Skocz do zawartości
marco

Podobne Tematy

Podobne Tematy  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy opcja Podobne Tematy jest użyteczna?

    • Tak, często
      0
    • Tak, czasami
      5
    • Nie, nadaje się do wywalenia
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze? Gdyby to chodziło na poziomie szukajki to jeszcze - prosty przykład to ten temat gdzie Podobne tematy = null i 7 stron tematów w odpowiedzi na zapytanie Artefakty.

 

 

 

 

Tak, wiem że obciążyło by to forum go granic niemożliwości ale bez opisu jak to działa nie można tego używać IMHO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydało mi się dwa, czy trzy razy- przy forach sprzętowych, gdzie przegląda się temat o jakiejś konkretnej rzeczy i czasem któryś z linków z "podobnymi..." faktycznie trafia w to, co trzeba.

Gdzieś indziej (szczególnie osioł) mam często "brak podobnych tematów" i nawet na to nie zwracam uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzucić okiem na kod i ewentualnie w miarę chęci i możliwości zmodyfikować SELECTa, aby był trafniejszy (zapewne używa LIKE), wybierał z 5 tematów i sortował wg daty malejąco (od najnowszych do najstarszych). Limit 5-10 wedle uznania. W miarę możliwości wyłączyć na Giełdzie i administracyjnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzucić okiem na kod i ewentualnie w miarę chęci i możliwości zmodyfikować SELECTa, aby był trafniejszy (zapewne używa LIKE), wybierał z 5 tematów i sortował wg daty malejąco (od najnowszych do najstarszych). Limit 5-10 wedle uznania. W miarę możliwości wyłączyć na Giełdzie i administracyjnym.

 

Nie używa LIKE. Oczywiście brane jest pod uwagę podobieństwo tytułu.

 

Testowo dodałem sortowanie po czasie. Nie obiecuje, że zostanie bo zwiększa zużycie zasobów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...