Skocz do zawartości
qqrydza

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

A Playtrough 2 ?

Trochę mogli utrudnić, tak aby w full co-op były wykorzystane wszystkie postacie wraz z zamierzonymi dla nich funkcjami (tank, dps, healer), bo tak to wczoraj biegaliśym we 4 dpsy i wszystko padało jak jak leci.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo co 1, ale z mocniejszymi mobkami - gra zaczyna się od nowa, a w moim przypadku pierwsze potworki miały od razu 36 lvl. Wypadają dużo lepsze giwery i generalnie lepszy sprzęt. Złote mody do broni itd. Ja mam 45 lvl i fajnie się soluje. Spokojnie 50 lvl wpadnie, bo jeszcze mam sporo do zrobienia.

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli lockin nie skonczyl calosc, tylko przeszedl jakby jeden poziom trudnosci :P

tak jak w diablo, balem sie ze czegos takiego nie ma, jakie macie nazwy kont gamespy? :)

Ukończyłem grę 1 raz (tak jak napisałem wcześniej - granie dalej jest możliwe), drugi raz jeszcze nie podchodziłem ze względu na limity czasowe:

- przejście gry zajmuje ok 20 godzin, zapewne przejście ponowne nawet zaczynając z +35 lvl zajmie drugie tyle (jak ktoś ma życie prywatne etc. cięzko znaleźć czas na wszystko, nie mówiąc o graniu w inne tytuły)

- przechodzenie gry ponownie, nawet jak jest to nowe wyzwanie nie daje mi już tyle satysfakcji bo znam już fabułę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się campić moim snajperem:-) Rewelacyjna postać, chyba nawet nieco przepakowana. Szczególnie mocny jest z buildem pod "

ptaszka" który zdejmuje 7-8 wrogów zanim ci w ogóle się zorientują co się dzieje.

Z Jurekiem próbowaliśmy duela, ale on miał niższy lvl, więc mało to obiektywne. Wiem, że są już tacy co mają nawet skille od broni wymaxowane, a to też jest spora przewaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na maksymalnym poziomie ptaszek potrafi na 25 lvl sciagnac nawet do 3000 damage jednorazowo na max 6 wrogach :P

 

Jak troche podpakuje i zaloze konto to bardzo chetnie z kims zagram :P

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siren 37lvl, 20h 36min gry i zdarzylem juz na playtrough 2 rozwalic nine-toes'a ;) Dobra gra tyle, ze dopiero na P2 czuc jakies lekkie wyzwanie na poczatku ;)

 

Edit: swoja droga wy tez sadzicie, ze koncowka jest taka jakas nijaka? No poza muzyczka w creditsach ;p

Edytowane przez zbx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też się zastanawiałem nad tym. Ale łopatologicznie stwierdziłem, że wszystko jest ok. Milałem class moda do skilla dodającego rakiety do magazynku w wyrzutni i rzeczywiście się powiększył magazynek. Tylko nie wiem jak jest ze skillami zwiększającymi procentowo np. dmg? Skoro na 5 poziomie skill daje mi 50% do dmg to czy class mod +2 zwiększa to do 70%?

 

i czy ktoś się orientuje jak jest z kolorkami itemków? Ktoś może wypisać kolorki od najsłabszego do najlepszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z loading screenów zauważyłem: biały->zielony->niebieski->fioletowy->pomarańczowy(lub złoty jak kto woli).

To samo tyczy się upgradów. Na playtrough praktycznie niema szans na dobrego epica (owszem są epic'i ale rzadko kiedy są lepsze od niebieskich/fioletowych), bo te wyskakują dopiero na Playtrough 2 i to 4 osobowej drużynie.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...