Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

To fajnie bo nie mogę się doczekać jak to w movie zakończą. Generalnie za końcowe epki to jechałem po Evangelionie na potęgę, a mimo tego muszę przyznać, że ogólnie to brakuje mi go :P Po prostu do pewnego momentu to anime było świetne i nie mogłem się od niego oderwać. Potem dopiero psychojazda i zakończenie nikt nic nie wie mnie zniszczyła :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadrobiłem ogromną zaległość - Trigun

 

Co tu dużo mówić - bardzo przyjemne 9/10. Fajna historia w klimatach kosmicznego westernu :]

 

No i Rebuild of Evangelion 1.11 oraz 2.22 - przyjemnie się ogląda ale poza poprawą strony technicznej idzie słabiej niż oryginalny serial. Na razie takie 7 moze 8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam dobrze lista na myainmelist?? Mi wyświetla się tylko pozycja w "watching" i nic więcej. Dodałem nową pozycje i się nie wyświetla. Mam nadzieję, że to jakieś problemy techniczne z ich strony, ale obawiam się ze moja dłuuuuga lista poszła się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak wrazen ;) Ale dobrze, ze juz sie konczy, mozna bedzie zaczac ogladac powoli, bo smaka mam coraz wiekszego :)

 

No to jeszcze 2 tygodnie musisz poczekać na oglądanie :] Według mnie sporo lepszy niż 1 sezon ale to zależy od oglądającego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i jak wrażenia odnośnie FMA: Brotherhood tuż przed zakończeniem sezonu??

 

jestem na 59 odcinku i robię przerwę aż skończą a wrażenia bardzo pozytywne dużo lepszy od pierwszej wersji początek trochę powoli tak do 10 odcinka a potem już z górki jak finał będzie lepszy niż ostatnie kilka odcinków to będzie super

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zaliczyłem evangeliona 2.22 i jestem pod wrażeniem.

Spodziewałem się odgrzanego kotleta z poprawioną kreską, a obejrzałem film który zdecydowanie trzymał poziom starej serii.

Na plus:

muzyka, kreska, lekkie przestawienie fabuły, skorygowanie charakterów głównych postaci.

Szkoda, że na 3 i 4 część przyjdzie tyle czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że idealnei się z brothehoodem wstrzeliłem. Odstawiłem na 30epku bo męczyło mnie czekanie na kolejny ep. A tu nagle koniec prawie już. No to zaczynam gonic i będę na styk z zakończeniem. Za ile końcówka? 65EP ma być czy więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę spoore zainteresowanie Anime na tym forum B-) Bardzo mnie to cieszy...

 

Moje top 5:

 

FMA

Claymore

Eureka 7

Hajime no Ippo

Naruto Shippuden

 

Podajcie dobre anime z gatunku akcja,martial arts, super powers...

 

A co do FMA 2 to czy warto na nowo oglądać to anime, tzw. czy "story line" jest znacznie zmienione, czy są fillery itp.??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kurier - FMA2 - pierwsza połowa anime jest taka sama (ominęli kilka mniej ważnych wątków), akcja rozchodzi się po tym jak bracia Elric spędzają noc na wyspie (i pojawia się stary Wrath) i podąża dalej wiernie mandze (czyli dalej jest znacznie zmienione)...

 

PS trzeba było podać jakiś link do bazy obejrzanych anime bo nie wiemy czy już to widziałeś: Code Geass; Death Note; Black Lagoon; When they Cry (Higurashi no Naku Koro Ni); Cowboy Bebop

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Thomas dzięki za rzeczowe objaśnienie dotyczące FMA ^^

Nie posiadam listy obejżanych serii i raczej nie stworzę takowej... Lenistwo i ogrom obejrzanych serii :wink:

 

When they Cry (Higurashi no Naku Koro Ni); Cowboy Bebop

<--- obadam, znalazłem też Fairy Tail. Edytowane przez kurier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka drobna uwaga: obejrzanych ;)

 

Jak szukasz dobrej akcji, to polecam zdecydowanie Black Lagoon. Zainteresuj sie tez Darker Than Black, Seirei No Moribito, Fate/Stay Night oraz Shingentsutan Tsukihime i Kara No Kyoukai.

 

A cod o listy: jesli trzymasz obejrzane rzeczy gdzies na dysku, to najprosciej zalozyc konto na anidb, odpalic anidb'o'matic i niech sam sobie zindeksuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że Ci się Black Lagoon nie podobał :| Ja mogę ci zaproponować jeszcze Monster, Spice and Wolf. Możesz wejść na moją listę http://myanimelist.net/animelist/pawelekmal i obadać pozycje z 10.

 

Obejrzałem 2ep Kara no Kyoukai i .... zamuł, czy dalej będzie lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że idealnei się z brothehoodem wstrzeliłem. Odstawiłem na 30epku bo męczyło mnie czekanie na kolejny ep. A tu nagle koniec prawie już. No to zaczynam gonic i będę na styk z zakończeniem. Za ile końcówka? 65EP ma być czy więcej?

 

 

64 ma być, ale trochę mi nie pasuję, bo materiału w mandze starczy akurat na jeszcze jeden odcinek (63), nie wiem jak to dalej rozciągną...

 

 

Będą 64 odcinki. Nawet na koniec odcinka 62 piszę "don't miss last 2 episodes". Jestem ciekaw co wcisną w ten ostatni. Wydaje mi się że wszystko rozstrzygnie się w 63 a 64 to taki zapchaj dziura będzie jak się wszyscy rozeszli i wrócili do swoich obowiązków lub coś w tym stylu. No ale nie ma co wróżyć z fusów za 2 tygodnie się rozstrzygnie :]

 

W między czasie oglądam Gitsa 2 ale jakoś narazie średnio mi do gustu przypadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...