Skocz do zawartości
qqrydza

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z crashami, freezami w grze Online - muzyczka leci, a obraz stoi, czasami uda sie odratowac sytuacje zrzucajac gre do paska (menadzer zadan) i przywracajac z ALT+TAB... w grze solo tez mi sie to zdarzylo pare razy(2 razy na 2 tyg gry), ale w multi to notoryczne, 5-20 min normalnej gry, pozniej FREEZE... zaznaczam z zadna inna gra/programem nie ma problemow...

ktos sie spotkal z tym problemem? jak go rozwiazac? Komp z siga, stery ATI najnowsze 10.7...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe DLC Claptrap’s New Robot Revolution

 

Brak info o podniesionym lvl capie, Raak-trapy, Skag-Trapy i takie tam, brzmi ciekawie.

Claptrap`s New Robot Revolution - nowe DLC do Borderlands - gram.pl

 

Interplanetary Ninja Assassin Claptrap to nowe DLC do Borderlands? - gram.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak narazie pomoglo wylaczenie w sterach ATI - A.I.Catalyst - 2h bez zwiechy...

update. niestety ale pojawily sie zwiechy nawet na singlu...

ALE po kilkugodzinnych testach okazalo sie ze zwalone sa stery ATI 10.7, wrocilem do 10.5 - 15h na liczniku multi/single - 0 zwiech...

 

Update: 01.09.2010 - po instalacji sterownikow 10.8 - freezy/zacinki zupelnie zniknely...

Edytowane przez ernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do posiadaczy wersji GOTY.

 

Czy na nośniku/nośnikach są też wszystkie DLC, chodzi mi o to czy jest jak w przypadku F3 GOTY podczas instalacji pyta czy od razu zainstalować DLC czy później(i chyba nawet jest wybór które).

 

A z tego co przeczytałem na innym forum wersja Borderlands GOTY zawiera tylko podstawę(są dodane tylko klucze do DLC), DLC trzeba ściągnąć z sieci czyli "https://store.gearboxsoftware.com/support/"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Kupowałem wiele razy w tym sklepie, głównie filmy, ale gry też. Obecnie nawet wysyłka jest darmowa. Nie ma blokad regionalnych w Europie, na PC zresztą nie ma wcale.

 

Tylko w przypadku tej gry "Usually dispatched within a month" wygląda dziwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pliku Save z Borderlands-a, mam już GOTY tylko teraz jest mały problem: miałem save z przejścia podstawki, tylko że nie wiedziałem że trzeba raz jeszcze skończyć podstawę ale na tzw "playtrough" P2 i wtedy grać w DLC.

 

Zrobiłem po swojemu czyli normalnie jak z innymi dodatkami w grach po kampanii z podstawki grasz dodatki a tu kupa z tego jest. Bo nie ma skalowania na P1 i DLC są za łatwe, przeciwnicy mają za niski level teraz dla mnie.

Save jest 1 lub 2 z tego co sprawdziłem i się nadpisało tymi DLC co zacząłem(jak szczęście to na całego).

 

Do rzeczy potrzebuje save z przejścia podstawy(sam koniec) po raz 2 czyli tak zwanego P2 i tylko z podstawy. Do tego żeby był to save Lilith.

Bo jak bym chciał zagrać DLC to muszę 2 razy podstawę skończyć, normalnie chyba bym musiał jakąś pigułę wziąć na głowę albo coś aby to zrobić(gra jest fajna ale nie aż tak).

Może ktoś ma save z końca P2 level obojętny aby tylko P2 było skończone Lilith.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dałeś ciała bo akurat Borderlands było zrobione tak aby trzeba było przejśc grę na obu playthrough, inaczej nie osiągniesz 51 levelu ,z Knoxxem 61, Robot Robolution 69 -

to jest głównie sens tej gry tzn. zrobić max level i później w grupie tłuc online zbierając unikalne bronie.

Trudno będzie komukolwiek znaleźć takie save bo raczje 99% ludzi przeszło grę od razu P1/P2 plus Knoxx. Ogólnie to nie widzę problemu (szczególnie z Llilith) aby przejśc podstawkę

jeszcze raz - główna linia fabularna nie jest zbyt długa i zajmie ci to mniej niż 2 godziny.

Ewentualnie możesz wyedytować sobie save w willow tree - http://xander.x-fusion.co.uk/WillowTree/

Edytowane przez Turrican

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, że ta gierka ma chory poziom trudności, przynajmniej jak grałem "marksman'em" czy jak się tam nazywała ta klasa ze snajperą.. trochę w co-op'a pograłem i też jakoś za specjalnie łatwo nie było, no i brak poziomu trudności do wyboru.

Jeszcze irytował strasznie brak mini mapki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm dla mnie na 42 poziomie jest ciągle zbyt łatwo. W tej chwili gram w DLC w 1 playthrough i jedynie druga arena w Mad Moxxi okazała się trudna i na razie odpuściłem.

 

im wyzszy poziom, tym latwiej nie bedzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie wczoraj przed snem pomyślałem, wejdę w P2 i sprawdzę 3 i 4 DLC jakie tam są poziomy trudności.

Wyszło że Knoxx na P2 ma 51 level(1 misja) a Revolution 42.

Czyli dobrze się składa bo teraz zacznę na P2 tłuc Revolution a po tym DLC dobije chyba do ~51 levelu i zacznę Knoxxa.

 

Ogólnie to z tymi DLC jest tak popie... zakręcona sprawa że sam nie jestem pewny w jakiej kolejności je grać na P1 i P2.

Chętnie przeczytam łopatologicznie jak ktoś to wyłoży.

 

Np: po Zombie Island reszta DLC w P1 jest za łatwa, gram na P2 i jedno DLC jest nie do ruszenia a inne za łatwe(Knoxx na koniec, przed nim Revolution i na początek Zombie Island) ale też nie jestem pewny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P 2.5 to po prostu gra po ukończeniu P2 tzn. głównie rajdy na Crawa i Armory w celu zdobycia unikalnych broni - 2.5 bo nie robi się już żadnych misji związnaych z głównym wątkierm

ale wciąż można grać (szczególnie online). Najlepiej, tak żeby nie tracić czasu, to przejść podstawkę na P1 i od razu mozna przerzucić się na P2 i potem

Knoxx - Robolution (zombie island i Moxxi to takie opcjonalne dlc które nie zwiększały maksymalnego poziomu a jedynie pojemnośc plecaka i pojemnośc schowka w banku). Oczywiście pominięcie P1 w DLC skutkuje nie zdobyciem dodatkowych slotów w plecaku ale można to sobie wyedytować w willow tree.

Edytowane przez Turrican

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W/g mojej wiedzy na dziś przechodzisz podstawę raz na P1 i teraz odpalasz P2 w którym trzaskasz DLC z Zombie(1 DLC), po tym Revolution(4 DLC) i na koniec Knoxx(3 DLC). A w międzyczasie możesz skubać Mad Moxxi(2 DLC).

 

Bo DLC w P1 praktycznie nie dają fajnych giwer(nie wypadają z zabitych wrogów) tylko jakieś badziewie do 40 levela(ogólnie tak napisze, choć raz może się coś fajnego trafić). I jest łatwo, rośnie nam level ale wrogom nie na nowych mapach, efekt taki że my mamy 40 któryś a wrogowie 30 z hakiem i są mięsem armatnim dla nas.

 

Zaczęcie DLC w P2 dają to że wypadają już fajne giwery. Do tego jest trudniej bo wrogowie w DLC są już silniejsi.

 

Edit

nie ma sensu grać w DLC przed skończeniem P2?

Też tak myślałem jak czytam fora, ale wychodzi z tego że kończysz 1 raz podstawę i włączasz P2 na którym od razu grasz w DLC bez grania w podstawę raz jeszcze na tym P2.

Edytowane przez Zwykły User

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak działa save-owanie w tej grze? Bo grałem 15 minut, wyszedłem włączyć AA, cofneło mnie na początek gry ale statsy zapisało, pograłem 30 minut, zaakceptowałem nawet jakąś misje, to wychodze włączyć Vsynca, wczytuje i znowu mnie dało na początek gry, a statsy rówież zapisane. Posrało kogoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A skąd mam wiedzieć gdzie i kiedy? Bo co chwila jest ikona autosave, ale wtedy chyba same statystyki zapisuje. Ściągnąłem manual ze Steama, ale nic tam nie ma o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam jest tak jak w Diablo 2, jak wracasz do gry to startujesz w punkcie kontrolnym. Zdaje mi się, że było tak, że jak zginiesz to w najbliższym punkcie a jak uruchamiasz od nowa grę to w jakimś głównym i przeciwnicy są zrespawnowani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Teraz pograłem troche dłużej i już normalnie jest. Po ikonce zapisywania (outpost na mapie) już mnie wraca do tego miejsca po ponownym wczytaniu gry. Póki co gierka spoko, podoba mi sie że wszędzie pełno wszystkiego, głównie amunicji, ide i napieprzam w co sie da, nie musze sie przejmować amunicją. Jest fun. Mam też znajomego z tą grą, to w dwójke powinno być nawet fajniej.

 

Tylko Far-Cry-2-owy respawn wrogów może wkurzać na dłuższą metę.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.

Mam mały problem z grą.

Grać grać dopiero zacząłem. Mam 4 poziom postaci, ale nigdzie nie mogę wybrać żadnych umiejętności. Znalazłem oczywiście to "miejsce"/okienko z danymi skillami, ale nic z nich nie mogę wybrać.

Orientujecie się o co chodzi?

 

p.s.

Do tej pory grałem we wszystkie gry tylko w trybie snigle player i nie bardzo chwytam jak należy w przypadku borderlands grać w multi.

(żeby nie wzbudzać zbytniej agresji i odpowiedzi sprawdź sobie zaznaczam, że na poniższe pytania wystarczą mi odpowiedzi tak lub nie, a pytam, żeby gry nie zaczynać po milion raz od nowa.)

2.

Czy jak raz zacznę z kimś grać to później mogę grać tylko z daną osobą?

3.

Czy save z multi i singla są wspólne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) od 5lvl dostajesz punkty skillowe

2)nie musisz grac z ta sama osoba

3) save jest wspolny z tego co zauwazyłem - gram od niedawna

 

jak chcesz pograc to na steamie - mpawelm Dołączona grafika

Edytowane przez mpawelm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...