Skocz do zawartości
panzar

Core i5/i7 - Sandy Bridge (LGA 1155)

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz zainstalowalem wszystkie sterowniki co byly na plycie (moze cos wczesniej przeoczylem) i juz jest ok.

 

Deluxe juz mi sie spodobala :) Ma nawet wyswietlacz bledów i dodatkowe chlodzenie, ktorego w PRO nie ma. I nie ma tej bnezsensownej zworki co resetuje ustawienia pamieci:)

Edytowane przez Lysyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MaxForces

Ja mam np. ustawione wszystkie Cx states i inne duperele na Enabled i OFFSET + 0.105, Calibration na Medium i narazie cos takiego 24/7 (nie ostatecznie):

Dołączona grafika

 

Komp mi bootuje na mnozniku 59x nawet

Moze jutro jakiegos uczciwego valida zrobie bo dzis juz mi sie zwyczajnie nie chce

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MaxForces

Ja mam np. ustawione wszystkie Cx states i inne duperele na Enabled i OFFSET + 0.105, Calibration na Medium i narazie cos takiego 24/7 (nie ostatecznie):

NIE CYTUJEMY OBRAZKÓW!

Komp mi bootuje na mnozniku 59x nawet

Moze jutro jakiegos uczciwego valida zrobie bo dzis juz mi sie zwyczajnie nie chce

 

ściągnij real temp to zobaczysz dokładnie co każde c state robi i reszta opcji od oszczędzania.

Nagle zobaczysz że z 5ghz zrobi się 4.5Ghz jak masz wszystko od oszczędzania powłączane. CPU-z nie odczytuje poprawnie skoków, program asusowski też ci to wyłapie.

Najlepiej zostawić tylko C1 i C6 i reszte wyłączyć oczywiście turbo włączone przy OC

 

PS. ładna sztuka ci się trafiła, moja 4.9 z 0.110 Calibration na Medium

Edytowane przez ULLISSES
cytowanie obrazków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Intel Management Engine Interface

 

Co to jest tak właściwie? Bo nie miałem tego na P55, a mam na H55, i z tego co piszecie jest też na wszystkich nowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś dokładną datę premiery i3 na s.1555 ? ?

 

W dwóch sklepach już w cenniku są, jednak wydaje mi się że dopiero w lutym miały się ukazać.

 

Naprawdę nikt nie wie ? :D

Edytowane przez _Frost_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zamieszanie. Najpierw miałem zamówioną Extreme4 w emarket.pl i wczoraj mi powiedzieli, że dopiero na wtorek dostanę 25-go. Jak to usłyszałem to zamówiłem w esc.pl i już mam płytę w domu, a tu mi kolo dzwoni z emarket, że płyta czeka do odbioru. Także jakby ktoś pilnie chciał to możemy się dogadać. W poznaniu bez problemu. Jak nie to nie odbiorę i gwiżdżę na nich.

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla użytkowników płytek msi ,pisałem do supportu z pytaniem ,czy vdroop zostanie zniwelowany ,odpisali że w najbliższych aktualizacjach bios ,będzie poprawa ;)

 

czyli warto czekać ,możliwości oc się polepsza itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś dokładną datę premiery i3 na s.1555 ? ?

 

W dwóch sklepach już w cenniku są, jednak wydaje mi się że dopiero w lutym miały się ukazać.

 

Naprawdę nikt nie wie ? :D

 

9.02 chyba mial byc. Stracilem zainteresowanie tym modelem po tym jak nie dali wersji K ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...