Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

- Pierwsze działko 88 L71 znane z Tigera jest całkiem przyjemne i da radę farmić nim na moduły

- 2gie działo (pierwsza 10,5) jest nie warta uwagi ma większy dmg ale penetrację słabszą, zagrałem nią może z 7 bitew i szybko wróciłem do achtacht

- 3cie działo (2ga 10,5) to poezja warto odkryć!

 

Co do reszty modułów to:

 

- jak najszybciej odkryć 2gą wierzę bo naprawdę różnica jest kolosalna

- silniki opracować na VK3600H i Tigerze wtedy nie musisz się stresować, że żółwik nie jedzie

 

Jeśli chcesz więcej info śmiało pytaj ;)

 

 

Dzięki bardzo, silniki odkryłem Tigerem, którym gra mi się bardzo dobrze z tym działem L71, a jeszcze tylko jedna kwestia czy mogę założyć lepszą wieżę przed gąskami? Czy nie da rady?Bo nie mam aż tyle free expa albo jedno albo drugie.

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się, właśnie sprawdziłem.

Po demontażu wszystkiego, założeniu najlżejszego silnika, 88L71 i wywaleniu nawet ammo (które według devsów nic nie waży) ciągle brakuje ok. tony, żeby zmieścić lepszą wieżę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na poprzedniej stronie ktos napisal, ze VK DB jest do [gluteus maximus] :) chce sobie oszczedzic mordegi :P

 

Zaiste jest do... ale przejście do pantery z tego VK to 25k exp a z VK3001 47k+5k wieża do VK3001H. Ja np odkryłem VK3002DB (robiłem 3600 na elite) i odkryłem na nim za free expa Panterkę.

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na poprzedniej stronie ktos napisal, ze VK DB jest do [gluteus maximus] :) chce sobie oszczedzic mordegi :P

 

Widzę że jeszcze Pz3/4 nie masz odkryte, więc Pz3 trzeba by było się pomęczyć. Na Pz3/4 osiągniesz gdzieś ~250-300 średnio expa, na VK3001H 350-400. Na DB nie wiem bo nie miałem, ale więcej niż na 3001H się nie ma co spodziewać, policz ile czasu Ci zajmie przebrnięcie przez obie drogi i zdecyduj co będzie lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się, właśnie sprawdziłem.

Po demontażu wszystkiego, założeniu najlżejszego silnika, 88L71 i wywaleniu nawet ammo (które według devsów nic nie waży) ciągle brakuje ok. tony, żeby zmieścić lepszą wieżę.

 

No to już pełna jasność, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanie. Jaka wentylacja wchodzi na jagdpantherę? Mk 2 czy Mk 3. Kumpel chce kupić na zapas w ramach niskich cen a nie wie jaką. Z góry dzięki za pomoc. Do zobaczenia na polach bitew :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na poprzedniej stronie ktos napisal, ze VK DB jest do [gluteus maximus] :) chce sobie oszczedzic mordegi :P

 

Faktycznie jest do... ale opłaca się w twojej sytuacji iść przez niego do Panthery, wystarczy 24k expa bo nic nie musisz po drodze odkrywać. Ja grałem nim tylko do momentu pierwszej wygranej i tak w 2 tygodnie odkryłem Panthere, której zresztą nie kupiłem do teraz bo nie chce mi się męczyć do momentu odkrycia 2 wieży i długiej 75mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

newralgiczny punkt mojego drzewka.

 

jak z tego pojsc w pantere?

 

Jeżeli bardzo chcesz panterę, to tak jak napisał m4r. W moim przypadku doszedłem do 3001 H i odpuściłem. Dalej wg mnie nie ma sensu, VK 3001 h to bardzo przyjemny czołg z dobrym dmg na 88mm. Da się nim zarobić, jest w miarę szybki i zwrotny.

 

Wczoraj na wieczór zbierałem grosiki na ostatnią wentylację za pół ceny do T-34-85. Brakło mi jakieś 15k o 0:30 i wpadłem na pomysł, aby sprzedać część zbędnego wyposażenia. Zacząłem sprzedawać wszystko, co nie będzie mi potrzebne w najbliższym czasie i zebrałem w ten sposób 710000 kredytów :lol:

Poszło na wentylację do T30, rammer do T30, rammer do VK3001 H i jeszcze starczyło na tą wentylację do T-34-85 :damage_wall: niezły finisz ;)

 

nie rób z siebie guru czołgowego

Gdzież bym śmiał :P mam kumpla który był na turnieju w Rosji, ten to jest guru. Już nie gra.

 

Się nie przejmuj, po zrobieniu T34, T30, IS-4 całkowicie dałem sobie luz, gram tylko 4 fun, zazwyczaj 4-8 bitew/dzień. Jedynie ewent z wyposażeniem zmusił mnie do farmienia kasy ale było minęło...

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak is4 co nieco potrafi zdobyć :D

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Urwisko 10 lutego 2012 15:05:20

Czołg: IS-4

Doświadczenia: 6 015 (x3 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)

Kredytów: 71 776

Osiągnięcia w walce: Stalowa ściana, Specjalista, Medal Bioltera, Snajper, Obrońca

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojawily sie sloty po 150. chyba mialy byc w poniedzialek, ale i tak pare kupilem :)

 

Do poniedziałku do 6 rano.

Kurde ile Ty masz czołgów, że Ci slotów brakuje? Z samych darmowych promocji było z 12-14 slotów gratis(10 x T125 czy jakoś tak, tetrach, renault FR, tyle pamiętam)

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w teamie, który też pobił rekord, gdy ja już byłem trupem i został cały t1ht, połowa arty m37, i po stronie przeciwnej prawie nie żywy t18 i prawie cały wolverine

 

przegrała jak zwykle moja ekipa :D

 

Ale dziś ogólnie MM był dość dobry, zostało mi niecałe 5k xp do t29, w końcu skończy się męczarnia z m6

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mama pytanie, zawsze przegrywam pojedynek mając B1 z AMX40 i Hetzerem. Gdzie strzelać w te czołgi z tego badziewnego działa??

 

Bez znaczenia i tak nic nie zrobisz B1 to najgorszy złom w tej grze ja go traktowałem jako jednorazowy scout...

 

Byłem bardzo szczęśliwy kiedy się o pozbyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grając B2 nie mam problemu z hetzerem, wchodzi wszędzie poza frontowym pancerzem. Najlepsza armata w B1 ma lepszą penetracje niż ta w B2 wiec nie widzę problemu :D

 

Taaaa

Ale weź objedź Hetzera w walce 1 na 1. Jakoś bezczelnie ustawiają się zawsze do Ciebie uzbrojonym i lepiej opancerzonym przodem.

 

Sorry ale B1/B2 vs Hetzer - wynik jest tylko jeden. Przerabiałem to juz nie raz.

Zastanwiałem sie tylko czy z przodu da się to jakoś uszkodzić jak już nie masz jak uciec.

 

Ciekawy jeszcze jestem AMX40, ale wieży też nie da się przebić, sprawdzałem.

 

Póki co nieulepszony B1 jest najgorszym czołgiem jakim grałem. Ale trzeba go przemęczyć do ARL44.

 

 

Z innej beczki: mam juz wypasionego KV, tylko załoga jeszcze nie wyszkolona. Ten czołg ze 107 jest przegięty :]

PzIV to przy nim złom.

 

@EDIT

Cofam swoje zdanie o genialności 88L71.

Spartolili to działo. Ostatnio miałem 3 rykoszety na 5 strzałów od JagdPanthery.

Przebijalność działa około 200mm, pancerz JPanthery 80mm

Samek rykoszety dzisiaj. grac się nie da :/

 

@lol od jakieś badziewnej artylerii mi rykoszetowało i T50 dwa razy

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wiele razy powtarzałem nie jest jest kwestia działa a błędów w grze, ja złapałem rykoszet na t-50 grając ISem-3 z BL9. A działo 88/L71 jest moim zdaniem jednym z najlepszych w grze tym bardziej jak je wzmocnili i zadaje teraz średnio 240 obrażeń ale często się zdarza ze strzał wchodzi za 280 i więcej. Jeszcze lepiej sprawuje się to działo na JagdPantherze bo się szybciej przeładowuje i mojej subiektywnej ocenie jest sprawniejsze ale to może być kolejny błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jagdpanterze ma lepszą celność (gdyby nie to, to mój poprzedni screen by nie miał raczej racji bytu).

 

A poza tym... jak się nie wie gdzie strzelać, to się ma rykoszety ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zaden blad - rykoszetow sa dwa rodzaje - te ktore odbily sie od grubego pancerza i te , ktore sie zeslignely na pochylym pancerzu. A akurat Jagdpanther ma przod tak uksztaltowany, ze sporo sie odbija. T-50-2 zazwyczaj kreca sie tak, ze rozne magiczne katy wychodza jak w nie strzelasz , wiec tam tez dingi sie zdazaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A konkretnie kąt pod jakim pada strzał obniża penetrację nie wiem w jakiej proporcji ale jest na to funkcja w grze. Podobnie odległość od celu i oddalanie się pojazdu zgodnie z linią strzału.

Maksymalne uderzenie osiągamy więc z bliska pod kątem prostym w cienki pancerz najlepiej tylne lub przednie koła, w ISach tylko tylne. Jest oczywiście więcej takich miejsc, podawałem już link do skórki hitzones, która pokazuje te miejsc a także ammoracki, silnik oraz celowniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...