Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Gość glasser

Tak się wahałem i w końcu wybrałem T-34-85. Przy zakupie wyszkoliłem od razu załogę na 75%. Na pierwszy rzut oka nie ma tragedii. Nawet idzie w kogoś wcelować i ubić :) Myślę, że po ulepszeniu będzie jeszcze lepiej.

Edytowane przez glasser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgarnąłem właśnie (E-75) 21 strzałów od wesołej gromadki IS-4 + IS-7 + KT. KT po dwóch dingach zginął, a jeden IS przeszedł na HE :lol:

Dołączona grafika

Lew i E-50, które mnie supportowały, przeszły przez grę ze 100% hp - zebrałem dosłownie wszystkie strzały, jakie leciały w naszą stronę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do rammera. kiedy dzialo jest sredniego kalibru itp? jest jakas tabelka do tego? 105mm lapie sie na sredni, czy to juz duzy?

 

Różnie:

 

amerykańska haubica 105mm - średni

amerykańska długa 105 na T29 - duży

rosyjska 122mm na KW-3 - duży

rosyjska 122mm na SU-100 - średni

niemiecka krótka 88mm - średni

niemiecka długa 88mm - duży

Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość glasser

Ja ciach!le, ale ta gra zaczyna być mega wciach!iająca. Te czołgi zamiast być lepsze, to są coraz większymi padakami z pociach!ym zezem. Rzygać się już chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie:

 

amerykańska haubica 105mm - średni

amerykańska długa 105 na T29 - duży

rosyjska 122mm na KW-3 - duży

rosyjska 122mm na SU-100 - średni

niemiecka krótka 88mm - średni

niemiecka długa 88mm - duży

 

a mozna to gdzies sprawdzac nie bierzaco? nie bede trul du py za kazdym razem jak potrzebuje takie info.

mam 88L71 na JP i gra mi wciska rammer sredniego kalibru. u ciebie to juz duzy. nie kupie sredniego zeby potem zmieniac na duzy. niech mnie pocalują.

podobnie jest z klasami wentylacji, oslonami HE itp.

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@^!%&$... brakło HP na jeden strzał...

Dołączona grafika

// zły screen trochę, ale nie chce mi się odpalać replaya //

W końcu się udało 100k bez premium... na przegranej bitwie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie zapytam, jak sie gra gw E? dobre toto jest?

 

Na razie mam nim 17 bitew, załoga na 92% ściągnięta z GwTigera, działo niby to samo, ale szybciej ładuje, celownik się tak nie rozłazi, mam stockowe gąski, ale już jest mobilniejszy niż poprzednik. Generalnie zabawa fajna.

 

jak Wy to robicie ;/

Ja zgarniam przy 5 killach jakies 30k ;/

 

Bo jak mi to wczoraj uświadomił Gregu, a miałem dokładnie to samo pytanie, kasa zależy bardziej od zadanego dmg niż od ilości killi.Przy jednym killu miałem 70tyś kasy , a przy 5 miałem 40.

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość glasser

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, jak grać tym ciach!em T-34-85 żeby KOGOKOLWIEK trafić?! Bo już mi nerwy puszczają!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, jak grać tym <span style='color: red;'>[ciach!]</span>em T-34-85 żeby KOGOKOLWIEK trafić?! Bo już mi nerwy puszczają!.

 

 

 

Tak się wahałem i w końcu wybrałem T-34-85. Przy zakupie wyszkoliłem od razu załogę na 75%. Na pierwszy rzut oka nie ma tragedii. Nawet idzie w kogoś wcelować i ubić :) Myślę, że po ulepszeniu będzie jeszcze lepiej.

 

Sorry, nie mogłem się powstrzymać.

 

 

 

Ogólnie - musisz mieć masę szczęścia i oduczyć się (jeżeli miałeś taki nawyk) dokładnego celowania jak niemcem, czy amerykaninem. Lepszy efekt na nim miałem jeżdżąc jak potłuczony po mapie i strzelając często na wiwat, zamiast w czołg przeciwnika. Ot - takie właśnie są ruskie.

Swoją drogą - jak odpuścisz robienie działa 85mm, to wystarczy ~80 bitew do T-43.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość glasser

Patrząc na to, jak zbiera się doświadczenie tym ciach!em, nie wytrzymam do wynalezienia kolejnego czołgu.

 

Co do ruskich, to nie powiedziałbym że to ciach!o, bo mam też T-34 z szybkim rozpylaczem (chyba ZIS-4) i gra mi się całkiem przyjemnie, celność nieporównywalnie lepsza... Byłem pewny, że nowszy czołg będzie lepszy, ale w tej pociach!ej grze jest chyba odwrotnie, im wyższy czołg tym gorsze ciach!o. Jeśli tak faktycznie jest to dalsza gra nie ma sensu, lepiej wyjść na powietrze niż się wciach!iać.

Edytowane przez glasser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sowieckich medach się nie znam - zakończyłem przygodę na 34-85 właśnie. Może kiedyś dojdę do T-54, ale raczej nieprędko.

Ciężkie są znośne, tylko:

- Jak nim grasz, to się wkurzasz że nie trafia i ma słaby pancerz

- Jak grasz przeciwko niemu, to się wkurzasz, że zabiera jednym strzałem połowę życia i odbija 3/4 strzałów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Wy to robicie ;/

Ja zgarniam przy 5 killach jakies 30k ;/

 

Bo nie masz czołgu premium. :D

No i dokładnie chodzi o zadany dmg, nieraz warto dłużej pobawić się z wrogiem, żeby te 100k zarobić. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@glasser

Zawsze jak masz nowy tank to przez jakiś czas jest wrażenie, że jest gorszy bo moduły, bo załoga nie ma 100%, bo działo nie jest topowe, bo nie przyzwyczaiłeś się jeszcze. Też tak miałem z T-34-85. Po wymaksowaniu gra się przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę :lol:

Trafił mi się przed momentem pluton jakiegoś niemieckiego klanu (tag TGPDA).

Że akurat farmię kasę na E-50, jechałem T34. No i panowie pr0 stwierdzili, że im kradnę fragi. Jakby mi to było do czegoś potrzebne :lol:

Nie moja wina, że jak przyp... z działa, które w porywach zadaje ponad 700hp (bo zadaje, bitwę wcześniej tak walnąłem w M103), to mało który czołg z 300-400hp się uchowa. A panowie darli japę, że specjalnie to robię. Różnych graczy już widziałem, ale takich bałwanów spotykam pierwszy raz.

Wyśmiałem ich i poleciłem czytać co pisze na czacie od czasu do czasu, bo tagowałem każdy cel (przyzwyczajenie z artylerii). Już nie zdążyłem napisać, że jakoś nie darli japy, jak zjechałem ze 100% do zera KW-5, podczas gdy oni byli w trakcie wiwatowania na cześć uciekającego (przede mną :lol: ) 4502a - tzn bili wszędzie, tylko nie w niego... jego też wykończyłem :lol:

 

Wynik bitwy:

 Victory!Battle: Erlenberg 16 czerwca 2012 14:10:10Vehicle: T34Experience received: 1 187Credits received: 63 138Battle Achievements: Sniper, Top Gun

 

W sumie, jak popatrzyłem na staty, to zrozumiałem dlaczego im tak zależało na killach :lol:

Player Profile Krieger190 | World of Tanks

Player Profile HeroHektor2 | World of Tanks

Player Profile xNico7x | World of Tanks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

700dmg jeden strzał z T34, niemożliwe :blink:

 

No nie mogę :lol:

Trafił mi się przed momentem pluton jakiegoś niemieckiego klanu (tag TGPDA).

Że akurat farmię kasę na E-50, jechałem T34. No i panowie pr0 stwierdzili, że im kradnę fragi. Jakby mi to było do czegoś potrzebne :lol:

Nie moja wina, że jak przyp... z działa, które w porywach zadaje ponad 700hp (bo zadaje, bitwę wcześniej tak walnąłem w M103), to mało który czołg z 300-400hp się uchowa. A panowie darli japę, że specjalnie to robię. Różnych graczy już widziałem, ale takich bałwanów spotykam pierwszy raz.

Wyśmiałem ich i poleciłem czytać co pisze na czacie od czasu do czasu, bo tagowałem każdy cel (przyzwyczajenie z artylerii). Już nie zdążyłem napisać, że jakoś nie darli japy, jak zjechałem ze 100% do zera KW-5, podczas gdy oni byli w trakcie wiwatowania na cześć uciekającego (przede mną :lol: ) 4502a - tzn bili wszędzie, tylko nie w niego... jego też wykończyłem :lol:

 

Wynik bitwy:

Victory!Battle: Erlenberg 16 czerwca 2012 14:10:10Vehicle: T34Experience received: 1 187Credits received: 63 138Battle Achievements: Sniper, Top Gun

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość glasser

@glasser

Zawsze jak masz nowy tank to przez jakiś czas jest wrażenie, że jest gorszy bo moduły, bo załoga nie ma 100%, bo działo nie jest topowe, bo nie przyzwyczaiłeś się jeszcze. Też tak miałem z T-34-85. Po wymaksowaniu gra się przyjemnie.

 

Tylko T-34-85 jest wybitnie beznadziejny. Wydałem tylko doświadczenie i kasę, żeby kupić ten szajs. Sprzedałem już i zarabiam na SU-85.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...