Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Hardkory... to już jest nałóg :)

 

BTW. Ja też włączyłem rano WoT, ale tylko żeby kupić wyposażenie w promocji - budzika wcześniej nie ustawiałem :)

 

Normalnie wstaję 5:30, więc te pół godziny nie zrobiło wielkiej różnicy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najswiezsze wiesci z frontu:

In Development | World of Tanks

W rozwoju | World of Tanks

Nie rozumiem jedynie tego punktu (w wersji angielskiej chyba rozni sie od wersji polskiej):

 

6. Players get a 100% trained crew with an equivalent training of the IS-4 for the IS-8, but without additional skills or perks;

 

Czyli jak na IS-4 mam zaloge na 294% to na IS-8 tez dostane 294%? Jak mam rozumiec pogrubiona czesc?

Edytowane przez Trawienny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka jest szansa na weekendową wyprzedaż is3? chyba wysokich tierów nie dają na wyprzedaże, tym bardziej że to is3 :D ?

 

edit.

 

ta gra mnie wqrwia , właściwie to debile w nią grający, lemingi jadą w 1 stronę a z drugiej capuja bazę... od 4 walk to samo :mur:

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najswiezsze wiesci z frontu:

In Development | World of Tanks

W rozwoju | World of Tanks

Nie rozumiem jedynie tego punktu (w wersji angielskiej chyba rozni sie od wersji polskiej):

 

6. Players get a 100% trained crew with an equivalent training of the IS-4 for the IS-8, but without additional skills or perks;

 

Czyli jak na IS-4 mam zaloge na 294% to na IS-8 tez dostane 294%? Jak mam rozumiec pogrubiona czesc?

 

 

IMO wynika z tego ze dostaniemy załogę na 100% bez dodatkowych perków , które trzeba będzie męczyć od zera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZwycięstwoKoło podbiegunowe

17 kwietnia 2012 21:50:34

T34 Doświadczenia 1 360 Kredytów76 047

Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: As pancerny, Medal Bioltera, Snajper, Specjalista

Pierwszy As pancerny więc warto się pochwalić ;) 8 fragów i pochwała drużyny za wspaniałą obronę na tej polarnej mapie gdy zaczynaliśmy od góry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy osobisty rekord expa, gra wygrana z 6:11 a później ja i arta vs 4.

 

 

Victory!

Battle: Steppes 17 kwietnia 2012 22:40:54

Vehicle: T34

Experience received: 4 404 (x2 for the first victory each day)

Credits received: 129 408

Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Boelter's Medal, Top Gun

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO wynika z tego ze dostaniemy załogę na 100% bez dodatkowych perków , które trzeba będzie męczyć od zera.

 

A to nie jest tak, że dostaniemy załogę z taką samą ilością expa, ale bez wybranych perków/skilli? Ja to tak rozumiem. Jeśli nie, to trzeba szybko ewakuować załogę z niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo napisałem, tylko innymi słowami ;)

 

To jeszcze się pochwale na dobranoc:

Victory!Battle: Live Oaks 18 kwietnia 2012 00:32:56Vehicle: IS-4Experience received: 1 812Credits received: 56 538Battle Achievements: Mastery Badge: I Class, Sniper, Invader, Top Gun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z takim expem bez ace tankera O.O

 

ładne bitwy panowie :)

 

ja troszkę przystopowałem z graniem, bo po prostu mi się przejadło, gram dziennie wieczorkiem z kolesiami w plutonach te 30 bitew i jest git. niedługo urlop to się więcej postrzela ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze jak niektorzy tluka te pierdyliardy expa na czolgach to mysle ze czas kupic gold ammo i wystartowac w CW :P

 

Trochę się spóźniłeś bo gold ammo było w promocji, kupiłem na CW do Is7 i do 120mm francuza za klanowe kieszonkowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak se własnie pomyślałem, że wejdzie fr arty, ciekawe jak bedzie strzelać...bębny? 1 strzał zdejmuje gąski, 2 ubija(przy okazji uszkadza wroga obok), 3 strzał ubija uszkodzonego...itd... :D

 

W sumie...w czasie ww2 były już przecie ruskie katiusze...myslicie że wprowadzą? :D

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś szukałem info na temat francuskiej linii arty. Z tego co pamiętam to topowa ma mieć obrotową wieżę jak np SU-26 ;)

 

edit:

 

What are the main features of the French SPGs and TDs?

 

  • Compared with SPGs and TDs of other nations, the French vehicles will be executing exactly the same functions in a battle: shoot and destroy. Yet the top French SPG will have a multi-round auto loading mechanism, commonly known as a gun cylinder.

A jednak autoloader ;) Dobrze podsumowuje to jeden wpisów na oficjalnym forum:

 

If you hated French tanks now. Get ready for a world of hurt.

:lol2: Edytowane przez szkkam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie zakupiłem IS4 i jakie było moje zdziwienie, gdy po przeniesieniu załogi z IS3 (za golda), przeniesieniu całego ekwipunku stabilizator/wentylacja/dosyłacz, chce przenieść armatę i nie mogę !! większy udźwig :( Jedyne jakie mogłem zamontować to 122 d-25t. Wylosowało mnie jako top tanka, oczywiście zostałem wyśmiany za armatę. Początek był okej, robiłem dobrą minę wszyscy uciekali :-)

Ale się skończyło jak trafiłem na wrogiego IS4, na początku czuł respekt ( ja byłem posrany ) ale jak zrykoszetował 4 moje strzały już nie czuł respektu :( to zacząłem go jechać odłamkowymi :) on sobie ze mną dał spokój :) Ogólnie bardzo dobrze wyszło :)

 

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Prowincja 18 kwietnia 2012 11:27:17

Czołg: IS-4

Doświadczenia: 2 610 (x2 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)

Kredytów: 44 349

Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: III klasy, Strzelec pancerny, Strzelec wyborowy, Stalowa ściana, Snajper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze 120k expa do IS-4. Wczoraj zrobiłem ponad 20k, bo dobrze szło. Dzisiaj będzie pewnie mniej, bo mam parę rzeczy do zrobienia i może zrobię z 10 bitew.

Btw, wpadłem wczoraj na 4502a z gold ammo. Nawet z IS-4 nie miałem takiej przeprawy jak z tym kolesiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie czy wiadomo jakoś ze obrywamy z amunicji za golda? Bo czasami są takie dziwne akcje że się na język tylko jedno słowo NIEMOŻLIWE ;)

Wczoraj zakupiłem T-44 ruski medium 8 tiera i.... T-43 grało się przyjemnie po wymaksowaniu zwłaszcza po przesiadce z T-34-85 ale .. T-44 na razie goły to masakra nawet działa z T-43 nie mogę zapodać bo muszę wieże zbadać ok. 20 tyś dośw. ale zanim wieże to gąski.... ehh i zapierniczam z jakąś lufką co zadaje ledwo 150 dmg. i nic nie przebija i oczywiście grając z myszami czy e-100.

Wiele widziałem ale takiego buractwa z tym T-44 nie widziałem przecież nic nikomu nie mogę nic zrobić ;) i za szybko nic nie zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do goldammo. Niechcący włączyłem sobie takową amunicję w gwpanterce a, że i tak słabo mi szło nawet się nie zorientowawszy dałem atomatyczne uzupełnianie :lol:

800 golda na to poszło zanim się połapałem :wink:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie czy wiadomo jakoś ze obrywamy z amunicji za golda? Bo czasami są takie dziwne akcje że się na język tylko jedno słowo NIEMOŻLIWE ;)

Wczoraj zakupiłem T-44 ruski medium 8 tiera i.... T-43 grało się przyjemnie po wymaksowaniu zwłaszcza po przesiadce z T-34-85 ale .. T-44 na razie goły to masakra nawet działa z T-43 nie mogę zapodać bo muszę wieże zbadać ok. 20 tyś dośw. ale zanim wieże to gąski.... ehh i zapierniczam z jakąś lufką co zadaje ledwo 150 dmg. i nic nie przebija i oczywiście grając z myszami czy e-100.

Wiele widziałem ale takiego buractwa z tym T-44 nie widziałem przecież nic nikomu nie mogę nic zrobić ;) i za szybko nic nie zrobię.

 

Mam podobną akcję na T-43. Też sockowa rura i nie mogę nawet założyć tej setki z T-34-85. Już prawie nastukałem na gąski, ale do wieży jeszcze 7k. Do tej pory sześć bitew w tym dwa zwycięstwa. Ale jak już wygrywam to zacnie, po dwa kile tym działem to jest sukces ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zaczynałem karierę w T-44 i grałem z tym samym działem o którym wspominasz nie mogłem przebić nawet tylnego pancerza IS-4 :lol2:. Cierpliwości, po zamontowaniu wszystkich modułów to naprawdę świetny czołg, Pantera II to przy nim cegła. To taki odpowiednik M4A3E8, przeciętne ale całkiem szybko strzelające działo, dobra ale nie nadzwyczajna prędkość maksymalna ale za to zwrotność(chyba najlepsza spośród wszystkich maszyn w grze) pozwala wymanewrować z dziecinną łatwością każdy czołg, a dodatkowo w przeciwieństwie do wspomnianego Shermana niska sylwetka i dobre kąty pozwalają co nieco zrykoszetować.

 

Losowania mam takie same jak na Panterze II i pomimo gorszego działa i tak na T-44 mam lepsze statystyki.

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdy kupię IS, to będę mógł założyć działko 122 D2-5T od razu, czy będę musiał zarobić na gąski ?

 

D2-5T mam zbadane i kupione na KW-3, ale wole machać 107-ką, bo tańsze pestki, lepsza celność i mniej rykoszetów (strzelałem przeciwpancernymi z 122-ki).

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdy kupię IS, to będę mógł założyć działko 122 D2-5T od razu, czy będę musiał zarobić na gąski ?

 

D2-5T mam zbadane i kupione na KW-3, ale wole machać 107-ką, bo tańsze pestki, lepsza celność i mniej rykoszetów (strzelałem przeciwpancernymi z 122-ki).

 

Jak dla mnie, ruskie działa 122mm słabsze od BL-9 są kiepskie... i przede wszystkim nieopłacalne.

Na KV-3 wolałem poczciwą 107-kę z KV, a na IS lepiej sprawdzało się 100mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płakałem a proszę:

 

ZwycięstwoLakeville

18 kwietnia 2012 14:52:58

T-44 Doświadczenia 3 336x2 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia) Kredytów41 089 (grzywna za uszkodzenie sojuszników: 1 220)

Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: I klasy, Strzelec pancerny, Rozpruwacz, Strzelec wyborowy

 

I to podstawowym ;)

Edytowane przez ememiks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...