Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to stwierdził mój znajomy kóry do niedawna gra w WOT , jade sobie ruskim celwonik rozwalony na cały ekran a i tak tarafia mniej więcej w środek. U mnie na niemcu popóki celownik się nie zjedzie nie strzleam bo wiem że raczej nie trafię.

 

 

BTW w JTigera dostałem też w górny pancerz(oglądałem po traifeniu bo byłem z deka zdziwiony). Czołg który mi zrobił z przodu ser szwjacarski to T34 lub T32.

JTigera mam stock, tyłko silnik najlepszy,

 

Przy 4 bitwach i stockowym dziale jeszcze cięzko coś wyrokowac, ale widze ze nie bedzie lekko.

 

BTW E50 Win ratio nadal 30%, ktoś ma mniej Dołączona grafika

 

Chyba trzeba bedzie dokupić slotów i zabrac sie za ruskich, zdecydowanie mniej stresów, jedynie medy słabe Dołączona grafika

Edytowane przez tom256
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ za rozpoczęcie 400 strony wątku Dołączona grafika

 

- sa spam :P

 

BTW w JTigera dostałem też w górny pancerz(oglądałem po traifeniu bo byłem z deka zdziwiony).

 

Ale przebił Ci nadbudówkę czy chodzi Ci o górną płytę ? ;) bo jeśli przebił Ci nadbudówkę to tylko z gold ammo :D

 

btw. mnie sie RAZ z prototypa (dzialo T34) udalo przebic z DMG(400 cos) jazmo IS4 z 200-250m nie goldowym pociskiem :P

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany wprowadzone w wersji 8.2 w porównaniu z wersją 0.8.1.

 

 

- Nowe drzewko czołgów chińskich ( 17 pojazdów w tym czołgi lekkie, średnie i ciężkie ), wraz z dodaniem czołgu Renault NC-31 dodane będzie wolne miejsce w garażu.

- Nowa gałąź amerykańskiego drzewka czołgów: lekkie T21, T71, średni T69 i T54E1, cięzki T57 ( gałąź będzie rozpoczynać się od czołgu M7 ).

- Dla supertesterów dostępny będzie niszczyciel czołgów Su -100Y.

- Wprowadzone zostaną następujące czołgi premium: brytyjski czołg cięzki TOG-2, Brityjski niszczyciel czołgów AT-15A, francuski czołg ciężki 1945 FCM 50t.

Przerobione zostały następujące mapy:

Prochorowka

Redshire

Erlenberg

-Ruinberg

- Poprawiono odgłosy rykoszetów, trafień i przebicia pancerza.

- Poprawiono odgłosy pocisków uderzjących w elementy otoczenia i ziemię.

- Poprawiono odgłosy dział małego kalibru.

- Dodano flagę Jordanii.

 

Dodano osiągnięcie „Aleja Pattonów” za zniszczenie 100 czołgów Patton oraz M48A1 Patton III. Czołgi już zniszczone będą uwzględnianie.

- Dodano Wyróżnienia – osiągnięcia bez stopni, które może zdobyć większa liczba graczy, kilkukrotnie w ciągu bitwy.

- ‘Szczęściarz’ – Bądź świadkiem zniszczenia wrogiego pojazdu przez inny wrogi pojazd, musisz znajdować się nie dalej niż 10 metrów od zniszczonego pojazdu.

- ‘Siła spokoju’ – Przetrwaj co najmniej 10 wrogich rykoszetów i trafień nie powodujących obrażeń z rzędu.

- ‘Spartanin’ – Przetrwaj rykoszet lub trafienie bez penetracji od wrogiego gracza. Twój pojazd musi mieć nie więcej niż 10% wytrzymałości w tym momencie.

- ‘Ranger’ – Zniszcz wszystkie wrogie czołgi lekkie w bitwie (co najmniej trzy).

 

 

Mechanika gry:

 

- Przewrócone drzewa zapewniają w tej chwili bonus do kamuflażu podobny jak krzaki ( wcześniej w ogóle nie zapewniały bonusu do kamuflażu ).

- Zlikwidowano lub bardzo zredukowano wstrząsy czołgu na gruzie, torach i małych obiektach.

- Zmieniono zasięg słyszalności wystrzałów i trafień, przerobiono sposób w jaki te efekty brzmią z dala.

- ‘Towarzysze Broni’ w tej chwili daje bonus do perka ‘Mentor’

- Zmieniono na bardziej historyczne opancerzenie pojazdów: T-34/85, IS, Matyldy ( brytyjskiej ).

- Zmieniono wagę kadłuba czołgu Churchill LL z 22,000 na 20,869 kg.

- Zmieniono masę silnika AEC A190 z 400 na 800kg.

- Zmieniono masę kadłuba Valentine LL z 8700 na 8300kg.

- Zredukowano ilość doświadczenia potrzebną do odkrycia silnika 2xLeyland164 do 310 punktów.

- Zwiększono koszt zbadania czołgu Churchill po Matyldzie do 11,500 punktów.

- Poprawiono sposób przyznawania odznaczenia ‘Snajper’

- ‘Służba Patrolowa’ w tej chwili wlicza się do medalu Kaya.

- Dodano czołg Panther M 10 do osiągnięcia: ‘Łowca’

Zmiany grafiki, ulepszenia techniczne

- Zasięg rysowania obiektów został zwiększony; minimalny zasięg zwiększono z 400 do 600 metrów, a maksymalny z 1000 do 1400.

- Poprawiono rysowanie drzew i roślinności, co powinno zmniejszać problemy ze spadkiem fps kiedy w widoku snajperskim znajduje się dużo roślinności.

- Poprawiono problemy z płynnością gry na niektórych komputerach ( zwłaszcza z kartami Radeon ) na następujących mapach: Stepy, Południowe Wybrzeże, Autostrada, Kopalnie, Bezdroża, Opactwo.

- Poprawiono błędne wykrywanie jakości tekstur w ustawieniach grafiki.

- Zmieniono i poprawiono efekty zniszczeń w przypadku niektórych obiektów i budowli.

- Przeroboino niektóre obiekty otoczenia w oparciu o możliwości obecnej grafiki.

- Dodano cień czołgów w garażu.

- Dodano efekt zmniejszonej widoczności i jaskrawości emblematów i napisów w widoku post-mortem

 

 

Interfejs użytkownika:

 

- Interfejs bitewny: ikony modułów w lewym dolnym rogu dostały pasek postępu napraw.

- Poprawiono ostre kąty kamery w czasie interakcji z niektórymi elementami otoczenia w niektórych sytuacjach.

- Zmniejszono rozrzut pomiędzy wyświetlanymi tierami w drzewku rozwoju.

- W drzewku rozwoju powrót do drzewka głównego został ułatwiony ( poprzez kliknięcie na fladze zamiast linków czy odnośników )

- W drzewku rozwoju cena i wartość doświadczenia danego czołgu/modułu będzie wyświetlana niezależnie od tego, czy został on już zbadany czy też nie.

- W drzewku rozwoju będzie można sprawdzić brakującą ilość doświadczenia potrzebną do zbadania danego modułu lub brakującą ilość kredytów do jego kupienia.

- Sposób wyświetlania doświadczenia w drzewku rozwoju został zmieniony.

Poprawiono oglądanie innych graczy w widoku post-mortem:

Poprawiono wskażnik utonięcia

Dodano wskaźnik pokazujący pusty magazyn amunicji

Dodano status modułów i członków załogi

- Usunięto wyświetlanie uszkodzeń zadanych sojusznikom z ekranu podsumowania bitwy.

- Wyświetlana wiadomość „Nie można się połączyć. Prawdopodobnie połączenie jest blokowane przez zaporę” zmieniono na „Nie można podłączyć się do serwera. Prawdopodobnie trwa konserwacja serwera lub trzeba sprawdzić ustawienia połączeń”.

- Stara wiadomość o próbie zalogowania ze starej wersji klienta została zmieniona z „Pakiet wysłany na serwer zadziałał błędnie” na „Błąd przy autoryzacji połączenia. Prawdopodobnie Twoja wersja klienta gry jest stara lub uszkodzona”

Zmieniono sposób wyświetlania informajci o pancerzu ( bez wyświetlania samego pancerza )na czołgach: SU-5, T-46, KW-13, SU-85B, SU-101, Objekt 268, KW-2, KW-3, IS-3, KW-4, IS-8, IS-7, ISU-152, VK 4502A, PzV Panther, Centurion, Centurion Mk3, FV4202, Covenanter, Cruiser MkI, Valentine, Caernarvon, M6.

- Uporządkowano sposób wyświetlania czołgów brytyjskich.

- Całkowicie zmieniono okno sprzedaży czołógów.

 

 

Poprawki:

 

 

- Znaleziono i usunięto bug powodujący zniknięcie pocisku po trafieniu w jarzmo działa i uderzenie w działo bez jego uszkodzenia.

- Poprawiono bug ze znikaniem pocisku po przebiciu pancerza warstwowego i odbiciu się od pancerza głównego.

- Poprawiono bug powodujący zmianę czołgów wskutek utraty pakietów przy wysokim pingu w obiekty latające.

- Poprawiono zmianę pozycji i przesuwanie się celownika w widoku snajperskim.

- Poprawiono zbyt wysokie uszkodzenia zadawane taranowaniem w niektórych przypadkach.

- Zmieniono niski koszt napraw w przypadku zatopienia czołgu.

- Poprawiono blokowanie się czołgu na mapie globalnej po jego zatopieniu.

- Poprawiono bug powodujący, że niekiedy zniszczony czołg wciąż otrzymywał doświadczenie za podświetlanie przeciwnika.

- Poprawiono rzadki błąd powodujący pojawianie się graczy w trybach, z których zrezygnowali.

- Poprawiono błąd, powodujący znikanie ognia ze zniszczonych pojazdów na względnie niskich dystansach.

- Poprawiono wygląd i niezgodność modelu kolizji w przypadku niektórych budynków i obiektów.

- Poprawiono możliwość wejścia do interfejsu przedbitewnego w ramach bitew specjalnych, z których nie można było potem wyjść.

- Poprawiono zaokrąglanie odsetka zwycięstw/porażek na niektórych okienkach statystyk.

- Usunięto z ekranu osiągnieć po bitwie informację o uszkodzeniach zadanych własnej maszynie.

- Poprawiono rzadki błąd powodujący że zniszczenie magazynu ammunicji nie było uwzględnianie na ekranie osiągnieć po bitwie.

- Poprawiono wpływ ustawień celownika snajperskiego na celownik w trybie zręcznościowym.

- Poprawiono błędy w wyświetlaniu statystyk po bitwie.

- Poprawiono błędy w kamuflażu Pz IV/V oraz A-32.

- Poprawiono modele i tekstury Objektu 268, T-46, IS-8.

- Poprawiono napisy i emblematy na czołgach KW-5 oraz M5 Stuart.

- Poprawiono błędy w modelach zniszczonych maszyn: Gw Panther, E 100, Lowe, Grille, Lorraine 39 L AM, Lorraine 40t, T25-2, Panther M10, Objekt 212, Objekt 704, AMX 13F3AM, AMX 105AM, ARL 44, Matylda ( brytyjska ), AMX 13-75.

- Poprawiono błędy efekt strzału z 8,8 cm KwK 43 L/71 na czołgu Tiger.

- Poprawiono efekt rur wydechowych silnika B-2K na czołgu KW.

- Poprawiono nazwy niektórych czołgów amerykańskich.

- Poprawiono błędne wyświetlanie się trafień i penetracji na czołgach KW-1S oraz T110E4.

- Poprawiono opis odznaczeń „Specjalista” oraz „Snajper”

- Poprawiono opis medali de Laglanda.

Źródło: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/177053-zmiany-w-wersji-82/

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasiadłem wieczorem, johnnie walker itp. no i "zbiję gwiazdki w godzinę".

Po 6 walkach skończyła mi się kasa na ammo i spasowałem. Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Wszystkie walki na KT. ;>

 

Spróbuj rum z cola i limonka, może wynik się poprawi :b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wytlumaczy mi ktos dlaczego do kompanii chca tylko grille'a na seniorskich? to ze 4 tier francuzow to kila to wiem, ale musze sie przebolec...

 

Podobno dlatego że robi wystarczająco dużo dmg a zabiera mniej punktów z puli pojazdów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj rum z cola i limonka, może wynik się poprawi :b

 

Ja robiłem dobry wynik tylko reszta lemingów dawała ciała. ;>

W sumie to wytrzaskałem się z kasy, teraz bym musiał pofarmić trochę T34 (a średnio mi się chce), może dobra okazja do małej przerwy. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego brak 0hp szotów? Zbyt piękne, aby było prawdziwe.

 

- Znaleziono i usunięto bug powodujący zniknięcie pocisku po trafieniu w jarzmo działa i uderzenie w działo bez jego uszkodzenia.

- Poprawiono bug ze znikaniem pocisku po przebiciu pancerza warstwowego i odbiciu się od pancerza głównego.

 

Czyli mniej-więcej coś w stylu "zamiast <we've hit 'em hard> będzie <we've just dinged 'em>". Ale przynajmniej nie będzie tej frustracji przy sygnalizowaniu przebicia i 0 dmg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1. W ogóle ze złotem w tej grze nie chcę mieć wiele wspólnego. A najgłupszą rzecz zrobiłem ostatnio - spieszyłem się i kupiłem premium pestki za złoto, zamiast kredyty :mur:

 

A to nie chodzi o SuperPershinga? W niego wszystko wchodzi za 0 :P

 

Nie tylko w niego. Ostatnio tak strzelałem w bok kw-1 z Matyldy, E-100 z IS-8 i różne inne kombinacje (te dwa mi utkwiły w pamięci, bo najświeższe). Podejrzewam, że we mnie też tak biją, jak gram 4502p, bo po ustawieniu magicznego kąta i schowania przodu za budynek/kamień robię 2-4 tys. dmg tracąc może 500hp max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak jest teraz z tym złotem na allegro? (np. http://allegro.pl/55...2774222021.html)

Ceny już nie są tak atrakcyjne, ale nadal wychodzi sporo taniej.

Kupował ktoś?

 

Jak widać akcja WOTu z banowaniem niewiele dała. Chcesz kupuj i czekaj na bana.

 

A co do strzałów za 0 to z T110E4 bardzo często idą za 0 i nie żeby od przodu, ale właśnie w bok E-100 i IS-8 i jeszcze pewnie paru innych. Ostatnio od .....T-50-2!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat ten tu VIP jest w miare bezpieczny...sam u niego kupowałem pare razy.

W zeszlym miesiacu kupilem dla syna i jakoś bana nie zaliczył, zreszta to inny mechanizm doładowania, nie ma kart kredytowych wiec nie ma opcji zwrotu i wtedy pewnego bana.

PS: nie namawiam nikogo.

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wytlumaczy mi ktos dlaczego do kompanii chca tylko grille'a na seniorskich? to ze 4 tier francuzow to kila to wiem, ale musze sie przebolec...

 

Bo ma najsilniejszy pocisk z tieru 4, cała reszta ma działa kaliber 105mm (SU-5 ma niby moździerz 152mm, ale też ze słabym pociskiem).

A AMX 105AM i tak jest najlepszy spośród wszystkich pozostałych art 4 tieru Dołączona grafika

Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@greg, przez worloftanks.eu 14500 kosztuje 220zła niego 170zła. Jak by nie było 50zła taniej. Masz jakiś pomysł lub wiedzę jak o te 50zł oszczędza i jeszcze zarabia? Bany za pozostałe zakupy też nie były od razu, a jednak poszły... regulamin mówi jasno: "jedyne legalne źródło zakupu".

 

Chcę sobie premkę sprawić na 3 dni bo mi w cholere kredek brakuje do t-44. Polecicie któregoś łebka z allegro, czy w ogóle lepiej nie brać od nich (bany)?

 

Jak widzisz greg brał bana nie dostał a i tak nie poleca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

well guys...nie polecam ale... Dołączona grafika

ale to sie dzieje z poziomu konta

biezesz zakładaną kwotę po zalogowaniu

biezesz odpowiedni sposób płatności(telefoniczne doładowanie daopay zdaje sie), z niego id transakcji

przekazujesz id

kolo wydzwania, nabija kabze(trwa to jakiś czas)

done, gold na koncie

piszę jak to wygląda.

Nie wiem jak to robi że jeszcze zarabia na tym, ale patrząc z zewnątrz to nie widzę sposobu w jaki mogłoby to być zakwestionowane przez WG, w końcu zakupu dokonujesz na ich stronie....

Na wszelki wypadek ja bym jeszcze poczekał mimo wszsytko, choć patrząc w jego historię sprzedaży to negatywów za bardzo nie widać...

 

btw to jest np dla 5500 raptem 15zł mniej, to można zrozumieć, że sie ma jakies upusty. Nie to co fala banów za złoto za pół ceny...z lipca/sierpnia/września

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...