Skocz do zawartości
qqrydza

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

Recenzja GS:

http://www.gamespot.com/xbox360/action/bor...topslot;title;1

 

Video recenzja GS:

http://www.gamespot.com/xbox360/action/bor...deo-review?hd=1

 

Jest git tylko w sumie nie do grania samemu to raz a dwa trochę to może nużyć jakoś tak mi się wydaje. Na ekranie podczas recenzji widziałem cały czas właściwie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm wydaje mi sie , ze najgorszy w tej grze bedzie brak jakiegos odpowiednika battlenetu. No i jak postaci beda trzymane na domowych kompach to pewnie zaraz zaroi sie od cheaterow.

 

edit: kurcze cenega chyba opoznila premiere.

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą pierwsze kilka godzin rozgrywki i już co nieco mogę napisać o tej grze a jest to gra naprawdę wciągająca. Jest to taki FPS-Diablo. Mamy expeki, skille i dużo questów. Byłem pełen obaw jak taki system będzie wyglądał w FPS'ie jednak sprawdza się do tej pory znakomicie. Obecnie gram w zaległego Stalkera Czyste Niebo który wciąga niesamowicie i ta właśnie gra robi to samo. To nie jest kaszanka w stylu Far Cry 2, Crysis itp. w stylu - ładna grafika ale reszta do d... Wszystko jest spójne i przemyślane. Daję 9/10 (10/10 Ma ode mnie Bioshock a 9+ Stalker) bo fabuła jest tylko tłem dla akcji. Oczywiście fabuła w pewnych grach jest najważniejsza bo ciągnie rozgrywkę do przodu no ale chyba nie powiecie mi że analizowaliście tygodniami ścieżkę fabularną w Diablo :]

 

Premiera 30 października w polskiej wersji językowej ale właśnie jakiej bo na stronie Cenegi pisze że do wyboru jest także angielska ale czy razem z dubbingiem czy tylko same napisy.

 

I niech ktoś mi powie czy ktoś miał problem z serwisem Cenegi. Kontaktu z nimi nie ma żadnego. Ponad miesiąc temu złożyłem zamówienie na kilka gier i co? W statusie mam: potwierdzone: nie (chociaż potwierdziłem od razu po zamówieniu) po naciśnięciu potwierdzam pojawia się "Zamówienie o takim numerze nie istnieje lub zostało już potwierdzone (prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w swoim panelu klienta". Do tej pory niektóre gry już się wyprzedały i nie mam ich w statusie a te które są to już np. mnie nie interesują więc che usunąć te zamówienie ale opcja usuń to tylko jakaś atrapa aby ktoś myślał że można cofnąć zamówienie bo tej opcji nawet nie da się uruchomić tak jakby to było tylko tło. Ogólnie żal.pl. No i tak przy okazji to tylko ja musiałem instalować cracka żeby odpalić Falouta 3 od tego wydawcy :]

Edytowane przez Keniger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cracka do F3 to chyba kazdy musial kto ma windows7.

 

A co do zamowienia to tez tak mialem (tylko u mnie akurat byla to wojownicza ksiezniczka do KB) , ale wydaje mi sie ,ze jest to kwestia nieoplaconego pre-orderu, bo przy zamowieniach na gry dostepne w normalnej ofercie nie ma takich problemow.

 

Ale jak sie potoczylo dalej to nie wiem bo wyslalem maila , zeby skasowali zamowienie (odpowiedzi nie bylo , ale zamowienie na sklepie skasowane).

Teraz czekam czy laskawie Borderlandsy i Divinity 2 zrobia sie dostepne to bym sobie zamowil wszystko razem korzystajac z kuponu na 40% zniżki z kompanii graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram co prawda na konsoli, ale w tamtym dziale nie ma takiego tematu o ile się nie myle. Gierke wciąga, klimat troszkę podobny do tego znanego z Fallouta. Jak na początku dość ciekawe misje, zobaczymy jak będzie dalej. Grafika IMO pasuję do tego klimatu idealnie. Na razie 8/10.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Ja gram w demo, podobnie jak wiekszosc uzytkownikow ppc. Pelna juz zamowiona. Ciekawi mnie jakim sposobem odpalajac mp mam we friendsach takie osoby jak qqrydza i jeszcze kilka innych osob z ppc : O

Steam> grupa PPC> skopiowało z niej znajomych ; )?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w demo, podobnie jak wiekszosc uzytkownikow ppc. Pelna juz zamowiona. Ciekawi mnie jakim sposobem odpalajac mp mam we friendsach takie osoby jak qqrydza i jeszcze kilka innych osob z ppc : O

Ja gierki jeszcze nie mam. Ale to poza tematem zupełnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w demo, podobnie jak wiekszosc uzytkownikow ppc. Pelna juz zamowiona. Ciekawi mnie jakim sposobem odpalajac mp mam we friendsach takie osoby jak qqrydza i jeszcze kilka innych osob z ppc : O

Podaj źródło do dema skoro twierdzisz, że w nie grasz :P. Producent powiedział, że dema przed premierą na PC nie będzie.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całość w nieco ponad 19 godzin, skończyłem na 35 levelu (można dojść do co najmniej 50).

Piszę całość jako główny wątek, ponieważ wszystkich questów nie chciało mi się robić ;)

Gra jest dobra, jak dla mnie 9 na 10, grafika świetna (coś ala ostatni Prince of Persia), system sterowania ok, fabuła jak fabuła - byle do przodu, muzyka w tle bardzo klimatyczna, gigantyczne mapy (są pojazdy).

 

Co do minusów to:

- brakuje mi systemu generowania własnej broni (wszystko jest losowe)

- bossowie są słabi - zazwyczaj walczy się na arenie i można się przed nimi schować i ubić z ukrycia (za wyjątkiem 1)

- mam 500 000 $ i nie mam na co je wydać :(

- skile są ok, ale 1/3 z nich jest usawiona pod grę w drużynie, czyli jak dla mnie stracone

- trochę mała różnorodność przeciwników i ich słabe IQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lockin zasmucilem z tym skonczeniem na 35 lvl :(

Po "skończeniu gry" - to jest po pokonaniu ostatniego bossa miałem już 35 lvl - wtedy wyskakuja napisy, po napisach podziekowania od tworcow za wsparcie - a pozniej grasz dalej, gra sie wiec nie konczy, ale jak powiedzialem na 35 lvl bylem wystarczajaco "silny" by pokonac kazdego przeciwnika, wiec nie robilem wszystkich questow pobocznych.

 

Problem w tym, że za questy dostajesz w 90% kase, a ja mam 500 0000 $ + 200 000 $ za ostatniego bossa i nie mam co z tym zrobić, fajne giverki trzeba szukac i wtedy fakt - kosztuja 60 000 $, ale takie znalazlem tylko 2, a w zasadzie tylko 1 bo wyzutni rakiet nie licze (w wiekszosci jest bezuzyeczna). Poza tym kto gra, ten wie, że za RESPAWN pobierana jest opłata STAŁA - 10% wartości kasy, która masz, na początku było to 500$, a teraz z tym co mam 70 000 $ :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że gra wciąga jak cholera. Dziś grałem od 9 rano i miałem zrobić przerwę o 12-13 na obiad, jest 18 ;)

 

Chciałbym zobaczyć jak to wygląda przy full party, narazie grałem z Szozim i moby są już dużo silniejsze, ale też i dropy lepsze wypadają.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy też macie problem z misją, gdzie się składa snajperkę? Nie ma nigdzie "body part". Mam pozostałe trzy części, a w miejscu gdzie na mapie jest znacznik tej ostatniej, jest tylko kamień. Byłem tam kilka razy, ale nigdy ta część się nie pojawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy też macie problem z misją, gdzie się składa snajperkę? Nie ma nigdzie "body part". Mam pozostałe trzy części, a w miejscu gdzie na mapie jest znacznik tej ostatniej, jest tylko kamień. Byłem tam kilka razy, ale nigdy ta część się nie pojawia.

 

Uwierz mi, że ta część gdzieś leży. Często są one pochowane gdzieś na górze, na budynku czy rurze. Nie napisałeś która to misja, bo takich ze składaniem broni jest więcej. Poszukaj dokładnie, może być zasłonięta jakąś deską itd.

Gram 2 raz i szczerze mówiąc - genialny tytuł.

 

Jak będziecie chcieli sprawdzić co-op to zapraszam. Mój nick na gamespy to szozi-pl

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy też macie problem z misją, gdzie się składa snajperkę? Nie ma nigdzie "body part". Mam pozostałe trzy części, a w miejscu gdzie na mapie jest znacznik tej ostatniej, jest tylko kamień. Byłem tam kilka razy, ale nigdy ta część się nie pojawia.

Musisz poszukać w okolicy. Czasami znaczek nie pokazuje dokładnego miejsca przedmiotu tylko okolicę. Nie pamiętam gdzie dokładnie leży ta część ale wiem że sam miałem problem z którąś z tego typu misji. Wpisałem w google i wyskoczyło jakieś zagraniczne forum i tam było rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy też macie problem z misją, gdzie się składa snajperkę? Nie ma nigdzie "body part". Mam pozostałe trzy części, a w miejscu gdzie na mapie jest znacznik tej ostatniej, jest tylko kamień. Byłem tam kilka razy, ale nigdy ta część się nie pojawia.

Z tego co pamietam ostatnia czesc zamiast lezec wg mapy na dachu okraglego budynku byla obok budynku obok.

Pod koniec gry jst dokladnie taka sama misja tyle ze z revolwerem - tam niestety juz nie znalazlem ostatniej czesci - misja wisi jako do wykonania :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam ostatnia czesc zamiast lezec wg mapy na dachu okraglego budynku byla obok budynku obok.

Pod koniec gry jst dokladnie taka sama misja tyle ze z revolwerem - tam niestety juz nie znalazlem ostatniej czesci - misja wisi jako do wykonania :angry:

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "może pomogę

"

jeżeli jesteś obok rurociągu, to ta część jest na górze idealnie nad tobą. Musisz się nieco cofnąć i wejść na rurę
Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem ostatnią część snajperki i rewolweru

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "spojler"
rewolwer jest w gracie samochodu co leży w wyrwie płotu na skarpie. A ta ostatnia część snajperki była na balkonie jak wchodzisz do obozowiska idziesz w prawo na górę i pierwsze pomieszczenie po lewo

o ile rewolwer ujdzie, to po snipke nie ma co biegać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...