dpy

np Ghost Hound, wersja od THORA ma nizsza ocene od genjo, bo ma gorsze tłumaczenie ( to samo co SHS ) i dlatego ze wiekszosc sie z ta wersja nie zaznajomiła.

A ja mam wersje THORA i jakość jest lepsza od wersji 1080p. pewnie jakies filtry zastosowali czy cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie jeszcze nie przejechalem, tylko ze przy okazji zazwyczaj czytam tez komentarze ;)

 

A tymczasem poszly 3 epki Planetes. Calkiem niezle, troche glupawkowe. Zobaczymy jak sie rozwinie. Wersja 720p daje rade ;]

 

BTW. mial ktos problemy z ED w releasie PSNR? W kazdym odcinku mrozi mi sie obraz na pierwszej klatce endingu, dzwiek leci ok. Na szczescie reszta odcinka jest spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...