Skocz do zawartości
qqrydza

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre party to jest to!! Sam mam bersekera na chyba 44lvl z dobrym smg fire i shotgunem corrosiv.... Najfajniej jest jak jest w drużynie soldier (to chyba on non stop dodaje ammo i życie) i każdy używa broni z innym elementem ;] Wtedy nie mam mocnych! Tylko jak nagle wybucha ogień i elektryczność to moja grafa już nie wyrabia w full hd przy max detalach i troszkę wtedy przycina:/

 

BTW. nawet jak wykonujecie misje to twórzcie grę online, może ktoś się dołączy i będzie było więcej expa i lepszy loot będzie ;]

 

Ta gra dopiero online nabiera prawdziwego smaku!

Edytowane przez pawelekmal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi skilami i itemkami coś nie bardzo. Dorwałem to:

post-116203-1257799694_thumb.jpg

Głownie chodziło mi o skill o nazwie INNER GLOW.

opis umiejętności:

post-116203-1257799701_thumb.jpg

Jak dobrze rozumiem regeneruje od 1% zdrowia w czasie kiedy "wychodzimy z siebie", niestety mi zdrowia nie regenerowało.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też problemy z połączeniem miałem, dopiero do mesiora za 3 razem, a i tak później mnie wywaliło z takimi krzakami (pierwszy raz zresztą, a tak to mnie wywala jak alt+tab za dużo używam)

Dołączona grafika

 

I mój build: http://www.borderlandsthegame.com/skilltre...055055055050505

Z tym feniksem to dwie strony, fajnie jak ktos sie zbliży to od razu jest nieźle poparzony :) ,a niefajnie jak wszystkie beczki wybuchają dookoła :( przez co dziś zginąłem.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moje drzewko, zastanawiam się tylko na co wydać ostanie 5 punktów.

 

Polecam dla Pc graczy PC TWEAKS.

Np okazuje się, że nie ma czasem pełnych statystyk broni, można temu zaradzić:

 

Show hidden weapon/module stats

 

Borderlands\WillowGame\Localization\INT\gd_globals.INT

 

* Find gd_globals.INT and create a backup of it.

* Open gd_globals.INT with notepad

* Find: AttributePresentationTranslation="$NUMBER$ $CONSTRAINT$ $DESCRIPTION$"

* Replace with: AttributePresentationTranslation="<font size=\"15\">$NUMBER$ $CONSTRAINT$ $DESCRIPTION$</font>"

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, mam na liczniku 99999999 kasy a za respec zapłaciłęm 10k :) , to nie WoW gdzie sie człowiek zastanawiał czy niezbankrutuje :)

btw. licznik pieniążków zatrzymuje się na 99999999, ale tak naprawde gra zapisuje większą sumę.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie tutaj, bo coś mnie zaraz trafi. Otóż doszedłem do samego końca gry, wchodzę do Vault, oglądam filmik i nastąpił crash gry. Po restarcie quest "Find Steele" jest zaliczony, dostałem lvl, ale boss zniknął i nie mogę go ubić, ani odebrać nagrody, po prostu jestem w kropce. Jakieś pomysły? Wolałbym uniknąć grania od początku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem grac i mam taki troche glupi problem, bo chyba utknalem na samym poczatku, porozowalalem troche bandytow i doszedlem z moim robotem do czegos ala miasteczko, na mapie widze oznaczenia sklep itp itd a robot stoi przed jakimis drzwiami i czeka na nie wiem co. Nigdzie nie moge wejsc, jedyne co moge zrobic to uzyc tego urzadzenia do zmieniania imienia i kolorow bo akurat jest obok a tak to jestem troche przyciety w tym momencie gry - jakies rady?

 

Pozatym nie kumam jednej rzeczy, doszedlem tam gdzie napisalem linijke wyzej i mialem ta ikonke ze gra sie zapisala - a chce grac dalej i zaczynam znowu z tego miesjca co na starcie, tak to ma byc?

Edytowane przez kuebk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest taki ala tutorial. Gdybyś słuchał dokładnie co ta miła (choć niewyraźna) pani mówi w autobusie to byś wiedział co robić ;) "Do whatever robot say" czy jakoś tak, czyli dokładnie co robot mówi- klik tu ,klik tam.

Co do zapisu to raczej się zgadza,bo praktycznie nie zrobiłeś nic w grze, więc przy pierwszym save-poincie gra wczytuje się od tego momentu.]

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie masz racji, bo sluchalem co mam robic i robilem - jednak robot stal przywieszony. Po ponownym zaczeciu wszystko zadzialalo od razu - nie wiem czemu za pierwszym razem nie chcialo zadzialac. :(

 

BTW: Moj nick to kuebk i z mila checia zobacze jak sie w to gra w MP.

 

Kurde mam jakis dziwny problem z dzwiekiem, mianowicie nie dziala mi centralny kanal, tzn wyglada to tak ze jak ktos cos do mnie mowi to musze byc do niego obrocony albo lewym albo prawym bokiem bo jak patrze na niego na wprost to mam bardzo cichy dzwiek. W innych grach nie mam tego problemu - a karte mam ta od asusa.

Edytowane przez kuebk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez tak mialem .. a masz glosniki 5.1? ustaw windowsie na stereo.

Glosniki 5.1, tylko ze jak przestawie w windowsie na stereo to mi sie tez w innych grach bedzie dzialac jako stereo - nie? [Tzn mam tu na mysli tylko te ktore nie maja wlasnych ustawienien co do dzwieku].

 

Aczkolwiek na przerywnikach na enginie gry dzwiek dziala spoko.

 

EDIT: Mechanika gry wyglada jak w Diablo2? Tzn ze jak zaczynam od save pointa to wszystkie moby, skrzynki itp sie resetuja, tak?

Edytowane przez kuebk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szozi, Kasza jakie macie loginy gamespy? Z PPC grałem tylko z messem, a im nas więcej tym lepiej ;] Po dobrym party, gra samemu staje się nudna....

 

Btw. gdzie farmicie? gdzie jest najwięcej skrzynek z bronia? Czy jest jakiś potworek z którego leci dobry loot(a'al mefisto w diablo)?

Edytowane przez pawelekmal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zabiciu ostatniego bosa na pl2 gra ustawia level wszystkich mobów na max (+/-) a tak mi się przynajmniej wydaje,bo... mobki w lost cave miały 36-38lv, a teraz 49-51 :)

Najlepszy loot leci z Badass'ów i wszystkiego co ma w nazwie super, bad itd. i co ciężko zabić i co NAJWAŻNIEJSZE przy full party. Nie licz na to, że pójdziesz samemu na "aniołki" i zbierzesz unikaty....

...btw. @Kaszawspraju widziałem,że przed końcem wczoraj wypadł ci unikat z od Atlas'u , pukawki od nich mają podobno coś w sobie ;) prawda to ?

pzd

 

 

Jeśli jeszcze ktoś nie słuchał ,to polecam dwa całkiem niezłe soundtracki z gry ( intro i outro)

INTRO

OUTRO

 

Jest też cała masa wstawek z intro gry bez menu i z gameplay'em z powyższymi kawałkami. Można się napalić na kolejne (lub pierwsze ) kilka godzin w grze ;)

 

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porozsyłałem wam invity, zbx89 gdyby coś :P 41siren

 

Swoja droga jest tu jakis chat z wylaczeniem mika? Czy tylko voice?

 

O jakiś patch wyszedł, trzeba nadrobić

Edytowane przez zbx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info o patchu i link

 

 

Update 1.0.1 Notes:

 

- Characters that have lost skill points will have the lost points refunded

- Clients will no longer lose proficiency progress upon leaving a co-op game

- Item cards now display the intended five lines of detail text

- Lilith's Phase strike and melee attacks from Phase Walk now function as intended

- Voicechat: users can now control volume and individually mute players

- Fixed a bug that sometimes caused CL4P-TP to stop progressing during the introduction

- Server browser population times have been improved

- Server information should now always display the correct plot mission

- Benchmarking feature now works as intended

- Nvidia 3D Vision visuals now render shadows correctly (requires minimum 195.28 drivers, available from nVidia)

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porozsyłałem wam invity, zbx89 gdyby coś :P 41siren

 

Swoja droga jest tu jakis chat z wylaczeniem mika? Czy tylko voice?

 

O jakiś patch wyszedł, trzeba nadrobić

jest czat pod literka "t", a pod "y" jest chyba czat z friendsami. Widzę, że patch wprowadza możliwość ustawienia mikrofonu do czatu, więc będzie lepiej ;] i dobrze, że poprawili te podpisy itemów, bo czasami tylko kilka informacji z wielu jest wyświetlane i do końca nie wiemy co potrafi dany itemek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...