Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

Z głupa obejżałem Tales of Vesperia nie grając w nic na PSie [; Nawet niezłe. W przeciwieństwie do początku Tales of Abbys gdzie połowa rzeczy nie trzyma się kupy, dialogi są gorsze niż w Last Remnant, zwroty akcji przyprawiają o zwrot posiłku. Postaram się przebić aby wystawić temu więcej niż 5 [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam sprawdzam, ale coś cienko z torrentami...

Jak coś znajde to albo licencjonowane, albo nie ma linku, albo nie seedują, albo... :?

 

Znalazłem... KLF i KAF.

Sengoku Basarara jeszcze nie oglądałem a Witchblade sobie odświeżę. Jak będę ogarniał to przerzucam się z eng subów na fra. Trzeba język podszkolić :wink:

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem sobie tapetę z To Love Ru. Stwierdziłem że obejrzę i anime.

Jakie to jest głupie i w dodatku nie śmieszne :mur:

Kto wymyślał te teksty i skrawki chorej fabuły?

 

Pyon pyon warp-kun my ass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest konkretnym wyłącznikiem mózgu... 4 minuty trzeciego epka razem z op dałem radę obejrzeć...

 

Za to Skip Beat! jest świetne :) Dawno tak przyjemnie mi się nie oglądało czegokolwiek.

 

A oglądając pierwszy epek Sengoku Basarara po francusku przypomniało mi się jak zaczynałem w ~2004 seriale oglądać z ang napisami co by język podszkolić :lol:

Trochę ciężko będzie ale dam radę :)

________________________________________________

 

EDIT: Po obejrzeniu całości chciałbym tylko dodać: MOAR NAO!!!11one.

 

Mam nadzieję że wydadzą drugi sezon Skip Beat, skoro mangi jest jeszcze ponoć duuużo :)

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gake no Ue no Ponyo - Jak na Ghibli przystało, dobra bajka dla każdego.

 

Kemono no Souja Erin - Odpuściłem po dziewięciu odcinkach. Powinienem był to zrobić wcześniej. Przerażająco nudne i głupie anime o dziewczynce, którą boli okrucieństwo tego świata (na przykład złe ptaszysko pożerające biedną gąsienicę :cry:). Ja rozumiem, ale bez przesady proszę. Czuję, że to anime było sposorowane przez wegan. Zdążyłem zaobserwować też nagminne gadanie do siebie, co jest niezwykle irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potem będzie lepiej, choć i tak moze denerwować :P

Jednak warto...

 

Sengoku Basara, hmm Grobel kiedyś wstawiał fotkę z gościem na koniu z rurami wydechowymi. Chyba mówi samo za siebie... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sengoku czy Erin?

 

Sengoku jak na razie wydaje się ciekawe, ładne graficznie, postacie spoko, tylko trochę dialogów nie ogarniam bo po francusku oglądam.

Z 1 epka wypisałem 60 nowych słówek :P

 

Idzie się pośmiać, właśnie w związku z tym obrazkiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez na poczatku chcialem odpuscic Erin, ale obejrzalem calosc i nie zaluje. OK, laska jest momentami naiwna ze az zeby bola, ale ma charakter i jest konsekwentna. Anime troche ckliwe i w gruncie rzeczy mocno przewidywalne, ale oglada sie dobrze.

Caly czas gdzies z tylu glowy bardziej cyniczna strona mojej osoby podpowiadala, ze krolestwo, w ktorym toczy sie akcja, to jakis gleboki absurd. Mamy lewa polowe, ktora ma kochana krolowa, szczescie i dostatek i prawa polowe, ktora ma cale wojsko i nie wiedzie im sie tak rozowo. I przez 300 lat ani razu prawa polowa nawet nie myslala o najechaniu lewej i zrobieniu porzadku po swojemu. No bezsens jakis.

 

Ogolnie moge spokojnie dac 8/10 - bardzo fajnie sie ogladalo, super muzyka, a i do kreski idzie sie przyzwyczaic. Na minus zaliczam powyzej wymieniona naiwna kreacje swiata i, w gruncie rzeczy, duza przewidywalnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

High School of the Dead skończyło się. W sumie nie zalicza się do wybitności, ale potrafi nieźle przykuć do monitora. Z zakończenia wnioskuję, że będzie drugi sezon, chociaż zanim wyjdzie, to pewnie zapoznam się z mangą.

Słyszeliście coś o filmie Colorful? (nie, nie ma to nic wspólnego z takim ecchi z lat 90)

Zapowiada się ciekawe, co mogę stwierdzić na podstawie PVki :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że TokyoTosho nie bangla, bo by się ogarnęło High School [;

 

Ja oglądam aktualnie coś co zapewne zniszczy mi mózg doszczętnie, to jest Ladies VS. Butlers.

Obejrzałem 1szy epek i poszedłem po rozum do głowy, zaraz zaczynam oglądać, ale jestem już znieczulony porządnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee!

Na razie Sengoku i Witchblade to max co jestem w stanie obejrzeć.

Za dużo słówek nie znam, i trudno się to ogląda. Przerobie te dwa anime i na razie daje sobie spokój chyba... Inna sprawa że sprawia to niesamowitą przyjemność zrozumieć jakieś pokręcone zdanie, bo akurat nie trafi się nic nowego ze słownictwa, ale jednak jeszcze muszę z tym poczekać.

Oglądając pierwszy epek Amagami SS myślałem że dam radę obejrzeć również coś innego... trochę się przeliczyłem.

 

Za Nyaa jakoś specjalnie nie przepadam. Całości też nie ma, a po epku też nie lubię ściągać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie gg jest już batch, ale pewnie stosunek seed/peer wypada bardzo niekorzystnie na ilość tych drugich. W końcu dziś dopiero skończyli serię ;).

Za Nyaa też nie przepadam, osobiście preferuję Tokyotosho i ew. BakaBT. Kiedyś gustowałem w animesuki i baka-updates, ale to były inne czasy...

Co by nie było tak średnio powiązane z tematem - niedawno obejrzałem też Evangeliona 1.11 i 2.22. Oba filmy wprawiły mnie w osłupienie i wywarły niesamowite wrażenie. Czekam na trójkę.

Czego można by się spodziewać po fanie serii TV :).

Nie samymi torrentami człowiek żyje, 1.11 mam na BR od Anime-Gate (edycja kolekcjonerska, ha!).

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że TokyoTosho nie bangla, bo by się ogarnęło High School [;

 

Na stronce grupy horible subs są linki, ale nie wiem czy warto ogarniać tą serie. Strasznie płaska, momentami idiotyczna pierdółka dla napalonych otaku. To anime miało taki potencjał, a okazało się zawodem roku. Finał na poziomie całej serii - tragiczny, przepełniony patosem i bezmyślną sieczką. Imho 6 i niespecjalnie czekam na drugi sezon (tak wiem, marudny jestem :D ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam batch'yka nie widzę :P

Zresztą nie ma się co spieszyć [; I tak się zobaczy, i tak :)

 

Grobel, właśnie cośtam widziałem na JM :D Ale mam zamiar to zobaczyć całe i dopiero ocenić [;

__________________________

 

Dyrektorka z Ladies vs. Butlers jest mega :D

 

Wracają wszyscy z wakacji, a ona przemawia:

 

Everyone!! Did all of you have an enjoyable summer vacation?

Do we have bad students who only played through it?

As a grown up adult, I completed 5 RPGs and 4 Otome games.

 

:lol2:

 

 

__________________________

 

Grobel Pierwszy odcinek HOTD jest spoko, co prawda kilka sytuacji wywołuje drwiący uśmiech, ale sakura i zombie? To chciałem zobaczyć :D

W porównaniu do L vs. B nie ma nawet odrobiny fanserwisu, także na razie nie narzekam na nic [;

:lol:

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...