Skocz do zawartości
bagienny

Konkurs Enermax

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafikaZ okazji premiery polskojęzycznej strony Enermax, serwis PurePC.pl przygotował wspólnie z sponsorem atrakcyjny konkurs z licznymi nagrodami. Główną nagrodą jest jeden z najbardziej zaawansowanych zasilaczy dostępny obecnie na rynku: Revolution85+ 1050W. Kolejni zwycięzcy otrzymają zasilacze LibertyECO i ECO80+ oraz wysokiej jakości wentylatory Enermax serii Cluster i Everest. By zdobyć jedną z cennych nagród należy odpowiedzieć poprawnie na 4 pytania i być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu PurePC.pl. Osoby, które jeszcze nie zarejestrowały się, mogą to zrobić w tym miejscu. Konkurs trwa do 14 sierpnia 2009 roku. Stronę konkursową można znaleźć pod tym linkiem.

 

Pamiętajcie o odpowiednich awatarach! :smoke:

Edytowane przez bagienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikaZ okazji premiery polskojęzycznej strony Enermax, serwis PurePC.pl przygotował wspólnie z sponsorem atrakcyjny konkurs z licznymi nagrodami. Główną nagrodą jest jeden z najbardziej zaawansowanych zasilaczy dostępny obecnie na rynku: Revolution85+ 1050W. Kolejni zwycięzcy otrzymają zasilacze LibertyECO i ECO80+ oraz wysokiej jakości wentylatory Enermax serii Cluster i Everest. By zdobyć jedną z cennych nagród należy odpowiedzieć poprawnie na 4 pytania i być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu PurePC.pl. Osoby, które jeszcze nie zarejestrowały się, mogą to zrobić w tym miejscu. Konkurs trwa do 14 sierpnia 2009 roku. Stronę konkursową można znaleźć pod tym linkiem.

 

Pamiętajcie o odpowiednich awatarach! :smoke:

A gdzie są pytania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta strona bardziej mi się podoba od poprzedniej, bo jest taka bardziej hmm profesjonalna i "nie naciapciana" jak to czasami bywa. A poza tym moje dwa ulubione kolory.

Edytowane przez Krzychu95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny konkurs a i nagrody fajne,zwłaszcza te zasilacze,szkoda,ze wsrod nagrod nie ma tych nowych wentylatorow Apollish.Ale ten Revolution85+ by sie przydal,teraz mam marnego Tracera 4Life Silent 400W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, mi przydałby się kawałek rozsądnego wiatraka, bo trochę zasilacza już mam (szef;0,45kW), no ale taki Mercedes jak Enermax to niemało.

 

O co chodzi z avatarami tudzież sygnaturami?

 

Jeśli chodzi o sam konkurs, to według mnie pytania były proste, jak ktoś siedzi w zasilaczach i wie co dobre. Ja jakoś tam specjalnie nie interesuję się zasilaczami (nie bardziej niż całą resztą podzespołów superkalkulatorów), mam raczej prosty podział "te są be", "ten jest do przeżycia", "ten jest całkiem niezły", "ten to szczyt marzeń", "a tamten to zupełny Maybach".

 

Pytania powinny być trochę trudniejsze, żeby w losowaniu brało udział mniej osób, bo w tym wypadku 80% aktywnych userów ppc będzie miało wszystkie odpowiedzi poprawne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytania powinny być trochę trudniejsze, żeby w losowaniu brało udział mniej osób, bo w tym wypadku 80% aktywnych userów ppc będzie miało wszystkie odpowiedzi poprawne.

A gdzie duch czystego sportu i zdrowej rywalizacji ? Chcesz zdyskryminować mniej znających się użytkowników i zrobić konkurs dla "elity" PPC ? Tak czy owak pytania nie mogą dotyczyć szczegółów nikomu nieznanych więc wszystko wiąże się niezłomnie z ogólnodostępną specyfikacją i nie problem znaleźć odpowiedzi.

 

W następnym konkursie z zasilaczami prosimy o pytania w stylu "jakiej produkcji jest przetwornica 12V" i "jakich barwników zastosowano przy powlekaniu przewodów zasilania molex (proszę podać producenta i numer katalogowy)" :P Ciekawe ilu wtedy użytkowników weźmie udział.

Edytowane przez BuMeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to prawda :D

 

Pierwsze pytanie jest raczej proste - przetwornica jest produkcji Enermax :D

 

Ale za to pytanka mogłyby być przykładowo odnośnie specyfikacji, przykładowo ile pinów ma wtyczka zasilająca mobo zgodna z ATX 2.0, jakie kolorki to jakie napięcia ;) albo ogólnie napięcia w specyfikacji. Może też być coś szczegółowego dla danego modelu, na przykład jaki był tu-i-tu rozmiar wiatraka, czy kolor jego łopatek

 

I poziom "dla hardkorów": Jaki typ scalaka odpowiada za regulację PWM napięć, jakie typy tranzystorów są w driverze uzwojenia pierwotnego, rodzaj materiału dla rdzenia transformatora (to wcale nie jest trudne...). Ale to w ramach żartu ;)

 

Rzeczywiście, masz rację, każdy powinien mieć możliwość wzięcia udziału - nie tylko ci zaawansowani.

 

A tak w ogóle to nadal czekam na odpowiedź - o co chodzi z avatarami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to nadal czekam na odpowiedź - o co chodzi z avatarami?

Nic, tylko to byś miał je regulaminowe, awatar i sygnaturę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tymi awatarami i piersiami, boziu :)

Dla przypomnienia z prawidłowo nadesłanych odpowiedzi, system automatycznie wybiera zwycięzców, później są sprawdzani czy nie mają bana, dublowanych kont itd. Nie loguję się nawet w tym momencie na forum, tylko sprawdzam z bazy więc tu tylko zaglądam jak podaje już wyniki, jakie zamieściłem na portalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ksszszszsz... ten post nigdy nie istniał... Proszę, usuńcie to ze swoich cytatów bo byłem na jakiejś dziwnej fazie pisząc to...

 

 

Nie chcę abym został pomylony z innym userem.

 

Zdarzyło mi się ostatnio coś podobnego, więc nie chcę żebym miał problemy z tego powodu.

 

Nie, wspomniany użytkownik nie zrobił "niczego brzydkiego".

 

Dzięki za wyrozumiałość, panowie :)

Edytowane przez Fuxseb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki, żeby przez przypadek nikt się nie doczepił do podobnego nicka itp. ?

Dalej nie widzę sensu pisania o tym, że ten o podobnie brzmiącym nicku coś tam kiedyś zrobił brzydkiego. Jest coś o takich przypadkach w regulaminie konkursu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...