Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny za SMS to lekkie przegięcie ( jak zwykle ) .

 

1050 G ( maxymalnie ile można przez SMS ) to koszt 30,75 zł .

 

A za 27,95 zł można dostać 1 500 G ( DotPay ) .

 

Choć 210 G czy 380G może być przydatne - akurat do wyszkolenia członka załogi lub konwersji 4500-9500 exp.

 

 

Btw. Do kiedy trwa zwiększone exp. rate - bo dopiero w niedzielę będą mógł na serio pograć , a exp. by się przydał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny za SMS to lekkie przegięcie ( jak zwykle ) .

 

 

Ale czemu sie dziwisz ?, to nie ich wina tylko operatorow premium SMS.

 

Ponad 50% kosztu SMS idzie dla operatora reszta dla WOT.

 

Czyli z tych 30,75 dostaja okolo 15zl...

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam mieć wrażenie że tylko ja trafiam w cel....3 tanki, i wrogi a-20. Przeleciał przeez całą bazę, wyskautował nas i tylko tylko ja go trafiłem kilka razy (m3lee) ani razu nie pudłując. Bujał się tak jeszcze po bazie z 8%HP aż go nie dorwałem, tak znowu ja :damage_wall:

 

Na koniec zostałem ze Stugiem przeciwko Stuartowi, SU-85 (tych wybiłem jeden po drugim) i T57... Denerwuje mnie kiedy zostaje jeden oponent a moja drużyna (stug w tym wypadku) leci do capture the base. Masakra!

 

Tyle w tym dobrego że zakończyłem grę jako specjalista z 6-killami no i oczywiście wygrana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie masz chyba rację :)

 

No a teraz z innej beczki. Wreszcie M3Lee zarobiłem dosyć expa na T1 lub Shermana. Co byście polecili? Nie jestem dobry w ciasnych, manewrowych walkach. Czasem wolę się przykampić. T1 powinien iść na pierwszą linię czy raczej bronić bazy i walić z daleka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wy robicie taką kasę.. ja dziś pierwsza runda wygrana T29, 3 rozwaliłem, sam lekko uszkodzony i tylko niecałe 29000 kredytów + ~5tyś expa :/ Oczywiście jeszcze odjąć 16000 kredytów na naprawę i ammo.

 

czołgi premium lepiej zarabiają :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lowe kosztuje 12500 golda nie? Zakladajac wersje najekonomiczniejsza (30000 golda za 399,95 pln) wychodzi na to ze czolg ten kosztuje 166,65pln! Wykupujac gold w mniejszych paczkach wychodzi to jeszcze drozej. Swiety panie WoT nie jest wart takich pieniedzy (ale to tylko moja opinia).

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lowe kosztuje 12500 golda nie? Zakladajac wersje najekonomiczniejsza (30000 golda za 399,95 pln) wychodzi na to ze czolg ten kosztuje 166,65pln! Wykupujac gold w mniejszych paczkach wychodzi to jeszcze drozej. Swiety panie WoT nie jest wart takich pieniedzy (ale to tylko moja opinia).

 

Fakt święte słowa, ale mając wszystko na tierze 9 + T30 na 10 bardzo ciężko zarobić nawet artą niestety, dlatego zmusiłem się do kupna i nie narzekam. Dziennie zarabiam ponad 1kk kasy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 1 jak zawsze :)

 

Dzięki. No, ja nie wiedziałem - gram od niedawna i zielony jeszcze jestem :)

Wy tutaj wszyscy takie fajne czołgi macie a ja dopiero co doczłapałem się do vk3601 ;)

 

 

edit:

Mam załogantów na 100%, co najlepiej zarzucić im na początek?

Edytowane przez rosolini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...