Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, gdy kupię IS, to będę mógł założyć działko 122 D2-5T od razu, czy będę musiał zarobić na gąski ?

 

D2-5T mam zbadane i kupione na KW-3, ale wole machać 107-ką, bo tańsze pestki, lepsza celność i mniej rykoszetów (strzelałem przeciwpancernymi z 122-ki).

 

 

Na isa wszystko wchodzi bez gasek.

 

Ja polecam jezdzic z 100tka poki nie zrobisz ostatniej 122mm.

 

No i koniecznie Gun Laying Drive jak najszybciej sie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie zakupiłem IS4 i jakie było moje zdziwienie, gdy po przeniesieniu załogi z IS3 (za golda), przeniesieniu całego ekwipunku stabilizator/wentylacja/dosyłacz, chce przenieść armatę i nie mogę !! większy udźwig :( Jedyne jakie mogłem zamontować to 122 d-25t. Wylosowało mnie jako top tanka, oczywiście zostałem wyśmiany za armatę. Początek był okej, robiłem dobrą minę wszyscy uciekali :-)

Ale się skończyło jak trafiłem na wrogiego IS4, na początku czuł respekt ( ja byłem posrany ) ale jak zrykoszetował 4 moje strzały już nie czuł respektu :( to zacząłem go jechać odłamkowymi :) on sobie ze mną dał spokój :) Ogólnie bardzo dobrze wyszło :)

 

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Prowincja 18 kwietnia 2012 11:27:17

Czołg: IS-4

Doświadczenia: 2 610 (x2 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)

Kredytów: 44 349

Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: III klasy, Strzelec pancerny, Strzelec wyborowy, Stalowa ściana, Snajper

 

Nie trzeba było ładować rammera itd bo udźwig daje radę na montowanie BL-9 ;)

 

Swoją droga nie wiem czy widzieliście ale za KV-3 na elite mamy dostać o zgrozo podstawowego T-150!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszne... czołg i tak na dzień dobry pójdzie do Żyda ;) No chyba, że będzie jakoś dramatycznie lepszy o KW-2.

 

A co do IS - polecam 100mm na nim, grało mi się dużo lepiej niż nawet drugą 122. Natomiat na pewno warto odkryć wszystkie działa, żeby czym prędzej odkryć BL-9 na IS-3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba było ładować rammera itd bo udźwig daje radę na montowanie BL-9 ;)

 

Swoją droga nie wiem czy widzieliście ale za KV-3 na elite mamy dostać o zgrozo podstawowego T-150!

 

A ja kupiłem w promocji za 250k zwiększenie udźwigu i na nowym czołgu jak to założę mogę od razu powrzucać wszystko co się da i robić spokojnie gąski , fakt ściągnięcie kosztuje 10golda ale te parę razy da się przeboleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100mm też jest niecelna, niewiele szybciej się celuje od 122, a dpm sporo mniejszy 1895 vs 1610.

 

Szybki rzut okiem na Twoje statystyki i widać że szału nie ma, mam o 130pkt większy avg dmg. Może 100mm jest ekonomiczna ale na pewno nie jest optymalna dla tego czołgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja całego IS przerobiłem 100mm, i grając przeciwko innemu IS ze 122 go spokojnie rozwalałem, chyba że trafiałem na mało ogarniętych :rolleyes: najgorzej było/jest z przeciwko is4 bo z każdej strony był/jest ding :D w sumie dużo czołgów od T8 mi dinguje, dlatego staram się walić tylko w boki :lol2:

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens teraz inwestować w is ? Bo z tego co czytałem to on dalej zostanie na VII tierze a ciągnąc dwa HT u ruskich (po patchu kw-3 i is) to chyba nie jest dobry pomysł..

 

Zapewne wcześniej czy później będziesz chciał robić IS-7. Warto teraz zrobić możliwie najwięcej expa na KV-3 by jak najszybciej odblokować KV-4. Ja na ten przykład mam już KV-3 elite i dodatkowo 105k exp czekające by móc odblokować już KV-4. Co prawda nie zależy mi tak bardzo na tej linii HT bo z automatu dostanę IS-4 X tier ale warto trochę więcej pomęczyć KV-3 w obecnym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tyle samo mniej-więcej co obecny tier 8, czyli ok. 100k.

 

Szybki rzut okiem na Twoje statystyki i widać że szału nie ma, mam o 130pkt większy avg dmg. Może 100mm jest ekonomiczna ale na pewno nie jest optymalna dla tego czołgu.

Statystyka jest jak bikini - wiele ujawnia, ale najważniejsze pozostaje ukryte ;) A w tym przypadku najważniejszy jest fun z gry, a mi się dużo lepiej jeździło ze 100mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kv-3 zostanie jakoś 'ulepszony' czy wszystko zostaje tak jak jest?

 

Kurde znowu dzisiaj dzień dingów, zadrapań i penetracji za 0 dam :/ Chyba z 60% pocisków mi tak kończy.

 

A chciałem uciułać jak najwięcej kasy na E75. I jeszcze serwer wyłączyli :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde znowu dzisiaj dzień dingów, zadrapań i penetracji za 0 dam :/ Chyba z 60% pocisków mi tak kończy.

 

Mam w E-75 perk na pokazywanie uszkodzeń przeciwnika. Traf chciał, że miałem naprzeciwko siebie 4502p, który nie był w stanie we mnie strzelić (fajna góreczka, kąty, bla bla...). Jako jedyną opcję miałem wizjer dowódcy, więc zacząłem korzystać. dwa strzały za 400+hp, po czym ni z tego ni z owego - 0hp. I w tym momencie, mimo radosnego okrzyku "we've got them!" zaświeciło mi się info o zniszczonym wizjerze (czy jak to się nazywa). Więc może to nie aż takie 0hp hit jak się wydaje. W związku z tym od tego momentu przestaję oficjalnie wierzyć w 0hp strzały - prędzej w zbugowane informowanie o krytykach.

 

@costi: grałeś IS-em na premium koncie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde znowu dzisiaj dzień dingów, zadrapań i penetracji za 0 dam :/ Chyba z 60% pocisków mi tak kończy.

 

Wczoraj też tak było...

WoT pobił swój rekord w irytowaniu mnie.

3 (trzy) razy pod rząd nie mogłem zadać dmg (niby były przebicia) SturmPanzera II (arta, 3 tier) strzelając moim AMX M4 1945 z działem o penetracji ponad 200mm...

 

Ciekawi mnie, gdzie są obliczane trafienia. Czy jest to klient, czy serwer. Jeśli serwer to stwarza to możliwość, że devsi mogą coś kombinować bez wiedzy graczy.

 

Pytanie do grających od dłuższego czasu...

Nie uważacie, że w betę grało się przyjemniej? Chodzi mi głównie o trafianie, przebijanie i zadawanie dmg. Gra była na pewno dużo bardziej przewidywalna. Teraz jest to jakiś totalny random.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ja wczoraj późnym wieczorem miałem żniwa.. IS-3 większość bitew wygranych.. aż przyjemnie się farmiło i żal się kłaść spać ;) Jedną bitwę wygraliśmy do zera. Ja i drugi is-3 dosłownie zmietliśmy wszystko. Chyba najszybsza bitwa tym czołgiem. Więc mnie wczoraj losowało 'po tej drugiej stronie' :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz nie mam co narzekać na dingowanie bo co walkę to czołgi wyższe o 4 tiery. Noż ja p...

 

Mój rekord 2 dingi z rzędu o jakaś badziewną artylerię z 88L71, która ma penetrację ponad 200mm.

 

 

Edit: Nie pamiętam co to była za artyleria ale chyba z 4-5 tieru, więc więcej jak 40mm pancerza nie miała.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie mogę się wgrać w grą IS-4, po przesiadce z IS3 to porażka, 30% bitw jestem ubijany przez artyrerię !! na IS3 tego nie było :/ i w ogóle powolne to to, brzydsze od IS3.

A co najlepsze mam wrażenie że BL9 po przeniesieniu na IS4 jest jakaś słabsza, pełno rykoszetów :/ i to od tanków z którymi walcząc na IS3 nie miałem :(

Edytowane przez pci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy artyleria ma jakąś obcesie na IS4?? na IS3 aż takich problemów z nią nie miałem :/

Dzisiaj na 6 walk 4x zginąłem od art. no grać sie nie da :/

Edytowane przez pci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o czołgach a nie pudełkach od zapałek :lol2:

 

pwnt :)

 

ja faktycznie IS'em miałem poczatek tragiczny, ale niesiony doświadczeniem z T29, na którym uczyłem się w ogóle jakiejś zachowawczej gry a nie "na Jana" cierpliwie czekałem na elite ;) no i jest dużo lepiej, połowa wygranych przynajmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w E-75 perk na pokazywanie uszkodzeń przeciwnika. Traf chciał, że miałem naprzeciwko siebie 4502p, który nie był w stanie we mnie strzelić (fajna góreczka, kąty, bla bla...). Jako jedyną opcję miałem wizjer dowódcy, więc zacząłem korzystać. dwa strzały za 400+hp, po czym ni z tego ni z owego - 0hp. I w tym momencie, mimo radosnego okrzyku "we've got them!" zaświeciło mi się info o zniszczonym wizjerze (czy jak to się nazywa). Więc może to nie aż takie 0hp hit jak się wydaje. W związku z tym od tego momentu przestaję oficjalnie wierzyć w 0hp strzały - prędzej w zbugowane informowanie o krytykach.

 

@costi: grałeś IS-em na premium koncie?

 

Na obu, a co to ma do rzeczy?

 

Co do penetracji za 0, to zwróćcie uwagę, że już nie ma komunikatu "Critical hit", przy krytykach jest standardowy okrzyk. Co nie zmienia faktu, że jest to szaleie irytujące i takich hitów jest jednak więcej niż przed patchem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystyka jest jak bikini - wiele ujawnia, ale najważniejsze pozostaje ukryte ;) A w tym przypadku najważniejszy jest fun z gry, a mi się dużo lepiej jeździło ze 100mm.

Fun z gry jest jak dupsko, każdy ma własny ;)

Mi akurat więcej radochy sprawia raz dobrze przywalić, niż dwa razy byle jak, szczególnie na KV-3 który losuje znacznie wyżej niż KV. dlatego do KV nie zakładam 152, a do KV-3 założyłem 122mm.

 

Fakt, że 100mm nie próbowałem, ale ma mniejsze dmg niż 107mm. Celniejsza jest nieznacznie ROF taki sam, aiming lepszy. W sumie działa porównywalne z małym plusem dla 107mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...