Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Aby arta mogła wspierać odpowiednio A3 najlepiej jakby była maxymalnie na prawo (K6-7) bo wtedy ma najlepszy kąt, inaczej wróg chowa się za górką. Jednocześnie ktoś musiałby pilnować podjazdu na J7 żeby nie wpadł nam jakiś AMX jak ostatnio Dołączona grafika

 

Ja nie narzucam miejsca dla arty bo wasze miejsce jest ściśle powiązane z tym gdzie strzelacie ;) Macie pełną dowolność przemieszczania się. Dobrym pomysłem chyba by jeden z medów zabezpieczył J7. W razie czego jest niedaleko IS-3 do pomocy więc tragedii nie powinno być.

 

IMO dobrze jest wytypować dowódców poszczególnych plutonów. Strategia ogólna może być jedna ale dowodzenie resztą działań powinno być koordynowane przez dowódców plutonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medy ładnie chowają się na D7 przy skale w taki sposób, że wrogie medy i inni na D8 mają kłopot z celowaniem z powodu zbyt dużej pochyłości (Pomarańczowa względnie bezpieczna linia). Kłopot w tym, że trzeba wtedy uważać na G9 i G0 (linia czerwona), bo jak ktoś się przeciśnie, to może kąsać medy w bok. Co do sektora B6-C7 to sam nie wiem (kolejna czerwona). Tam generalnie jest słabo, bo widać meda jak na patelni.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/30ee9168ecb29ee5.html

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowodzenie. Ostatnie dwa dni można uznać za udane. Zdecydowana większość wygranych szczególnie wczoraj.

 

Poziom dowodzenia Competizione jest bardzo dobry. Wie jak się rozlokować, gdzie uderzać.

 

Dobre jest też połączenie z dowodzeniem medami przez Gregixa. Tu jednak miał bym taką uwagę, aby Competizione wyznaczał ogólny cel, zdanie dla medów a Gregix próbował już szczegółowo zarządzać i wykonać zadanie najlepiej jak potrafi ze swoimi czołgami, ewentualnie modyfikować, jeżeli uzna za konieczne. AMX też powinien podlegać Gregixowi.

 

Nieźle to idzie ale co jakiś czas inni gracze powinni dostawać szansę, jeżeli są chętni do takiej roli, dowodzić jedną bitwą. Po pierwsze konkurencja motywuje do poprawy, po drugie w razie nieobecności Competizione powinniśmy mieć w miarę dobrego rezerwowego dowódcę.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość IS-3, potrzebujemy dobrych wymaksowanych AMX13 90 z dużym skilem kierowcy rajdowego Dołączona grafika

Potrzebujemy też dobrych artylerzystów, choć w sumie mamy już ale też grają a IS-3.

 

T34 max dwa, wtedy 1 typ59 i 1 AMX.

T34 jeden wtedy dwa typy i AMX lub 1 typ i dwa AMXy. Albo trzy AMXy.

 

Arty trzy. Szkkam to podstawowa arta, jest bardzo dobry na SU14. Dodatkowo dwie, grają czasem naleśnik i Ober chyba m4r tez grał artą.

 

Podsumowując największe braki są w AMXach. Tu grał sławek79, ale ma niski skill kierowcy.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 killi na gw tigerze ap (w tym 2 one-shooty na Tigerach II Dołączona grafika )

Z medali Lion of Sinai i cos tam jeszcze.

Btw. uzywam tego soundmoda ktorego ktos wczesniej wkleil, ale nie ma odglosow wystrzalow..

 

https://www.box.com/...sct6oitkturnr46

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=__lTAqhVefw

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 90 koniecznie ze stabilizatorem i przydałaby się optyka dla spota.

swoją drogą to dobry czołg do strzelania w czasie jazdy do arty...ale tak z odleglosci 20-50m i w dodatku po solidnym treningu, trzeba po prostu wiedzieć kiedy strzelić by kulka wylądowała w celu a nie za nim...

 

odkupiłbym se...ale jak zobaczyłem cene 2.6kk to mi ochota przeszła...powinien być połowę tańszy, w końcu to 15 ton max Dołączona grafika

 

EDYTA

 

WCZORAJ MINĘŁA ROCZNICA!!!

 

może dlatego tak dobrze nam poszło... :P

Edytowane przez Gregu
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 90 koniecznie ze stabilizatorem i przydałaby się optyka dla spota.

swoją drogą to dobry czołg do strzelania w czasie jazdy do arty...ale tak z odleglosci 20-50m i w dodatku po solidnym treningu, trzeba po prostu wiedzieć kiedy strzelić by kulka wylądowała w celu a nie za nim...

 

W tym problem że na AMX 13 90 nie można zamontować stabilizatora, a bardzo by się przydał.

Jedyne pewne trafienie na tym czołgu to gdy wjedziemy komuś w tyłek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wrzucić swoje ustawienia z xvm, bo te standardowe to takie z d...

Mój Eset IS w końcu ogarnął , że ma nie blokować połączenia z xvm i dział mi to cholerstwo Dołączona grafika.

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś stały skład, czy bierzecie tych ludzi co są akurat w grze? I o której przeważnie gracie te kompanie? Ja może do was dołączę swoim IS-3 jak uzbieram w końcu tego expa na działo.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chinioli w 8.2 nie bedzie: http://worldoftanks....s-update-82-pl/

 

Najlepsza dzisiejsza wiadomość jak dla mnie. Medy wolne z działami od ht, ht z działami od medów, magiczne pancerze lepsze od ruskich. Jak dla mnie na siłę chcą wcisnąć to drzewko i kombinują jak tylko się da żeby czymś się wyróżniały.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Victory!Battle: El Halluf 27 listopada 2012 23:11:41Vehicle: PzKpfw VIB Tiger IIExperience received: 3 358 (x2 for the first victory each day)Credits received: 50 692Battle Achievements: Steel Wall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza kompania -wielka kiszka. W ciągu jednego dnia się wszystko zmieniło? Niemożliwe. Ale jak widać skład ma znaczenie, nie chodzi tylko o zgranie, ale i wykonywanie rozkazów. A właśnie. A propos rozkazów. Dzień wcześniej był dowódca plus dowodzący plutonem i wszystko w miarę hulało, sporo wygrywaliśmy. A wczoraj przez 30 sekund przed walką robiło się jak na targowisku. Zamiast jednego dowódcy, słyszało się 5-6 głosów każdy wrzucał swoje 5 groszy- "A ja mogę tu.." , A ja mogę tamtu... " i wychodziło...sramtu czyli nic.Większość bitew arty nie była broniona i często kończyła szybciej niż ustawa przewiduje. A mini mapa nie gryzie jeśli się zostało zespotowanym i się o tym mówi do drużyny to warto wskazać swoją pozycję, żeby team wiedział o jakie miejsce chodzi.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwieksza wtopa imo byla na smoczej grani is mialy jechac do miasta a pojechały jak lemingi za T34. Przez to zostalem sam z gregiem na 5. Wąwóz z miasta można szybko supportowac ale odwrotnie nie bardzo. Ta gra byla do wygrania.

 

Co do reszty działań to medy coś nie jeździły. Poza tym chwilowo za dużo jest T34. O dziwo wczoraj mieliśmy lepszy statystycznie zespół niż ostatnio i myślę, że przez te statystyki każdy myślał, że gdzie kolwiek nie pojedzie to będzie dobrze. Trzeba sie po prostu lepiej zgrać i popracować nad technika.

 

Brakuje nam tych 2 AMX 1390 z eff 2k robiacych piekło na mapie. Następnym razem dojdzie do nas mój kumpel z PAPu w AMX

 

Dodatkowo po każdej walce nie zależnie od tego czy była wygrana lub nie warto porozmawiać nad tym co było dobre co warto byłoby zmienić to dużo pomoże!

 

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez Ram1rez
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje nam tych 2 AMX 1390 z eff 2k robiacych piekło na mapie. Następnym razem dojdzie do nas mój kumpel z PAPu w AMX

 

 

Nie wiem czy to dobry pomysł, mamy ludzi w AMX z naszego klanu, ale jak tam uważacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja postuluję za Gregiem w medzie jako dowódca, bo wczoraj jak wsiadł w TD bodaj i zabrakło dowódcy medów, to totalnie nie wiedziałem co robić słysząc 5 ludzi wydających rozkazy.

 

O to właśnie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...