Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

To moduły na czołgu mają znaczenie do MM? Jest jakieś pewne info?

 

Ja sobie potwierdziłem definitywnie przechodząc na stockowego T-43. Mówcie co chcecie, ale lądowałem na czele stawki w meczach pomiędzy VII-VIII tierami. Zdobyłem szybko brakujące 3k expa i w połączeniu z free_exp wymaxowałem tę kalapitę. Pierwszy mecz i już dno stawki, a nade mną same plutony z M103 i podobnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yay....po dzisiejszej serii wynik 0,5312031952071892, gdzie wczoraj zaliczylem dropa do 0,5308 z wyniku 0,5311 Dołączona grafika

 

w sumie nie bylo źle, nie?

 

btw ts ts'em ale przydalby sie jakis sposób kodowania sygnałów, by było wiadomo co a przede wszsytkim kto mówi...

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jesczcze mumble i ventrilo i maja one sporo fajnych opcji np. gdy mamy w grze kogos z naszej druzyny po prawej to slyszymy go tak jakby byl po prawej jednak w wot nie bardzo to sie przyda ale w kazdym fps'ie spisuje sie genialnie. Pozostaje wbudowany komunikator, innego wyjscia z tego co mi wiadomo nie ma.

 

Tapatapatap i9001

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może uda się wyciszyć wotowy komunikator zbindować te same klawisze i teoretycznie powinno pokazywać się kto mówi a dźwięk powinien pochodzić z TS a nie WOTa. Fajne były te walki z mocniejszymi przeciwnikami no i w końcu zdobyliśmy linię zygfryda;-)

 

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wielu odróżniam po głosie, tych którzy dużo mówią lub z nimi grałem. Wydaje mi się, że jak pogramy więcej razem to będziemy się bezbłędnie poznawać. Póki co metoda grzechuka wydaje się sensowna. Moim zdaniem było już całkiem nieźle dzisiaj, mieliśmy kilka fajnych zwycięstw w dobrym stylu. Przepraszam przepraszam nie samymi artami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

 

 

Kolejna epicka bitwa JT na murowance. Mam takie szczęście, że prawie zawsze gdy gram JT na tej mapie to wszyscy w lesie... Tak czy inaczej, 2 nasze arty + E-75 (50% hp) i ja w JT z 4hp.

E-75 bał się wyjechać, sam "wyskautowałem" GW P i ubiłem, drugą ubił Hummel na 23s przed końcem czasu.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widze że mod się przydaje Dołączona grafika przynajmniej na 1 stronie widać ile się zadało dmg i wystarczy 1 screenshot

 

ha...so true Dołączona grafika

 

Based on defense/capture ratio Gregix is a highly aggressive player.

Dołączona grafika

fajna stronka planetwot, mają nawet skill kalkulator, np caly 4 skill wymaga 1,680,510 expa na wbicie ...czyli około 1120 walk zakładając średni exp na bitwę 1500....

dla chcącego nic trudnego, wczoraj widziałem gracza w t30 z 64k na liczniku, w t30 nie pamiętam ile miał, ale pamiętam innego pacjenta w e100 z 2600k w samym e100....

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalujcie sobie TS Overlay i będziecie mieli przezroczystaą tabelkę z nickami, kiedy ktoś mówi podświetla się jego nick, banalne a jakie użyteczne.

 

Potwierdzam.

Tylko nie wrzucajcie, przypadkiem TSa w wersji x64, bo (u mnie przynajmniej) cuda się dzieją:

- nie zapisuje mi ustawień tego overlay (są osobne dla WoTa)

- nie znajduje kanału (listuje 10-20 i koniec, trzeba się łączyć od nowa i może się uda, ale...)

- czasem się nie łączy

- nie łyka hasła (no właśnie - sam z siebie, po prostu piszę i nic się dalej nie dzieje)

A wszystko to z niedzieli.

 

Sorka za absencję wczoraj, ale dało się grać dopiero po dziesiątej i skupiłem się na zrobieniu gwiazdek (nawet nie wszystkich) i paru bitew za kredki, bo pięciocyfrowa ilość srebra to jak świecąca się rezerwa w aucie :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy xvm

 

http://code.google.c....2.zip&can=2&q=

 

Edyta:

Jak zbierze się parszywa 12 z czołgami tier VIII artami tier VI to możemy zagrać kompanię Dołączona grafika Czas podobny jak wczoraj. Kto może niech się zjawi zapowiada się sympatyczna zabawa.

 

Edyta2: Trochę taktyki na moim zdaniem najgorszą przegraną jaką mieliśmy.

 

http://www.fotosik.p...72c4bb9dde.html

Dołączona grafika

 

Cała strategia polega na tym, że:

 

- Pluton T34 broni hilla nie pozwalając przejechać wrogim czołgą

- Pluton medów Grega spotuje cele znajdujące się na C6, D8

- IS-3 wybijają wrogów wyspotowanych przez Grega a następnie zjeżdżają i przegrupowują się w jeden pluton

 

Jeżeli ta akcja poskutkuje to:

- T34 wspomagane przez artę będą mogły zaatakować z lewego wzgórza

- IS-3 wjadą do ich bazy przez D6

- Pluton grega uderzy w F8

 

Warunki udania takiej akcji to:

- Cały atak przeciwników nie pójdzie przez hilla z T34 (zawsze IS-3 mogą supportować tą stronę z naszego hilla i wjechać do akcji)

- Pluton grega nie zostanie wyrżnięty w pień bo wtedy nici z wybijania przeciwników na odległość przez IS-3

 

Jakieś sugestie? Zmiany w ewentualnym planie działania?

 

Dobrze by IS-3 stały możliwie parami więc na J5 powinny znajdować się 2 IS-3, pozostałe 2 na E2 i F2.

 

Ciekawie pokazane miejsca do spotowania na malinówce:

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=B2o9r0d0cWU

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby arta mogła wspierać odpowiednio A3 najlepiej jakby była maxymalnie na prawo (K6-7) bo wtedy ma najlepszy kąt, inaczej wróg chowa się za górką. Jednocześnie ktoś musiałby pilnować podjazdu na J7 żeby nie wpadł nam jakiś AMX jak ostatnio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...